Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Slovac - Valjevo timetable

sunday, 23.02.2020.
06:24 06:59 (00:35)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:24
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:47
dep. 06:47
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:51
dep. 06:51
16 km
arr. 06:53
dep. 06:53
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:59
20 km
06:34 07:00 (00:26)
Raskrsnica - centar 1Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:34
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 06:49
dep. 06:49
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 06:51
dep. 06:51
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:58
dep. 06:58
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:00
20 km
08:14 08:49 (00:35)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:14
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 08:30
dep. 08:30
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 08:33
dep. 08:33
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:37
dep. 08:37
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 08:38
dep. 08:38
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 08:40
dep. 08:40
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:41
dep. 08:41
16 km
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:45
dep. 08:45
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:49
20 km
08:38 09:00 (00:22)
Raskrsnica - centar 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:38
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
20 km
08:41 09:03 (00:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Slovac, Railway station
dep. 08:41
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:54
9 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:59
dep. 08:59
16 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:03
21 km
09:20 10:00 (00:40)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:20
Divci kod Valjeva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
8 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:00
20 km
09:54 10:29 (00:35)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:54
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 10:10
dep. 10:10
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 10:13
dep. 10:13
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:17
dep. 10:17
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:18
dep. 10:18
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 10:20
dep. 10:20
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:21
dep. 10:21
16 km
arr. 10:23
dep. 10:23
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 10:25
dep. 10:25
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:29
20 km
10:28 11:09 (00:41)
Raskrsnica - centar 1Raskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:28
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:44
dep. 10:44
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
20 km
arr. 11:07
dep. 11:07
23 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
24 km
11:25 11:45 (00:20)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:25
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 11:34
dep. 11:34
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 11:38
dep. 11:38
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 11:39
dep. 11:39
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:40
dep. 11:40
16 km
arr. 11:42
dep. 11:42
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 11:43
dep. 11:43
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 11:45
20 km
12:04 12:30 (00:26)
Raskrsnica - centar 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:04
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:19
dep. 12:19
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:20
dep. 12:20
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:21
dep. 12:21
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:24
dep. 12:24
17 km
arr. 12:26
dep. 12:26
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:28
dep. 12:28
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
20 km
12:24 12:59 (00:35)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:24
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:43
dep. 12:43
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:48
dep. 12:48
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:50
dep. 12:50
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:51
dep. 12:51
16 km
arr. 12:53
dep. 12:53
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:55
dep. 12:55
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:59
20 km
12:35 12:51 (00:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Slovac, Railway station
dep. 12:35
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:42
9 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:47
dep. 12:47
16 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:51
21 km
12:36 13:00 (00:24)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:36
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:48
dep. 12:48
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:52
dep. 12:52
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:53
dep. 12:53
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
arr. 12:56
dep. 12:56
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:58
dep. 12:58
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 13:00
20 km
13:40 14:00 (00:20)
Raskrsnica - centar 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:53
dep. 13:53
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
arr. 13:57
dep. 13:57
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:58
dep. 13:58
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:00
20 km
13:43 14:00 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Slovac, Railway station
dep. 13:43
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 13:47
dep. 13:47
6 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
9 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Valjevo, Railway station
arr. 14:00
21 km
14:23 14:45 (00:22)
Raskrsnica - centar 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:23
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
20 km
14:40 15:24 (00:44)
Raskrsnica - centarRaskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 14:51
dep. 14:51
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:52
dep. 14:52
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 14:53
dep. 14:53
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 14:54
dep. 14:54
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:58
dep. 14:58
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
20 km
arr. 15:22
dep. 15:22
22 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:24
24 km
15:19 15:45 (00:26)
Raskrsnica - centar 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:19
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 15:34
dep. 15:34
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 15:36
dep. 15:36
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
17 km
arr. 15:41
dep. 15:41
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
20 km
16:25 16:45 (00:20)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:25
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 16:29
dep. 16:29
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 16:34
dep. 16:34
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 16:37
dep. 16:37
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 16:38
dep. 16:38
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 16:39
dep. 16:39
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:40
dep. 16:40
16 km
arr. 16:42
dep. 16:42
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:43
dep. 16:43
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
20 km
16:38 16:54 (00:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Slovac, Railway station
dep. 16:38
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:42
dep. 16:42
6 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
16 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:54
21 km
17:06 17:30 (00:24)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:06
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 17:21
dep. 17:21
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 17:22
dep. 17:22
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 17:23
dep. 17:23
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 17:24
dep. 17:24
16 km
arr. 17:26
dep. 17:26
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 17:28
dep. 17:28
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:30
20 km
17:46 18:10 (00:24)
Raskrsnica - centar 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:46
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:02
dep. 18:02
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
20 km
17:54 18:20 (00:26)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:54
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
4.6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
7.4 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:04
dep. 18:04
9.9 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:06
dep. 18:06
11.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:07
dep. 18:07
12.4 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:09
dep. 18:09
14.5 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:11
dep. 18:11
16 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:12
dep. 18:12
16.4 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:15
dep. 18:15
18.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:20
20 km
18:07 18:30 (00:23)
Raskrsnica - centar 1Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:07
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
8 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:29
dep. 18:29
14 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:30
20 km
18:09 18:35 (00:26)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:09
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
4.6 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
7.4 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
13.7 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
18.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
20 km
18:40 19:00 (00:20)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:40
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 18:49
dep. 18:49
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 18:51
dep. 18:51
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:52
dep. 18:52
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 18:53
dep. 18:53
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 18:54
dep. 18:54
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:55
dep. 18:55
16 km
arr. 18:57
dep. 18:57
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:58
dep. 18:58
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
20 km
19:04 19:30 (00:26)
Raskrsnica - centar 1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:04
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:15
dep. 19:15
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:19
dep. 19:19
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:20
dep. 19:20
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:21
dep. 19:21
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:24
dep. 19:24
17 km
arr. 19:26
dep. 19:26
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:28
dep. 19:28
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:30
20 km
19:21 19:45 (00:24)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:21
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:26
dep. 19:26
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:33
dep. 19:33
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:35
dep. 19:35
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:36
dep. 19:36
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:37
dep. 19:37
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:38
dep. 19:38
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:39
dep. 19:39
16 km
arr. 19:41
dep. 19:41
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:43
dep. 19:43
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:45
20 km
19:40 20:00 (00:20)
Raskrsnica - centar 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:40
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:49
dep. 19:49
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:51
dep. 19:51
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:52
dep. 19:52
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:53
dep. 19:53
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:54
dep. 19:54
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:55
dep. 19:55
16 km
arr. 19:57
dep. 19:57
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:58
dep. 19:58
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:00
20 km
20:25 20:45 (00:20)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:25
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 20:34
dep. 20:34
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 20:36
dep. 20:36
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 20:37
dep. 20:37
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 20:38
dep. 20:38
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 20:39
dep. 20:39
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:40
dep. 20:40
16 km
arr. 20:42
dep. 20:42
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:43
dep. 20:43
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:45
20 km
20:49 21:06 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Slovac, Railway station
dep. 20:49
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:53
dep. 20:53
6 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
9 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 21:02
dep. 21:02
16 km
Valjevo, Railway station
arr. 21:06
21 km
21:25 21:45 (00:20)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:25
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
8 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 21:34
dep. 21:34
10 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 21:36
dep. 21:36
12 km
Popucke, Iverak 1
arr. 21:37
dep. 21:37
13 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 21:38
dep. 21:38
14 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 21:39
dep. 21:39
15 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 21:40
dep. 21:40
16 km
arr. 21:42
dep. 21:42
18 km
Valjevo, Krušik
arr. 21:43
dep. 21:43
19 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:45
20 km
22:25 22:50 (00:25)
Raskrsnica - centarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:25
Divci kod Valjeva, Center
arr. 22:32
dep. 22:32
7.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 22:50
20.1 km
23:23 23:39 (00:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Slovac, Railway station
dep. 23:23
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 23:27
dep. 23:27
6 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 23:30
dep. 23:30
9 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 23:35
dep. 23:35
16 km
Valjevo, Railway station
arr. 23:39
21 km

Naselja Slovac i Valjevo su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Slovac je u 06:24 h, dok je poslednji polazak u 23:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.