Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Selevac - Smederevska Palanka timetable

saturday, 11.07.2020.
08:23 09:00 (00:37)
Lazici kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazici kuca
dep. 08:23
Selevac, Bus station
arr. 08:26
dep. 08:26
2 km
Selevac, Šupa
arr. 08:29
dep. 08:29
3 km
Azanja, Ulici
arr. 08:36
dep. 08:36
8 km
Azanja, Bus station
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 08:47
dep. 08:47
12 km
Azanja, Stublina
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 08:53
dep. 08:53
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 08:56
dep. 08:56
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 08:58
dep. 08:58
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:00
20 km
10:08 10:45 (00:37)
Lazici kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazici kuca
dep. 10:08
Selevac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
2 km
Selevac, Šupa
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Azanja, Ulici
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Azanja, Bus station
arr. 10:27
dep. 10:27
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 10:32
dep. 10:32
12 km
Azanja, Stublina
arr. 10:34
dep. 10:34
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 10:38
dep. 10:38
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 10:41
dep. 10:41
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 10:43
dep. 10:43
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 10:45
20 km
12:38 13:15 (00:37)
Lazici kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazici kuca
dep. 12:38
Selevac, Bus station
arr. 12:41
dep. 12:41
2 km
Selevac, Šupa
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Azanja, Ulici
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Azanja, Bus station
arr. 12:57
dep. 12:57
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 13:02
dep. 13:02
12 km
Azanja, Stublina
arr. 13:04
dep. 13:04
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 13:08
dep. 13:08
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 13:11
dep. 13:11
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 13:13
dep. 13:13
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 13:15
20 km
17:38 18:15 (00:37)
Lazici kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazici kuca
dep. 17:38
Selevac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
2 km
Selevac, Šupa
arr. 17:44
dep. 17:44
3 km
Azanja, Ulici
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Azanja, Bus station
arr. 17:57
dep. 17:57
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 18:02
dep. 18:02
12 km
Azanja, Stublina
arr. 18:04
dep. 18:04
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 18:08
dep. 18:08
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 18:11
dep. 18:11
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 18:13
dep. 18:13
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:15
20 km
19:18 19:40 (00:22)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Bus station
dep. 19:18
Azanja, Bus station
arr. 19:28
dep. 19:28
8 km
Azanja, Stublina
arr. 19:32
dep. 19:32
11 km
Glibovac, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
15.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:40
18 km
19:53 20:30 (00:37)
Lazici kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazici kuca
dep. 19:53
Selevac, Bus station
arr. 19:56
dep. 19:56
2 km
Selevac, Šupa
arr. 19:59
dep. 19:59
3 km
Azanja, Ulici
arr. 20:06
dep. 20:06
8 km
Azanja, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 20:17
dep. 20:17
12 km
Azanja, Stublina
arr. 20:19
dep. 20:19
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 20:23
dep. 20:23
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 20:26
dep. 20:26
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 20:28
dep. 20:28
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 20:30
20 km
Selevac - Smederevska Palanka timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
08:23 09:00 (00:37)
Lazici kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazici kuca
dep. 08:23
Selevac, Bus station
arr. 08:26
dep. 08:26
2 km
Selevac, Šupa
arr. 08:29
dep. 08:29
3 km
Azanja, Ulici
arr. 08:36
dep. 08:36
8 km
Azanja, Bus station
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 08:47
dep. 08:47
12 km
Azanja, Stublina
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 08:53
dep. 08:53
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 08:56
dep. 08:56
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 08:58
dep. 08:58
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:00
20 km
10:08 10:45 (00:37)
Lazici kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazici kuca
dep. 10:08
Selevac, Bus station
arr. 10:11
dep. 10:11
2 km
Selevac, Šupa
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Azanja, Ulici
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Azanja, Bus station
arr. 10:27
dep. 10:27
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 10:32
dep. 10:32
12 km
Azanja, Stublina
arr. 10:34
dep. 10:34
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 10:38
dep. 10:38
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 10:41
dep. 10:41
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 10:43
dep. 10:43
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 10:45
20 km
12:38 13:15 (00:37)
Lazici kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazici kuca
dep. 12:38
Selevac, Bus station
arr. 12:41
dep. 12:41
2 km
Selevac, Šupa
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Azanja, Ulici
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Azanja, Bus station
arr. 12:57
dep. 12:57
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 13:02
dep. 13:02
12 km
Azanja, Stublina
arr. 13:04
dep. 13:04
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 13:08
dep. 13:08
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 13:11
dep. 13:11
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 13:13
dep. 13:13
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 13:15
20 km
17:38 18:15 (00:37)
Lazici kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazici kuca
dep. 17:38
Selevac, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
2 km
Selevac, Šupa
arr. 17:44
dep. 17:44
3 km
Azanja, Ulici
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Azanja, Bus station
arr. 17:57
dep. 17:57
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 18:02
dep. 18:02
12 km
Azanja, Stublina
arr. 18:04
dep. 18:04
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 18:08
dep. 18:08
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 18:11
dep. 18:11
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 18:13
dep. 18:13
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:15
20 km
19:18 19:40 (00:22)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Bus station
dep. 19:18
Azanja, Bus station
arr. 19:28
dep. 19:28
8 km
Azanja, Stublina
arr. 19:32
dep. 19:32
11 km
Glibovac, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
15.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:40
18 km
19:53 20:30 (00:37)
Lazici kucaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazici kuca
dep. 19:53
Selevac, Bus station
arr. 19:56
dep. 19:56
2 km
Selevac, Šupa
arr. 19:59
dep. 19:59
3 km
Azanja, Ulici
arr. 20:06
dep. 20:06
8 km
Azanja, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 20:17
dep. 20:17
12 km
Azanja, Stublina
arr. 20:19
dep. 20:19
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 20:23
dep. 20:23
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 20:26
dep. 20:26
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 20:28
dep. 20:28
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 20:30
20 km

Naselja Selevac i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Selevac je u 08:23 h, dok je poslednji polazak u 19:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.