Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sevojno - Kremna timetable

tuesday, 16.07.2019.
22:10 23:28 (01:18)
Portirnica
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sevojno, Portirnica
dep. 22:10
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
2.2 km
Uzice, Kozara
arr. 22:15
dep. 22:15
2.8 km
Uzice, Senjak
arr. 22:17
dep. 22:17
4.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 22:19
dep. 22:19
5.4 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 22:20
dep. 22:20
5.7 km
Uzice, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
6 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 22:22
dep. 22:22
6.5 km
arr. 22:30
dep. 22:30
7.9 km
Uzice, Hotel
arr. 22:31
dep. 22:31
8.2 km
Uzice, Treska
arr. 22:34
dep. 22:34
8.9 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 22:35
dep. 22:35
9.5 km
Uzice, Kostica
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Uzice, Terazije
arr. 22:38
dep. 22:38
10.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 22:39
dep. 22:39
11.3 km
Uzice, Duboki potok
arr. 22:41
dep. 22:41
12 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 22:42
dep. 22:42
12.8 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 22:43
dep. 22:43
13.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
15.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
15.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 22:48
dep. 22:48
16.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 22:50
dep. 22:50
18.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 22:53
dep. 22:53
19.9 km
Stapari, Gredica
arr. 22:54
dep. 22:54
20.7 km
Stapari, Garaza
arr. 22:56
dep. 22:56
21.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 22:57
dep. 22:57
22.7 km
Stapari, Jasike
arr. 22:59
dep. 22:59
24.2 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 23:01
dep. 23:01
25.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 23:02
dep. 23:02
25.7 km
arr. 23:06
dep. 23:06
27.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 23:08
dep. 23:08
29.3 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 23:10
dep. 23:10
30.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 23:12
dep. 23:12
32.4 km
Bioska, Center
arr. 23:14
dep. 23:14
34 km
Bioska, Crveni vir
arr. 23:18
dep. 23:18
36.4 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 23:22
dep. 23:22
39.3 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 23:28
42.5 km
Sevojno - Kremna timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
22:10 23:28 (01:18)
Portirnica
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sevojno, Portirnica
dep. 22:10
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
2.2 km
Uzice, Kozara
arr. 22:15
dep. 22:15
2.8 km
Uzice, Senjak
arr. 22:17
dep. 22:17
4.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 22:19
dep. 22:19
5.4 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 22:20
dep. 22:20
5.7 km
Uzice, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
6 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 22:22
dep. 22:22
6.5 km
arr. 22:30
dep. 22:30
7.9 km
Uzice, Hotel
arr. 22:31
dep. 22:31
8.2 km
Uzice, Treska
arr. 22:34
dep. 22:34
8.9 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 22:35
dep. 22:35
9.5 km
Uzice, Kostica
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Uzice, Terazije
arr. 22:38
dep. 22:38
10.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 22:39
dep. 22:39
11.3 km
Uzice, Duboki potok
arr. 22:41
dep. 22:41
12 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 22:42
dep. 22:42
12.8 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 22:43
dep. 22:43
13.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
15.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
15.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 22:48
dep. 22:48
16.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 22:50
dep. 22:50
18.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 22:53
dep. 22:53
19.9 km
Stapari, Gredica
arr. 22:54
dep. 22:54
20.7 km
Stapari, Garaza
arr. 22:56
dep. 22:56
21.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 22:57
dep. 22:57
22.7 km
Stapari, Jasike
arr. 22:59
dep. 22:59
24.2 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 23:01
dep. 23:01
25.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 23:02
dep. 23:02
25.7 km
arr. 23:06
dep. 23:06
27.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 23:08
dep. 23:08
29.3 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 23:10
dep. 23:10
30.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 23:12
dep. 23:12
32.4 km
Bioska, Center
arr. 23:14
dep. 23:14
34 km
Bioska, Crveni vir
arr. 23:18
dep. 23:18
36.4 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 23:22
dep. 23:22
39.3 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 23:28
42.5 km
Sevojno - Kremna timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
22:10 23:28 (01:18)
Portirnica
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sevojno, Portirnica
dep. 22:10
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
2.2 km
Uzice, Kozara
arr. 22:15
dep. 22:15
2.8 km
Uzice, Senjak
arr. 22:17
dep. 22:17
4.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 22:19
dep. 22:19
5.4 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 22:20
dep. 22:20
5.7 km
Uzice, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
6 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 22:22
dep. 22:22
6.5 km
arr. 22:30
dep. 22:30
7.9 km
Uzice, Hotel
arr. 22:31
dep. 22:31
8.2 km
Uzice, Treska
arr. 22:34
dep. 22:34
8.9 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 22:35
dep. 22:35
9.5 km
Uzice, Kostica
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Uzice, Terazije
arr. 22:38
dep. 22:38
10.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 22:39
dep. 22:39
11.3 km
Uzice, Duboki potok
arr. 22:41
dep. 22:41
12 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 22:42
dep. 22:42
12.8 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 22:43
dep. 22:43
13.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
15.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
15.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 22:48
dep. 22:48
16.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 22:50
dep. 22:50
18.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 22:53
dep. 22:53
19.9 km
Stapari, Gredica
arr. 22:54
dep. 22:54
20.7 km
Stapari, Garaza
arr. 22:56
dep. 22:56
21.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 22:57
dep. 22:57
22.7 km
Stapari, Jasike
arr. 22:59
dep. 22:59
24.2 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 23:01
dep. 23:01
25.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 23:02
dep. 23:02
25.7 km
arr. 23:06
dep. 23:06
27.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 23:08
dep. 23:08
29.3 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 23:10
dep. 23:10
30.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 23:12
dep. 23:12
32.4 km
Bioska, Center
arr. 23:14
dep. 23:14
34 km
Bioska, Crveni vir
arr. 23:18
dep. 23:18
36.4 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 23:22
dep. 23:22
39.3 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 23:28
42.5 km
Sevojno - Kremna timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
22:10 23:28 (01:18)
Portirnica
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sevojno, Portirnica
dep. 22:10
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
2.2 km
Uzice, Kozara
arr. 22:15
dep. 22:15
2.8 km
Uzice, Senjak
arr. 22:17
dep. 22:17
4.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 22:19
dep. 22:19
5.4 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 22:20
dep. 22:20
5.7 km
Uzice, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
6 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 22:22
dep. 22:22
6.5 km
arr. 22:30
dep. 22:30
7.9 km
Uzice, Hotel
arr. 22:31
dep. 22:31
8.2 km
Uzice, Treska
arr. 22:34
dep. 22:34
8.9 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 22:35
dep. 22:35
9.5 km
Uzice, Kostica
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Uzice, Terazije
arr. 22:38
dep. 22:38
10.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 22:39
dep. 22:39
11.3 km
Uzice, Duboki potok
arr. 22:41
dep. 22:41
12 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 22:42
dep. 22:42
12.8 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 22:43
dep. 22:43
13.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
15.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
15.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 22:48
dep. 22:48
16.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 22:50
dep. 22:50
18.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 22:53
dep. 22:53
19.9 km
Stapari, Gredica
arr. 22:54
dep. 22:54
20.7 km
Stapari, Garaza
arr. 22:56
dep. 22:56
21.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 22:57
dep. 22:57
22.7 km
Stapari, Jasike
arr. 22:59
dep. 22:59
24.2 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 23:01
dep. 23:01
25.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 23:02
dep. 23:02
25.7 km
arr. 23:06
dep. 23:06
27.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 23:08
dep. 23:08
29.3 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 23:10
dep. 23:10
30.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 23:12
dep. 23:12
32.4 km
Bioska, Center
arr. 23:14
dep. 23:14
34 km
Bioska, Crveni vir
arr. 23:18
dep. 23:18
36.4 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 23:22
dep. 23:22
39.3 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 23:28
42.5 km
Sevojno - Kremna timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
22:10 23:28 (01:18)
Portirnica
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sevojno, Portirnica
dep. 22:10
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
2.2 km
Uzice, Kozara
arr. 22:15
dep. 22:15
2.8 km
Uzice, Senjak
arr. 22:17
dep. 22:17
4.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 22:19
dep. 22:19
5.4 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 22:20
dep. 22:20
5.7 km
Uzice, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
6 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 22:22
dep. 22:22
6.5 km
arr. 22:30
dep. 22:30
7.9 km
Uzice, Hotel
arr. 22:31
dep. 22:31
8.2 km
Uzice, Treska
arr. 22:34
dep. 22:34
8.9 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 22:35
dep. 22:35
9.5 km
Uzice, Kostica
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Uzice, Terazije
arr. 22:38
dep. 22:38
10.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 22:39
dep. 22:39
11.3 km
Uzice, Duboki potok
arr. 22:41
dep. 22:41
12 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 22:42
dep. 22:42
12.8 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 22:43
dep. 22:43
13.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
15.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
15.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 22:48
dep. 22:48
16.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 22:50
dep. 22:50
18.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 22:53
dep. 22:53
19.9 km
Stapari, Gredica
arr. 22:54
dep. 22:54
20.7 km
Stapari, Garaza
arr. 22:56
dep. 22:56
21.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 22:57
dep. 22:57
22.7 km
Stapari, Jasike
arr. 22:59
dep. 22:59
24.2 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 23:01
dep. 23:01
25.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 23:02
dep. 23:02
25.7 km
arr. 23:06
dep. 23:06
27.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 23:08
dep. 23:08
29.3 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 23:10
dep. 23:10
30.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 23:12
dep. 23:12
32.4 km
Bioska, Center
arr. 23:14
dep. 23:14
34 km
Bioska, Crveni vir
arr. 23:18
dep. 23:18
36.4 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 23:22
dep. 23:22
39.3 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 23:28
42.5 km
Sevojno - Kremna timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
22:10 23:28 (01:18)
Portirnica
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sevojno, Portirnica
dep. 22:10
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
2.2 km
Uzice, Kozara
arr. 22:15
dep. 22:15
2.8 km
Uzice, Senjak
arr. 22:17
dep. 22:17
4.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 22:19
dep. 22:19
5.4 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 22:20
dep. 22:20
5.7 km
Uzice, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
6 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 22:22
dep. 22:22
6.5 km
arr. 22:30
dep. 22:30
7.9 km
Uzice, Hotel
arr. 22:31
dep. 22:31
8.2 km
Uzice, Treska
arr. 22:34
dep. 22:34
8.9 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 22:35
dep. 22:35
9.5 km
Uzice, Kostica
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Uzice, Terazije
arr. 22:38
dep. 22:38
10.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 22:39
dep. 22:39
11.3 km
Uzice, Duboki potok
arr. 22:41
dep. 22:41
12 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 22:42
dep. 22:42
12.8 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 22:43
dep. 22:43
13.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
15.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
15.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 22:48
dep. 22:48
16.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 22:50
dep. 22:50
18.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 22:53
dep. 22:53
19.9 km
Stapari, Gredica
arr. 22:54
dep. 22:54
20.7 km
Stapari, Garaza
arr. 22:56
dep. 22:56
21.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 22:57
dep. 22:57
22.7 km
Stapari, Jasike
arr. 22:59
dep. 22:59
24.2 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 23:01
dep. 23:01
25.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 23:02
dep. 23:02
25.7 km
arr. 23:06
dep. 23:06
27.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 23:08
dep. 23:08
29.3 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 23:10
dep. 23:10
30.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 23:12
dep. 23:12
32.4 km
Bioska, Center
arr. 23:14
dep. 23:14
34 km
Bioska, Crveni vir
arr. 23:18
dep. 23:18
36.4 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 23:22
dep. 23:22
39.3 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 23:28
42.5 km
Sevojno - Kremna timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
22:10 23:28 (01:18)
Portirnica
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sevojno, Portirnica
dep. 22:10
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
arr. 22:13
dep. 22:13
2.2 km
Uzice, Kozara
arr. 22:15
dep. 22:15
2.8 km
Uzice, Senjak
arr. 22:17
dep. 22:17
4.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 22:19
dep. 22:19
5.4 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 22:20
dep. 22:20
5.7 km
Uzice, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
6 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 22:22
dep. 22:22
6.5 km
arr. 22:30
dep. 22:30
7.9 km
Uzice, Hotel
arr. 22:31
dep. 22:31
8.2 km
Uzice, Treska
arr. 22:34
dep. 22:34
8.9 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 22:35
dep. 22:35
9.5 km
Uzice, Kostica
arr. 22:36
dep. 22:36
10 km
Uzice, Terazije
arr. 22:38
dep. 22:38
10.6 km
Uzice, Sekcija
arr. 22:39
dep. 22:39
11.3 km
Uzice, Duboki potok
arr. 22:41
dep. 22:41
12 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 22:42
dep. 22:42
12.8 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 22:43
dep. 22:43
13.9 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
15.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
15.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 22:48
dep. 22:48
16.8 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 22:50
dep. 22:50
18.2 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 22:53
dep. 22:53
19.9 km
Stapari, Gredica
arr. 22:54
dep. 22:54
20.7 km
Stapari, Garaza
arr. 22:56
dep. 22:56
21.7 km
Stapari, Dolovi
arr. 22:57
dep. 22:57
22.7 km
Stapari, Jasike
arr. 22:59
dep. 22:59
24.2 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 23:01
dep. 23:01
25.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 23:02
dep. 23:02
25.7 km
arr. 23:06
dep. 23:06
27.9 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 23:08
dep. 23:08
29.3 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 23:10
dep. 23:10
30.4 km
Bioska, Kostica most
arr. 23:12
dep. 23:12
32.4 km
Bioska, Center
arr. 23:14
dep. 23:14
34 km
Bioska, Crveni vir
arr. 23:18
dep. 23:18
36.4 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 23:22
dep. 23:22
39.3 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 23:28
42.5 km

Naselja Sevojno i Kremna su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 18min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sevojno je u 22:10 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.