Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Selo Kostolac - Kostolac timetable

thursday, 20.02.2020.
05:57 06:11 (00:14)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 05:57
Selo Kostolac, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 05:59
dep. 05:59
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Kostolac, Banja
arr. 06:02
dep. 06:02
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:03
dep. 06:03
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:05
dep. 06:05
4.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:07
dep. 06:07
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:10
dep. 06:10
5.8 km
Kostolac, I
arr. 06:11
6.7 km
05:57 06:11 (00:14)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Termoelektrana A
dep. 06:03
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:05
dep. 06:05
0.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:07
dep. 06:07
1.5 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:10
dep. 06:10
2.1 km
Kostolac, I
arr. 06:11
2.8 km
06:24 06:39 (00:15)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 06:24
Selo Kostolac, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
0.6 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 06:27
dep. 06:27
1.4 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Kostolac, Banja
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:32
dep. 06:32
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:33
dep. 06:33
4.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:35
dep. 06:35
4.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:36
dep. 06:36
5.1 km
Kostolac, I
arr. 06:39
5.8 km
06:24 06:39 (00:15)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 06:24
Selo Kostolac, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
0.6 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 06:27
dep. 06:27
1.4 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Kostolac, Banja
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:32
dep. 06:32
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:33
dep. 06:33
4.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:35
dep. 06:35
4.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:36
dep. 06:36
5.1 km
Kostolac, I
arr. 06:39
5.8 km
06:53 07:10 (00:17)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 06:53
Kostolac, Prim
arr. 07:05
dep. 07:05
2.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:09
dep. 07:09
3.1 km
Kostolac, I
arr. 07:10
4.2 km
06:53 07:13 (00:20)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 06:53
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:54
dep. 06:54
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:05
dep. 07:05
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 07:06
dep. 07:06
4.9 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:10
dep. 07:10
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:11
dep. 07:11
5.7 km
Kostolac, I
arr. 07:13
6.5 km
07:16 07:32 (00:16)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 07:16
Selo Kostolac, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:19
dep. 07:19
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:20
dep. 07:20
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 07:21
dep. 07:21
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:23
dep. 07:23
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:24
dep. 07:24
4.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:25
dep. 07:25
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:30
dep. 07:30
5.7 km
Kostolac, I
arr. 07:32
6.6 km
07:16 07:32 (00:16)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 07:16
Selo Kostolac, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:19
dep. 07:19
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:20
dep. 07:20
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 07:21
dep. 07:21
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:23
dep. 07:23
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:24
dep. 07:24
4.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:25
dep. 07:25
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:30
dep. 07:30
5.7 km
Kostolac, I
arr. 07:32
6.6 km
07:42 08:06 (00:24)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 07:42
Selo Kostolac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:45
dep. 07:45
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 07:53
dep. 07:53
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:54
dep. 07:54
3.9 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:55
dep. 07:55
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 07:56
dep. 07:56
5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 08:00
dep. 08:00
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 08:02
dep. 08:02
5.7 km
Kostolac, I
arr. 08:06
6.6 km
07:42 08:06 (00:24)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 07:42
Selo Kostolac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:45
dep. 07:45
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 07:53
dep. 07:53
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:54
dep. 07:54
3.9 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:55
dep. 07:55
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 07:56
dep. 07:56
5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 08:00
dep. 08:00
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 08:02
dep. 08:02
5.7 km
Kostolac, I
arr. 08:06
6.6 km
08:50 09:02 (00:12)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 08:50
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 08:51
dep. 08:51
2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 08:51
dep. 08:51
2.6 km
Kostolac, Posta
arr. 08:52
dep. 08:52
3.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 08:56
dep. 08:56
3.4 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 09:00
dep. 09:00
3.8 km
Kostolac, I
arr. 09:02
4.7 km
10:05 10:17 (00:12)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 10:05
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 10:06
dep. 10:06
2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 10:06
dep. 10:06
2.6 km
Kostolac, Posta
arr. 10:07
dep. 10:07
3.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 10:11
dep. 10:11
3.4 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 10:15
dep. 10:15
3.8 km
Kostolac, I
arr. 10:17
4.7 km
11:38 11:51 (00:13)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 11:38
Selo Kostolac, 1
arr. 11:40
dep. 11:40
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 11:41
dep. 11:41
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 11:43
dep. 11:43
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 11:45
dep. 11:45
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 11:46
dep. 11:46
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 11:47
dep. 11:47
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 11:48
dep. 11:48
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 11:50
dep. 11:50
5.8 km
Kostolac, I
arr. 11:51
6.5 km
13:03 13:20 (00:17)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 13:03
Selo Kostolac, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 13:06
dep. 13:06
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 13:07
dep. 13:07
2 km
Kostolac, Banja
arr. 13:09
dep. 13:09
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 13:10
dep. 13:10
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 13:11
dep. 13:11
4.4 km
Kostolac, Posta
arr. 13:12
dep. 13:12
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 13:14
dep. 13:14
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 13:16
dep. 13:16
5.8 km
Kostolac, I
arr. 13:20
6.5 km
13:03 13:20 (00:17)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 13:03
Selo Kostolac, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 13:06
dep. 13:06
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 13:07
dep. 13:07
2 km
Kostolac, Banja
arr. 13:09
dep. 13:09
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 13:10
dep. 13:10
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 13:11
dep. 13:11
4.4 km
Kostolac, Posta
arr. 13:12
dep. 13:12
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 13:14
dep. 13:14
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 13:16
dep. 13:16
5.8 km
Kostolac, I
arr. 13:20
6.5 km
14:08 14:25 (00:17)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 14:08
Selo Kostolac, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:11
dep. 14:11
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
2 km
Kostolac, Banja
arr. 14:14
dep. 14:14
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 14:15
dep. 14:15
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 14:16
dep. 14:16
4.4 km
Kostolac, Posta
arr. 14:17
dep. 14:17
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 14:21
dep. 14:21
5.8 km
Kostolac, I
arr. 14:25
6.5 km
14:08 14:25 (00:17)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 14:08
Selo Kostolac, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:11
dep. 14:11
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
2 km
Kostolac, Banja
arr. 14:14
dep. 14:14
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 14:15
dep. 14:15
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 14:16
dep. 14:16
4.4 km
Kostolac, Posta
arr. 14:17
dep. 14:17
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 14:21
dep. 14:21
5.8 km
Kostolac, I
arr. 14:25
6.5 km
14:53 15:10 (00:17)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 14:53
Kostolac, Prim
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:09
dep. 15:09
3.1 km
Kostolac, I
arr. 15:10
4.2 km
15:09 15:27 (00:18)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 15:09
Selo Kostolac, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:13
dep. 15:13
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 15:16
dep. 15:16
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:17
dep. 15:17
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:18
dep. 15:18
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 15:20
dep. 15:20
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:25
dep. 15:25
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:26
dep. 15:26
5.9 km
Kostolac, I
arr. 15:27
6.5 km
15:33 15:57 (00:24)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 15:33
Selo Kostolac, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:36
dep. 15:36
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:40
dep. 15:40
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 15:44
dep. 15:44
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:45
dep. 15:45
3.9 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:46
dep. 15:46
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:51
dep. 15:51
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:53
dep. 15:53
5.7 km
Kostolac, I
arr. 15:57
6.6 km
15:42 16:06 (00:24)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 15:42
Selo Kostolac, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:45
dep. 15:45
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:49
dep. 15:49
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 15:53
dep. 15:53
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:54
dep. 15:54
3.9 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:55
dep. 15:55
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 16:00
dep. 16:00
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 16:02
dep. 16:02
5.7 km
Kostolac, I
arr. 16:06
6.6 km
18:35 18:47 (00:12)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 18:35
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 18:36
dep. 18:36
2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 18:36
dep. 18:36
2.6 km
Kostolac, Posta
arr. 18:37
dep. 18:37
3.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 18:41
dep. 18:41
3.4 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 18:45
dep. 18:45
3.8 km
Kostolac, I
arr. 18:47
4.7 km
18:58 19:15 (00:17)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 18:58
Selo Kostolac, 1
arr. 18:59
dep. 18:59
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 19:01
dep. 19:01
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 19:02
dep. 19:02
2 km
Kostolac, Banja
arr. 19:04
dep. 19:04
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 19:05
dep. 19:05
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 19:06
dep. 19:06
4.4 km
Kostolac, Posta
arr. 19:07
dep. 19:07
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 19:09
dep. 19:09
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 19:11
dep. 19:11
5.8 km
Kostolac, I
arr. 19:15
6.5 km
18:58 19:15 (00:17)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 18:58
Selo Kostolac, 1
arr. 18:59
dep. 18:59
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 19:01
dep. 19:01
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 19:02
dep. 19:02
2 km
Kostolac, Banja
arr. 19:04
dep. 19:04
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 19:05
dep. 19:05
3.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 19:06
dep. 19:06
4.4 km
Kostolac, Posta
arr. 19:07
dep. 19:07
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 19:09
dep. 19:09
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 19:11
dep. 19:11
5.8 km
Kostolac, I
arr. 19:15
6.5 km
20:40 20:52 (00:12)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 20:40
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 20:41
dep. 20:41
2 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 20:41
dep. 20:41
2.6 km
Kostolac, Posta
arr. 20:42
dep. 20:42
3.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 20:46
dep. 20:46
3.4 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 20:50
dep. 20:50
3.8 km
Kostolac, I
arr. 20:52
4.7 km
22:03 22:26 (00:23)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 22:03
Selo Kostolac, 1
arr. 22:05
dep. 22:05
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 22:06
dep. 22:06
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 22:08
dep. 22:08
2 km
Kostolac, Banja
arr. 22:09
dep. 22:09
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 22:11
dep. 22:11
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 22:13
dep. 22:13
4.6 km
Kostolac, Posta
arr. 22:14
dep. 22:14
5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 22:22
dep. 22:22
5.7 km
Kostolac, I
arr. 22:26
6.4 km
22:03 22:26 (00:23)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 22:03
Selo Kostolac, 1
arr. 22:05
dep. 22:05
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 22:06
dep. 22:06
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 22:08
dep. 22:08
2 km
Kostolac, Banja
arr. 22:09
dep. 22:09
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 22:11
dep. 22:11
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 22:13
dep. 22:13
4.6 km
Kostolac, Posta
arr. 22:14
dep. 22:14
5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
5.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 22:22
dep. 22:22
5.7 km
Kostolac, I
arr. 22:26
6.4 km
23:09 23:27 (00:18)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 23:09
Selo Kostolac, 1
arr. 23:11
dep. 23:11
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 23:13
dep. 23:13
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 23:14
dep. 23:14
2.1 km
Kostolac, Banja
arr. 23:16
dep. 23:16
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 23:17
dep. 23:17
3.8 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 23:18
dep. 23:18
4.5 km
Kostolac, Posta
arr. 23:20
dep. 23:20
5.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 23:25
dep. 23:25
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 23:26
dep. 23:26
5.9 km
Kostolac, I
arr. 23:27
6.5 km
23:23 23:33 (00:10)
MostI
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 23:23
Selo Kostolac, 1
arr. 23:24
dep. 23:24
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 23:25
dep. 23:25
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 23:26
dep. 23:26
2 km
Kostolac, Banja
arr. 23:27
dep. 23:27
2.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 23:28
dep. 23:28
3.9 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 23:29
dep. 23:29
4.4 km
Kostolac, Posta
arr. 23:30
dep. 23:30
5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 23:31
dep. 23:31
5.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 23:32
dep. 23:32
5.7 km
Kostolac, I
arr. 23:33
6.6 km
Selo Kostolac - Kostolac timetable
Departures on: monday, 09.03.2020.
14:35 15:49 (121:1)
MostPijaca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selo Kostolac, Most
dep. 14:35
Selo Kostolac, 1
arr. 14:37
dep. 14:37
0.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:38
dep. 14:38
1.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 14:42
dep. 14:42
2 km
Kostolac, Banja
arr. 14:43
dep. 14:43
2.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 14:46
dep. 14:46
4.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:49
4.9 km

Naselja Selo Kostolac i Kostolac su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 121h i 1min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Selo Kostolac je u 05:57 h, dok je poslednji polazak u 23:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.