Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Smederevska Palanka - Jagodina timetable

tuesday, 07.07.2020.
05:43 07:07 (01:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 05:43
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:49
dep. 05:50
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:07
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:13
dep. 06:14
31 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:17
dep. 06:17
33 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:24
34 km
Brzan, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:35
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:56
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:07
63 km
07:21 08:33 (01:12)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 07:21
Velika Plana, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
13 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 07:48
dep. 07:49
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:55
34 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:33
63 km
09:05 10:33 (01:28)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 09:05
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:11
dep. 09:12
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:25
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:35
dep. 09:36
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:50
34 km
Brzan, Railway station
arr. 10:01
dep. 10:01
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:33
63 km
14:50 16:18 (01:28)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 14:50
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:56
dep. 14:57
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:10
dep. 15:10
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:20
dep. 15:21
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:35
34 km
Brzan, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:51
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:18
63 km
17:10 18:34 (01:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 17:10
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:16
dep. 17:16
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:29
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:32
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:52
34 km
Brzan, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:34
63 km
18:54 20:06 (01:12)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 18:54
Velika Plana, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
13 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:21
dep. 19:21
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:27
34 km
Jagodina, Railway station
arr. 20:06
63 km
Smederevska Palanka - Jagodina timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
05:43 07:07 (01:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 05:43
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:49
dep. 05:50
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:07
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 06:13
dep. 06:14
31 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 06:17
dep. 06:17
33 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:24
34 km
Brzan, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:35
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:56
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:07
63 km
07:21 08:33 (01:12)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 07:21
Velika Plana, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
13 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 07:48
dep. 07:49
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:55
34 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:33
63 km
09:05 10:33 (01:28)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 09:05
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:11
dep. 09:12
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:25
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:28
dep. 09:29
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:35
dep. 09:36
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:50
34 km
Brzan, Railway station
arr. 10:01
dep. 10:01
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:06
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:12
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 10:33
63 km
14:50 16:18 (01:28)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 14:50
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:56
dep. 14:57
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:10
dep. 15:10
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:20
dep. 15:21
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:35
34 km
Brzan, Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:51
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:56
dep. 15:57
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:07
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:18
63 km
17:10 18:34 (01:24)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 17:10
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:16
dep. 17:16
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:29
21 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:32
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:52
34 km
Brzan, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
41 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
42 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
46 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
53 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
58 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:34
63 km
18:54 20:06 (01:12)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 18:54
Velika Plana, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
13 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
24 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:21
dep. 19:21
31 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:27
34 km
Jagodina, Railway station
arr. 20:06
63 km

Naselja Smederevska Palanka i Jagodina su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 12min., a najduže 01h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 05:43 h, dok je poslednji polazak u 18:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.