Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Slovac - Dudovica timetable

monday, 21.10.2019.
06:40 07:48 (01:08)
Raskrsnica - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Lajkovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:54
dep. 06:54
8 km
Zupanjac, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
11.5 km
Bogovada, Posta
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
18 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 07:22
dep. 07:22
23 km
Vracevic, Beleg
arr. 07:25
dep. 07:25
24 km
Vracevic, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 07:29
dep. 07:29
26 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 07:31
dep. 07:31
27 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 07:35
dep. 07:35
30 km
Latkovic
arr. 07:41
dep. 07:41
34 km
Dudovica, Center
arr. 07:48
36 km
Slovac - Dudovica timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
06:40 07:48 (01:08)
Raskrsnica - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Lajkovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:54
dep. 06:54
8 km
Zupanjac, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
11.5 km
Bogovada, Posta
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
18 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 07:22
dep. 07:22
23 km
Vracevic, Beleg
arr. 07:25
dep. 07:25
24 km
Vracevic, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 07:29
dep. 07:29
26 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 07:31
dep. 07:31
27 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 07:35
dep. 07:35
30 km
Latkovic
arr. 07:41
dep. 07:41
34 km
Dudovica, Center
arr. 07:48
36 km
Slovac - Dudovica timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:40 07:48 (01:08)
Raskrsnica - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Lajkovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:54
dep. 06:54
8 km
Zupanjac, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
11.5 km
Bogovada, Posta
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
18 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 07:22
dep. 07:22
23 km
Vracevic, Beleg
arr. 07:25
dep. 07:25
24 km
Vracevic, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 07:29
dep. 07:29
26 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 07:31
dep. 07:31
27 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 07:35
dep. 07:35
30 km
Latkovic
arr. 07:41
dep. 07:41
34 km
Dudovica, Center
arr. 07:48
36 km
Slovac - Dudovica timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:40 07:48 (01:08)
Raskrsnica - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Lajkovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:54
dep. 06:54
8 km
Zupanjac, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
11.5 km
Bogovada, Posta
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
18 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 07:22
dep. 07:22
23 km
Vracevic, Beleg
arr. 07:25
dep. 07:25
24 km
Vracevic, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 07:29
dep. 07:29
26 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 07:31
dep. 07:31
27 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 07:35
dep. 07:35
30 km
Latkovic
arr. 07:41
dep. 07:41
34 km
Dudovica, Center
arr. 07:48
36 km
Slovac - Dudovica timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:40 07:48 (01:08)
Raskrsnica - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Lajkovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:54
dep. 06:54
8 km
Zupanjac, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
11.5 km
Bogovada, Posta
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
18 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 07:22
dep. 07:22
23 km
Vracevic, Beleg
arr. 07:25
dep. 07:25
24 km
Vracevic, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 07:29
dep. 07:29
26 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 07:31
dep. 07:31
27 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 07:35
dep. 07:35
30 km
Latkovic
arr. 07:41
dep. 07:41
34 km
Dudovica, Center
arr. 07:48
36 km
Slovac - Dudovica timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
06:40 07:48 (01:08)
Raskrsnica - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Lajkovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:54
dep. 06:54
8 km
Zupanjac, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
11.5 km
Bogovada, Posta
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
18 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 07:22
dep. 07:22
23 km
Vracevic, Beleg
arr. 07:25
dep. 07:25
24 km
Vracevic, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 07:29
dep. 07:29
26 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 07:31
dep. 07:31
27 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 07:35
dep. 07:35
30 km
Latkovic
arr. 07:41
dep. 07:41
34 km
Dudovica, Center
arr. 07:48
36 km
Slovac - Dudovica timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
06:40 07:48 (01:08)
Raskrsnica - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Lajkovac, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:54
dep. 06:54
8 km
Zupanjac, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
11.5 km
Bogovada, Posta
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Bogovada, Kasarna - skola
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Vracevic, Zivkina kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
17 km
Vracevic, Romske kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
18 km
Vracevic, Zujovica kraj
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Vracevic, Kod Zunica kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
21 km
Vracevic, Citacke kolibe
arr. 07:22
dep. 07:22
23 km
Vracevic, Beleg
arr. 07:25
dep. 07:25
24 km
Vracevic, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
25 km
Vracevic, Kedica kuce
arr. 07:29
dep. 07:29
26 km
Vracevic, Zriovnjak na okretisu
arr. 07:31
dep. 07:31
27 km
Latkovic, Prodavnica Pobeda
arr. 07:35
dep. 07:35
30 km
Latkovic
arr. 07:41
dep. 07:41
34 km
Dudovica, Center
arr. 07:48
36 km

Naselja Slovac i Dudovica su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 08min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Slovac je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 06:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.