Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Silbas - Novi Sad timetable

thursday, 15.11.2018.
04:40 05:25 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 04:40
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 04:50
dep. 04:50
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
13 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 05:03
dep. 05:03
14 km
Rumenka, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
29 km
arr. 05:25
37 km
05:36 06:27 (00:51)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 05:36
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
arr. 05:45
dep. 05:45
7.7 km
Maglic kod Backog Petrovca, R. Ive Lole Ribara i Marsala Tita
arr. 05:46
dep. 05:46
8.3 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 05:47
dep. 05:47
8.7 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 05:53
dep. 06:00
14.1 km
Rumenka, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
29.3 km
arr. 06:27
37.3 km
06:03 07:38 (01:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 06:03
Gajdobra, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
5.5 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
8.5 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 06:24
dep. 06:24
18.1 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:40
19.6 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:43
dep. 06:43
20.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:44
dep. 06:44
21.2 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 06:53
dep. 06:53
30.1 km
Celarevo, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
31 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 06:56
dep. 06:56
32 km
Glozan, Centar 1
arr. 07:00
dep. 07:00
35 km
Begec, II
arr. 07:07
dep. 07:07
41.8 km
arr. 07:14
dep. 07:14
47.7 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:21
dep. 07:21
52.6 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
58.2 km
arr. 07:38
60.9 km
06:20 07:14 (00:54)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 06:20
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 06:32
dep. 06:32
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 06:49
dep. 06:49
14 km
Rumenka, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
29 km
arr. 07:14
37 km
07:28 08:30 (01:02)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 07:28
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 07:40
dep. 07:40
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
13 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 08:06
dep. 08:06
14 km
Rumenka, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
29 km
arr. 08:30
37 km
10:20 11:05 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 10:20
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 10:29
dep. 10:29
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Rumenka, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
29 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 10:59
dep. 10:59
35 km
arr. 11:05
39 km
11:00 11:44 (00:44)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 11:00
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 11:08
dep. 11:08
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 11:18
dep. 11:18
14 km
Rumenka, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
29 km
arr. 11:44
37 km
11:40 12:30 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 11:40
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 11:50
dep. 11:50
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
23 km
Kulpin, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
18 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 12:07
dep. 12:07
24 km
Rumenka, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
39 km
arr. 12:30
47 km
12:08 13:43 (01:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 12:08
Gajdobra, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
5.5 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
8.5 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 12:29
dep. 12:29
18.1 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:45
19.6 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:48
dep. 12:48
20.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
21.2 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 12:58
dep. 12:58
30.1 km
Celarevo, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
31 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 13:01
dep. 13:01
32 km
Glozan, Centar 1
arr. 13:05
dep. 13:05
35 km
Begec, II
arr. 13:12
dep. 13:12
41.8 km
arr. 13:19
dep. 13:19
47.7 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:26
dep. 13:26
52.6 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
58.2 km
arr. 13:43
60.9 km
12:30 13:11 (00:41)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 12:30
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 12:38
dep. 12:38
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
13 km
Rumenka, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
29 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 13:07
dep. 13:07
35 km
arr. 13:11
39 km
14:55 15:40 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 14:55
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 15:05
dep. 15:05
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
13 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 15:17
dep. 15:17
14 km
Rumenka, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
29 km
arr. 15:40
37 km
16:30 17:25 (00:55)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 16:30
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 16:40
dep. 16:40
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
23 km
Kulpin, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
18 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 17:02
dep. 17:02
24 km
Rumenka, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
39 km
arr. 17:25
47 km
17:46 18:31 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 17:46
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 17:56
dep. 17:56
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 18:02
dep. 18:02
13 km
Rumenka, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
29 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 18:26
dep. 18:26
35 km
arr. 18:31
39 km
18:25 20:13 (01:48)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 18:25
Gajdobra, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
5.5 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
8.5 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 18:57
dep. 18:57
18.1 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:15
19.6 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
20.4 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 19:19
dep. 19:19
21.2 km
Celarevo, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
31 km
Glozan, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
35 km
Begec, II
arr. 19:42
dep. 19:42
41.8 km
arr. 19:49
dep. 19:49
47.7 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:56
dep. 19:56
52.6 km
Novi Sad, Dečija bolnica
arr. 20:04
dep. 20:04
58.2 km
arr. 20:13
60.9 km
18:45 19:44 (00:59)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 18:45
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 19:00
dep. 19:00
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
13 km
Rumenka, Center
arr. 19:31
dep. 19:31
29 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 19:38
dep. 19:38
35 km
arr. 19:44
39 km
20:50 21:31 (00:41)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Silbas, Center
dep. 20:50
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 20:58
dep. 20:58
8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 21:05
dep. 21:05
13 km
Rumenka, Center
arr. 21:21
dep. 21:21
29 km
Novi Sad, Industrijska
arr. 21:27
dep. 21:27
35 km
arr. 21:31
39 km

Naselja Silbas i Novi Sad su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 01h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Silbas je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.