Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevo - Lugavcina timetable

sunday, 23.02.2020.
05:00 05:50 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 05:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:04
dep. 05:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:06
dep. 05:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:12
dep. 05:12
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:14
dep. 05:14
6.5 km
Radinac, Center
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:21
dep. 05:21
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:22
dep. 05:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
10 km
Vranovo
arr. 05:28
dep. 05:28
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:30
dep. 05:30
14 km
Mala Krsna
arr. 05:32
dep. 05:32
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:35
dep. 05:35
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:46
dep. 05:46
22 km
Lugavcina
arr. 05:48
dep. 05:48
24 km
Lugavcina, 2
arr. 05:50
25 km
06:40 07:30 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:40
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:44
dep. 06:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:48
dep. 06:48
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:52
dep. 06:52
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:54
dep. 06:54
6.5 km
Radinac, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:02
dep. 07:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Vranovo
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Mala Krsna
arr. 07:12
dep. 07:12
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Lugavcina
arr. 07:28
dep. 07:28
24 km
Lugavcina, 2
arr. 07:30
25 km
07:30 08:08 (00:38)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 07:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:33
dep. 07:33
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:42
dep. 07:42
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:43
dep. 07:43
6 km
Radinac, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:47
dep. 07:47
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Vranovo
arr. 07:52
dep. 07:52
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:54
dep. 07:54
14 km
Mala Krsna
arr. 07:55
dep. 07:55
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:57
dep. 07:57
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:03
dep. 08:03
22 km
Lugavcina
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Lugavcina, 2
arr. 08:08
25 km
08:30 09:20 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:34
dep. 08:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:36
dep. 08:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:42
dep. 08:42
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:44
dep. 08:44
6.5 km
Radinac, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 08:51
dep. 08:51
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 08:52
dep. 08:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
10 km
Vranovo
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:00
dep. 09:00
14 km
Mala Krsna
arr. 09:02
dep. 09:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:16
dep. 09:16
22 km
Lugavcina
arr. 09:18
dep. 09:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 09:20
25 km
09:30 10:20 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:34
dep. 09:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:36
dep. 09:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:40
dep. 09:40
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:42
dep. 09:42
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:44
dep. 09:44
6.5 km
Radinac, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:51
dep. 09:51
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:52
dep. 09:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
10 km
Vranovo
arr. 09:58
dep. 09:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:00
dep. 10:00
14 km
Mala Krsna
arr. 10:02
dep. 10:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:05
dep. 10:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:11
dep. 10:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:16
dep. 10:16
22 km
Lugavcina
arr. 10:18
dep. 10:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 10:20
25 km
09:35 10:17 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 09:35
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 09:41
dep. 09:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 10:11
dep. 10:12
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:15
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 10:17
27 km
10:05 10:53 (00:48)
Jugovo2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Jugovo
dep. 10:05
Smederevo, Prevoz
arr. 10:08
dep. 10:08
2 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
6 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
7 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:23
dep. 10:23
11 km
Radinac, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:28
dep. 10:28
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
15 km
Vranovo
arr. 10:34
dep. 10:34
18 km
Mala Krsna
arr. 10:37
dep. 10:37
20 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
25 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:48
dep. 10:48
27 km
Lugavcina
arr. 10:51
dep. 10:51
29 km
Lugavcina, 2
arr. 10:53
30 km
10:45 11:35 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 10:45
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:49
dep. 10:49
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:51
dep. 10:51
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:55
dep. 10:55
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:57
dep. 10:57
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:59
dep. 10:59
6.5 km
Radinac, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 11:06
dep. 11:06
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 11:07
dep. 11:07
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
10 km
Vranovo
arr. 11:13
dep. 11:13
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:15
dep. 11:15
14 km
Mala Krsna
arr. 11:17
dep. 11:17
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 11:31
dep. 11:31
22 km
Lugavcina
arr. 11:33
dep. 11:33
24 km
Lugavcina, 2
arr. 11:35
25 km
11:45 12:24 (00:39)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:45
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:48
dep. 11:48
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:49
dep. 11:49
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 11:56
dep. 11:56
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 11:58
dep. 11:58
6 km
Radinac, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:02
dep. 12:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Vranovo
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:09
dep. 12:09
14 km
Mala Krsna
arr. 12:10
dep. 12:10
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:14
dep. 12:14
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:19
dep. 12:19
22 km
Lugavcina
arr. 12:23
dep. 12:23
24 km
Lugavcina, 2
arr. 12:24
25 km
12:30 13:20 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 12:44
dep. 12:44
6.5 km
Radinac, Center
arr. 12:48
dep. 12:48
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:52
dep. 12:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
10 km
Vranovo
arr. 12:58
dep. 12:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:00
dep. 13:00
14 km
Mala Krsna
arr. 13:02
dep. 13:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:16
dep. 13:16
22 km
Lugavcina
arr. 13:18
dep. 13:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 13:20
25 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:03
dep. 13:03
5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:05
dep. 13:05
6 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:09
dep. 13:09
10 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:11
dep. 13:11
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:13
dep. 13:13
13 km
Radinac, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
20 km
Vranovo
arr. 13:25
dep. 13:25
21 km
Mala Krsna
arr. 13:28
dep. 13:28
25 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
29 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
32 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:41
dep. 13:41
34 km
Lugavcina
arr. 13:45
35 km
13:10 14:00 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:10
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:14
dep. 13:14
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:16
dep. 13:16
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:22
dep. 13:22
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:24
dep. 13:24
6.5 km
Radinac, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 13:31
dep. 13:31
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 13:32
dep. 13:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Vranovo
arr. 13:38
dep. 13:38
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Mala Krsna
arr. 13:42
dep. 13:42
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:56
dep. 13:56
22 km
Lugavcina
arr. 13:58
dep. 13:58
24 km
Lugavcina, 2
arr. 14:00
25 km
13:20 14:09 (00:49)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:20
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:32
dep. 13:32
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Radinac, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 13:43
dep. 13:43
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Vranovo
arr. 13:48
dep. 13:48
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Mala Krsna
arr. 13:52
dep. 13:52
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 14:01
dep. 14:01
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:06
dep. 14:06
22 km
Lugavcina
arr. 14:08
dep. 14:08
24 km
Lugavcina, 2
arr. 14:09
25 km
14:05 14:53 (00:48)
Jugovo2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Jugovo
dep. 14:05
Smederevo, Prevoz
arr. 14:08
dep. 14:08
2 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
6 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
7 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:23
dep. 14:23
11 km
Radinac, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Vranovo
arr. 14:34
dep. 14:34
18 km
Mala Krsna
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
25 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:48
dep. 14:48
27 km
Lugavcina
arr. 14:51
dep. 14:51
29 km
Lugavcina, 2
arr. 14:53
30 km
14:30 15:20 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:42
dep. 14:42
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:44
dep. 14:44
6.5 km
Radinac, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:51
dep. 14:51
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:52
dep. 14:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Vranovo
arr. 14:58
dep. 14:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Mala Krsna
arr. 15:02
dep. 15:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:11
dep. 15:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:16
dep. 15:16
22 km
Lugavcina
arr. 15:18
dep. 15:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 15:20
25 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:20
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:24
dep. 15:24
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:32
dep. 15:32
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Radinac, Center
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:42
dep. 15:42
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Vranovo
arr. 15:48
dep. 15:48
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Mala Krsna
arr. 15:52
dep. 15:52
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:06
dep. 16:06
22 km
Lugavcina
arr. 16:08
dep. 16:08
24 km
Lugavcina, 2
arr. 16:10
25 km
15:55 16:43 (00:48)
Jugovo2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Jugovo
dep. 15:55
Smederevo, Prevoz
arr. 15:58
dep. 15:58
2 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
6 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
7 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Radinac, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:18
dep. 16:18
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Vranovo
arr. 16:24
dep. 16:24
18 km
Mala Krsna
arr. 16:27
dep. 16:27
20 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:38
dep. 16:38
27 km
Lugavcina
arr. 16:41
dep. 16:41
29 km
Lugavcina, 2
arr. 16:43
30 km
17:25 18:08 (00:43)
Jugovo2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Jugovo
dep. 17:25
Smederevo, Prevoz
arr. 17:27
dep. 17:27
2 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
7 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:35
dep. 17:35
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:38
dep. 17:38
11 km
Radinac, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:43
dep. 17:43
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Vranovo
arr. 17:49
dep. 17:49
18 km
Mala Krsna
arr. 17:52
dep. 17:52
20 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
25 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:03
dep. 18:03
27 km
Lugavcina
arr. 18:06
dep. 18:06
29 km
Lugavcina, 2
arr. 18:08
30 km
17:30 18:20 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:34
dep. 17:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:36
dep. 17:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:38
dep. 17:38
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:42
dep. 17:42
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 17:44
dep. 17:44
6.5 km
Radinac, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:52
dep. 17:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
10 km
Vranovo
arr. 17:58
dep. 17:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:00
dep. 18:00
14 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 18:11
dep. 18:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:16
dep. 18:16
22 km
Lugavcina
arr. 18:18
dep. 18:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 18:20
25 km
18:40 19:30 (00:50)
Stara Zelezara2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Stara Zelezara
dep. 18:40
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:42
dep. 18:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:44
dep. 18:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:46
dep. 18:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:48
dep. 18:48
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:52
dep. 18:52
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:54
dep. 18:54
6.5 km
Radinac, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 19:01
dep. 19:01
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 19:02
dep. 19:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 19:04
dep. 19:04
10 km
Vranovo
arr. 19:08
dep. 19:08
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 19:10
dep. 19:10
14 km
Mala Krsna
arr. 19:12
dep. 19:12
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:15
dep. 19:15
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 19:21
dep. 19:21
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 19:26
dep. 19:26
22 km
Lugavcina
arr. 19:28
dep. 19:28
24 km
Lugavcina, 2
arr. 19:30
25 km
19:20 20:07 (00:47)
Jugovo2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Jugovo
dep. 19:20
Smederevo, Prevoz
arr. 19:24
dep. 19:24
2 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
6 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
7 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:35
dep. 19:35
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:38
dep. 19:38
11 km
Radinac, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 19:43
dep. 19:43
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
15 km
Vranovo
arr. 19:49
dep. 19:49
18 km
Mala Krsna
arr. 19:52
dep. 19:52
20 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
25 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:03
dep. 20:03
27 km
Lugavcina
arr. 20:06
dep. 20:06
29 km
Lugavcina, 2
arr. 20:07
30 km
20:10 21:00 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 20:10
Smederevo, Gornja vaga
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:14
dep. 20:14
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 20:24
dep. 20:24
6.5 km
Radinac, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 20:31
dep. 20:31
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:32
dep. 20:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
10 km
Vranovo
arr. 20:38
dep. 20:38
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 20:40
dep. 20:40
14 km
Mala Krsna
arr. 20:42
dep. 20:42
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 20:51
dep. 20:51
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:53
dep. 20:53
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:56
dep. 20:56
22 km
Lugavcina
arr. 20:58
dep. 20:58
24 km
Lugavcina, 2
arr. 21:00
25 km
20:37 21:23 (00:46)
Jugovo2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Jugovo
dep. 20:37
Smederevo, Prevoz
arr. 20:40
dep. 20:40
2 km
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
6 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
7 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 20:50
dep. 20:50
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 20:53
dep. 20:53
11 km
Radinac, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:58
dep. 20:58
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
15 km
Vranovo
arr. 21:04
dep. 21:04
18 km
Mala Krsna
arr. 21:07
dep. 21:07
20 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
25 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:18
dep. 21:18
27 km
Lugavcina
arr. 21:21
dep. 21:21
29 km
Lugavcina, 2
arr. 21:23
30 km
22:20 23:27 (01:07)
Stara Zelezara2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Stara Zelezara
dep. 22:20
Smederevo, Posta
arr. 22:25
dep. 22:25
2 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 22:27
dep. 22:27
3 km
Smederevo, Senjak
arr. 22:29
dep. 22:29
3.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 22:31
dep. 22:31
4 km
Smederevo, Papazovac
arr. 22:33
dep. 22:33
5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 22:35
dep. 22:35
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 22:37
dep. 22:37
7.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 22:39
dep. 22:39
8.5 km
Radinac, Center
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 22:46
dep. 22:46
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 22:47
dep. 23:00
10.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 23:02
dep. 23:02
12 km
Vranovo
arr. 23:06
dep. 23:06
15 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 23:08
dep. 23:08
16 km
Mala Krsna
arr. 23:10
dep. 23:10
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 23:13
dep. 23:13
18 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 23:16
dep. 23:16
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 23:18
dep. 23:18
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 23:20
dep. 23:20
22 km
Osipaonica, Mlin
arr. 23:23
dep. 23:23
24 km
Lugavcina
arr. 23:25
dep. 23:25
26 km
Lugavcina, 2
arr. 23:27
27 km

Naselja Smederevo i Lugavcina su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.