Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Selo Kostolac - Pozarevac timetable

friday, 15.11.2019.
05:57 06:40 (00:43)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 05:57
Selo Kostolac, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 05:59
dep. 05:59
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Kostolac, Banja
arr. 06:02
dep. 06:02
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:03
dep. 06:03
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:05
dep. 06:05
4.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:07
dep. 06:07
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:10
dep. 06:10
5.8 km
Kostolac, I
arr. 06:11
dep. 06:11
6.5 km
Klenovnik, I
arr. 06:12
dep. 06:12
7.6 km
Klenovnik, S
arr. 06:13
dep. 06:13
8.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:14
dep. 06:14
8.9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:19
dep. 06:19
10.1 km
Cirikovac, II
arr. 06:22
dep. 06:22
10.9 km
Cirikovac, S
arr. 06:23
dep. 06:23
11.5 km
Cirikovac, I
arr. 06:24
dep. 06:24
12.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
12.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:27
dep. 06:27
13.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:29
dep. 06:29
14.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:30
dep. 06:30
15.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:32
dep. 06:32
15.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:33
dep. 06:33
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:34
dep. 06:34
16.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
17.2 km
06:09 06:50 (00:41)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Ulaz
dep. 06:09
Selo Kostolac, Posta
arr. 06:10
dep. 06:10
0.8 km
Selo Kostolac, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
1.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 06:13
dep. 06:13
2.1 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 06:14
dep. 06:14
3.1 km
Drmno, MK
arr. 06:25
dep. 06:25
6.4 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 06:24
dep. 06:24
5.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:28
dep. 06:28
15.2 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 06:27
dep. 06:27
13 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
16.1 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
16.5 km
Maljurevac
arr. 06:33
dep. 06:33
17.4 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 06:35
dep. 06:35
18.3 km
Babusinac
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:41
dep. 06:41
21.2 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:42
dep. 06:42
21.8 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:44
dep. 06:44
22.8 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:45
dep. 06:45
25 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:47
dep. 06:47
25.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:49
dep. 06:49
27.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:50
28.2 km
06:24 07:05 (00:41)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 06:24
Selo Kostolac, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
0.6 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 06:27
dep. 06:27
1.4 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Kostolac, Banja
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:32
dep. 06:32
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:33
dep. 06:33
4.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:35
dep. 06:35
4.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:36
dep. 06:36
5.1 km
Kostolac, I
arr. 06:39
dep. 06:39
5.8 km
Klenovnik, I
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Klenovnik, S
arr. 06:42
dep. 06:42
7.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:44
dep. 06:44
8.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:45
dep. 06:45
9.4 km
Cirikovac, II
arr. 06:47
dep. 06:47
10.2 km
Cirikovac, S
arr. 06:49
dep. 06:49
10.9 km
Cirikovac, I
arr. 06:51
dep. 06:51
11.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:52
dep. 06:52
12.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:55
dep. 06:55
13.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:56
dep. 06:56
13.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:57
dep. 06:57
14.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:59
dep. 06:59
14.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:01
dep. 07:01
15.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:03
dep. 07:03
15.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:05
16.6 km
06:53 07:30 (00:37)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 06:53
Kostolac, Prim
arr. 07:05
dep. 07:05
2.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:09
dep. 07:09
3.1 km
Kostolac, I
arr. 07:10
dep. 07:10
4.2 km
Klenovnik, I
arr. 07:12
dep. 07:12
5.4 km
Klenovnik, S
arr. 07:12
dep. 07:12
6.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:13
dep. 07:13
6.7 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:15
dep. 07:15
7.8 km
Cirikovac, II
arr. 07:17
dep. 07:17
8.6 km
Cirikovac, S
arr. 07:18
dep. 07:18
9.3 km
Cirikovac, I
arr. 07:19
dep. 07:19
10 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
10.5 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:22
dep. 07:22
11.4 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:23
dep. 07:23
11.7 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:24
dep. 07:24
12.1 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:25
dep. 07:25
12.8 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:26
dep. 07:26
13.1 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:27
dep. 07:27
13.6 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:28
dep. 07:28
14.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:30
14.8 km
06:53 07:35 (00:42)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 06:53
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:54
dep. 06:54
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:05
dep. 07:05
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 07:06
dep. 07:06
4.9 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:10
dep. 07:10
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:11
dep. 07:11
5.7 km
Kostolac, I
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Klenovnik, I
arr. 07:14
dep. 07:14
7.7 km
Klenovnik, S
arr. 07:15
dep. 07:15
8.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:15
dep. 07:15
9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:17
dep. 07:17
10.1 km
Cirikovac, II
arr. 07:19
dep. 07:19
10.9 km
Cirikovac, S
arr. 07:20
dep. 07:20
11.6 km
Cirikovac, I
arr. 07:21
dep. 07:21
12.3 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:23
dep. 07:23
12.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:26
dep. 07:26
13.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:27
dep. 07:27
14.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:28
dep. 07:28
14.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:29
dep. 07:29
15.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
15.4 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:32
dep. 07:32
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:33
dep. 07:33
16.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:35
17.4 km
07:16 08:00 (00:44)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 07:16
Selo Kostolac, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:19
dep. 07:19
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:20
dep. 07:20
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 07:21
dep. 07:21
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:23
dep. 07:23
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:24
dep. 07:24
4.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:25
dep. 07:25
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:30
dep. 07:30
5.7 km
Kostolac, I
arr. 07:32
dep. 07:32
6.6 km
Klenovnik, I
arr. 07:36
dep. 07:36
7.7 km
Klenovnik, S
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:41
dep. 07:41
10.1 km
Cirikovac, II
arr. 07:42
dep. 07:42
10.9 km
Cirikovac, S
arr. 07:44
dep. 07:44
11.6 km
Cirikovac, I
arr. 07:46
dep. 07:46
12.3 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:48
dep. 07:48
12.9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:49
dep. 07:49
13.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:50
dep. 07:50
14.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:51
dep. 07:51
14.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:52
dep. 07:52
15.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:53
dep. 07:53
15.4 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:55
dep. 07:55
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:57
dep. 07:57
16.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
17.5 km
07:39 08:20 (00:41)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Ulaz
dep. 07:39
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:40
dep. 07:40
0.7 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
1.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:43
dep. 07:43
2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 07:44
dep. 07:44
3.1 km
Drmno, MK
arr. 07:56
dep. 07:56
4.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:57
dep. 07:57
8.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
9.3 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
9.8 km
Maljurevac
arr. 08:03
dep. 08:03
10.7 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 08:05
dep. 08:05
11.5 km
Babusinac
arr. 08:10
dep. 08:10
12.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:11
dep. 08:11
14.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 08:12
dep. 08:12
15 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 08:14
dep. 08:14
16 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:15
dep. 08:15
18.2 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 08:17
dep. 08:17
19 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:19
dep. 08:19
20.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:20
21.5 km
07:42 08:30 (00:48)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 07:42
Selo Kostolac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:45
dep. 07:45
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 07:53
dep. 07:53
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:54
dep. 07:54
3.9 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:55
dep. 07:55
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 07:56
dep. 07:56
5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 08:00
dep. 08:00
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 08:02
dep. 08:02
5.7 km
Kostolac, I
arr. 08:06
dep. 08:06
6.6 km
Klenovnik, I
arr. 08:07
dep. 08:07
7.8 km
Klenovnik, S
arr. 08:09
dep. 08:09
8.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 08:11
dep. 08:11
9.1 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 08:12
dep. 08:12
10.2 km
Cirikovac, II
arr. 08:14
dep. 08:14
11 km
Cirikovac, S
arr. 08:16
dep. 08:16
11.7 km
Cirikovac, I
arr. 08:18
dep. 08:18
12.3 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:19
dep. 08:19
12.9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:20
dep. 08:20
13.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:22
dep. 08:22
14.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:23
dep. 08:23
14.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:24
dep. 08:24
15.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:26
dep. 08:26
15.5 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:28
dep. 08:28
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:29
dep. 08:29
16.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:30
17.6 km
08:50 09:25 (00:35)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 08:50
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 08:51
dep. 08:51
2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 08:51
dep. 08:51
2.6 km
Kostolac, Posta
arr. 08:52
dep. 08:52
3.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 08:56
dep. 08:56
3.4 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 09:00
dep. 09:00
3.8 km
Kostolac, I
arr. 09:02
dep. 09:02
4.7 km
Klenovnik, I
arr. 09:03
dep. 09:03
5.8 km
Klenovnik, S
arr. 09:04
dep. 09:04
6.6 km
Klenovnik, P.K.
arr. 09:04
dep. 09:04
7.1 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 09:06
dep. 09:06
8.3 km
Cirikovac, II
arr. 09:08
dep. 09:08
9 km
Cirikovac, S
arr. 09:09
dep. 09:09
9.7 km
Cirikovac, I
arr. 09:10
dep. 09:10
10.4 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 09:12
dep. 09:12
11 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 09:15
dep. 09:15
11.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 09:16
dep. 09:16
12.2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 09:17
dep. 09:17
12.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 09:18
dep. 09:18
13.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 09:19
dep. 09:19
13.5 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 09:22
dep. 09:22
14 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:23
dep. 09:23
14.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:25
15.3 km
10:05 10:40 (00:35)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 10:05
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 10:06
dep. 10:06
2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 10:06
dep. 10:06
2.6 km
Kostolac, Posta
arr. 10:07
dep. 10:07
3.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 10:11
dep. 10:11
3.4 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 10:15
dep. 10:15
3.8 km
Kostolac, I
arr. 10:17
dep. 10:17
4.7 km
Klenovnik, I
arr. 10:18
dep. 10:18
5.8 km
Klenovnik, S
arr. 10:19
dep. 10:19
6.6 km
Klenovnik, P.K.
arr. 10:19
dep. 10:19
7.1 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 10:21
dep. 10:21
8.3 km
Cirikovac, II
arr. 10:23
dep. 10:23
9 km
Cirikovac, S
arr. 10:24
dep. 10:24
9.7 km
Cirikovac, I
arr. 10:25
dep. 10:25
10.4 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 10:27
dep. 10:27
11 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 10:30
dep. 10:30
11.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 10:31
dep. 10:31
12.2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 10:32
dep. 10:32
12.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 10:33
dep. 10:33
13.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 10:34
dep. 10:34
13.5 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 10:37
dep. 10:37
14 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 10:38
dep. 10:38
14.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:40
15.3 km
11:38 12:20 (00:42)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 11:38
Selo Kostolac, 1
arr. 11:40
dep. 11:40
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 11:41
dep. 11:41
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 11:43
dep. 11:43
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 11:45
dep. 11:45
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 11:46
dep. 11:46
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 11:47
dep. 11:47
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 11:48
dep. 11:48
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 11:50
dep. 11:50
5.8 km
Kostolac, I
arr. 11:51
dep. 11:51
6.5 km
Klenovnik, I
arr. 11:53
dep. 11:53
7.7 km
Klenovnik, S
arr. 11:54
dep. 11:54
8.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 11:55
dep. 11:55
9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 11:57
dep. 11:57
10.1 km
Cirikovac, II
arr. 12:00
dep. 12:00
10.9 km
Cirikovac, S
arr. 12:02
dep. 12:02
11.6 km
Cirikovac, I
arr. 12:04
dep. 12:04
12.3 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 12:07
dep. 12:07
12.9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 12:09
dep. 12:09
13.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 12:10
dep. 12:10
14.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 12:11
dep. 12:11
14.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 12:12
dep. 12:12
15.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 12:14
dep. 12:14
15.4 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 12:16
dep. 12:16
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:18
dep. 12:18
16.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:20
17.3 km
12:09 12:55 (00:46)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Ulaz
dep. 12:09
Selo Kostolac, Posta
arr. 12:11
dep. 12:11
0.7 km
Selo Kostolac, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
1.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 12:15
dep. 12:15
2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 12:17
dep. 12:17
3.1 km
Drmno, MK
arr. 12:19
dep. 12:19
4.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:31
dep. 12:31
8.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
9.3 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
9.8 km
Maljurevac
arr. 12:35
dep. 12:35
10.6 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:37
dep. 12:37
11.5 km
Babusinac
arr. 12:39
dep. 12:39
12.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:40
dep. 12:40
14.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:42
dep. 12:42
15 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:44
dep. 12:44
16 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:46
dep. 12:46
18.2 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:48
dep. 12:48
18.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:51
dep. 12:51
19.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
20.4 km
13:03 13:45 (00:42)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 13:03
Selo Kostolac, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 13:06
dep. 13:06
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 13:07
dep. 13:07
2 km
Kostolac, Banja
arr. 13:09
dep. 13:09
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 13:10
dep. 13:10
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 13:11
dep. 13:11
4.4 km
Kostolac, Posta
arr. 13:12
dep. 13:12
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 13:14
dep. 13:14
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 13:16
dep. 13:16
5.8 km
Kostolac, I
arr. 13:20
dep. 13:20
6.5 km
Klenovnik, I
arr. 13:21
dep. 13:21
7.6 km
Klenovnik, S
arr. 13:23
dep. 13:23
8.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 13:25
dep. 13:25
8.9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 13:26
dep. 13:26
10.1 km
Cirikovac, II
arr. 13:27
dep. 13:27
10.9 km
Cirikovac, S
arr. 13:29
dep. 13:29
11.5 km
Cirikovac, I
arr. 13:31
dep. 13:31
12.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
12.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 13:33
dep. 13:33
13.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 13:37
dep. 13:37
14 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 13:38
dep. 13:38
14.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 13:39
dep. 13:39
15.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 13:40
dep. 13:40
15.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 13:41
dep. 13:41
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:42
dep. 13:42
16.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:45
17.2 km
13:59 14:40 (00:41)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Ulaz
dep. 13:59
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:00
dep. 14:00
0.8 km
Selo Kostolac, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
1.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:03
dep. 14:03
2.1 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 14:04
dep. 14:04
3.1 km
Drmno, MK
arr. 14:15
dep. 14:15
6.4 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 14:14
dep. 14:14
5.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 14:18
dep. 14:18
15.2 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 14:17
dep. 14:17
13 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
16.1 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
16.5 km
Maljurevac
arr. 14:23
dep. 14:23
17.4 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 14:25
dep. 14:25
18.3 km
Babusinac
arr. 14:30
dep. 14:30
19 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
21.2 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:32
dep. 14:32
21.8 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:34
dep. 14:34
22.8 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
25 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:37
dep. 14:37
25.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:39
dep. 14:39
27.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:40
28.2 km
14:08 14:50 (00:42)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 14:08
Selo Kostolac, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:11
dep. 14:11
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
2 km
Kostolac, Banja
arr. 14:14
dep. 14:14
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 14:15
dep. 14:15
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 14:16
dep. 14:16
4.4 km
Kostolac, Posta
arr. 14:17
dep. 14:17
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 14:21
dep. 14:21
5.8 km
Kostolac, I
arr. 14:25
dep. 14:25
6.5 km
Klenovnik, I
arr. 14:26
dep. 14:26
7.6 km
Klenovnik, S
arr. 14:28
dep. 14:28
8.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 14:30
dep. 14:30
8.9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 14:31
dep. 14:31
10.1 km
Cirikovac, II
arr. 14:32
dep. 14:32
10.9 km
Cirikovac, S
arr. 14:34
dep. 14:34
11.5 km
Cirikovac, I
arr. 14:36
dep. 14:36
12.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
12.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:38
dep. 14:38
13.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:42
dep. 14:42
14 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:43
dep. 14:43
14.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:44
dep. 14:44
15.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
15.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:46
dep. 14:46
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:47
dep. 14:47
16.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:50
17.2 km
14:53 15:30 (00:37)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 14:53
Kostolac, Prim
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:09
dep. 15:09
3.1 km
Kostolac, I
arr. 15:10
dep. 15:10
4.2 km
Klenovnik, I
arr. 15:11
dep. 15:11
5.4 km
Klenovnik, S
arr. 15:12
dep. 15:12
6.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:13
dep. 15:13
6.7 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:15
dep. 15:15
7.8 km
Cirikovac, II
arr. 15:17
dep. 15:17
8.6 km
Cirikovac, S
arr. 15:18
dep. 15:18
9.3 km
Cirikovac, I
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
10.5 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 15:22
dep. 15:22
11.4 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 15:23
dep. 15:23
11.7 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 15:24
dep. 15:24
12.1 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 15:25
dep. 15:25
12.8 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
13.1 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 15:27
dep. 15:27
13.6 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:28
dep. 15:28
14.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:30
14.8 km
15:07 15:55 (00:48)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Ulaz
dep. 15:07
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:08
dep. 15:08
0.7 km
Selo Kostolac, 1
arr. 15:09
dep. 15:09
1.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Drmno, Termoelektrana
arr. 15:11
dep. 15:11
2.8 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 15:12
dep. 15:12
3.5 km
Drmno, MK
arr. 15:15
dep. 15:15
6.8 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 15:14
dep. 15:14
5.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:16
dep. 15:16
10.8 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
11.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
11.9 km
Maljurevac
arr. 15:19
dep. 15:19
12.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 15:20
dep. 15:20
13.8 km
Babusinac
arr. 15:21
dep. 15:21
14.6 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:22
dep. 15:22
15.8 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 15:23
dep. 15:23
16.5 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 15:24
dep. 15:24
18.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 15:25
dep. 15:25
20.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 15:26
dep. 15:26
21.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:27
dep. 15:27
22.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:55
23.6 km
15:09 15:50 (00:41)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 15:09
Selo Kostolac, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:13
dep. 15:13
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 15:16
dep. 15:16
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:17
dep. 15:17
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:18
dep. 15:18
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 15:20
dep. 15:20
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:25
dep. 15:25
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:26
dep. 15:26
5.9 km
Kostolac, I
arr. 15:27
dep. 15:27
6.5 km
Klenovnik, I
arr. 15:29
dep. 15:29
7.7 km
Klenovnik, S
arr. 15:31
dep. 15:31
8.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:32
dep. 15:32
9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:34
dep. 15:34
10.1 km
Cirikovac, II
arr. 15:36
dep. 15:36
10.9 km
Cirikovac, S
arr. 15:38
dep. 15:38
11.6 km
Cirikovac, I
arr. 15:39
dep. 15:39
12.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 15:40
dep. 15:40
12.9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 15:42
dep. 15:42
13.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 15:43
dep. 15:43
14.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 15:44
dep. 15:44
14.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 15:46
dep. 15:46
15.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
15.4 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 15:48
dep. 15:48
16 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:49
dep. 15:49
16.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
17.3 km
15:33 16:21 (00:48)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 15:33
Selo Kostolac, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:36
dep. 15:36
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:40
dep. 15:40
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 15:44
dep. 15:44
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:45
dep. 15:45
3.9 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:46
dep. 15:46
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:51
dep. 15:51
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:53
dep. 15:53
5.7 km
Kostolac, I
arr. 15:57
dep. 15:57
6.6 km
Klenovnik, I
arr. 15:58
dep. 15:58
7.8 km
Klenovnik, S
arr. 16:00
dep. 16:00
8.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 16:03
dep. 16:03
10.2 km
Cirikovac, II
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Cirikovac, S
arr. 16:07
dep. 16:07
11.7 km
Cirikovac, I
arr. 16:09
dep. 16:09
12.3 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
12.9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:11
dep. 16:11
13.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:13
dep. 16:13
14.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:14
dep. 16:14
14.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:15
dep. 16:15
15.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:17
dep. 16:17
15.5 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:19
dep. 16:19
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:20
dep. 16:20
16.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:21
17.6 km
16:04 16:45 (00:41)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Ulaz
dep. 16:04
Selo Kostolac, Posta
arr. 16:05
dep. 16:05
0.7 km
Selo Kostolac, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
1.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 16:08
dep. 16:08
2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
3.1 km
Drmno, MK
arr. 16:21
dep. 16:21
4.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 16:22
dep. 16:22
8.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 16:24
dep. 16:24
9.3 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
9.8 km
Maljurevac
arr. 16:28
dep. 16:28
10.7 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 16:30
dep. 16:30
11.5 km
Babusinac
arr. 16:35
dep. 16:35
12.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 16:36
dep. 16:36
14.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 16:37
dep. 16:37
15 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 16:39
dep. 16:39
16 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
18.2 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 16:42
dep. 16:42
19 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:44
dep. 16:44
20.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
21.5 km
18:35 19:10 (00:35)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 18:35
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 18:36
dep. 18:36
2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 18:36
dep. 18:36
2.6 km
Kostolac, Posta
arr. 18:37
dep. 18:37
3.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 18:41
dep. 18:41
3.4 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 18:45
dep. 18:45
3.8 km
Kostolac, I
arr. 18:47
dep. 18:47
4.7 km
Klenovnik, I
arr. 18:48
dep. 18:48
5.8 km
Klenovnik, S
arr. 18:49
dep. 18:49
6.6 km
Klenovnik, P.K.
arr. 18:49
dep. 18:49
7.1 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 18:51
dep. 18:51
8.3 km
Cirikovac, II
arr. 18:53
dep. 18:53
9 km
Cirikovac, S
arr. 18:54
dep. 18:54
9.7 km
Cirikovac, I
arr. 18:55
dep. 18:55
10.4 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 18:57
dep. 18:57
11 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 19:00
dep. 19:00
11.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 19:01
dep. 19:01
12.2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 19:02
dep. 19:02
12.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 19:03
dep. 19:03
13.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 19:04
dep. 19:04
13.5 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 19:07
dep. 19:07
14 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 19:08
dep. 19:08
14.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:10
15.3 km
18:58 19:40 (00:42)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 18:58
Selo Kostolac, 1
arr. 18:59
dep. 18:59
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 19:01
dep. 19:01
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 19:02
dep. 19:02
2 km
Kostolac, Banja
arr. 19:04
dep. 19:04
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 19:05
dep. 19:05
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 19:06
dep. 19:06
4.4 km
Kostolac, Posta
arr. 19:07
dep. 19:07
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 19:09
dep. 19:09
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 19:11
dep. 19:11
5.8 km
Kostolac, I
arr. 19:15
dep. 19:15
6.5 km
Klenovnik, I
arr. 19:16
dep. 19:16
7.6 km
Klenovnik, S
arr. 19:18
dep. 19:18
8.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 19:20
dep. 19:20
8.9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 19:21
dep. 19:21
10.1 km
Cirikovac, II
arr. 19:22
dep. 19:22
10.9 km
Cirikovac, S
arr. 19:24
dep. 19:24
11.5 km
Cirikovac, I
arr. 19:26
dep. 19:26
12.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 19:27
dep. 19:27
12.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 19:28
dep. 19:28
13.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 19:32
dep. 19:32
14 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 19:33
dep. 19:33
14.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 19:34
dep. 19:34
15.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 19:35
dep. 19:35
15.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 19:36
dep. 19:36
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 19:37
dep. 19:37
16.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:40
17.2 km
19:49 20:30 (00:41)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Ulaz
dep. 19:49
Selo Kostolac, Posta
arr. 19:50
dep. 19:50
0.7 km
Selo Kostolac, 1
arr. 19:51
dep. 19:51
1.4 km
Selo Kostolac, Most
arr. 19:53
dep. 19:53
2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 19:54
dep. 19:54
3.1 km
Drmno, MK
arr. 20:06
dep. 20:06
4.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 20:07
dep. 20:07
8.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 20:09
dep. 20:09
9.3 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 20:11
dep. 20:11
9.8 km
Maljurevac
arr. 20:13
dep. 20:13
10.7 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 20:15
dep. 20:15
11.5 km
Babusinac
arr. 20:20
dep. 20:20
12.3 km
Bratinac, Mlin
arr. 20:21
dep. 20:21
14.5 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 20:22
dep. 20:22
15 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 20:24
dep. 20:24
16 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 20:25
dep. 20:25
18.2 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 20:27
dep. 20:27
19 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:29
dep. 20:29
20.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:30
21.5 km
20:40 21:15 (00:35)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 20:40
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 20:41
dep. 20:41
2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 20:41
dep. 20:41
2.6 km
Kostolac, Posta
arr. 20:42
dep. 20:42
3.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 20:46
dep. 20:46
3.4 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 20:50
dep. 20:50
3.8 km
Kostolac, I
arr. 20:52
dep. 20:52
4.7 km
Klenovnik, I
arr. 20:53
dep. 20:53
5.8 km
Klenovnik, S
arr. 20:54
dep. 20:54
6.6 km
Klenovnik, P.K.
arr. 20:54
dep. 20:54
7.1 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 20:56
dep. 20:56
8.3 km
Cirikovac, II
arr. 20:58
dep. 20:58
9 km
Cirikovac, S
arr. 20:59
dep. 20:59
9.7 km
Cirikovac, I
arr. 21:00
dep. 21:00
10.4 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 21:02
dep. 21:02
11 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 21:05
dep. 21:05
11.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 21:06
dep. 21:06
12.2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 21:07
dep. 21:07
12.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 21:08
dep. 21:08
13.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 21:09
dep. 21:09
13.5 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 21:12
dep. 21:12
14 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 21:13
dep. 21:13
14.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:15
15.3 km
22:03 22:50 (00:47)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 22:03
Selo Kostolac, 1
arr. 22:05
dep. 22:05
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 22:06
dep. 22:06
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 22:08
dep. 22:08
2 km
Kostolac, Banja
arr. 22:09
dep. 22:09
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 22:11
dep. 22:11
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 22:13
dep. 22:13
4.6 km
Kostolac, Posta
arr. 22:14
dep. 22:14
5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 22:22
dep. 22:22
5.7 km
Kostolac, I
arr. 22:26
dep. 22:26
6.4 km
Klenovnik, I
arr. 22:30
dep. 22:30
7.6 km
Klenovnik, S
arr. 22:32
dep. 22:32
8.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 22:33
dep. 22:33
8.9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 22:35
dep. 22:35
10 km
Cirikovac, II
arr. 22:37
dep. 22:37
10.8 km
Cirikovac, S
arr. 22:38
dep. 22:38
11.5 km
Cirikovac, I
arr. 22:39
dep. 22:39
12.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 22:40
dep. 22:40
12.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 22:41
dep. 22:41
13.5 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 22:42
dep. 22:42
13.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 22:43
dep. 22:43
14.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 22:44
dep. 22:44
15 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 22:46
dep. 22:46
15.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 22:47
dep. 22:47
15.7 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 22:48
dep. 22:48
16.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 22:50
17.3 km
23:09 23:50 (00:41)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 23:09
Selo Kostolac, 1
arr. 23:11
dep. 23:11
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 23:13
dep. 23:13
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 23:14
dep. 23:14
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 23:16
dep. 23:16
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 23:17
dep. 23:17
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 23:18
dep. 23:18
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 23:20
dep. 23:20
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 23:25
dep. 23:25
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 23:26
dep. 23:26
5.9 km
Kostolac, I
arr. 23:27
dep. 23:27
6.5 km
Klenovnik, I
arr. 23:29
dep. 23:29
7.7 km
Klenovnik, S
arr. 23:31
dep. 23:31
8.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 23:32
dep. 23:32
9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 23:34
dep. 23:34
10.1 km
Cirikovac, II
arr. 23:36
dep. 23:36
10.9 km
Cirikovac, S
arr. 23:38
dep. 23:38
11.6 km
Cirikovac, I
arr. 23:39
dep. 23:39
12.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 23:40
dep. 23:40
12.9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 23:42
dep. 23:42
13.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 23:43
dep. 23:43
14.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 23:44
dep. 23:44
14.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 23:46
dep. 23:46
15.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 23:47
dep. 23:47
15.4 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 23:48
dep. 23:48
16 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 23:49
dep. 23:49
16.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 23:50
17.3 km
23:23 00:20 (00:57)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 23:23
Selo Kostolac, 1
arr. 23:24
dep. 23:24
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 23:25
dep. 23:25
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 23:26
dep. 23:26
2 km
Kostolac, Banja
arr. 23:27
dep. 23:27
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 23:28
dep. 23:28
3.9 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 23:29
dep. 23:29
4.4 km
Kostolac, Posta
arr. 23:30
dep. 23:30
5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 23:31
dep. 23:31
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 23:32
dep. 23:32
5.7 km
Kostolac, I
arr. 23:33
dep. 23:33
6.6 km
Klenovnik, I
arr. 23:34
dep. 23:34
7.8 km
Klenovnik, S
arr. 23:36
dep. 23:36
8.5 km
Klenovnik, P.K.
arr. 23:37
dep. 23:37
9.1 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 23:38
dep. 23:38
10.2 km
Cirikovac, II
arr. 23:40
dep. 23:40
11 km
Cirikovac, S
arr. 23:42
dep. 23:42
11.7 km
Cirikovac, I
arr. 23:44
dep. 23:44
12.3 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 23:45
dep. 23:45
12.9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 23:46
dep. 23:46
13.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 23:48
dep. 23:48
14.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 23:49
dep. 23:49
14.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 23:50
dep. 23:50
15.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 23:52
dep. 23:52
15.4 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 23:54
dep. 23:54
15.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 00:19
dep. 00:19
16.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 00:20
17.2 km

Naselja Selo Kostolac i Pozarevac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Selo Kostolac je u 05:57 h, dok je poslednji polazak u 23:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.