Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Senta - Novi Sad timetable

wednesday, 15.07.2020.
05:30 07:30 (02:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 05:30
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
21 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
25 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
33 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
46 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
57 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
80 km
arr. 07:30
95 km
09:50 11:55 (02:05)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 09:50
Senta, Hospital
arr. 09:55
dep. 09:55
2 km
Ada, Zel. stanica
arr. 10:08
dep. 10:08
16 km
Ada, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
18 km
Mol, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
22 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
30 km
Becej, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
43 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
54 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
61 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
77 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
91 km
arr. 11:55
92 km
14:00 15:55 (01:55)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 14:00
Senta, Hospital
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Ada, Zel. stanica
arr. 14:18
dep. 14:18
17 km
Ada, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
18 km
Mol, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
22 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Becej, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
43 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
54 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
77 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
91 km
arr. 15:55
92 km
14:30 16:30 (02:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 14:30
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
25 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
33 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
46 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
57 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
76 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
80 km
arr. 16:30
95 km
19:00 21:00 (02:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 19:00
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
21 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
25 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
33 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
46 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
57 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
64 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
76 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
80 km
arr. 21:00
95 km
Senta - Novi Sad timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
05:30 07:30 (02:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 05:30
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
21 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
25 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
33 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
46 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
57 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
80 km
arr. 07:30
95 km
09:50 11:55 (02:05)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 09:50
Senta, Hospital
arr. 09:55
dep. 09:55
2 km
Ada, Zel. stanica
arr. 10:08
dep. 10:08
16 km
Ada, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
18 km
Mol, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
22 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
30 km
Becej, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
43 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
54 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
61 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
77 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
91 km
arr. 11:55
92 km
14:00 15:55 (01:55)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 14:00
Senta, Hospital
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Ada, Zel. stanica
arr. 14:18
dep. 14:18
17 km
Ada, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
18 km
Mol, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
22 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Becej, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
43 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
54 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
77 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
91 km
arr. 15:55
92 km
14:30 16:30 (02:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 14:30
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
25 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
33 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
46 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
57 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
76 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
80 km
arr. 16:30
95 km
19:00 21:00 (02:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 19:00
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
21 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
25 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
33 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
46 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
57 km
Nadalj, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
64 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
76 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
80 km
arr. 21:00
95 km

Naselja Senta i Novi Sad su međusobno udaljena ~94 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Senta je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Senta - Novi Sad iznosi od 7,76 EUR do 7,76 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.