Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Smederevo - Vranovo timetable

saturday, 18.08.2018.
04:40 05:00 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 04:40
Smederevo, Godomin
arr. 04:46
dep. 04:47
4 km
Radinac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 05:00
10 km
05:00 05:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 05:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:04
dep. 05:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:06
dep. 05:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 05:12
dep. 05:12
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 05:14
dep. 05:14
6.5 km
Radinac
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 05:21
dep. 05:21
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 05:22
dep. 05:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 05:24
dep. 05:24
10 km
Vranovo
arr. 05:28
13 km
06:10 06:30 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 06:10
Smederevo, Godomin
arr. 06:16
dep. 06:17
4 km
Radinac, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:23
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 06:30
10 km
06:40 07:08 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:40
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:44
dep. 06:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:48
dep. 06:48
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:52
dep. 06:52
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 06:54
dep. 06:54
6.5 km
Radinac
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:02
dep. 07:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Vranovo
arr. 07:08
13 km
07:30 07:50 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 07:30
Smederevo, Godomin
arr. 07:36
dep. 07:37
4 km
Radinac, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 07:50
10 km
07:30 07:52 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 07:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:33
dep. 07:33
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 07:42
dep. 07:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 07:43
dep. 07:43
6 km
Radinac
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:47
dep. 07:47
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Vranovo
arr. 07:52
13 km
08:30 08:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:34
dep. 08:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:36
dep. 08:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 08:42
dep. 08:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 08:44
dep. 08:44
6.5 km
Radinac
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 08:51
dep. 08:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 08:52
dep. 08:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 08:54
dep. 08:54
10 km
Vranovo
arr. 08:58
13 km
08:35 08:55 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 08:35
Smederevo, Godomin
arr. 08:41
dep. 08:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 08:55
10 km
10:00 10:20 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 10:00
Smederevo, Godomin
arr. 10:06
dep. 10:07
4 km
Radinac, Railway station
arr. 10:12
dep. 10:13
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 10:20
10 km
10:08 10:34 (00:26)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 10:08
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:23
dep. 10:23
9 km
Radinac
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 10:28
dep. 10:28
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 10:30
dep. 10:30
13 km
Vranovo
arr. 10:34
16 km
10:45 11:13 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 10:45
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:49
dep. 10:49
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:51
dep. 10:51
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 10:55
dep. 10:55
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:57
dep. 10:57
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 10:59
dep. 10:59
6.5 km
Radinac
arr. 11:03
dep. 11:03
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 11:06
dep. 11:06
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 11:07
dep. 11:07
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 11:09
dep. 11:09
10 km
Vranovo
arr. 11:13
13 km
11:30 11:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 11:33
dep. 11:33
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:36
dep. 11:36
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:40
dep. 11:40
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:42
dep. 11:42
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 11:46
dep. 11:46
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 11:48
dep. 11:48
6 km
Radinac
arr. 11:49
dep. 11:49
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 11:52
dep. 11:52
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 11:53
dep. 11:53
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Vranovo
arr. 11:58
13 km
12:30 12:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 12:44
dep. 12:44
6.5 km
Radinac
arr. 12:48
dep. 12:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:52
dep. 12:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:54
dep. 12:54
10 km
Vranovo
arr. 12:58
13 km
13:05 13:25 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 13:05
Smederevo, Godomin
arr. 13:11
dep. 13:12
4 km
Radinac, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:18
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 13:25
10 km
13:10 13:38 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:10
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:14
dep. 13:14
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:16
dep. 13:16
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 13:22
dep. 13:22
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 13:24
dep. 13:24
6.5 km
Radinac
arr. 13:28
dep. 13:28
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 13:31
dep. 13:31
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 13:32
dep. 13:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Vranovo
arr. 13:38
13 km
13:20 13:48 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:20
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 13:32
dep. 13:32
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Radinac
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 13:43
dep. 13:43
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Vranovo
arr. 13:48
13 km
14:08 14:34 (00:26)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 14:08
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:23
dep. 14:23
9 km
Radinac
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Vranovo
arr. 14:34
16 km
14:20 14:40 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 14:20
Smederevo, Godomin
arr. 14:26
dep. 14:27
4 km
Radinac, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:33
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 14:40
10 km
14:30 14:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:42
dep. 14:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:44
dep. 14:44
6.5 km
Radinac
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:51
dep. 14:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:52
dep. 14:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Vranovo
arr. 14:58
13 km
15:05 15:33 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:05
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 15:07
dep. 15:07
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:09
dep. 15:09
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:11
dep. 15:11
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:13
dep. 15:13
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 15:17
dep. 15:17
5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Radinac
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 15:25
dep. 15:25
9 km
Ralja kod Smedereva
arr. 15:29
dep. 15:29
12 km
Vranovo
arr. 15:33
13 km
15:20 15:48 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:20
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:24
dep. 15:24
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 15:32
dep. 15:32
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Radinac
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 15:42
dep. 15:42
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Vranovo
arr. 15:48
13 km
15:25 15:45 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 15:25
Smederevo, Godomin
arr. 15:31
dep. 15:32
4 km
Radinac, Railway station
arr. 15:37
dep. 15:38
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 15:45
10 km
15:58 16:24 (00:26)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 15:58
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 16:13
dep. 16:13
9 km
Radinac
arr. 16:15
dep. 16:15
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 16:18
dep. 16:18
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 16:20
dep. 16:20
13 km
Vranovo
arr. 16:24
16 km
17:00 17:20 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 17:00
Smederevo, Godomin
arr. 17:06
dep. 17:07
4 km
Radinac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 17:20
10 km
17:27 17:49 (00:22)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 17:27
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:35
dep. 17:35
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:38
dep. 17:38
9 km
Radinac
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:43
dep. 17:43
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:45
dep. 17:45
13 km
Vranovo
arr. 17:49
16 km
17:30 17:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:34
dep. 17:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:36
dep. 17:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:38
dep. 17:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:42
dep. 17:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 17:44
dep. 17:44
6.5 km
Radinac
arr. 17:48
dep. 17:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:52
dep. 17:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:54
dep. 17:54
10 km
Vranovo
arr. 17:58
13 km
18:40 19:08 (00:28)
Stara Železara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Stara Železara
dep. 18:40
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 18:42
dep. 18:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:44
dep. 18:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:46
dep. 18:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:48
dep. 18:48
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 18:52
dep. 18:52
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 18:54
dep. 18:54
6.5 km
Radinac
arr. 18:58
dep. 18:58
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 19:01
dep. 19:01
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 19:02
dep. 19:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 19:04
dep. 19:04
10 km
Vranovo
arr. 19:08
13 km
19:24 19:49 (00:25)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 19:24
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 19:35
dep. 19:35
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 19:38
dep. 19:38
9 km
Radinac
arr. 19:40
dep. 19:40
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 19:43
dep. 19:43
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 19:45
dep. 19:45
13 km
Vranovo
arr. 19:49
16 km
19:30 19:50 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 19:30
Smederevo, Godomin
arr. 19:36
dep. 19:37
4 km
Radinac, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 19:50
10 km
20:10 20:38 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 20:10
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:14
dep. 20:14
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 20:24
dep. 20:24
6.5 km
Radinac
arr. 20:28
dep. 20:28
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 20:31
dep. 20:31
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 20:32
dep. 20:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 20:34
dep. 20:34
10 km
Vranovo
arr. 20:38
13 km
20:40 21:04 (00:24)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 20:40
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 20:50
dep. 20:50
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 20:53
dep. 20:53
9 km
Radinac
arr. 20:55
dep. 20:55
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 20:58
dep. 20:58
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 21:00
dep. 21:00
13 km
Vranovo
arr. 21:04
16 km
22:20 23:06 (00:46)
Stara Železara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Stara Železara
dep. 22:20
Smederevo, Pošta
arr. 22:25
dep. 22:25
2 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 22:27
dep. 22:27
3 km
Smederevo, Senjak
arr. 22:29
dep. 22:29
3.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 22:31
dep. 22:31
4 km
Smederevo, Papazovac
arr. 22:33
dep. 22:33
5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 22:35
dep. 22:35
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 22:37
dep. 22:37
7.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 22:39
dep. 22:39
8.5 km
Radinac
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 22:46
dep. 22:46
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 22:47
dep. 23:00
10.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 23:02
dep. 23:02
12 km
Vranovo
arr. 23:06
15 km

Naselja Smederevo i Vranovo su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.