Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevska Palanka - Golobok timetable

sunday, 23.02.2020.
06:30 06:49 (00:19)
Bus stationPut
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:30
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 06:33
dep. 06:33
1.3 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 06:37
dep. 06:37
2.2 km
Grcac, Cubura
arr. 06:40
dep. 06:40
3.6 km
Grcac, Agatanovici
arr. 06:42
dep. 06:42
4.6 km
Grcac, Talijani
arr. 06:43
dep. 06:43
5.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 06:45
dep. 06:45
5.8 km
Grcac
arr. 06:46
dep. 06:46
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 06:47
dep. 06:47
7.2 km
Grcac, Jancici
arr. 06:48
dep. 06:48
8.3 km
Golobok, Put
arr. 06:49
9.3 km
06:40 07:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:40
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 06:42
dep. 06:42
1.1 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 06:45
dep. 06:45
2.5 km
Grcac, Cubura
arr. 06:46
dep. 06:46
3.4 km
Grcac, Agatanovici
arr. 06:48
dep. 06:48
4.4 km
Grcac, Talijani
arr. 06:50
dep. 06:50
5.1 km
Grcac, Jovanovici
arr. 06:52
dep. 06:52
5.6 km
Grcac
arr. 06:54
dep. 06:54
6.3 km
Grcac, Najdan
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Grcac, Jancici
arr. 06:59
dep. 06:59
8.1 km
Golobok, Put
arr. 07:01
dep. 07:01
9.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 07:03
dep. 07:03
10 km
Golobok, Ekonomija
arr. 07:05
dep. 07:05
12.5 km
Golobok, Tri cvora
arr. 07:07
dep. 07:07
13.2 km
Golobok
arr. 07:10
14.6 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 10:30
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 10:32
dep. 10:32
1.1 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 10:35
dep. 10:35
2.5 km
Grcac, Cubura
arr. 10:36
dep. 10:36
3.4 km
Grcac, Agatanovici
arr. 10:38
dep. 10:38
4.4 km
Grcac, Talijani
arr. 10:40
dep. 10:40
5.1 km
Grcac, Jovanovici
arr. 10:42
dep. 10:42
5.6 km
Grcac
arr. 10:44
dep. 10:44
6.3 km
Grcac, Najdan
arr. 10:46
dep. 10:46
7 km
Grcac, Jancici
arr. 10:49
dep. 10:49
8.1 km
Golobok, Put
arr. 10:51
dep. 10:51
9.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 10:53
dep. 10:53
10 km
Golobok, Ekonomija
arr. 10:55
dep. 10:55
12.5 km
Golobok, Tri cvora
arr. 10:57
dep. 10:57
13.2 km
Golobok
arr. 11:00
14.6 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 13:30
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Grcac, Cubura
arr. 13:36
dep. 13:36
3.4 km
Grcac, Agatanovici
arr. 13:38
dep. 13:38
4.4 km
Grcac, Talijani
arr. 13:40
dep. 13:40
5.1 km
Grcac, Jovanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.6 km
Grcac
arr. 13:44
dep. 13:44
6.3 km
Grcac, Najdan
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Grcac, Jancici
arr. 13:49
dep. 13:49
8.1 km
Golobok, Put
arr. 13:51
dep. 13:51
9.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 13:53
dep. 13:53
10 km
Golobok, Ekonomija
arr. 13:55
dep. 13:55
12.5 km
Golobok, Tri cvora
arr. 13:57
dep. 13:57
13.2 km
Golobok
arr. 14:00
14.6 km
17:15 17:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 17:15
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 17:17
dep. 17:17
1.1 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 17:19
dep. 17:19
2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 17:20
dep. 17:20
2.5 km
Grcac, Cubura
arr. 17:21
dep. 17:21
3.4 km
Grcac, Agatanovici
arr. 17:23
dep. 17:23
4.4 km
Grcac, Talijani
arr. 17:25
dep. 17:25
5.1 km
Grcac, Jovanovici
arr. 17:27
dep. 17:27
5.6 km
Grcac
arr. 17:29
dep. 17:29
6.3 km
Grcac, Najdan
arr. 17:31
dep. 17:31
7 km
Grcac, Jancici
arr. 17:34
dep. 17:34
8.1 km
Golobok, Put
arr. 17:36
dep. 17:36
9.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 17:38
dep. 17:38
10 km
Golobok, Ekonomija
arr. 17:40
dep. 17:40
12.5 km
Golobok, Tri cvora
arr. 17:42
dep. 17:42
13.2 km
Golobok
arr. 17:45
14.6 km
Smederevska Palanka - Golobok timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:15 05:34 (00:19)
Bus stationPut
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:15
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 05:18
dep. 05:18
1.3 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 05:22
dep. 05:22
2.2 km
Grcac, Cubura
arr. 05:25
dep. 05:25
3.6 km
Grcac, Agatanovici
arr. 05:27
dep. 05:27
4.6 km
Grcac, Talijani
arr. 05:28
dep. 05:28
5.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 05:30
dep. 05:30
5.8 km
Grcac
arr. 05:31
dep. 05:31
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 05:32
dep. 05:32
7.2 km
Grcac, Jancici
arr. 05:33
dep. 05:33
8.3 km
Golobok, Put
arr. 05:34
9.3 km
06:30 06:49 (00:19)
Bus stationPut
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:30
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 06:33
dep. 06:33
1.3 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 06:37
dep. 06:37
2.2 km
Grcac, Cubura
arr. 06:40
dep. 06:40
3.6 km
Grcac, Agatanovici
arr. 06:42
dep. 06:42
4.6 km
Grcac, Talijani
arr. 06:43
dep. 06:43
5.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 06:45
dep. 06:45
5.8 km
Grcac
arr. 06:46
dep. 06:46
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 06:47
dep. 06:47
7.2 km
Grcac, Jancici
arr. 06:48
dep. 06:48
8.3 km
Golobok, Put
arr. 06:49
9.3 km
06:40 07:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:40
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 06:42
dep. 06:42
1.1 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 06:45
dep. 06:45
2.5 km
Grcac, Cubura
arr. 06:46
dep. 06:46
3.4 km
Grcac, Agatanovici
arr. 06:48
dep. 06:48
4.4 km
Grcac, Talijani
arr. 06:50
dep. 06:50
5.1 km
Grcac, Jovanovici
arr. 06:52
dep. 06:52
5.6 km
Grcac
arr. 06:54
dep. 06:54
6.3 km
Grcac, Najdan
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Grcac, Jancici
arr. 06:59
dep. 06:59
8.1 km
Golobok, Put
arr. 07:01
dep. 07:01
9.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 07:03
dep. 07:03
10 km
Golobok, Ekonomija
arr. 07:05
dep. 07:05
12.5 km
Golobok, Tri cvora
arr. 07:07
dep. 07:07
13.2 km
Golobok
arr. 07:10
14.6 km
08:15 08:29 (00:14)
Bus stationPut
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 08:15
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 08:21
dep. 08:21
2 km
Grcac
arr. 08:26
dep. 08:26
6.3 km
Golobok, Put
arr. 08:29
9 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 10:30
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 10:32
dep. 10:32
1.1 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 10:35
dep. 10:35
2.5 km
Grcac, Cubura
arr. 10:36
dep. 10:36
3.4 km
Grcac, Agatanovici
arr. 10:38
dep. 10:38
4.4 km
Grcac, Talijani
arr. 10:40
dep. 10:40
5.1 km
Grcac, Jovanovici
arr. 10:42
dep. 10:42
5.6 km
Grcac
arr. 10:44
dep. 10:44
6.3 km
Grcac, Najdan
arr. 10:46
dep. 10:46
7 km
Grcac, Jancici
arr. 10:49
dep. 10:49
8.1 km
Golobok, Put
arr. 10:51
dep. 10:51
9.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 10:53
dep. 10:53
10 km
Golobok, Ekonomija
arr. 10:55
dep. 10:55
12.5 km
Golobok, Tri cvora
arr. 10:57
dep. 10:57
13.2 km
Golobok
arr. 11:00
14.6 km
12:15 12:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 12:15
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 12:17
dep. 12:17
1.1 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 12:19
dep. 12:19
2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 12:20
dep. 12:20
2.5 km
Grcac, Cubura
arr. 12:21
dep. 12:21
3.4 km
Grcac, Agatanovici
arr. 12:23
dep. 12:23
4.4 km
Grcac, Talijani
arr. 12:25
dep. 12:25
5.1 km
Grcac, Jovanovici
arr. 12:27
dep. 12:27
5.6 km
Grcac
arr. 12:29
dep. 12:29
6.3 km
Grcac, Najdan
arr. 12:31
dep. 12:31
7 km
Grcac, Jancici
arr. 12:34
dep. 12:34
8.1 km
Golobok, Put
arr. 12:36
dep. 12:36
9.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 12:38
dep. 12:38
10 km
Golobok, Ekonomija
arr. 12:40
dep. 12:40
12.5 km
Golobok, Tri cvora
arr. 12:42
dep. 12:42
13.2 km
Golobok
arr. 12:45
14.6 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 13:30
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Grcac, Cubura
arr. 13:36
dep. 13:36
3.4 km
Grcac, Agatanovici
arr. 13:38
dep. 13:38
4.4 km
Grcac, Talijani
arr. 13:40
dep. 13:40
5.1 km
Grcac, Jovanovici
arr. 13:42
dep. 13:42
5.6 km
Grcac
arr. 13:44
dep. 13:44
6.3 km
Grcac, Najdan
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Grcac, Jancici
arr. 13:49
dep. 13:49
8.1 km
Golobok, Put
arr. 13:51
dep. 13:51
9.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 13:53
dep. 13:53
10 km
Golobok, Ekonomija
arr. 13:55
dep. 13:55
12.5 km
Golobok, Tri cvora
arr. 13:57
dep. 13:57
13.2 km
Golobok
arr. 14:00
14.6 km
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:20
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.1 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Grcac, Cubura
arr. 15:26
dep. 15:26
3.4 km
Grcac, Agatanovici
arr. 15:28
dep. 15:28
4.4 km
Grcac, Talijani
arr. 15:30
dep. 15:30
5.1 km
Grcac, Jovanovici
arr. 15:32
dep. 15:32
5.6 km
Grcac
arr. 15:34
dep. 15:34
6.3 km
Grcac, Najdan
arr. 15:36
dep. 15:36
7 km
Grcac, Jancici
arr. 15:39
dep. 15:39
8.1 km
Golobok, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
9.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 15:43
dep. 15:43
10 km
Golobok, Ekonomija
arr. 15:45
dep. 15:45
12.5 km
Golobok, Tri cvora
arr. 15:47
dep. 15:47
13.2 km
Golobok
arr. 15:50
14.6 km
17:15 17:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 17:15
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 17:17
dep. 17:17
1.1 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 17:19
dep. 17:19
2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 17:20
dep. 17:20
2.5 km
Grcac, Cubura
arr. 17:21
dep. 17:21
3.4 km
Grcac, Agatanovici
arr. 17:23
dep. 17:23
4.4 km
Grcac, Talijani
arr. 17:25
dep. 17:25
5.1 km
Grcac, Jovanovici
arr. 17:27
dep. 17:27
5.6 km
Grcac
arr. 17:29
dep. 17:29
6.3 km
Grcac, Najdan
arr. 17:31
dep. 17:31
7 km
Grcac, Jancici
arr. 17:34
dep. 17:34
8.1 km
Golobok, Put
arr. 17:36
dep. 17:36
9.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 17:38
dep. 17:38
10 km
Golobok, Ekonomija
arr. 17:40
dep. 17:40
12.5 km
Golobok, Tri cvora
arr. 17:42
dep. 17:42
13.2 km
Golobok
arr. 17:45
14.6 km
20:15 20:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 20:15
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 20:17
dep. 20:17
1.1 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 20:20
dep. 20:20
2.5 km
Grcac, Cubura
arr. 20:21
dep. 20:21
3.4 km
Grcac, Agatanovici
arr. 20:23
dep. 20:23
4.4 km
Grcac, Talijani
arr. 20:25
dep. 20:25
5.1 km
Grcac, Jovanovici
arr. 20:27
dep. 20:27
5.6 km
Grcac
arr. 20:29
dep. 20:29
6.3 km
Grcac, Najdan
arr. 20:31
dep. 20:31
7 km
Grcac, Jancici
arr. 20:34
dep. 20:34
8.1 km
Golobok, Put
arr. 20:36
dep. 20:36
9.1 km
Golobok, Mijatovici
arr. 20:38
dep. 20:38
10 km
Golobok, Ekonomija
arr. 20:40
dep. 20:40
12.5 km
Golobok, Tri cvora
arr. 20:42
dep. 20:42
13.2 km
Golobok
arr. 20:45
14.6 km

Naselja Smederevska Palanka i Golobok su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.