Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Silopaj - Gornji Milanovac timetable

saturday, 20.07.2019.
08:00 08:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 08:00
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:03
dep. 08:03
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 08:05
dep. 08:05
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Ljutovnica, M. kuca
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Ljutovnica
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 08:24
dep. 08:24
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 08:26
dep. 08:26
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:30
16 km
12:19 12:50 (00:31)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 12:19
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:21
dep. 12:21
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 12:23
dep. 12:23
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Klaticevo, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:39
dep. 12:39
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:41
dep. 12:41
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:47
dep. 12:47
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:50
16 km
16:59 17:30 (00:31)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 16:59
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 17:03
dep. 17:03
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 17:08
dep. 17:08
5 km
Klaticevo, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 17:19
dep. 17:19
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
16 km
Silopaj - Gornji Milanovac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
08:00 08:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 08:00
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:03
dep. 08:03
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 08:05
dep. 08:05
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 08:08
dep. 08:08
4 km
Ljutovnica, M. kuca
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Ljutovnica
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 08:24
dep. 08:24
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 08:26
dep. 08:26
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:30
16 km
12:19 12:50 (00:31)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 12:19
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:21
dep. 12:21
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 12:23
dep. 12:23
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Klaticevo, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:39
dep. 12:39
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:41
dep. 12:41
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:47
dep. 12:47
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:50
16 km
16:59 17:30 (00:31)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 16:59
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 17:03
dep. 17:03
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 17:08
dep. 17:08
5 km
Klaticevo, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 17:19
dep. 17:19
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
16 km
Silopaj - Gornji Milanovac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:04 05:35 (00:31)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 05:04
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 05:06
dep. 05:06
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 05:08
dep. 05:08
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 05:11
dep. 05:11
4 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 05:13
dep. 05:13
5 km
Klaticevo, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 05:21
dep. 05:21
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 05:24
dep. 05:24
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 05:26
dep. 05:26
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 05:28
dep. 05:28
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 05:30
dep. 05:30
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:35
16 km
06:20 06:50 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 06:20
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 06:23
dep. 06:23
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 06:25
dep. 06:25
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 06:28
dep. 06:28
4 km
Ljutovnica, M. kuca
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Ljutovnica
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:36
dep. 06:36
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:39
dep. 06:39
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:42
dep. 06:42
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:46
dep. 06:46
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:50
16 km
06:29 07:00 (00:31)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 06:29
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Klaticevo, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:46
dep. 06:46
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:51
dep. 06:51
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:00
16 km
08:49 09:20 (00:31)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 08:49
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:51
dep. 08:51
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 08:53
dep. 08:53
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 08:56
dep. 08:56
4 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 08:58
dep. 08:58
5 km
Klaticevo, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:06
dep. 09:06
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 09:09
dep. 09:09
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 09:11
dep. 09:11
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 09:13
dep. 09:13
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 09:15
dep. 09:15
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 09:17
dep. 09:17
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:20
16 km
12:19 12:50 (00:31)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 12:19
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:21
dep. 12:21
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 12:23
dep. 12:23
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 12:26
dep. 12:26
4 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 12:28
dep. 12:28
5 km
Klaticevo, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:36
dep. 12:36
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:39
dep. 12:39
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:41
dep. 12:41
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:47
dep. 12:47
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:50
16 km
14:34 15:05 (00:31)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 14:34
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:36
dep. 14:36
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 14:38
dep. 14:38
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 14:41
dep. 14:41
4 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 14:43
dep. 14:43
5 km
Klaticevo, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 14:54
dep. 14:54
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 14:56
dep. 14:56
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 14:58
dep. 14:58
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:05
16 km
16:10 16:40 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 16:10
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 16:13
dep. 16:13
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 16:15
dep. 16:15
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 16:18
dep. 16:18
4 km
Ljutovnica, M. kuca
arr. 16:20
dep. 16:20
5 km
Ljutovnica
arr. 16:22
dep. 16:22
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 16:26
dep. 16:26
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 16:29
dep. 16:29
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 16:30
dep. 16:30
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 16:32
dep. 16:32
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 16:34
dep. 16:34
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 16:36
dep. 16:36
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:40
16 km
16:59 17:30 (00:31)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 16:59
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 17:03
dep. 17:03
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 17:08
dep. 17:08
5 km
Klaticevo, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 17:19
dep. 17:19
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
16 km
20:49 21:20 (00:31)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Silopaj
dep. 20:49
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 20:51
dep. 20:51
1 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 20:53
dep. 20:53
2 km
Kalimanici, Lokva
arr. 20:56
dep. 20:56
4 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 20:58
dep. 20:58
5 km
Klaticevo, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
8 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 21:06
dep. 21:06
10 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 21:09
dep. 21:09
11 km
Brusnica, Bazen
arr. 21:11
dep. 21:11
12 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 21:13
dep. 21:13
13 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 21:15
dep. 21:15
14 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 21:17
dep. 21:17
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:20
16 km

Naselja Silopaj i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Silopaj je u 05:04 h, dok je poslednji polazak u 20:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.