Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sijarinska Banja - Leskovac timetable

saturday, 15.08.2020.
07:00 08:35 (01:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 07:00
Macedonce, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac, Kafana
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
55 km
07:35 09:05 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 07:35
Macedonce, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
4.9 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:51
dep. 07:51
9.9 km
Negosavlje, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
12.8 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:00
dep. 08:00
15.2 km
Rujkovac, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
19.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:09
dep. 08:09
21.8 km
Radinovac, Kafana
arr. 08:11
dep. 08:11
22.7 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:16
dep. 08:16
25.7 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
27.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
30.8 km
Lebane, Bus station
arr. 08:27
dep. 08:27
32.3 km
Lebane, Modna kuca
arr. 08:29
dep. 08:29
33.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 08:32
dep. 08:32
33.9 km
Konjino
arr. 08:36
dep. 08:36
36.9 km
Lugare
arr. 08:38
dep. 08:38
38.4 km
Bosnjace, Groblje
arr. 08:41
dep. 08:41
41.2 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 08:42
dep. 08:42
42 km
Pertate
arr. 08:45
dep. 08:45
43.7 km
Cenovac
arr. 08:46
dep. 08:46
44.5 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:59
dep. 08:59
52.8 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 09:02
dep. 09:02
53.9 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:05
55.1 km
13:10 14:40 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 13:10
Macedonce, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
4.9 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
9.9 km
Negosavlje, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
12.8 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:35
dep. 13:35
15.2 km
Rujkovac, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
19.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
21.8 km
Radinovac, Kafana
arr. 13:46
dep. 13:46
22.7 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 13:51
dep. 13:51
25.7 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
27.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
30.8 km
Lebane, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:02
32.3 km
Lebane, Modna kuca
arr. 14:04
dep. 14:04
33.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 14:07
dep. 14:07
33.9 km
Konjino
arr. 14:11
dep. 14:11
36.9 km
Lugare
arr. 14:13
dep. 14:13
38.4 km
Bosnjace, Groblje
arr. 14:16
dep. 14:16
41.2 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 14:17
dep. 14:17
42 km
Pertate
arr. 14:20
dep. 14:20
43.7 km
Cenovac
arr. 14:21
dep. 14:21
44.5 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:34
dep. 14:34
52.8 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 14:37
dep. 14:37
53.9 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:40
55.1 km
14:10 15:40 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.11.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 14:10
Macedonce, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
4.9 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:26
dep. 14:26
9.9 km
Negosavlje, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
12.8 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 14:35
dep. 14:35
15.2 km
Rujkovac, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
19.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 14:44
dep. 14:44
21.8 km
Radinovac, Kafana
arr. 14:46
dep. 14:46
22.7 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
25.7 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 14:54
dep. 14:54
27.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
30.8 km
Lebane, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:02
32.3 km
Lebane, Modna kuca
arr. 15:04
dep. 15:04
33.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 15:07
dep. 15:07
33.9 km
Konjino
arr. 15:11
dep. 15:11
36.9 km
Lugare
arr. 15:13
dep. 15:13
38.4 km
Bosnjace, Groblje
arr. 15:16
dep. 15:16
41.2 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:17
dep. 15:17
42 km
Pertate
arr. 15:20
dep. 15:20
43.7 km
Cenovac
arr. 15:21
dep. 15:21
44.5 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:34
dep. 15:34
52.8 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 15:37
dep. 15:37
53.9 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:40
55.1 km
16:50 18:27 (01:37)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 16:50
Macedonce, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Medvedja , Bus station
arr. 17:08
dep. 17:08
10 km
Negosavlje, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
12 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Rujkovac, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
18 km
Radinovac, Groblje
arr. 17:31
dep. 17:31
23 km
Radinovac, Kafana
arr. 17:33
dep. 17:33
24 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
27 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
28 km
Krivaca kod Lebana
arr. 17:43
dep. 17:43
31 km
Lebane, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
32 km
Lebane, Modna kuca
arr. 17:47
dep. 17:47
33 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 17:49
dep. 17:49
35 km
Konjino
arr. 17:51
dep. 17:51
36 km
Lugare
arr. 17:54
dep. 17:54
38 km
Bosnjace, Crkva
arr. 17:59
dep. 17:59
41 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 18:02
dep. 18:02
42 km
Pertate
arr. 18:07
dep. 18:07
44 km
Cenovac
arr. 18:09
dep. 18:09
45 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:21
dep. 18:21
54 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:27
55 km
18:35 20:05 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 18:35
Macedonce, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
4.9 km
Medvedja , Bus station
arr. 18:51
dep. 18:51
9.9 km
Negosavlje, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
12.8 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 19:00
dep. 19:00
15.2 km
Rujkovac, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
19.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 19:09
dep. 19:09
21.8 km
Radinovac, Kafana
arr. 19:11
dep. 19:11
22.7 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 19:16
dep. 19:16
25.7 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
27.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
30.8 km
Lebane, Bus station
arr. 19:27
dep. 19:27
32.3 km
Lebane, Modna kuca
arr. 19:29
dep. 19:29
33.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 19:32
dep. 19:32
33.9 km
Konjino
arr. 19:36
dep. 19:36
36.9 km
Lugare
arr. 19:38
dep. 19:38
38.4 km
Bosnjace, Groblje
arr. 19:41
dep. 19:41
41.2 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 19:42
dep. 19:42
42 km
Pertate
arr. 19:45
dep. 19:45
43.7 km
Cenovac
arr. 19:46
dep. 19:46
44.5 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:59
dep. 19:59
52.8 km
Leskovac, Modna kuca
arr. 20:02
dep. 20:02
53.9 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:05
55.1 km
22:30 23:30 (25:00)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 22:30
Medvedja , Bus station
arr. 22:42
dep. 22:42
11 km
Lebane, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:05
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
55 km

Naselja Sijarinska Banja i Leskovac su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 25h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sijarinska Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sijarinska Banja - Leskovac iznosi od 2,90 EUR do 2,90 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.