Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sijarinska Banja - Sombor timetable

thursday, 27.02.2020.
07:00 17:45 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
100 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
dep. 13:30
336 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
340 km
arr. 15:15
dep. 15:20
416 km
arr. 15:40
dep. 15:40
431 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
440 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
442 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
451 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
458 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
459 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
478 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
489 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
499 km
arr. 17:15
dep. 17:15
509 km
Doroslovo, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
515 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
524 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 17:40
dep. 17:40
531 km
Sombor, Bus station
arr. 17:45
537 km
Sijarinska Banja - Sombor timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
07:00 17:45 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
100 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
dep. 13:30
336 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
340 km
arr. 15:15
dep. 15:20
416 km
arr. 15:40
dep. 15:40
431 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
440 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
442 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
451 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
458 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
459 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
478 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
489 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
499 km
arr. 17:15
dep. 17:15
509 km
Doroslovo, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
515 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
524 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 17:40
dep. 17:40
531 km
Sombor, Bus station
arr. 17:45
537 km
Sijarinska Banja - Sombor timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
07:00 17:45 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
100 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
dep. 13:30
336 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
340 km
arr. 15:15
dep. 15:20
416 km
arr. 15:40
dep. 15:40
431 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
440 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
442 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
451 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
458 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
459 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
478 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
489 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
499 km
arr. 17:15
dep. 17:15
509 km
Doroslovo, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
515 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
524 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 17:40
dep. 17:40
531 km
Sombor, Bus station
arr. 17:45
537 km
Sijarinska Banja - Sombor timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
07:00 17:45 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
100 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
dep. 13:30
336 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
340 km
arr. 15:15
dep. 15:20
416 km
arr. 15:40
dep. 15:40
431 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
440 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
442 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
451 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
458 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
459 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
478 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
489 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
499 km
arr. 17:15
dep. 17:15
509 km
Doroslovo, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
515 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
524 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 17:40
dep. 17:40
531 km
Sombor, Bus station
arr. 17:45
537 km
Sijarinska Banja - Sombor timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
07:00 17:45 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
100 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
dep. 13:30
336 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
340 km
arr. 15:15
dep. 15:20
416 km
arr. 15:40
dep. 15:40
431 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
440 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
442 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
451 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
458 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
459 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
478 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
489 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
499 km
arr. 17:15
dep. 17:15
509 km
Doroslovo, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
515 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
524 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 17:40
dep. 17:40
531 km
Sombor, Bus station
arr. 17:45
537 km
Sijarinska Banja - Sombor timetable
Departures on: tuesday, 03.03.2020.
07:00 17:45 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
100 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
dep. 13:30
336 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
340 km
arr. 15:15
dep. 15:20
416 km
arr. 15:40
dep. 15:40
431 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
440 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
442 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
451 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
458 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
459 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
478 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
489 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
499 km
arr. 17:15
dep. 17:15
509 km
Doroslovo, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
515 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
524 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 17:40
dep. 17:40
531 km
Sombor, Bus station
arr. 17:45
537 km
Sijarinska Banja - Sombor timetable
Departures on: wednesday, 04.03.2020.
07:00 17:45 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
100 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
dep. 13:30
336 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
340 km
arr. 15:15
dep. 15:20
416 km
arr. 15:40
dep. 15:40
431 km
Begec, I
arr. 15:45
dep. 15:45
440 km
Glozan, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
442 km
Celarevo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
451 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
458 km
Tovarisevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
459 km
Bac, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
478 km
Deronje, III
arr. 16:53
dep. 16:53
489 km
Odzaci, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
499 km
arr. 17:15
dep. 17:15
509 km
Doroslovo, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
515 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 17:35
dep. 17:35
524 km
Sombor, Lugovo 2
arr. 17:40
dep. 17:40
531 km
Sombor, Bus station
arr. 17:45
537 km

Naselja Sijarinska Banja i Sombor su međusobno udaljena ~537 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10h i 45min., a najduže 10h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sijarinska Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.