Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Simanovci - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 22.11.2018.
04:30 05:35 (01:05)
Novo naselje br. bb
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Novo naselje br. bb
dep. 04:30
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 04:31
dep. 04:31
1 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 04:36
dep. 04:36
6.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 04:38
dep. 04:38
7.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 04:40
dep. 04:40
8.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 04:41
dep. 04:41
9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 04:42
dep. 04:42
10 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 04:44
dep. 04:44
11 km
Simanovci, Prhovacka br. 152
arr. 04:46
dep. 04:46
12.5 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 04:48
dep. 04:48
14 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 04:50
dep. 04:50
15 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 04:51
dep. 04:51
16 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 05:08
dep. 05:08
33 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 05:15
dep. 05:15
38 km
arr. 05:20
dep. 05:20
42 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:35
51 km
05:25 06:15 (00:50)
Prhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Prhovacka br. 153
dep. 05:25
Simanovci, Decka br. 93
arr. 05:27
dep. 05:27
1.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 05:29
dep. 05:29
2.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 05:30
dep. 05:30
3.5 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 05:32
dep. 05:32
4.5 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 05:47
dep. 05:47
20.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 05:54
dep. 05:54
25.5 km
arr. 05:59
dep. 05:59
29.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:15
38.5 km
05:45 06:50 (01:05)
Novo naselje br. bb
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Novo naselje br. bb
dep. 05:45
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 05:46
dep. 05:46
1 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 05:51
dep. 05:51
6.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 05:53
dep. 05:53
7.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 05:55
dep. 05:55
8.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 05:57
dep. 05:57
10 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 05:59
dep. 05:59
11 km
Simanovci, Prhovacka br. 152
arr. 06:01
dep. 06:01
12.5 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 06:03
dep. 06:03
14 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 06:05
dep. 06:05
15 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 06:06
dep. 06:06
16 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 06:23
dep. 06:23
33 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 06:30
dep. 06:30
38 km
arr. 06:35
dep. 06:35
42 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:50
51 km
05:55 06:30 (00:35)
Krnjesevacka br. 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
dep. 05:55
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
34 km
06:25 07:15 (00:50)
Prhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Prhovacka br. 153
dep. 06:25
Simanovci, Decka br. 93
arr. 06:27
dep. 06:27
1.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 06:29
dep. 06:29
2.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 06:30
dep. 06:30
3.5 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 06:32
dep. 06:32
4.5 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 06:47
dep. 06:47
20.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 06:54
dep. 06:54
25.5 km
arr. 06:59
dep. 06:59
29.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:15
38.5 km
07:21 08:10 (00:49)
Prhovacka br. 152
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Prhovacka br. 152
dep. 07:21
Simanovci, Decka br. 90
arr. 07:23
dep. 07:23
1.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 07:25
dep. 07:25
2.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 07:26
dep. 07:26
3.5 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 07:28
dep. 07:28
4.5 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 07:43
dep. 07:43
20.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 07:50
dep. 07:50
25.5 km
arr. 07:55
dep. 07:55
29.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
38.5 km
08:08 08:54 (00:46)
Decka br. 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Decka br. 93
dep. 08:08
Simanovci, Decka br. 90
arr. 08:10
dep. 08:10
0.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 08:12
dep. 08:12
1.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 08:13
dep. 08:13
2.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 08:15
dep. 08:15
3.5 km
arr. 08:42
27.5 km
09:30 10:20 (00:50)
Prhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Prhovacka br. 153
dep. 09:30
Simanovci, Decka br. 93
arr. 09:32
dep. 09:32
1.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 09:35
dep. 09:35
3.5 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 09:37
dep. 09:37
4.5 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 09:52
dep. 09:52
20.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 09:59
dep. 09:59
25.5 km
arr. 10:04
dep. 10:04
29.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
38.5 km
10:40 11:09 (00:29)
Krnjesevacka br. 60
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Krnjesevacka br. 60
dep. 10:40
arr. 10:59
dep. 10:59
25.3 km
arr. 11:02
dep. 11:02
28.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:09
31.9 km
11:28 12:10 (00:42)
Decka br. 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Decka br. 93
dep. 11:28
Simanovci, Decka br. 90
arr. 11:30
dep. 11:30
0.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 11:32
dep. 11:32
1.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 11:33
dep. 11:33
2.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 11:35
dep. 11:35
3.5 km
arr. 12:02
27.5 km
12:03 12:59 (00:56)
Vikend Naselje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Vikend Naselje
dep. 12:03
Simanovci, Decka br. 90
arr. 12:04
dep. 12:04
0.8 km
Simanovci, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
2.6 km
Simanovci, Deč R
arr. 12:08
dep. 12:08
3.1 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 12:10
dep. 12:10
4.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 12:35
dep. 12:35
26.2 km
arr. 12:40
dep. 12:40
30.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:59
38.3 km
12:10 12:39 (00:29)
Krnjesevacka br. 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
dep. 12:10
arr. 12:29
dep. 12:29
25.3 km
arr. 12:32
dep. 12:32
28.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:39
31.9 km
12:10 13:06 (00:56)
9
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, 9
dep. 12:10
Simanovci, Decka br. 90
arr. 12:11
dep. 12:11
0.8 km
Simanovci, 5
arr. 12:14
dep. 12:14
2.6 km
Simanovci, 3
arr. 12:15
dep. 12:15
3.1 km
Simanovci, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
4.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 12:42
dep. 12:42
26.2 km
arr. 12:47
dep. 12:47
30.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:06
38.3 km
13:25 13:54 (00:29)
Krnjesevacka br. 2
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
dep. 13:25
arr. 13:44
dep. 13:44
25.3 km
arr. 13:47
dep. 13:47
28.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:54
31.9 km
14:45 15:14 (00:29)
Krnjesevacka br. 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
dep. 14:45
arr. 15:04
dep. 15:04
25.3 km
arr. 15:07
dep. 15:07
28.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:14
31.9 km
15:26 16:15 (00:49)
Prhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Prhovacka br. 153
dep. 15:26
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:28
dep. 15:28
1.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:30
dep. 15:30
2.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:31
dep. 15:31
3.5 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:33
dep. 15:33
4.5 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 15:48
dep. 15:48
20.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 15:55
dep. 15:55
25.5 km
arr. 16:00
dep. 16:00
29.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
38.5 km
15:51 16:40 (00:49)
Prhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Prhovacka br. 153
dep. 15:51
Simanovci, Decka br. 93
arr. 15:53
dep. 15:53
1.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 15:55
dep. 15:55
2.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 15:56
dep. 15:56
3.5 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 15:58
dep. 15:58
4.5 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 16:13
dep. 16:13
20.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 16:20
dep. 16:20
25.5 km
arr. 16:25
dep. 16:25
29.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:40
38.5 km
16:50 17:30 (00:40)
Decka br. 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Decka br. 93
dep. 16:50
Simanovci, Decka br. 90
arr. 16:53
dep. 16:53
0.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 16:55
dep. 16:55
1.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 16:56
dep. 16:56
2.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 16:59
dep. 16:59
3.5 km
arr. 17:22
27.5 km
17:03 17:53 (00:50)
Prhovacka br. 152
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Prhovacka br. 152
dep. 17:03
Simanovci, Decka br. 90
arr. 17:05
dep. 17:05
1.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 17:07
dep. 17:07
2.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 17:08
dep. 17:08
3.5 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 17:10
dep. 17:10
4.5 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 17:25
dep. 17:25
20.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 17:32
dep. 17:32
25.5 km
arr. 17:37
dep. 17:37
29.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:53
38.5 km
17:25 17:54 (00:29)
Krnjesevacka br. 2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
dep. 17:25
arr. 17:44
dep. 17:44
25.3 km
arr. 17:47
dep. 17:47
28.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:54
31.9 km
18:21 19:10 (00:49)
Prhovacka br. 152
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Prhovacka br. 152
dep. 18:21
Simanovci, Decka br. 90
arr. 18:23
dep. 18:23
1.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 18:25
dep. 18:25
2.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 18:26
dep. 18:26
3.5 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 18:28
dep. 18:28
4.5 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 18:43
dep. 18:43
20.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 18:50
dep. 18:50
25.5 km
arr. 18:55
dep. 18:55
29.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:10
38.5 km
19:55 20:45 (00:50)
Prhovacka br. 153
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Simanovci, Prhovacka br. 153
dep. 19:55
Simanovci, Decka br. 93
arr. 19:57
dep. 19:57
1.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 19:59
dep. 19:59
2.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 20:00
dep. 20:00
3.5 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 20:02
dep. 20:02
4.5 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 20:17
dep. 20:17
20.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 20:24
dep. 20:24
25.5 km
arr. 20:29
dep. 20:29
29.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
38.5 km

Naselja Simanovci i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Simanovci je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.