Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Skrvenica - Dimitrovgrad timetable

sunday, 17.11.2019.
13:15 13:55 (00:40)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skrvenica
dep. 13:15
Gornja Nevlja
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Donja Nevlja
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Verzar
arr. 13:30
dep. 13:30
10 km
Slivnica kod Dimitrovgrada
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Lukavica kod Dimitrovgrada, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
19 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 13:51
dep. 13:51
21 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 13:53
dep. 13:53
22 km
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 13:54
dep. 13:54
23 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 13:55
24 km
Skrvenica - Dimitrovgrad timetable
Departures on: friday, 22.11.2019.
06:45 07:25 (00:40)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skrvenica
dep. 06:45
Gornja Nevlja
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Donja Nevlja
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Verzar
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Slivnica kod Dimitrovgrada
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Lukavica kod Dimitrovgrada, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
19 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 07:21
dep. 07:21
21 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 07:23
dep. 07:23
22 km
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 07:24
dep. 07:24
23 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 07:25
24 km
13:15 13:55 (00:40)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skrvenica
dep. 13:15
Gornja Nevlja
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Donja Nevlja
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Verzar
arr. 13:30
dep. 13:30
10 km
Slivnica kod Dimitrovgrada
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Lukavica kod Dimitrovgrada, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
19 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 13:51
dep. 13:51
21 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 13:53
dep. 13:53
22 km
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 13:54
dep. 13:54
23 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 13:55
24 km
Skrvenica - Dimitrovgrad timetable
Departures on: sunday, 24.11.2019.
13:15 13:55 (00:40)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skrvenica
dep. 13:15
Gornja Nevlja
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Donja Nevlja
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Verzar
arr. 13:30
dep. 13:30
10 km
Slivnica kod Dimitrovgrada
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Lukavica kod Dimitrovgrada, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
19 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 13:51
dep. 13:51
21 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 13:53
dep. 13:53
22 km
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 13:54
dep. 13:54
23 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 13:55
24 km
Skrvenica - Dimitrovgrad timetable
Departures on: friday, 29.11.2019.
06:45 07:25 (00:40)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skrvenica
dep. 06:45
Gornja Nevlja
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Donja Nevlja
arr. 06:55
dep. 06:55
6 km
Verzar
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Slivnica kod Dimitrovgrada
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Lukavica kod Dimitrovgrada, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
19 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 07:21
dep. 07:21
21 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 07:23
dep. 07:23
22 km
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 07:24
dep. 07:24
23 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 07:25
24 km
13:15 13:55 (00:40)
ul. Najden Kirov
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skrvenica
dep. 13:15
Gornja Nevlja
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Donja Nevlja
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Verzar
arr. 13:30
dep. 13:30
10 km
Slivnica kod Dimitrovgrada
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Lukavica kod Dimitrovgrada, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
19 km
Lukavica kod Dimitrovgrada
arr. 13:51
dep. 13:51
21 km
Dimitrovgrad, Zeleznicka stanica
arr. 13:53
dep. 13:53
22 km
Dimitrovgrad, Rampa (Mali pijac)
arr. 13:54
dep. 13:54
23 km
Dimitrovgrad, ul. Najden Kirov
arr. 13:55
24 km

Naselja Skrvenica i Dimitrovgrad su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Skrvenica je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 13:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.