Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sid - Nova Pazova timetable

monday, 17.01.2022.
16:57 18:20 (01:23)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 17.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sid, Railway station
dep. 16:57
Kukujevci, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:06
12 km
Martinci, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:16
24 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
39 km
Voganj, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:33
48 km
Ruma, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:41
58 km
Kraljevci, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:46
63 km
Putinci, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:51
70 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:58
79 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:07
91 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:20
100 km

Naselja Sid i Nova Pazova su međusobno udaljena ~100 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 23min., a najduže 01h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sid je u 16:57 h, dok je poslednji polazak u 16:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.