Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sljivovik kod Bele Palanke - Bela Palanka timetable

friday, 23.08.2019.
08:50 09:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sljivovik kod Bele Palanke
dep. 08:50
Beziste
arr. 08:56
dep. 08:56
3 km
Gornja Koritnica
arr. 09:05
dep. 09:05
6.2 km
Donja Koritnica
arr. 09:09
dep. 09:09
8.2 km
Donja Koritnica, Ulaz
arr. 09:10
dep. 09:10
8.5 km
Divljana
arr. 09:15
dep. 09:15
10.5 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 09:21
dep. 09:21
14.7 km
Mokra, Tri mosta
arr. 09:23
dep. 09:23
15.9 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:25
17.1 km
13:45 14:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sljivovik kod Bele Palanke
dep. 13:45
Beziste
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Gornja Koritnica
arr. 14:00
dep. 14:00
6.2 km
Donja Koritnica
arr. 14:04
dep. 14:04
8.2 km
Donja Koritnica, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
8.5 km
Divljana
arr. 14:10
dep. 14:10
10.5 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 14:16
dep. 14:16
14.7 km
Mokra, Tri mosta
arr. 14:18
dep. 14:18
15.9 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:20
17.1 km
Sljivovik kod Bele Palanke - Bela Palanka timetable
Departures on: friday, 30.08.2019.
08:50 09:25 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sljivovik kod Bele Palanke
dep. 08:50
Beziste
arr. 08:56
dep. 08:56
3 km
Gornja Koritnica
arr. 09:05
dep. 09:05
6.2 km
Donja Koritnica
arr. 09:09
dep. 09:09
8.2 km
Donja Koritnica, Ulaz
arr. 09:10
dep. 09:10
8.5 km
Divljana
arr. 09:15
dep. 09:15
10.5 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 09:21
dep. 09:21
14.7 km
Mokra, Tri mosta
arr. 09:23
dep. 09:23
15.9 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:25
17.1 km
13:45 14:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sljivovik kod Bele Palanke
dep. 13:45
Beziste
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Gornja Koritnica
arr. 14:00
dep. 14:00
6.2 km
Donja Koritnica
arr. 14:04
dep. 14:04
8.2 km
Donja Koritnica, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
8.5 km
Divljana
arr. 14:10
dep. 14:10
10.5 km
Mokra, Poljoprivredno dobro
arr. 14:16
dep. 14:16
14.7 km
Mokra, Tri mosta
arr. 14:18
dep. 14:18
15.9 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:20
17.1 km

Naselja Sljivovik kod Bele Palanke i Bela Palanka su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sljivovik kod Bele Palanke je u 08:50 h, dok je poslednji polazak u 13:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.