Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Seliste kod Prokuplja - Prokuplje timetable

monday, 21.10.2019.
07:05 07:43 (00:38)
IntersectionStraz. potok
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Prokuplja, Intersection
dep. 07:05
Vodice kod Prokuplja
arr. 07:07
dep. 07:07
0.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 07:10
dep. 07:10
1.8 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 07:55
dep. 07:55
17.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
16.1 km
Prokuplje, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
15.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:45
dep. 07:45
14.5 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
13.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 07:39
dep. 07:39
12.3 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 07:38
dep. 07:38
11.8 km
Prokuplje, Ric
arr. 07:37
dep. 07:37
11.4 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 07:36
dep. 07:36
11.1 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 07:35
dep. 07:35
10.8 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 07:43
14.5 km
12:40 13:15 (00:35)
IntersectionNovo naselje
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Prokuplja, Intersection
dep. 12:40
Vodice kod Prokuplja
arr. 12:42
dep. 12:42
0.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 12:45
dep. 12:45
1.8 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 12:50
dep. 12:50
4.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
5.4 km
Prokuplje, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:00
dep. 13:00
6.7 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 13:04
dep. 13:04
8.1 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:06
dep. 13:06
8.6 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 13:08
dep. 13:08
9.3 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 13:10
dep. 13:10
9.8 km
Prokuplje, Ric
arr. 13:12
dep. 13:12
10.2 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 13:13
dep. 13:13
10.5 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 13:15
10.8 km
13:50 14:33 (00:43)
IntersectionStraz. potok
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Prokuplja, Intersection
dep. 13:50
Vodice kod Prokuplja
arr. 13:52
dep. 13:52
0.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 14:50
dep. 14:50
19.7 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 14:45
dep. 14:45
17.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
16.1 km
Prokuplje, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
15.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:35
dep. 14:35
14.5 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 14:31
dep. 14:31
13.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 14:29
dep. 14:29
12.3 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 14:28
dep. 14:28
11.8 km
Prokuplje, Ric
arr. 14:27
dep. 14:27
11.4 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 14:26
dep. 14:26
11.1 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 14:25
dep. 14:25
10.8 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 14:33
14.5 km
Seliste kod Prokuplja - Prokuplje timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
07:05 07:43 (00:38)
IntersectionStraz. potok
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Prokuplja, Intersection
dep. 07:05
Vodice kod Prokuplja
arr. 07:07
dep. 07:07
0.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 07:10
dep. 07:10
1.8 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 07:55
dep. 07:55
17.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
16.1 km
Prokuplje, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
15.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:45
dep. 07:45
14.5 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
13.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 07:39
dep. 07:39
12.3 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 07:38
dep. 07:38
11.8 km
Prokuplje, Ric
arr. 07:37
dep. 07:37
11.4 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 07:36
dep. 07:36
11.1 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 07:35
dep. 07:35
10.8 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 07:43
14.5 km
12:40 13:15 (00:35)
IntersectionNovo naselje
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Prokuplja, Intersection
dep. 12:40
Vodice kod Prokuplja
arr. 12:42
dep. 12:42
0.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 12:45
dep. 12:45
1.8 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 12:50
dep. 12:50
4.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
5.4 km
Prokuplje, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:00
dep. 13:00
6.7 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 13:04
dep. 13:04
8.1 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:06
dep. 13:06
8.6 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 13:08
dep. 13:08
9.3 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 13:10
dep. 13:10
9.8 km
Prokuplje, Ric
arr. 13:12
dep. 13:12
10.2 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 13:13
dep. 13:13
10.5 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 13:15
10.8 km
13:50 14:33 (00:43)
IntersectionStraz. potok
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Prokuplja, Intersection
dep. 13:50
Vodice kod Prokuplja
arr. 13:52
dep. 13:52
0.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 14:50
dep. 14:50
19.7 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 14:45
dep. 14:45
17.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
16.1 km
Prokuplje, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
15.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:35
dep. 14:35
14.5 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 14:31
dep. 14:31
13.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 14:29
dep. 14:29
12.3 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 14:28
dep. 14:28
11.8 km
Prokuplje, Ric
arr. 14:27
dep. 14:27
11.4 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 14:26
dep. 14:26
11.1 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 14:25
dep. 14:25
10.8 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 14:33
14.5 km
Seliste kod Prokuplja - Prokuplje timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
07:05 07:43 (00:38)
IntersectionStraz. potok
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Prokuplja, Intersection
dep. 07:05
Vodice kod Prokuplja
arr. 07:07
dep. 07:07
0.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 07:10
dep. 07:10
1.8 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 07:55
dep. 07:55
17.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
16.1 km
Prokuplje, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
15.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:45
dep. 07:45
14.5 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
13.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 07:39
dep. 07:39
12.3 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 07:38
dep. 07:38
11.8 km
Prokuplje, Ric
arr. 07:37
dep. 07:37
11.4 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 07:36
dep. 07:36
11.1 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 07:35
dep. 07:35
10.8 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 07:43
14.5 km
12:40 13:15 (00:35)
IntersectionNovo naselje
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Prokuplja, Intersection
dep. 12:40
Vodice kod Prokuplja
arr. 12:42
dep. 12:42
0.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 12:45
dep. 12:45
1.8 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 12:50
dep. 12:50
4.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
5.4 km
Prokuplje, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
6 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:00
dep. 13:00
6.7 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 13:04
dep. 13:04
8.1 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 13:06
dep. 13:06
8.6 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 13:08
dep. 13:08
9.3 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 13:10
dep. 13:10
9.8 km
Prokuplje, Ric
arr. 13:12
dep. 13:12
10.2 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 13:13
dep. 13:13
10.5 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 13:15
10.8 km
13:50 14:33 (00:43)
IntersectionStraz. potok
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Seliste kod Prokuplja, Intersection
dep. 13:50
Vodice kod Prokuplja
arr. 13:52
dep. 13:52
0.9 km
Prokuplje, Sokolovica
arr. 14:50
dep. 14:50
19.7 km
Prokuplje, Bolnica
arr. 14:45
dep. 14:45
17.4 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
16.1 km
Prokuplje, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
15.5 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:35
dep. 14:35
14.5 km
Prokuplje, Dom zdravlja
arr. 14:31
dep. 14:31
13.5 km
Prokuplje, Dom staraca
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Prokuplje, Ozrenska 1
arr. 14:29
dep. 14:29
12.3 km
Prokuplje, Ozrenska - okretnica
arr. 14:28
dep. 14:28
11.8 km
Prokuplje, Ric
arr. 14:27
dep. 14:27
11.4 km
Prokuplje, Trafo stanica
arr. 14:26
dep. 14:26
11.1 km
Prokuplje, Novo naselje
arr. 14:25
dep. 14:25
10.8 km
Prokuplje, Straz. potok
arr. 14:33
14.5 km

Naselja Seliste kod Prokuplja i Prokuplje su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Seliste kod Prokuplja je u 07:05 h, dok je poslednji polazak u 13:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.