Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Smederevska Palanka - Kragujevac timetable

saturday, 18.08.2018.
07:00 08:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 07:00
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Raca, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
19 km
Vucic
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Sipic, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
28 km
Veliko Krcmare
arr. 07:57
dep. 07:57
31 km
Vojinovac
arr. 08:05
dep. 08:05
36 km
Vojinovac, Resnički Put
arr. 08:08
dep. 08:08
38 km
Vojinovac, Sobovica
arr. 08:12
dep. 08:12
40 km
Desimirovac, Rača Tabla
arr. 08:14
dep. 08:14
41 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 08:20
dep. 08:20
44 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
51 km
09:45 11:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:45
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:48
dep. 09:48
1 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 09:53
dep. 09:53
4 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 10:15
dep. 10:15
16 km
Raca, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
19 km
Vucic
arr. 10:28
dep. 10:28
22 km
Sipic, Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
28 km
Veliko Krcmare
arr. 10:42
dep. 10:42
31 km
Vojinovac
arr. 10:50
dep. 10:50
36 km
Vojinovac, Resnički Put
arr. 10:53
dep. 10:53
38 km
Vojinovac, Sobovica
arr. 10:57
dep. 10:57
40 km
Desimirovac, Rača Tabla
arr. 10:59
dep. 10:59
41 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 11:05
dep. 11:05
44 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:15
51 km
15:20 16:50 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:20
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 15:50
dep. 15:50
16 km
Raca, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
19 km
Vucic
arr. 16:03
dep. 16:03
22 km
Sipic, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
28 km
Veliko Krcmare
arr. 16:17
dep. 16:17
31 km
Vojinovac
arr. 16:25
dep. 16:25
36 km
Vojinovac, Resnički Put
arr. 16:28
dep. 16:28
38 km
Vojinovac, Sobovica
arr. 16:32
dep. 16:32
40 km
Desimirovac, Rača Tabla
arr. 16:34
dep. 16:34
41 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 16:40
dep. 16:40
44 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:50
51 km
17:40 19:02 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 17:40
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 17:43
dep. 17:43
0.8 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 17:47
dep. 17:47
3.6 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 18:05
dep. 18:05
14.4 km
Raca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
19.1 km
Vucic
arr. 18:16
dep. 18:16
21.8 km
Sipic, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
26.9 km
Veliko Krcmare
arr. 18:24
dep. 18:24
29.5 km
Vojinovac, I
arr. 18:28
dep. 18:28
33.2 km
Vojinovac, Resnički Put
arr. 18:31
dep. 18:31
36.1 km
Desimirovac, Rača Tabla
arr. 18:34
dep. 18:34
39.3 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:37
dep. 18:37
41.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:02
51.1 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
07:00 08:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 07:00
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Raca, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
19 km
Vucic
arr. 07:43
dep. 07:43
22 km
Sipic, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
28 km
Veliko Krcmare
arr. 07:57
dep. 07:57
31 km
Vojinovac
arr. 08:05
dep. 08:05
36 km
Vojinovac, Resnički Put
arr. 08:08
dep. 08:08
38 km
Vojinovac, Sobovica
arr. 08:12
dep. 08:12
40 km
Desimirovac, Rača Tabla
arr. 08:14
dep. 08:14
41 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 08:20
dep. 08:20
44 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
51 km
09:45 11:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:45
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:48
dep. 09:48
1 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 09:53
dep. 09:53
4 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 10:15
dep. 10:15
16 km
Raca, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
19 km
Vucic
arr. 10:28
dep. 10:28
22 km
Sipic, Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
28 km
Veliko Krcmare
arr. 10:42
dep. 10:42
31 km
Vojinovac
arr. 10:50
dep. 10:50
36 km
Vojinovac, Resnički Put
arr. 10:53
dep. 10:53
38 km
Vojinovac, Sobovica
arr. 10:57
dep. 10:57
40 km
Desimirovac, Rača Tabla
arr. 10:59
dep. 10:59
41 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 11:05
dep. 11:05
44 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:15
51 km
15:20 16:50 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:20
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 15:50
dep. 15:50
16 km
Raca, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
19 km
Vucic
arr. 16:03
dep. 16:03
22 km
Sipic, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
28 km
Veliko Krcmare
arr. 16:17
dep. 16:17
31 km
Vojinovac
arr. 16:25
dep. 16:25
36 km
Vojinovac, Resnički Put
arr. 16:28
dep. 16:28
38 km
Vojinovac, Sobovica
arr. 16:32
dep. 16:32
40 km
Desimirovac, Rača Tabla
arr. 16:34
dep. 16:34
41 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 16:40
dep. 16:40
44 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:50
51 km
17:40 19:02 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 17:40
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 17:43
dep. 17:43
0.8 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 17:47
dep. 17:47
3.6 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 18:05
dep. 18:05
14.4 km
Raca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
19.1 km
Vucic
arr. 18:16
dep. 18:16
21.8 km
Sipic, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
26.9 km
Veliko Krcmare
arr. 18:24
dep. 18:24
29.5 km
Vojinovac, I
arr. 18:28
dep. 18:28
33.2 km
Vojinovac, Resnički Put
arr. 18:31
dep. 18:31
36.1 km
Desimirovac, Rača Tabla
arr. 18:34
dep. 18:34
39.3 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:37
dep. 18:37
41.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:02
51.1 km

Naselja Smederevska Palanka i Kragujevac su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 22min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 17:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.