Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Smederevo - Selevac timetable

thursday, 28.05.2020.
04:50 05:40 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 04:50
Smederevo, Zaduzbina
arr. 04:53
dep. 04:53
1 km
Smederevo, Carina
arr. 04:56
dep. 04:56
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 05:00
dep. 05:00
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 05:02
dep. 05:02
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 05:03
dep. 05:03
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 05:04
dep. 05:04
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 05:06
dep. 05:06
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 05:07
dep. 05:07
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 05:09
dep. 05:09
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 05:13
dep. 05:13
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 05:15
dep. 05:15
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
14 km
Suvodol, Farma
arr. 05:19
dep. 05:19
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
21 km
Lunjevac, Selo
arr. 05:27
dep. 05:27
18 km
Lunjevac, Konjska
arr. 05:34
dep. 05:34
23 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 05:36
dep. 05:36
24 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 05:38
dep. 05:38
26 km
Selevac, Bus station
arr. 05:40
28 km
06:30 07:10 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:30
Smederevo, Zaduzbina
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Smederevo, Carina
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 06:40
dep. 06:40
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 06:42
dep. 06:42
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 06:43
dep. 06:43
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 06:46
dep. 06:46
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 06:47
dep. 06:47
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 06:49
dep. 06:49
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 06:53
dep. 06:53
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Suvodol, Farma
arr. 06:59
dep. 06:59
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 07:04
dep. 07:04
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 07:06
dep. 07:06
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 07:08
dep. 07:08
20 km
Selevac, Bus station
arr. 07:10
22 km
07:45 08:29 (00:44)
Bus stationŠupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 07:45
Smederevo, Zaduzbina
arr. 07:48
dep. 07:48
1 km
Smederevo, Andinac
arr. 07:54
dep. 07:54
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 07:57
dep. 07:57
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 07:58
dep. 07:58
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 07:59
dep. 07:59
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 08:01
dep. 08:01
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 08:02
dep. 08:02
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 08:04
dep. 08:04
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 08:07
dep. 08:07
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 08:08
dep. 08:08
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 08:09
dep. 08:09
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
14 km
Suvodol, Farma
arr. 08:14
dep. 08:14
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 08:19
dep. 08:19
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 08:21
dep. 08:21
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Selevac, Bus station
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Selevac, Šupa
arr. 08:29
23 km
08:30 09:14 (00:44)
Bus stationŠupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Zaduzbina
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Smederevo, Andinac
arr. 08:39
dep. 08:39
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 08:42
dep. 08:42
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 08:43
dep. 08:43
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 08:44
dep. 08:44
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 08:46
dep. 08:46
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 08:47
dep. 08:47
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 08:49
dep. 08:49
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 08:52
dep. 08:52
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 08:53
dep. 08:53
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 08:54
dep. 08:54
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
14 km
Suvodol, Farma
arr. 08:59
dep. 08:59
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 09:04
dep. 09:04
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 09:06
dep. 09:06
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 09:08
dep. 09:08
20 km
Selevac, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
22 km
Selevac, Šupa
arr. 09:14
23 km
09:30 10:14 (00:44)
Bus stationŠupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:30
Smederevo, Zaduzbina
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Smederevo, Andinac
arr. 09:39
dep. 09:39
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 09:42
dep. 09:42
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 09:43
dep. 09:43
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 09:44
dep. 09:44
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 09:46
dep. 09:46
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 09:47
dep. 09:47
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 09:49
dep. 09:49
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 09:52
dep. 09:52
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 09:53
dep. 09:53
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 09:54
dep. 09:54
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
14 km
Suvodol, Farma
arr. 09:59
dep. 09:59
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 10:04
dep. 10:04
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 10:06
dep. 10:06
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 10:08
dep. 10:08
20 km
Selevac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
22 km
Selevac, Šupa
arr. 10:14
23 km
11:00 11:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Smederevo, Carina
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 11:13
dep. 11:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 11:14
dep. 11:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 11:16
dep. 11:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 11:17
dep. 11:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 11:19
dep. 11:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 11:21
dep. 11:21
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 11:23
dep. 11:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 11:25
dep. 11:25
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 11:27
dep. 11:27
14 km
Suvodol, Farma
arr. 11:29
dep. 11:29
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
21 km
Lunjevac, Selo
arr. 11:37
dep. 11:37
18 km
Lunjevac, Konjska
arr. 11:44
dep. 11:44
23 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 11:46
dep. 11:46
24 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 11:48
dep. 11:48
26 km
Selevac, Bus station
arr. 11:50
28 km
12:00 12:44 (00:44)
Bus stationŠupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Smederevo, Andinac
arr. 12:09
dep. 12:09
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 12:13
dep. 12:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 12:16
dep. 12:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 12:17
dep. 12:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 12:19
dep. 12:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 12:23
dep. 12:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 12:24
dep. 12:24
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
14 km
Suvodol, Farma
arr. 12:29
dep. 12:29
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 12:34
dep. 12:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 12:36
dep. 12:36
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 12:38
dep. 12:38
20 km
Selevac, Bus station
arr. 12:41
dep. 12:41
22 km
Selevac, Šupa
arr. 12:44
23 km
13:00 13:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Smederevo, Carina
arr. 13:06
dep. 13:06
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 13:10
dep. 13:10
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 13:12
dep. 13:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 13:13
dep. 13:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 13:14
dep. 13:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 13:16
dep. 13:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 13:17
dep. 13:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 13:19
dep. 13:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 13:21
dep. 13:21
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 13:23
dep. 13:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 13:25
dep. 13:25
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
14 km
Suvodol, Farma
arr. 13:29
dep. 13:29
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
21 km
Lunjevac, Selo
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Lunjevac, Konjska
arr. 13:44
dep. 13:44
23 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 13:46
dep. 13:46
24 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 13:48
dep. 13:48
26 km
Selevac, Bus station
arr. 13:50
28 km
14:00 14:44 (00:44)
Bus stationŠupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Smederevo, Andinac
arr. 14:09
dep. 14:09
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 14:13
dep. 14:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 14:14
dep. 14:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 14:16
dep. 14:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 14:17
dep. 14:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 14:19
dep. 14:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 14:23
dep. 14:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 14:24
dep. 14:24
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Suvodol, Farma
arr. 14:29
dep. 14:29
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 14:34
dep. 14:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 14:36
dep. 14:36
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 14:38
dep. 14:38
20 km
Selevac, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
22 km
Selevac, Šupa
arr. 14:44
23 km
14:30 15:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:30
Smederevo, Zaduzbina
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Smederevo, Carina
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 14:40
dep. 14:40
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 14:42
dep. 14:42
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 14:43
dep. 14:43
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 14:44
dep. 14:44
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 14:46
dep. 14:46
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 14:47
dep. 14:47
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 14:49
dep. 14:49
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 14:53
dep. 14:53
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 14:55
dep. 14:55
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
14 km
Suvodol, Farma
arr. 14:59
dep. 14:59
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
21 km
Lunjevac, Selo
arr. 15:07
dep. 15:07
18 km
Lunjevac, Konjska
arr. 15:14
dep. 15:14
23 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 15:16
dep. 15:16
24 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
26 km
Selevac, Bus station
arr. 15:20
28 km
15:00 15:45 (00:45)
Bus stationBrdani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Smederevo, Carina
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 15:10
dep. 15:10
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 15:13
dep. 15:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 15:16
dep. 15:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 15:19
dep. 15:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:23
dep. 15:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 15:25
dep. 15:25
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Suvodol, Farma
arr. 15:29
dep. 15:29
14.3 km
Lunjevac, Selo
arr. 15:32
dep. 15:32
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 15:36
dep. 15:36
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Selevac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Selevac, Brdani
arr. 15:45
24 km
17:00 17:44 (00:44)
Bus stationŠupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Smederevo, Andinac
arr. 17:09
dep. 17:09
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 17:12
dep. 17:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 17:13
dep. 17:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 17:14
dep. 17:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 17:16
dep. 17:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 17:17
dep. 17:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 17:19
dep. 17:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:22
dep. 17:22
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 17:23
dep. 17:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 17:24
dep. 17:24
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
14 km
Suvodol, Farma
arr. 17:29
dep. 17:29
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 17:34
dep. 17:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 17:36
dep. 17:36
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Selevac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
22 km
Selevac, Šupa
arr. 17:44
23 km
19:15 19:59 (00:44)
Bus stationŠupa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:15
Smederevo, Zaduzbina
arr. 19:18
dep. 19:18
1 km
Smederevo, Andinac
arr. 19:24
dep. 19:24
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 19:27
dep. 19:27
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 19:28
dep. 19:28
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 19:29
dep. 19:29
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 19:31
dep. 19:31
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 19:32
dep. 19:32
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 19:34
dep. 19:34
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 19:37
dep. 19:37
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 19:38
dep. 19:38
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 19:39
dep. 19:39
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 19:43
dep. 19:43
14 km
Suvodol, Farma
arr. 19:44
dep. 19:44
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 19:49
dep. 19:49
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 19:51
dep. 19:51
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 19:53
dep. 19:53
20 km
Selevac, Bus station
arr. 19:56
dep. 19:56
22 km
Selevac, Šupa
arr. 19:59
23 km
20:15 21:05 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 20:15
Smederevo, Zaduzbina
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Smederevo, Carina
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 20:27
dep. 20:27
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 20:28
dep. 20:28
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 20:29
dep. 20:29
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 20:31
dep. 20:31
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 20:32
dep. 20:32
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 20:34
dep. 20:34
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 20:36
dep. 20:36
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 20:38
dep. 20:38
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
14 km
Suvodol, Farma
arr. 20:44
dep. 20:44
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
21 km
Lunjevac, Selo
arr. 20:52
dep. 20:52
18 km
Lunjevac, Konjska
arr. 20:59
dep. 20:59
23 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 21:01
dep. 21:01
24 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 21:03
dep. 21:03
26 km
Selevac, Bus station
arr. 21:05
28 km

Naselja Smederevo i Selevac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.