Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sijarinska Banja - Leskovac timetable

tuesday, 20.11.2018.
07:00 08:35 (01:35)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
55 km
07:35 09:05 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:35
Macedonce
arr. 07:44
dep. 07:44
4.9 km
Medvedja , Center
arr. 07:51
dep. 07:51
9.9 km
Negosavlje
arr. 07:56
dep. 07:56
12.8 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:00
dep. 08:00
15.2 km
Rujkovac
arr. 08:05
dep. 08:05
19.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:09
dep. 08:09
21.8 km
Radinovac
arr. 08:11
dep. 08:11
22.7 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:16
dep. 08:16
25.7 km
Silovo kod Lebana
arr. 08:19
dep. 08:19
27.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
30.8 km
Lebane, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
32.3 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:29
dep. 08:29
33.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 08:32
dep. 08:32
33.9 km
Konjino
arr. 08:36
dep. 08:36
36.9 km
Lugare
arr. 08:38
dep. 08:38
38.4 km
Bosnjace, Groblje
arr. 08:41
dep. 08:41
41.2 km
Bosnjace
arr. 08:42
dep. 08:42
42 km
Pertate
arr. 08:45
dep. 08:45
43.7 km
Cenovac
arr. 08:46
dep. 08:46
44.5 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:59
dep. 08:59
52.8 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
53.9 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:05
55.1 km
09:50 11:30 (01:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 09:50
Macedonce
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Medvedja , Center
arr. 10:04
dep. 10:04
10 km
Negosavlje
arr. 10:08
dep. 10:08
12 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 10:14
dep. 10:14
15 km
Rujkovac
arr. 10:20
dep. 10:20
18 km
Radinovac, Groblje
arr. 10:35
dep. 10:35
23 km
Radinovac
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 10:43
dep. 10:43
27 km
Silovo kod Lebana
arr. 10:44
dep. 10:44
28 km
Krivaca kod Lebana
arr. 10:47
dep. 10:47
31 km
Lebane, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
32 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 10:52
dep. 10:52
33 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 10:54
dep. 10:54
35 km
Konjino
arr. 10:56
dep. 10:56
36 km
Lugare
arr. 10:58
dep. 10:58
38 km
Bosnjace, Crkva
arr. 11:02
dep. 11:02
41 km
Bosnjace
arr. 11:05
dep. 11:05
42 km
Pertate
arr. 11:07
dep. 11:07
44 km
Cenovac
arr. 11:10
dep. 11:10
45 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:24
dep. 11:24
54 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:30
55 km
13:10 14:40 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 13:10
Macedonce
arr. 13:19
dep. 13:19
4.9 km
Medvedja , Center
arr. 13:26
dep. 13:26
9.9 km
Negosavlje
arr. 13:31
dep. 13:31
12.8 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:35
dep. 13:35
15.2 km
Rujkovac
arr. 13:40
dep. 13:40
19.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
21.8 km
Radinovac
arr. 13:46
dep. 13:46
22.7 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 13:51
dep. 13:51
25.7 km
Silovo kod Lebana
arr. 13:54
dep. 13:54
27.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
30.8 km
Lebane, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
32.3 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:04
dep. 14:04
33.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 14:07
dep. 14:07
33.9 km
Konjino
arr. 14:11
dep. 14:11
36.9 km
Lugare
arr. 14:13
dep. 14:13
38.4 km
Bosnjace, Groblje
arr. 14:16
dep. 14:16
41.2 km
Bosnjace
arr. 14:17
dep. 14:17
42 km
Pertate
arr. 14:20
dep. 14:20
43.7 km
Cenovac
arr. 14:21
dep. 14:21
44.5 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:34
dep. 14:34
52.8 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:37
dep. 14:37
53.9 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:40
55.1 km
14:10 15:40 (01:30)
The timetable is valid until: 30.11.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 14:10
Macedonce
arr. 14:19
dep. 14:19
4.9 km
Medvedja , Center
arr. 14:26
dep. 14:26
9.9 km
Negosavlje
arr. 14:31
dep. 14:31
12.8 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 14:35
dep. 14:35
15.2 km
Rujkovac
arr. 14:40
dep. 14:40
19.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 14:44
dep. 14:44
21.8 km
Radinovac
arr. 14:46
dep. 14:46
22.7 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
25.7 km
Silovo kod Lebana
arr. 14:54
dep. 14:54
27.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
30.8 km
Lebane, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
32.3 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 15:04
dep. 15:04
33.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 15:07
dep. 15:07
33.9 km
Konjino
arr. 15:11
dep. 15:11
36.9 km
Lugare
arr. 15:13
dep. 15:13
38.4 km
Bosnjace, Groblje
arr. 15:16
dep. 15:16
41.2 km
Bosnjace
arr. 15:17
dep. 15:17
42 km
Pertate
arr. 15:20
dep. 15:20
43.7 km
Cenovac
arr. 15:21
dep. 15:21
44.5 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:34
dep. 15:34
52.8 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:37
dep. 15:37
53.9 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:40
55.1 km
16:50 18:27 (01:37)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 16:50
Macedonce
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Medvedja , Center
arr. 17:08
dep. 17:08
10 km
Negosavlje
arr. 17:12
dep. 17:12
12 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Rujkovac
arr. 17:23
dep. 17:23
18 km
Radinovac, Groblje
arr. 17:31
dep. 17:31
23 km
Radinovac
arr. 17:33
dep. 17:33
24 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
27 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:39
dep. 17:39
28 km
Krivaca kod Lebana
arr. 17:43
dep. 17:43
31 km
Lebane, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
32 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:47
dep. 17:47
33 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 17:49
dep. 17:49
35 km
Konjino
arr. 17:51
dep. 17:51
36 km
Lugare
arr. 17:54
dep. 17:54
38 km
Bosnjace, Crkva
arr. 17:59
dep. 17:59
41 km
Bosnjace
arr. 18:02
dep. 18:02
42 km
Pertate
arr. 18:07
dep. 18:07
44 km
Cenovac
arr. 18:09
dep. 18:09
45 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:21
dep. 18:21
54 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:27
55 km
22:30 00:00 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 22:30
Medvedja , Center
arr. 22:42
dep. 22:42
11 km
Lebane, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
55 km

Naselja Sijarinska Banja i Leskovac su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sijarinska Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.