Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Slovac - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 20.02.2020.
05:20 06:45 (01:25)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:20
Nepricava, Vodovod
arr. 05:24
dep. 05:24
3 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 05:26
dep. 05:26
5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:35
dep. 06:35
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:45
76 km
05:28 06:32 (01:04)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Slovac, Railway station
dep. 05:28
Lajkovac, Railway station
arr. 05:33
dep. 05:34
7 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:46
23 km
Stepojevac, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:52
31 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:03
dep. 06:03
45 km
arr. 06:11
dep. 06:11
56 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 06:19
dep. 06:19
66 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:24
dep. 06:25
72 km
arr. 06:32
82 km
05:59 07:40 (01:41)
Raskrsnica - centar 1BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:59
Stepanje, Prodavnica
arr. 06:02
dep. 06:02
2.5 km
Bajevac, Skola
arr. 06:05
dep. 06:05
4.2 km
Bajevac, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
6.1 km
Murgas, Magacin
arr. 06:10
dep. 06:10
8.5 km
Ub, Vucijak
arr. 06:13
dep. 06:13
11.3 km
arr. 06:20
dep. 06:20
14.9 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 06:24
dep. 06:24
17.8 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
20.1 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:29
dep. 06:29
22.2 km
Loncanik, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
24.3 km
Stubline, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
29.7 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
33.2 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
37.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
40.8 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:59
dep. 06:59
42.3 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:05
dep. 07:05
46.4 km
Umka, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
52.1 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:27
dep. 07:27
68.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:40
73.5 km
06:24 07:45 (01:21)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:24
Nepricava, Vodovod
arr. 06:27
dep. 06:27
3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:32
dep. 06:32
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:30
dep. 07:30
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
76 km
07:24 08:45 (01:21)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:24
Nepricava, Vodovod
arr. 07:27
dep. 07:27
3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 07:29
dep. 07:29
5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:30
dep. 08:30
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:45
76 km
08:08 09:35 (01:27)
Raskrsnica - centar 1BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:08
Stepanje
arr. 08:11
dep. 08:11
2 km
Bajevac, I
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Bajevac, II
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Murgas, Magacin
arr. 08:18
dep. 08:18
8 km
Ub, Vucijak
arr. 08:21
dep. 08:21
10 km
arr. 08:25
dep. 08:25
13 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:28
dep. 08:28
16 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
18 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:34
dep. 08:34
21 km
Loncanik, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
24 km
Piroman, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
28 km
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
33 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
36 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
40 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
45 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:05
dep. 09:05
48 km
Umka, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
54 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:30
dep. 09:30
71 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:35
76 km
08:20 09:45 (01:25)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:20
Nepricava, Vodovod
arr. 08:24
dep. 08:24
3 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 08:26
dep. 08:26
5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
76 km
08:59 10:12 (01:13)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Slovac, Railway station
dep. 08:59
Lajkovac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
7 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
23 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
31 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 09:40
dep. 09:40
45 km
arr. 09:48
dep. 09:49
56 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 09:57
dep. 09:59
66 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:04
dep. 10:05
72 km
arr. 10:12
82 km
09:24 10:45 (01:21)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:24
Nepricava, Vodovod
arr. 09:27
dep. 09:27
3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 09:29
dep. 09:29
5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 09:32
dep. 09:32
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:30
dep. 10:30
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:45
76 km
10:20 11:45 (01:25)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:20
Nepricava, Vodovod
arr. 10:24
dep. 10:24
3 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 10:26
dep. 10:26
5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:35
dep. 11:35
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:45
76 km
10:23 12:00 (01:37)
Raskrsnica - centar 1BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:23
Murgas, Magacin
arr. 10:33
dep. 10:33
8 km
arr. 10:40
dep. 10:40
13 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:43
dep. 10:43
16 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:49
dep. 10:49
21 km
Piroman, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
28 km
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
45 km
Umka, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
54 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:55
dep. 11:55
71 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
76 km
11:35 13:00 (01:25)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:35
Nepricava, Vodovod
arr. 11:39
dep. 11:39
3 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 11:41
dep. 11:41
5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:50
dep. 12:50
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
76 km
12:12 13:18 (01:06)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Slovac, Railway station
dep. 12:12
Lajkovac, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
7 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:23
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
23 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:36
dep. 12:36
31 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:47
dep. 12:47
45 km
arr. 12:55
dep. 12:56
56 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:04
dep. 13:05
66 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 13:10
dep. 13:11
72 km
arr. 13:18
82 km
12:24 13:45 (01:21)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:24
Nepricava, Vodovod
arr. 12:27
dep. 12:27
3 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 12:29
dep. 12:29
5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:32
dep. 12:32
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:30
dep. 13:30
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:45
76 km
12:50 14:30 (01:40)
Raskrsnica - centar 1BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:50
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:00
dep. 13:00
2 km
Bajevac, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
4 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:06
dep. 13:06
6 km
Murgas, Magacin
arr. 13:08
dep. 13:08
8 km
Ub, Vucijak
arr. 13:12
dep. 13:12
10 km
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
16 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
18 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:30
dep. 13:30
21 km
Loncanik, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
24 km
Piroman, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
28 km
Stubline, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
33 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
36 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:50
dep. 13:50
40 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
45 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:00
dep. 14:00
48 km
Umka, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
54 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:25
dep. 14:25
71 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
76 km
13:54 15:12 (01:18)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:54
Nepricava, Vodovod
arr. 13:59
dep. 13:59
3 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:00
dep. 14:00
4 km
Rubribreza, Radivojevica kuca
arr. 14:02
dep. 14:02
5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:58
dep. 14:58
64.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:12
73.2 km
13:56 15:30 (01:34)
Raskrsnica - centar 1BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:56
Stepanje
arr. 14:01
dep. 14:01
2 km
Bajevac, I
arr. 14:04
dep. 14:04
4 km
Bajevac, II
arr. 14:07
dep. 14:07
6 km
Murgas, Magacin
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Ub, Vucijak
arr. 14:12
dep. 14:12
10 km
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:18
dep. 14:18
16 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
18 km
Milorci, Valjevski put
arr. 14:23
dep. 14:23
21 km
Loncanik, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
24 km
Piroman, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
28 km
Stubline, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
33 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:38
dep. 14:38
36 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
40 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
45 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:55
dep. 14:55
48 km
Umka, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
54 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:18
dep. 15:18
71 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
76 km
14:35 16:00 (01:25)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:35
Nepricava, Vodovod
arr. 14:39
dep. 14:39
3 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 14:41
dep. 14:41
5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:50
dep. 15:50
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
76 km
14:56 16:30 (01:34)
Raskrsnica - centar 1BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:56
Stepanje
arr. 15:01
dep. 15:01
2 km
Bajevac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
4 km
Bajevac, II
arr. 15:07
dep. 15:07
6 km
Murgas, Magacin
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Ub, Vucijak
arr. 15:12
dep. 15:12
10 km
arr. 15:15
dep. 15:15
13 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
16 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
18 km
Milorci, Valjevski put
arr. 15:23
dep. 15:23
21 km
Loncanik, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
24 km
Piroman, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
28 km
Stubline, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
33 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:38
dep. 15:38
36 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
40 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
45 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:55
dep. 15:55
48 km
Umka, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
54 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:18
dep. 16:18
71 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
76 km
15:33 16:44 (01:11)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Slovac, Railway station
dep. 15:33
Lajkovac, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
7 km
Lazarevac, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 15:51
dep. 15:52
23 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:58
31 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:13
dep. 16:13
45 km
arr. 16:21
dep. 16:22
56 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 16:30
dep. 16:31
66 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 16:36
dep. 16:37
72 km
arr. 16:44
82 km
16:05 17:30 (01:25)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:05
Nepricava, Vodovod
arr. 16:09
dep. 16:09
3 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:20
dep. 17:20
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
76 km
17:16 18:50 (01:34)
Raskrsnica - centar 1BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:16
Stepanje
arr. 17:21
dep. 17:21
2 km
Bajevac, I
arr. 17:24
dep. 17:24
4 km
Bajevac, II
arr. 17:27
dep. 17:27
6 km
Murgas, Magacin
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Ub, Vucijak
arr. 17:32
dep. 17:32
10 km
arr. 17:35
dep. 17:35
13 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 17:38
dep. 17:38
16 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
18 km
Milorci, Valjevski put
arr. 17:43
dep. 17:43
21 km
Loncanik, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Piroman, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
28 km
Stubline, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
33 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:58
dep. 17:58
36 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
40 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
45 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:15
dep. 18:15
48 km
Umka, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
54 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:38
dep. 18:38
71 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
76 km
17:25 18:45 (01:20)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:25
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
15 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
76 km
17:39 18:51 (01:12)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Slovac, Railway station
dep. 17:39
Lajkovac, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
7 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
23 km
Stepojevac, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
31 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 18:20
dep. 18:20
45 km
arr. 18:28
dep. 18:29
56 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 18:37
dep. 18:38
66 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:43
dep. 18:44
72 km
arr. 18:51
82 km
18:20 19:45 (01:25)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:20
Nepricava, Vodovod
arr. 18:24
dep. 18:24
3 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:26
dep. 18:26
5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
8 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:35
dep. 19:35
68 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
76 km
18:22 19:45 (01:23)
Raskrsnica - centar 1BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:22
Murgas, Magacin
arr. 18:31
dep. 18:31
8 km
arr. 18:37
dep. 18:37
13 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
16 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:46
dep. 18:46
21 km
Piroman, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
28 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
33 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
45 km
Umka, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
54 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:40
dep. 19:40
71 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
76 km
19:20 20:45 (01:25)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:20
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
76 km
20:22 21:33 (01:11)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Slovac, Railway station
dep. 20:22
Lajkovac, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:28
7 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:38
14 km
Vreoci, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:45
23 km
Stepojevac, Railway station
arr. 20:51
dep. 20:52
31 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 21:03
dep. 21:03
45 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:19
dep. 21:20
66 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:25
dep. 21:26
72 km
arr. 21:33
82 km
20:23 22:15 (01:52)
Raskrsnica - centar 1BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:23
Stepanje
arr. 20:26
dep. 20:26
2 km
Bajevac, I
arr. 20:28
dep. 20:28
4 km
Bajevac, II
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Murgas, Magacin
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Ub, Vucijak
arr. 20:36
dep. 20:36
10 km
arr. 20:40
dep. 20:40
13 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 20:43
dep. 20:43
16 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
18 km
Milorci, Valjevski put
arr. 20:49
dep. 20:49
21 km
Loncanik, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
24 km
Piroman, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
28 km
Stubline, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
33 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:05
dep. 21:05
36 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:10
dep. 21:10
40 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:25
45 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:30
dep. 21:30
48 km
Umka, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
54 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 22:05
dep. 22:05
71 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:15
76 km
20:59 22:20 (01:21)
Raskrsnica - centarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:59
Nepricava, Vodovod
arr. 21:03
dep. 21:03
3 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
4.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
7.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:05
dep. 22:05
63.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:20
72.3 km

Naselja Slovac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Slovac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 20:59 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.