Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Skobalj kod Smedereva - Smederevo timetable

sunday, 16.02.2020.
04:58 05:43 (00:45)
2Stara Zelezara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 04:58
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Mala Krsna
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:09
dep. 05:09
5 km
Vranovo
arr. 05:11
dep. 05:11
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:17
dep. 05:17
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:18
dep. 05:18
11 km
Radinac, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:25
dep. 05:25
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:27
dep. 05:27
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:29
dep. 05:29
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:31
dep. 05:31
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:33
dep. 05:33
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:35
dep. 05:35
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:37
dep. 05:37
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
19 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 05:43
21 km
05:56 06:30 (00:34)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 05:56
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Mala Krsna
arr. 06:02
dep. 06:02
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:04
dep. 06:04
5 km
Vranovo
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:13
dep. 06:13
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:14
dep. 06:14
11 km
Radinac, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:19
dep. 06:19
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:27
dep. 06:27
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
19 km
06:00 06:38 (00:38)
CenterJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 06:00
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Mala Krsna
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
15 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
18 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
21 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
23 km
06:09 06:50 (00:41)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 06:09
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Mala Krsna
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Vranovo
arr. 06:22
dep. 06:22
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:28
dep. 06:28
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Radinac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:36
dep. 06:36
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:38
dep. 06:38
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:42
dep. 06:42
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:44
dep. 06:44
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:46
dep. 06:46
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
19 km
06:22 06:58 (00:36)
CenterJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 06:22
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
2 km
Mala Krsna
arr. 06:27
dep. 06:27
3 km
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
11 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
16 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
18 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
21 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
23 km
07:00 07:30 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 07:00
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
2 km
Mala Krsna
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Vranovo
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:16
dep. 07:16
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:17
dep. 07:17
10 km
Radinac, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:23
dep. 07:23
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:27
dep. 07:27
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:30
18 km
07:41 08:15 (00:34)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 07:41
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
3 km
Mala Krsna
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:49
dep. 07:49
5 km
Vranovo
arr. 07:51
dep. 07:51
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:58
dep. 07:58
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:59
dep. 07:59
11 km
Radinac, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:02
dep. 08:02
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:04
dep. 08:04
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:07
dep. 08:07
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:09
dep. 08:09
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:11
dep. 08:11
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:12
dep. 08:12
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:13
dep. 08:13
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
19 km
09:20 09:50 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 09:20
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:23
dep. 09:23
2 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:27
dep. 09:27
4 km
Vranovo
arr. 09:28
dep. 09:28
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:36
dep. 09:36
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:37
dep. 09:37
10 km
Radinac, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:40
dep. 09:40
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:41
dep. 09:41
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:43
dep. 09:43
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:45
dep. 09:45
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:46
dep. 09:46
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:47
dep. 09:47
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:48
dep. 09:48
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:50
18 km
09:41 10:15 (00:34)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 09:41
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
3 km
Mala Krsna
arr. 09:47
dep. 09:47
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:49
dep. 09:49
5 km
Vranovo
arr. 09:51
dep. 09:51
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:58
dep. 09:58
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:59
dep. 09:59
11 km
Radinac, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:02
dep. 10:02
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:04
dep. 10:04
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:07
dep. 10:07
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:09
dep. 10:09
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:11
dep. 10:11
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:12
dep. 10:12
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:13
dep. 10:13
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
19 km
11:00 11:30 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 11:00
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
2 km
Mala Krsna
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Vranovo
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 11:16
dep. 11:16
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 11:17
dep. 11:17
10 km
Radinac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 11:20
dep. 11:20
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 11:21
dep. 11:21
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:23
dep. 11:23
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:26
dep. 11:26
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:27
dep. 11:27
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:28
dep. 11:28
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:30
18 km
12:27 13:10 (00:43)
CenterJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 12:27
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
2 km
Mala Krsna
arr. 12:32
dep. 12:32
3 km
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
10 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
11 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
16 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
21 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
23 km
12:41 13:15 (00:34)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 12:41
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
3 km
Mala Krsna
arr. 12:47
dep. 12:47
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:49
dep. 12:49
5 km
Vranovo
arr. 12:51
dep. 12:51
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:58
dep. 12:58
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:59
dep. 12:59
11 km
Radinac, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:02
dep. 13:02
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:04
dep. 13:04
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:07
dep. 13:07
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:09
dep. 13:09
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:11
dep. 13:11
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:12
dep. 13:12
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:13
dep. 13:13
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
19 km
12:43 13:15 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Railway station
dep. 12:43
Mala Krsna, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
4 km
Vranovo, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:55
8 km
Radinac, Railway station
arr. 13:02
dep. 13:03
10 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 13:08
dep. 13:09
14 km
Smederevo, Railway station
arr. 13:15
18 km
13:44 14:25 (00:41)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 13:44
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Mala Krsna
arr. 13:53
dep. 13:53
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Vranovo
arr. 13:57
dep. 13:57
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:03
dep. 14:03
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Radinac, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:11
dep. 14:11
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:13
dep. 14:13
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:15
dep. 14:15
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:19
dep. 14:19
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:21
dep. 14:21
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:23
dep. 14:23
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:25
19 km
13:49 14:30 (00:41)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 13:49
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Mala Krsna
arr. 13:58
dep. 13:58
3 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:00
dep. 14:00
4 km
Vranovo
arr. 14:02
dep. 14:02
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
6 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:07
dep. 14:07
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Radinac, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:16
dep. 14:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:18
dep. 14:18
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:22
dep. 14:22
15 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:24
dep. 14:24
16 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:26
dep. 14:26
16.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
18 km
13:56 14:30 (00:34)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 13:56
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
3 km
Mala Krsna
arr. 14:02
dep. 14:02
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Vranovo
arr. 14:06
dep. 14:06
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:13
dep. 14:13
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:14
dep. 14:14
11 km
Radinac, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:17
dep. 14:17
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:19
dep. 14:19
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:22
dep. 14:22
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:24
dep. 14:24
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:26
dep. 14:26
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:27
dep. 14:27
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
19 km
14:24 15:05 (00:41)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 14:24
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Mala Krsna
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Vranovo
arr. 14:37
dep. 14:37
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:43
dep. 14:43
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:44
dep. 14:44
11 km
Radinac, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:51
dep. 14:51
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:53
dep. 14:53
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:57
dep. 14:57
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:01
dep. 15:01
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:03
dep. 15:03
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:05
19 km
14:57 15:30 (00:33)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 14:57
Mala Krsna
arr. 15:02
dep. 15:02
4 km
Vranovo
arr. 15:05
dep. 15:05
8 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Radinac, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
15 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:17
dep. 15:17
16 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:19
dep. 15:19
17 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:21
dep. 15:21
19 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:23
dep. 15:23
20 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:27
dep. 15:27
24 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:28
dep. 15:28
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:30
29 km
15:56 16:30 (00:34)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 15:56
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
3 km
Mala Krsna
arr. 16:02
dep. 16:02
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 16:04
dep. 16:04
5 km
Vranovo
arr. 16:06
dep. 16:06
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:13
dep. 16:13
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 16:14
dep. 16:14
11 km
Radinac, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 16:17
dep. 16:17
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:19
dep. 16:19
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:22
dep. 16:22
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:24
dep. 16:24
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 16:26
dep. 16:26
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:27
dep. 16:27
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:28
dep. 16:28
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:30
19 km
16:20 16:58 (00:38)
CenterJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 16:20
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Mala Krsna
arr. 16:24
dep. 16:24
3 km
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
10 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
11 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
15 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
16 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
18 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
21 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
23 km
16:56 17:30 (00:34)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 16:56
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:01
dep. 17:01
3 km
Mala Krsna
arr. 17:02
dep. 17:02
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:04
dep. 17:04
5 km
Vranovo
arr. 17:06
dep. 17:06
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:13
dep. 17:13
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:14
dep. 17:14
11 km
Radinac, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 17:17
dep. 17:17
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:19
dep. 17:19
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:24
dep. 17:24
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:27
dep. 17:27
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:28
dep. 17:28
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
19 km
17:27 18:07 (00:40)
CenterJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, Center
dep. 17:27
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
2 km
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
3 km
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
10 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
11 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
13 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
14 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
15 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
16 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
18 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
21 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
23 km
17:56 18:30 (00:34)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 17:56
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
3 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:04
dep. 18:04
5 km
Vranovo
arr. 18:06
dep. 18:06
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:13
dep. 18:13
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:14
dep. 18:14
11 km
Radinac, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:17
dep. 18:17
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:19
dep. 18:19
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:22
dep. 18:22
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:24
dep. 18:24
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:26
dep. 18:26
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:27
dep. 18:27
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:28
dep. 18:28
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:30
19 km
21:26 22:00 (00:34)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Smedereva, 2
dep. 21:26
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
1 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:31
dep. 21:31
3 km
Mala Krsna
arr. 21:32
dep. 21:32
4 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 21:34
dep. 21:34
5 km
Vranovo
arr. 21:36
dep. 21:36
6 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
9 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 21:43
dep. 21:43
10.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 21:44
dep. 21:44
11 km
Radinac, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:47
dep. 21:47
12.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:49
dep. 21:49
13.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:52
dep. 21:52
15 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:54
dep. 21:54
16 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:56
dep. 21:56
17 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:57
dep. 21:57
17.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:58
dep. 21:58
18 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:00
19 km

Naselja Skobalj kod Smedereva i Smederevo su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Skobalj kod Smedereva je u 04:58 h, dok je poslednji polazak u 21:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.