Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Skobalj kod Smedereva - Smederevo timetable

thursday, 23.05.2019.
04:27 05:10 (00:43)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 04:27
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 04:30
dep. 04:30
2 km
Mala Krsna
arr. 04:32
dep. 04:32
3 km
Vranovo
arr. 04:35
dep. 04:35
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
10 km
Radinac, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
11 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 04:52
dep. 04:52
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
15 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
16 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
18 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
dep. 05:06
21 km
Smederevo, Jugovo
arr. 05:10
23 km
04:58 05:43 (00:45)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 04:58
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Mala Krsna
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:09
dep. 05:09
5 km
Vranovo
arr. 05:11
dep. 05:11
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:17
dep. 05:17
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:18
dep. 05:18
11 km
Radinac, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:25
dep. 05:25
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:27
dep. 05:27
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:29
dep. 05:29
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:31
dep. 05:31
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:33
dep. 05:33
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:35
dep. 05:35
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:37
dep. 05:37
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
19 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 05:43
21 km
05:20 05:50 (00:30)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 05:20
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
2 km
Mala Krsna
arr. 05:25
dep. 05:25
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:27
dep. 05:27
4 km
Vranovo
arr. 05:28
dep. 05:28
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:36
dep. 05:36
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:37
dep. 05:37
10 km
Radinac, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:40
dep. 05:40
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:41
dep. 05:41
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:43
dep. 05:43
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:46
dep. 05:46
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:47
dep. 05:47
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:48
dep. 05:48
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:50
18 km
05:22 05:55 (00:33)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 05:22
Mala Krsna
arr. 05:27
dep. 05:27
4 km
Vranovo
arr. 05:30
dep. 05:30
8 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Radinac, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:42
dep. 05:42
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:44
dep. 05:44
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:46
dep. 05:46
19 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:48
dep. 05:48
20 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:50
dep. 05:50
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:52
dep. 05:52
24 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:53
dep. 05:53
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:55
29 km
05:56 06:30 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 05:56
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Mala Krsna
arr. 06:02
dep. 06:02
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:04
dep. 06:04
5 km
Vranovo
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:13
dep. 06:13
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:14
dep. 06:14
11 km
Radinac, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:19
dep. 06:19
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:27
dep. 06:27
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
19 km
06:00 06:38 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 06:00
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Mala Krsna
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
15 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
18 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
21 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
23 km
06:09 06:50 (00:41)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 06:09
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Mala Krsna
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Vranovo
arr. 06:22
dep. 06:22
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:28
dep. 06:28
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Radinac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:36
dep. 06:36
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:38
dep. 06:38
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:42
dep. 06:42
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:44
dep. 06:44
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:46
dep. 06:46
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
19 km
06:22 06:58 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 06:22
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
2 km
Mala Krsna
arr. 06:27
dep. 06:27
3 km
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
11 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
16 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
18 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
21 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
23 km
06:41 07:15 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 06:41
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Mala Krsna
arr. 06:47
dep. 06:47
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:49
dep. 06:49
4 km
Vranovo
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:56
dep. 06:56
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Radinac, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:02
dep. 07:02
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:03
dep. 07:03
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:05
dep. 07:05
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:07
dep. 07:07
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:09
dep. 07:09
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:11
dep. 07:11
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:13
dep. 07:13
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:15
18 km
06:56 07:30 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 06:56
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
3 km
Mala Krsna
arr. 07:02
dep. 07:02
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:04
dep. 07:04
5 km
Vranovo
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:13
dep. 07:13
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:14
dep. 07:14
11 km
Radinac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:17
dep. 07:17
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:19
dep. 07:19
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:22
dep. 07:22
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:24
dep. 07:24
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:27
dep. 07:27
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:30
19 km
07:25 07:59 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 07:25
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
Mala Krsna
arr. 07:31
dep. 07:31
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:33
dep. 07:33
4 km
Vranovo
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:42
dep. 07:42
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:43
dep. 07:43
10 km
Radinac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:48
dep. 07:48
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:53
dep. 07:53
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:56
dep. 07:56
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:57
dep. 07:57
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:59
18 km
07:41 08:15 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 07:41
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
3 km
Mala Krsna
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:49
dep. 07:49
5 km
Vranovo
arr. 07:51
dep. 07:51
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:58
dep. 07:58
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:59
dep. 07:59
11 km
Radinac, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:02
dep. 08:02
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:04
dep. 08:04
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:07
dep. 08:07
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:09
dep. 08:09
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:11
dep. 08:11
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:12
dep. 08:12
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:13
dep. 08:13
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
19 km
08:20 08:50 (00:30)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 08:20
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
2 km
Mala Krsna
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 08:27
dep. 08:27
4 km
Vranovo
arr. 08:28
dep. 08:28
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 08:36
dep. 08:36
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 08:37
dep. 08:37
10 km
Radinac, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:40
dep. 08:40
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:41
dep. 08:41
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:43
dep. 08:43
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:45
dep. 08:45
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:46
dep. 08:46
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:47
dep. 08:47
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:48
dep. 08:48
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:50
18 km
09:20 09:50 (00:30)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 09:20
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:23
dep. 09:23
2 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:27
dep. 09:27
4 km
Vranovo
arr. 09:28
dep. 09:28
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:36
dep. 09:36
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:37
dep. 09:37
10 km
Radinac, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:40
dep. 09:40
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:41
dep. 09:41
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:43
dep. 09:43
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:45
dep. 09:45
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:46
dep. 09:46
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:47
dep. 09:47
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:48
dep. 09:48
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:50
18 km
09:41 10:15 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 09:41
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
3 km
Mala Krsna
arr. 09:47
dep. 09:47
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:49
dep. 09:49
5 km
Vranovo
arr. 09:51
dep. 09:51
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:58
dep. 09:58
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:59
dep. 09:59
11 km
Radinac, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:02
dep. 10:02
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:04
dep. 10:04
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:07
dep. 10:07
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:09
dep. 10:09
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:11
dep. 10:11
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:12
dep. 10:12
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:13
dep. 10:13
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
19 km
10:14 10:55 (00:41)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 10:14
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
3 km
Mala Krsna
arr. 10:23
dep. 10:23
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:25
dep. 10:25
5 km
Vranovo
arr. 10:27
dep. 10:27
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:33
dep. 10:33
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:34
dep. 10:34
11 km
Radinac, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:41
dep. 10:41
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:43
dep. 10:43
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:45
dep. 10:45
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:47
dep. 10:47
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:49
dep. 10:49
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:51
dep. 10:51
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:53
dep. 10:53
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:55
19 km
10:34 11:10 (00:36)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 10:34
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:38
dep. 10:38
2 km
Mala Krsna
arr. 10:40
dep. 10:40
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:42
dep. 10:42
4 km
Vranovo
arr. 10:45
dep. 10:45
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:53
dep. 10:53
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:54
dep. 10:54
10 km
Radinac, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:58
dep. 10:58
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:59
dep. 10:59
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:02
dep. 11:02
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:04
dep. 11:04
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:06
dep. 11:06
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:07
dep. 11:07
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:08
dep. 11:08
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:10
18 km
11:00 11:30 (00:30)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 11:00
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
2 km
Mala Krsna
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Vranovo
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 11:16
dep. 11:16
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 11:17
dep. 11:17
10 km
Radinac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 11:20
dep. 11:20
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 11:21
dep. 11:21
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:23
dep. 11:23
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:26
dep. 11:26
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:27
dep. 11:27
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:28
dep. 11:28
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:30
18 km
12:19 12:55 (00:36)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 12:19
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
2 km
Mala Krsna
arr. 12:25
dep. 12:25
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:27
dep. 12:27
4 km
Vranovo
arr. 12:29
dep. 12:29
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:33
dep. 12:33
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:34
dep. 12:34
10 km
Radinac, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:39
dep. 12:39
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:42
dep. 12:42
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:45
dep. 12:45
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:50
dep. 12:50
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:52
dep. 12:52
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:55
18 km
12:27 13:10 (00:43)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 12:27
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
2 km
Mala Krsna
arr. 12:32
dep. 12:32
3 km
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
10 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
11 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
16 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
21 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
23 km
12:41 13:15 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 12:41
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
3 km
Mala Krsna
arr. 12:47
dep. 12:47
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:49
dep. 12:49
5 km
Vranovo
arr. 12:51
dep. 12:51
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:58
dep. 12:58
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:59
dep. 12:59
11 km
Radinac, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:02
dep. 13:02
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:04
dep. 13:04
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:07
dep. 13:07
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:09
dep. 13:09
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:11
dep. 13:11
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:12
dep. 13:12
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:13
dep. 13:13
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
19 km
12:43 13:15 (00:32)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Railway station
dep. 12:43
Mala Krsna, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
4 km
Vranovo, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:55
8 km
Radinac, Railway station
arr. 13:02
dep. 13:03
10 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 13:08
dep. 13:09
14 km
Smederevo, Railway station
arr. 13:15
18 km
13:29 14:10 (00:41)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 13:29
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Mala Krsna
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Vranovo
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 13:48
dep. 13:48
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 13:49
dep. 13:49
11 km
Radinac, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
12 km
Landol, Landolski put 2
arr. 13:56
dep. 13:56
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:58
dep. 13:58
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:00
dep. 14:00
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:02
dep. 14:02
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:04
dep. 14:04
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:06
dep. 14:06
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:08
dep. 14:08
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:10
19 km
13:44 14:25 (00:41)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 13:44
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Mala Krsna
arr. 13:53
dep. 13:53
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Vranovo
arr. 13:57
dep. 13:57
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:03
dep. 14:03
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Radinac, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:11
dep. 14:11
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:13
dep. 14:13
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:15
dep. 14:15
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:19
dep. 14:19
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:21
dep. 14:21
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:23
dep. 14:23
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:25
19 km
13:49 14:30 (00:41)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 13:49
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Mala Krsna
arr. 13:58
dep. 13:58
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:00
dep. 14:00
4 km
Vranovo
arr. 14:02
dep. 14:02
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:07
dep. 14:07
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Radinac, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:16
dep. 14:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:18
dep. 14:18
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:22
dep. 14:22
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:24
dep. 14:24
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:26
dep. 14:26
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
18 km
13:56 14:30 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 13:56
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
3 km
Mala Krsna
arr. 14:02
dep. 14:02
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Vranovo
arr. 14:06
dep. 14:06
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:13
dep. 14:13
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:14
dep. 14:14
11 km
Radinac, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:17
dep. 14:17
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:19
dep. 14:19
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:22
dep. 14:22
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:24
dep. 14:24
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:26
dep. 14:26
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:27
dep. 14:27
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
19 km
14:24 15:05 (00:41)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 14:24
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Mala Krsna
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Vranovo
arr. 14:37
dep. 14:37
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:43
dep. 14:43
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Radinac, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:51
dep. 14:51
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:53
dep. 14:53
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:57
dep. 14:57
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:01
dep. 15:01
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:03
dep. 15:03
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:05
19 km
14:57 15:30 (00:33)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 14:57
Mala Krsna
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Vranovo
arr. 15:05
dep. 15:05
8 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Radinac, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:17
dep. 15:17
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:19
dep. 15:19
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:21
dep. 15:21
19 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:23
dep. 15:23
20 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:27
dep. 15:27
24 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:28
dep. 15:28
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:30
29 km
15:24 16:00 (00:36)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 15:24
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
2 km
Mala Krsna
arr. 15:30
dep. 15:30
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:32
dep. 15:32
4 km
Vranovo
arr. 15:34
dep. 15:34
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:38
dep. 15:38
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 15:39
dep. 15:39
10 km
Radinac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:43
dep. 15:43
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:46
dep. 15:46
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:48
dep. 15:48
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:52
dep. 15:52
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:54
dep. 15:54
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:00
18 km
15:56 16:30 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 15:56
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
3 km
Mala Krsna
arr. 16:02
dep. 16:02
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 16:04
dep. 16:04
5 km
Vranovo
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:13
dep. 16:13
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 16:14
dep. 16:14
11 km
Radinac, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 16:17
dep. 16:17
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:19
dep. 16:19
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:22
dep. 16:22
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:24
dep. 16:24
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 16:26
dep. 16:26
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:27
dep. 16:27
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:28
dep. 16:28
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:30
19 km
16:20 16:58 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 16:20
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Mala Krsna
arr. 16:24
dep. 16:24
3 km
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
10 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
11 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
15 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
16 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
18 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
21 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
23 km
16:56 17:30 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 16:56
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:01
dep. 17:01
3 km
Mala Krsna
arr. 17:02
dep. 17:02
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:04
dep. 17:04
5 km
Vranovo
arr. 17:06
dep. 17:06
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:13
dep. 17:13
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:14
dep. 17:14
11 km
Radinac, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 17:17
dep. 17:17
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:19
dep. 17:19
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:24
dep. 17:24
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:27
dep. 17:27
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:28
dep. 17:28
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
19 km
17:27 18:07 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 17:27
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
2 km
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
3 km
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
10 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
11 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
15 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
16 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
18 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
21 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
23 km
17:41 18:15 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 17:41
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
3 km
Mala Krsna
arr. 17:47
dep. 17:47
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:49
dep. 17:49
5 km
Vranovo
arr. 17:51
dep. 17:51
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:58
dep. 17:58
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:59
dep. 17:59
11 km
Radinac, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
12 km
Landol, Landolski put 2
arr. 18:02
dep. 18:02
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:04
dep. 18:04
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:07
dep. 18:07
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:09
dep. 18:09
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:11
dep. 18:11
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:12
dep. 18:12
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:13
dep. 18:13
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:15
19 km
17:56 18:30 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 17:56
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
3 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:04
dep. 18:04
5 km
Vranovo
arr. 18:06
dep. 18:06
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:13
dep. 18:13
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:14
dep. 18:14
11 km
Radinac, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:17
dep. 18:17
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:19
dep. 18:19
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:22
dep. 18:22
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:24
dep. 18:24
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:26
dep. 18:26
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:27
dep. 18:27
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:28
dep. 18:28
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:30
19 km
17:59 18:40 (00:41)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 17:59
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Mala Krsna
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Vranovo
arr. 18:12
dep. 18:12
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:18
dep. 18:18
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:19
dep. 18:19
11 km
Radinac, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:26
dep. 18:26
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:28
dep. 18:28
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:30
dep. 18:30
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:32
dep. 18:32
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:34
dep. 18:34
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:36
dep. 18:36
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:38
dep. 18:38
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:40
19 km
18:30 19:00 (00:30)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 18:30
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Mala Krsna
arr. 18:35
dep. 18:35
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Vranovo
arr. 18:38
dep. 18:38
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:47
dep. 18:47
10 km
Radinac, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:50
dep. 18:50
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:51
dep. 18:51
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:53
dep. 18:53
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:55
dep. 18:55
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:56
dep. 18:56
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:57
dep. 18:57
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:58
dep. 18:58
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:00
18 km
20:35 21:16 (00:41)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 20:35
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 20:41
dep. 20:41
3 km
Mala Krsna
arr. 20:44
dep. 20:44
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 20:46
dep. 20:46
5 km
Vranovo
arr. 20:48
dep. 20:48
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:54
dep. 20:54
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 20:55
dep. 20:55
11 km
Radinac, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:02
dep. 21:02
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:04
dep. 21:04
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:06
dep. 21:06
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:08
dep. 21:08
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:10
dep. 21:10
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:12
dep. 21:12
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
18 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 21:16
19 km
21:26 22:00 (00:34)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 21:26
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:31
dep. 21:31
3 km
Mala Krsna
arr. 21:32
dep. 21:32
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 21:34
dep. 21:34
5 km
Vranovo
arr. 21:36
dep. 21:36
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 21:43
dep. 21:43
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 21:44
dep. 21:44
11 km
Radinac, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:47
dep. 21:47
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:49
dep. 21:49
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:52
dep. 21:52
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:54
dep. 21:54
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:56
dep. 21:56
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:57
dep. 21:57
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:58
dep. 21:58
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:00
19 km

Naselja Skobalj kod Smedereva i Smederevo su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Skobalj kod Smedereva je u 04:27 h, dok je poslednji polazak u 21:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.