Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Smederevo - Lapovo timetable

saturday, 16.02.2019.
09:35 11:13 (01:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 09:35
Smederevo, Godomin
arr. 09:41
dep. 09:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 10:11
dep. 10:12
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:15
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:23
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:25
dep. 10:26
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
34 km
arr. 10:34
dep. 10:35
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:59
dep. 11:00
62 km
arr. 11:06
dep. 11:07
70 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 11:10
dep. 11:11
71 km
Lapovo, Railway station
arr. 11:13
72 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
09:35 11:13 (01:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 09:35
Smederevo, Godomin
arr. 09:41
dep. 09:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 10:11
dep. 10:12
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:15
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:23
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:25
dep. 10:26
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
34 km
arr. 10:34
dep. 10:35
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:59
dep. 11:00
62 km
arr. 11:06
dep. 11:07
70 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 11:10
dep. 11:11
71 km
Lapovo, Railway station
arr. 11:13
72 km
 
Departures on: monday, 18.02.2019.
09:35 11:13 (01:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 09:35
Smederevo, Godomin
arr. 09:41
dep. 09:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 10:11
dep. 10:12
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:15
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:23
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:25
dep. 10:26
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
34 km
arr. 10:34
dep. 10:35
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:59
dep. 11:00
62 km
arr. 11:06
dep. 11:07
70 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 11:10
dep. 11:11
71 km
Lapovo, Railway station
arr. 11:13
72 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
09:35 11:13 (01:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 09:35
Smederevo, Godomin
arr. 09:41
dep. 09:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 10:11
dep. 10:12
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:15
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:23
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:25
dep. 10:26
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
34 km
arr. 10:34
dep. 10:35
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:59
dep. 11:00
62 km
arr. 11:06
dep. 11:07
70 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 11:10
dep. 11:11
71 km
Lapovo, Railway station
arr. 11:13
72 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
09:35 11:13 (01:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 09:35
Smederevo, Godomin
arr. 09:41
dep. 09:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 10:11
dep. 10:12
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:15
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:23
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:25
dep. 10:26
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
34 km
arr. 10:34
dep. 10:35
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:59
dep. 11:00
62 km
arr. 11:06
dep. 11:07
70 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 11:10
dep. 11:11
71 km
Lapovo, Railway station
arr. 11:13
72 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
09:35 11:13 (01:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 09:35
Smederevo, Godomin
arr. 09:41
dep. 09:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 10:11
dep. 10:12
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:15
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:23
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:25
dep. 10:26
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
34 km
arr. 10:34
dep. 10:35
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:59
dep. 11:00
62 km
arr. 11:06
dep. 11:07
70 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 11:10
dep. 11:11
71 km
Lapovo, Railway station
arr. 11:13
72 km
 
Departures on: friday, 22.02.2019.
09:35 11:13 (01:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 09:35
Smederevo, Godomin
arr. 09:41
dep. 09:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 10:11
dep. 10:12
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:15
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:23
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:25
dep. 10:26
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
34 km
arr. 10:34
dep. 10:35
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:59
dep. 11:00
62 km
arr. 11:06
dep. 11:07
70 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 11:10
dep. 11:11
71 km
Lapovo, Railway station
arr. 11:13
72 km

Naselja Smederevo i Lapovo su međusobno udaljena ~72 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 38min., a najduže 01h i 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 09:35 h, dok je poslednji polazak u 09:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.