Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevska Palanka - Dobri Do kod Smedereva timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:15 05:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:15
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 05:18
dep. 05:18
1.3 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 05:22
dep. 05:22
2.2 km
Grcac, Cubura
arr. 05:25
dep. 05:25
3.6 km
Grcac, Agatanovici
arr. 05:27
dep. 05:27
4.6 km
Grcac, Talijani
arr. 05:28
dep. 05:28
5.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 05:30
dep. 05:30
5.8 km
Grcac
arr. 05:31
dep. 05:31
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 05:32
dep. 05:32
7.2 km
Grcac, Jancici
arr. 05:33
dep. 05:33
8.3 km
Golobok, Put
arr. 05:34
dep. 05:34
9.3 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Garaža
arr. 05:36
dep. 05:36
10.7 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
11.4 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Voćnjak
arr. 05:39
dep. 05:39
13.4 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
14.4 km
Dobri Do kod Smedereva, Šumar
arr. 05:42
dep. 05:42
15.3 km
Dobri Do kod Smedereva
arr. 05:45
16.3 km
05:45 06:06 (00:21)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:45
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Grcac
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Grcac, Gop. put
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 06:06
16 km
06:30 06:51 (00:21)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:30
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Grcac
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Grcac, Gop. put
arr. 06:42
dep. 06:42
9.5 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 06:51
16 km
06:30 07:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:30
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 06:33
dep. 06:33
1.3 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 06:37
dep. 06:37
2.2 km
Grcac, Cubura
arr. 06:40
dep. 06:40
3.6 km
Grcac, Agatanovici
arr. 06:42
dep. 06:42
4.6 km
Grcac, Talijani
arr. 06:43
dep. 06:43
5.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 06:45
dep. 06:45
5.8 km
Grcac
arr. 06:46
dep. 06:46
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 06:47
dep. 06:47
7.2 km
Grcac, Jancici
arr. 06:48
dep. 06:48
8.3 km
Golobok, Put
arr. 06:49
dep. 06:49
9.3 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Garaža
arr. 06:51
dep. 06:51
10.7 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
11.4 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Voćnjak
arr. 06:54
dep. 06:54
13.4 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
14.4 km
Dobri Do kod Smedereva, Šumar
arr. 06:57
dep. 06:57
15.3 km
Dobri Do kod Smedereva
arr. 07:00
16.3 km
08:15 08:35 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 08:15
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 08:21
dep. 08:21
2 km
Grcac
arr. 08:26
dep. 08:26
6.3 km
Golobok, Put
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
11.2 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 08:35
14.2 km
10:30 11:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 10:30
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 10:33
dep. 10:33
1.2 km
Glibovac, Cekići
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 10:40
dep. 10:40
4 km
Azanja, Stublina
arr. 10:44
dep. 10:44
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 10:46
dep. 10:46
8 km
Azanja, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
10 km
Azanja, Zapis
arr. 10:53
dep. 10:53
11.6 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Trstenica
arr. 10:56
dep. 10:56
12.8 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Bajkići
arr. 10:58
dep. 10:58
13.8 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Stojadinovici
arr. 11:00
dep. 11:00
14.6 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke
arr. 11:03
dep. 11:03
15.6 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
17.1 km
Dobri Do kod Smedereva, Voćnjak
arr. 11:12
dep. 11:12
19.1 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
20.1 km
Dobri Do kod Smedereva, Šumar
arr. 11:17
dep. 11:17
21 km
Dobri Do kod Smedereva
arr. 11:20
22 km
11:00 11:35 (00:35)
Bus stationDve Žene
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 11:00
Smederevska Palanka, Grad - Jedinstvo - Stari SUP
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 11:05
dep. 11:05
2.5 km
Grcac, Agatanovici
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Grcac, Talijani
arr. 11:13
dep. 11:13
7 km
Grcac, Radanovici
arr. 11:14
dep. 11:14
7.5 km
Grcac
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Grcac, Najdan
arr. 11:17
dep. 11:17
8.5 km
Grcac, Jancici
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Grcac, Strazevica
arr. 11:19
dep. 11:19
9.5 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Garaža
arr. 11:20
dep. 11:20
10 km
Dobri Do kod Smedereva, Zadruga
arr. 11:27
dep. 11:27
14 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
16 km
Dobri Do kod Smedereva, Gitarića Put
arr. 11:33
dep. 11:33
17 km
Dobri Do kod Smedereva, Dve Žene
arr. 11:35
18 km
12:00 12:21 (00:21)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 12:00
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Grcac
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Grcac, Gop. put
arr. 12:12
dep. 12:12
9.5 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 12:21
16 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 13:30
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 13:33
dep. 13:33
1.2 km
Glibovac, Cekići
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Azanja, Stublina
arr. 13:44
dep. 13:44
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 13:46
dep. 13:46
8 km
Azanja, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Azanja, Zapis
arr. 13:53
dep. 13:53
11.6 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Trstenica
arr. 13:56
dep. 13:56
12.8 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Bajkići
arr. 13:58
dep. 13:58
13.8 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Stojadinovici
arr. 14:00
dep. 14:00
14.6 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke
arr. 14:03
dep. 14:03
15.6 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
17.1 km
Dobri Do kod Smedereva, Voćnjak
arr. 14:12
dep. 14:12
19.1 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
20.1 km
Dobri Do kod Smedereva, Šumar
arr. 14:17
dep. 14:17
21 km
Dobri Do kod Smedereva
arr. 14:20
22 km
15:25 16:14 (00:49)
Bus stationDve Žene
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:25
Smederevska Palanka, OS Heroj Radmila Siskovic
arr. 15:28
dep. 15:28
1.3 km
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 15:32
dep. 15:32
2.2 km
Smederevska Palanka, Kamenac
arr. 15:33
dep. 15:33
2.8 km
Grcac, Cubura
arr. 15:35
dep. 15:35
3.6 km
Grcac, Agatanovici
arr. 15:37
dep. 15:37
4.6 km
Grcac, Talijani
arr. 15:38
dep. 15:38
5.3 km
Grcac, Jovanovici
arr. 15:40
dep. 15:40
5.8 km
Grcac
arr. 15:41
dep. 15:41
6.5 km
Grcac, Najdan
arr. 15:42
dep. 15:42
7.2 km
Grcac, Jancici
arr. 15:43
dep. 15:43
8.3 km
Grcac, Gop. put
arr. 15:46
dep. 15:46
9.3 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Garaža
arr. 15:50
dep. 15:50
10.7 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
11.4 km
Dobri Do kod Smedereva, Voćnjak
arr. 15:55
dep. 15:55
13.4 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 16:07
dep. 16:07
18.2 km
Dobri Do kod Smedereva, Šumar
arr. 16:05
dep. 16:05
17.3 km
Dobri Do kod Smedereva
arr. 16:03
dep. 16:03
16.3 km
Dobri Do kod Smedereva, II
arr. 16:10
dep. 16:10
19.2 km
Dobri Do kod Smedereva, Dve Žene
arr. 16:14
20.8 km
18:00 18:21 (00:21)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 18:00
Smederevska Palanka, Kolonija - Sajonara
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Grcac
arr. 18:10
dep. 18:10
8 km
Grcac, Gop. put
arr. 18:12
dep. 18:12
9.5 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 18:21
16 km

Naselja Smederevska Palanka i Dobri Do kod Smedereva su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.