Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Senta - Novi Sad timetable

tuesday, 14.08.2018.
05:00 06:50 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 05:00
Ada, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:20
18 km
Mol, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
22 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
30 km
Becej, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:50
43 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
54 km
Nadalj, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
61 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:30
dep. 06:30
73 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:35
dep. 06:35
77 km
arr. 06:50
92 km
05:30 07:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 05:30
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
21 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
25 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
33 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
46 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
57 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
80 km
arr. 07:30
95 km
06:45 09:02 (02:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 06:45
Ada, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Mol, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
25 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
33 km
Becej, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
46 km
arr. 09:02
95 km
07:30 09:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 07:30
Senta, Hospital
arr. 07:31
dep. 07:31
1 km
Ada, Bus station
arr. 07:51
dep. 07:51
18 km
Mol, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
22 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
30 km
arr. 09:15
92 km
09:50 11:55 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 09:50
Senta, Hospital
arr. 09:55
dep. 09:55
2 km
Ada, Zel. stanica
arr. 10:08
dep. 10:08
16 km
Ada, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
18 km
Mol, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
22 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
30 km
Becej, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
43 km
Backo Gradiste, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
54 km
Nadalj, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
61 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
77 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
91 km
arr. 11:55
92 km
11:50 13:50 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 11:50
Ada, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
21 km
Mol, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
25 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
43 km
arr. 13:50
95 km
14:00 15:55 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 14:00
Senta, Hospital
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Ada, Zel. stanica
arr. 14:18
dep. 14:18
0 km
Ada, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Mol, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
0 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
0 km
Becej, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
50 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
61 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
0 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
98 km
arr. 15:55
99 km
14:30 16:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 14:30
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
21 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
25 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
33 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
46 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
57 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
76 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
80 km
arr. 16:30
95 km
16:40 18:46 (02:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 16:40
Ada, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
18 km
Mol, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
22 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Becej, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
43 km
Backo Gradiste, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
54 km
arr. 18:46
92 km
19:00 21:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Senta, Bus station
dep. 19:00
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
21 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
25 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
33 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
46 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
57 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
64 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
76 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
80 km
arr. 21:00
95 km

Naselja Senta i Novi Sad su međusobno udaljena ~95 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 02h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Senta je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.