Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Smederevo - Vranovo timetable

thursday, 22.11.2018.
04:15 04:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 04:15
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 04:17
dep. 04:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:19
dep. 04:19
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 04:21
dep. 04:21
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:23
dep. 04:23
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 04:25
dep. 04:25
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 04:27
dep. 04:27
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 04:29
dep. 04:29
6.5 km
Radinac
arr. 04:33
dep. 04:33
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 04:36
dep. 04:36
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 04:37
dep. 04:37
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 04:39
dep. 04:39
10 km
Vranovo
arr. 04:43
13 km
04:40 05:00 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 04:40
Smederevo, Godomin
arr. 04:46
dep. 04:47
4 km
Radinac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 05:00
10 km
05:00 05:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 05:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:04
dep. 05:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:06
dep. 05:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 05:12
dep. 05:12
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 05:14
dep. 05:14
6.5 km
Radinac
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 05:21
dep. 05:21
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 05:22
dep. 05:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 05:24
dep. 05:24
10 km
Vranovo
arr. 05:28
13 km
06:00 06:26 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:11
dep. 06:11
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Radinac
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Vranovo
arr. 06:26
13 km
06:10 06:30 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 06:10
Smederevo, Godomin
arr. 06:16
dep. 06:17
4 km
Radinac, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:23
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 06:30
10 km
06:40 07:08 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:40
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:44
dep. 06:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:48
dep. 06:48
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:52
dep. 06:52
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 06:54
dep. 06:54
6.5 km
Radinac
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:02
dep. 07:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Vranovo
arr. 07:08
13 km
07:30 07:50 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 07:30
Smederevo, Godomin
arr. 07:36
dep. 07:37
4 km
Radinac, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 07:50
10 km
07:30 07:52 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 07:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:33
dep. 07:33
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 07:42
dep. 07:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 07:43
dep. 07:43
6 km
Radinac
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:47
dep. 07:47
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Vranovo
arr. 07:52
13 km
08:15 08:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 08:15
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 08:17
dep. 08:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:19
dep. 08:19
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:21
dep. 08:21
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:23
dep. 08:23
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 08:25
dep. 08:25
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 08:27
dep. 08:27
5.5 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 08:29
dep. 08:29
6.5 km
Radinac
arr. 08:33
dep. 08:33
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 08:36
dep. 08:36
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 08:37
dep. 08:37
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 08:39
dep. 08:39
10 km
Vranovo
arr. 08:43
13 km
08:30 08:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:34
dep. 08:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:36
dep. 08:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 08:42
dep. 08:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 08:44
dep. 08:44
6.5 km
Radinac
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 08:51
dep. 08:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 08:52
dep. 08:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 08:54
dep. 08:54
10 km
Vranovo
arr. 08:58
13 km
08:35 08:55 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 08:35
Smederevo, Godomin
arr. 08:41
dep. 08:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 08:55
10 km
09:15 09:37 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:15
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 09:17
dep. 09:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:18
dep. 09:18
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:19
dep. 09:19
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:20
dep. 09:20
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 09:23
dep. 09:23
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 09:26
dep. 09:26
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 09:28
dep. 09:28
6 km
Radinac
arr. 09:29
dep. 09:29
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 09:31
dep. 09:31
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 09:32
dep. 09:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
10 km
Vranovo
arr. 09:37
13 km
09:30 09:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:34
dep. 09:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:36
dep. 09:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 09:40
dep. 09:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 09:42
dep. 09:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 09:44
dep. 09:44
6.5 km
Radinac
arr. 09:48
dep. 09:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 09:51
dep. 09:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 09:52
dep. 09:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:54
dep. 09:54
10 km
Vranovo
arr. 09:58
13 km
09:45 10:09 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:45
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:48
dep. 09:48
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:49
dep. 09:49
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:51
dep. 09:51
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 09:53
dep. 09:53
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 09:55
dep. 09:55
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Radinac
arr. 09:58
dep. 09:58
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 10:00
dep. 10:00
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 10:01
dep. 10:01
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 10:04
dep. 10:04
10 km
Vranovo
arr. 10:09
13 km
10:00 10:20 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 10:00
Smederevo, Godomin
arr. 10:06
dep. 10:07
4 km
Radinac, Railway station
arr. 10:12
dep. 10:13
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 10:20
10 km
10:08 10:34 (00:26)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 10:08
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:23
dep. 10:23
9 km
Radinac
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 10:28
dep. 10:28
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 10:30
dep. 10:30
13 km
Vranovo
arr. 10:34
16 km
10:45 11:13 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 10:45
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:49
dep. 10:49
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:51
dep. 10:51
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 10:55
dep. 10:55
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:57
dep. 10:57
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 10:59
dep. 10:59
6.5 km
Radinac
arr. 11:03
dep. 11:03
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 11:06
dep. 11:06
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 11:07
dep. 11:07
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 11:09
dep. 11:09
10 km
Vranovo
arr. 11:13
13 km
11:30 11:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 11:33
dep. 11:33
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:36
dep. 11:36
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:40
dep. 11:40
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:42
dep. 11:42
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 11:46
dep. 11:46
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 11:48
dep. 11:48
6 km
Radinac
arr. 11:49
dep. 11:49
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 11:52
dep. 11:52
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 11:53
dep. 11:53
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Vranovo
arr. 11:58
13 km
11:45 12:07 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:45
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:48
dep. 11:48
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:49
dep. 11:49
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 11:56
dep. 11:56
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 11:58
dep. 11:58
6 km
Radinac
arr. 11:59
dep. 11:59
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:02
dep. 12:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Vranovo
arr. 12:07
13 km
12:00 12:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:04
dep. 12:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:06
dep. 12:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:12
dep. 12:12
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 12:14
dep. 12:14
6.5 km
Radinac
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:22
dep. 12:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:24
dep. 12:24
10 km
Vranovo
arr. 12:28
13 km
12:15 12:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:19
dep. 12:19
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:21
dep. 12:21
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:23
dep. 12:23
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:27
dep. 12:27
5.5 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 12:29
dep. 12:29
6.5 km
Radinac
arr. 12:33
dep. 12:33
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:36
dep. 12:36
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:37
dep. 12:37
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:39
dep. 12:39
10 km
Vranovo
arr. 12:43
13 km
12:30 12:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 12:44
dep. 12:44
6.5 km
Radinac
arr. 12:48
dep. 12:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:52
dep. 12:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:54
dep. 12:54
10 km
Vranovo
arr. 12:58
13 km
13:00 13:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:03
dep. 13:03
5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:05
dep. 13:05
6 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 13:09
dep. 13:09
10 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 13:11
dep. 13:11
12 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 13:13
dep. 13:13
13 km
Radinac
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Radinac, Nova Železara
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Ralja kod Smedereva
arr. 13:22
dep. 13:22
20 km
Vranovo
arr. 13:25
21 km
13:05 13:25 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 13:05
Smederevo, Godomin
arr. 13:11
dep. 13:12
4 km
Radinac, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:18
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 13:25
10 km
13:10 13:38 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:10
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:14
dep. 13:14
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:16
dep. 13:16
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 13:22
dep. 13:22
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 13:24
dep. 13:24
6.5 km
Radinac
arr. 13:28
dep. 13:28
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 13:31
dep. 13:31
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 13:32
dep. 13:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Vranovo
arr. 13:38
13 km
13:20 13:48 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:20
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 13:32
dep. 13:32
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Radinac
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 13:43
dep. 13:43
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Vranovo
arr. 13:48
13 km
14:00 14:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:04
dep. 14:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:06
dep. 14:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:08
dep. 14:08
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:10
dep. 14:10
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:14
dep. 14:14
6 km
Radinac
arr. 14:18
dep. 14:18
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:21
dep. 14:21
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:26
dep. 14:26
12 km
Vranovo
arr. 14:28
13 km
14:08 14:34 (00:26)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 14:08
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:23
dep. 14:23
9 km
Radinac
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Vranovo
arr. 14:34
16 km
14:20 14:40 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 14:20
Smederevo, Godomin
arr. 14:26
dep. 14:27
4 km
Radinac, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:33
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 14:40
10 km
14:30 14:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:42
dep. 14:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:44
dep. 14:44
6.5 km
Radinac
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:51
dep. 14:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:52
dep. 14:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Vranovo
arr. 14:58
13 km
15:00 15:23 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:03
dep. 15:03
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 15:09
dep. 15:09
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Radinac
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 15:14
dep. 15:14
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 15:16
dep. 15:16
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 15:20
dep. 15:20
10 km
Vranovo
arr. 15:23
13 km
15:20 15:48 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:20
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:24
dep. 15:24
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 15:32
dep. 15:32
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Radinac
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 15:42
dep. 15:42
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Vranovo
arr. 15:48
13 km
15:25 15:45 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 15:25
Smederevo, Godomin
arr. 15:31
dep. 15:32
4 km
Radinac, Railway station
arr. 15:37
dep. 15:38
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 15:45
10 km
15:58 16:24 (00:26)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 15:58
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 16:13
dep. 16:13
9 km
Radinac
arr. 16:15
dep. 16:15
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 16:18
dep. 16:18
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 16:20
dep. 16:20
13 km
Vranovo
arr. 16:24
16 km
17:00 17:20 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 17:00
Smederevo, Godomin
arr. 17:06
dep. 17:07
4 km
Radinac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 17:20
10 km
17:00 17:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:04
dep. 17:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:06
dep. 17:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:08
dep. 17:08
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:10
dep. 17:10
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:12
dep. 17:12
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 17:14
dep. 17:14
6 km
Radinac
arr. 17:18
dep. 17:18
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 17:21
dep. 17:21
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:22
dep. 17:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:24
dep. 17:24
10 km
Vranovo
arr. 17:28
13 km
17:27 17:49 (00:22)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 17:27
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:35
dep. 17:35
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:38
dep. 17:38
9 km
Radinac
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:43
dep. 17:43
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:45
dep. 17:45
13 km
Vranovo
arr. 17:49
16 km
17:30 17:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:34
dep. 17:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:36
dep. 17:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:38
dep. 17:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:42
dep. 17:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 17:44
dep. 17:44
6.5 km
Radinac
arr. 17:48
dep. 17:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:52
dep. 17:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:54
dep. 17:54
10 km
Vranovo
arr. 17:58
13 km
18:40 19:08 (00:28)
Stara Železara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Stara Železara
dep. 18:40
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 18:42
dep. 18:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:44
dep. 18:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:46
dep. 18:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:48
dep. 18:48
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 18:52
dep. 18:52
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 18:54
dep. 18:54
6.5 km
Radinac
arr. 18:58
dep. 18:58
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 19:01
dep. 19:01
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 19:02
dep. 19:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 19:04
dep. 19:04
10 km
Vranovo
arr. 19:08
13 km
19:15 19:39 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 19.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:15
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:18
dep. 19:18
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 19:19
dep. 19:19
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:21
dep. 19:21
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 19:23
dep. 19:23
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 19:25
dep. 19:25
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
Radinac
arr. 19:29
dep. 19:29
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 19:31
dep. 19:31
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 19:32
dep. 19:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 19:35
dep. 19:35
10 km
Vranovo
arr. 19:39
13 km
19:24 19:49 (00:25)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 19:24
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 19:35
dep. 19:35
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 19:38
dep. 19:38
9 km
Radinac
arr. 19:40
dep. 19:40
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 19:43
dep. 19:43
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 19:45
dep. 19:45
13 km
Vranovo
arr. 19:49
16 km
19:30 19:50 (00:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 19:30
Smederevo, Godomin
arr. 19:36
dep. 19:37
4 km
Radinac, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 19:50
10 km
19:30 19:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 19:35
dep. 19:35
6 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:37
dep. 19:37
9 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 19:39
dep. 19:39
10 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 19:41
dep. 19:41
12 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 19:43
dep. 19:43
13 km
Radinac
arr. 19:45
dep. 19:45
14 km
Radinac, Nova Železara
arr. 19:50
dep. 19:50
16 km
Ralja kod Smedereva
arr. 19:52
dep. 19:52
20 km
Vranovo
arr. 19:55
21 km
19:45 20:13 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:45
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:49
dep. 19:49
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 19:51
dep. 19:51
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:53
dep. 19:53
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 19:57
dep. 19:57
5.5 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 19:59
dep. 19:59
6.5 km
Radinac
arr. 20:03
dep. 20:03
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 20:05
dep. 20:05
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 20:06
dep. 20:06
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 20:09
dep. 20:09
10 km
Vranovo
arr. 20:13
13 km
20:10 20:38 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 20:10
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:14
dep. 20:14
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 20:24
dep. 20:24
6.5 km
Radinac
arr. 20:28
dep. 20:28
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 20:31
dep. 20:31
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 20:32
dep. 20:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 20:34
dep. 20:34
10 km
Vranovo
arr. 20:38
13 km
20:40 21:04 (00:24)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 20:40
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 20:50
dep. 20:50
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 20:53
dep. 20:53
9 km
Radinac
arr. 20:55
dep. 20:55
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 20:58
dep. 20:58
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 21:00
dep. 21:00
13 km
Vranovo
arr. 21:04
16 km
21:00 21:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 21:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 21:02
dep. 21:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:04
dep. 21:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:05
dep. 21:05
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:08
dep. 21:08
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 21:10
dep. 21:10
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 21:12
dep. 21:12
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 21:14
dep. 21:14
6.5 km
Radinac
arr. 21:18
dep. 21:18
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 21:21
dep. 21:21
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 21:22
dep. 21:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 21:24
dep. 21:24
10 km
Vranovo
arr. 21:28
13 km
22:20 23:06 (00:46)
Stara Železara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Stara Železara
dep. 22:20
Smederevo, Pošta
arr. 22:25
dep. 22:25
2 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 22:27
dep. 22:27
3 km
Smederevo, Senjak
arr. 22:29
dep. 22:29
3.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 22:31
dep. 22:31
4 km
Smederevo, Papazovac
arr. 22:33
dep. 22:33
5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 22:35
dep. 22:35
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 22:37
dep. 22:37
7.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 22:39
dep. 22:39
8.5 km
Radinac
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 22:46
dep. 22:46
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 22:47
dep. 23:00
10.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 23:02
dep. 23:02
12 km
Vranovo
arr. 23:06
15 km

Naselja Smederevo i Vranovo su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.