Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sid - Batajnica (Beograd) timetable

monday, 20.05.2019.
04:44 06:14 (01:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:44
Kukujevci, Railway station
arr. 04:53
dep. 04:53
12 km
Martinci, Railway station
arr. 05:02
dep. 05:02
24 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 05:11
dep. 05:12
39 km
Voganj, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:19
48 km
arr. 05:26
dep. 05:27
58 km
Kraljevci, Railway station
arr. 05:32
dep. 05:32
63 km
Putinci, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:37
70 km
Golubinci, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:44
79 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:50
dep. 05:50
91 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:03
100 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 06:14
106 km
05:50 07:31 (01:41)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:50
Kukujevci, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
12 km
Martinci, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
24 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:19
39 km
Voganj, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:26
48 km
arr. 06:33
dep. 06:40
58 km
Kraljevci, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:45
63 km
Putinci, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
70 km
Golubinci, Railway station
arr. 06:58
dep. 06:59
79 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
91 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
100 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 07:31
106 km
09:46 11:29 (01:43)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:46
Kukujevci, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
12 km
Martinci, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:05
24 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 10:06
dep. 10:16
39 km
Voganj, Railway station
arr. 10:23
dep. 10:23
48 km
arr. 10:30
dep. 10:31
58 km
Kraljevci, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:36
63 km
Putinci, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:41
70 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
79 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:54
dep. 10:54
91 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:07
100 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:29
106 km
12:07 13:40 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:07
Kukujevci, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:16
12 km
Martinci, Railway station
arr. 12:25
dep. 12:26
24 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
39 km
Voganj, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:43
48 km
arr. 12:50
dep. 12:51
58 km
Kraljevci, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:56
63 km
Putinci, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
70 km
Golubinci, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:09
79 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:16
91 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:29
100 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 13:40
106 km
13:03 14:34 (01:31)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:03
Kukujevci, Railway station
arr. 13:12
dep. 13:12
12 km
Martinci, Railway station
arr. 13:21
dep. 13:21
24 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
39 km
Voganj, Railway station
arr. 13:38
dep. 13:38
48 km
arr. 13:45
dep. 13:46
58 km
Kraljevci, Railway station
arr. 13:51
dep. 13:51
63 km
Putinci, Railway station
arr. 13:56
dep. 13:57
70 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:04
dep. 14:04
79 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:10
91 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:23
100 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:34
106 km
17:00 18:29 (01:29)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Kukujevci, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:09
12 km
Martinci, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
24 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:27
39 km
Voganj, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:34
48 km
arr. 17:41
dep. 17:42
58 km
Kraljevci, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:47
63 km
Putinci, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:52
70 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
79 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:05
91 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:18
100 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:29
106 km
19:54 21:24 (01:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:54
Kukujevci, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
12 km
Martinci, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:12
24 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
39 km
Voganj, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
48 km
arr. 20:36
dep. 20:37
58 km
Kraljevci, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:42
63 km
Putinci, Railway station
arr. 20:47
dep. 20:47
70 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:54
dep. 20:54
79 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 21:00
dep. 21:00
91 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 21:13
dep. 21:13
100 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 21:24
106 km

Naselja Sid i Batajnica (Beograd) su međusobno udaljena ~106 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 29min., a najduže 01h i 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sid je u 04:44 h, dok je poslednji polazak u 19:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.