Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Selevac - Smederevska Palanka timetable

wednesday, 21.11.2018.
05:52 06:30 (00:38)
Tosici
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Tosici
dep. 05:52
Selevac
arr. 05:55
dep. 05:55
1.4 km
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 05:57
dep. 05:57
2.4 km
Selevac, Šupa
arr. 05:59
dep. 05:59
2.9 km
Selevac, Romi
arr. 06:01
dep. 06:01
3.6 km
Azanja, Ulići
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Azanja, Iskra
arr. 06:07
dep. 06:07
8 km
Azanja
arr. 06:10
dep. 06:10
9.2 km
Azanja, Romi
arr. 06:13
dep. 06:13
10.1 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 06:15
dep. 06:15
11.6 km
Azanja, Stublina
arr. 06:17
dep. 06:17
12.9 km
Glibovac, Dvojka
arr. 06:20
dep. 06:20
14.5 km
Glibovac
arr. 06:24
dep. 06:24
16.1 km
Glibovac, Cekići
arr. 06:26
dep. 06:26
17.6 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 06:27
dep. 06:27
18.3 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 06:28
dep. 06:28
18.6 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:30
19.6 km
06:49 07:30 (00:41)
Brđanski Put
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Brđanski Put
dep. 06:49
Selevac, Vučići
arr. 06:51
dep. 06:51
1 km
Selevac, Manguli
arr. 06:53
dep. 06:53
1.8 km
Selevac
arr. 06:55
dep. 06:55
2.8 km
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 06:57
dep. 06:57
3.8 km
Selevac, Šupa
arr. 06:59
dep. 06:59
4.3 km
Selevac, Romi
arr. 07:01
dep. 07:01
5 km
Azanja, Ulići
arr. 07:05
dep. 07:05
8.5 km
Azanja, Iskra
arr. 07:07
dep. 07:07
9.4 km
Azanja
arr. 07:10
dep. 07:10
10.6 km
Azanja, Romi
arr. 07:13
dep. 07:13
11.5 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Azanja, Stublina
arr. 07:17
dep. 07:17
14.3 km
Glibovac, Dvojka
arr. 07:20
dep. 07:20
15.9 km
Glibovac
arr. 07:24
dep. 07:24
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 07:26
dep. 07:26
19 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 07:27
dep. 07:27
19.4 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 07:28
dep. 07:28
20 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 07:30
21 km
07:22 08:00 (00:38)
Tosici
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Tosici
dep. 07:22
Selevac
arr. 07:25
dep. 07:25
1.4 km
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 07:27
dep. 07:27
2.4 km
Selevac, Šupa
arr. 07:29
dep. 07:29
2.9 km
Selevac, Romi
arr. 07:31
dep. 07:31
3.6 km
Azanja, Ulići
arr. 07:35
dep. 07:35
7 km
Azanja, Iskra
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Azanja
arr. 07:40
dep. 07:40
9.2 km
Azanja, Romi
arr. 07:43
dep. 07:43
10.1 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 07:45
dep. 07:45
11.6 km
Azanja, Stublina
arr. 07:47
dep. 07:47
12.9 km
Glibovac, Dvojka
arr. 07:50
dep. 07:50
14.5 km
Glibovac
arr. 07:54
dep. 07:54
16.1 km
Glibovac, Cekići
arr. 07:56
dep. 07:56
17.6 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 07:57
dep. 07:57
18.3 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 07:58
dep. 07:58
18.6 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 08:00
19.6 km
08:23 09:00 (00:37)
Lazići Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazići Kuća
dep. 08:23
Selevac
arr. 08:26
dep. 08:26
2 km
Selevac, Šupa
arr. 08:29
dep. 08:29
3 km
Selevac, Ulići
arr. 08:36
dep. 08:36
8 km
Azanja
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 08:47
dep. 08:47
12 km
Azanja, Stublina
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 08:53
dep. 08:53
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 08:56
dep. 08:56
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 08:58
dep. 08:58
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:00
20 km
09:08 09:45 (00:37)
Lazići Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazići Kuća
dep. 09:08
Selevac
arr. 09:11
dep. 09:11
2 km
Selevac, Šupa
arr. 09:14
dep. 09:14
3 km
Selevac, Ulići
arr. 09:21
dep. 09:21
8 km
Azanja
arr. 09:27
dep. 09:27
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 09:32
dep. 09:32
12 km
Azanja, Stublina
arr. 09:34
dep. 09:34
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 09:38
dep. 09:38
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 09:41
dep. 09:41
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 09:43
dep. 09:43
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:45
20 km
09:35 09:58 (00:23)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, AS
dep. 09:35
Azanja
arr. 09:45
dep. 09:45
7.7 km
Azanja, Stublina
arr. 09:50
dep. 09:50
11.4 km
Glibovac, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
14.8 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:58
18.1 km
09:35 10:10 (00:35)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Selevac
dep. 09:35
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 09:37
dep. 09:37
1 km
Selevac, Šupa
arr. 09:38
dep. 09:38
1.5 km
Selevac, Grbići
arr. 09:40
dep. 09:40
2.2 km
Azanja, Ulići
arr. 09:45
dep. 09:45
5.6 km
Azanja, Iskra
arr. 09:47
dep. 09:47
6.6 km
Azanja
arr. 09:50
dep. 09:50
7.8 km
Azanja, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
8.7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 09:55
dep. 09:55
10.2 km
Azanja, Stublina
arr. 09:57
dep. 09:57
11.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 10:00
dep. 10:00
13.1 km
Glibovac
arr. 10:04
dep. 10:04
14.7 km
Glibovac, Cekići
arr. 10:06
dep. 10:06
16.2 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 10:07
dep. 10:07
16.9 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 10:08
dep. 10:08
17.2 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 10:10
18.2 km
10:08 10:45 (00:37)
Lazići Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazići Kuća
dep. 10:08
Selevac
arr. 10:11
dep. 10:11
2 km
Selevac, Šupa
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Selevac, Ulići
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Azanja
arr. 10:27
dep. 10:27
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 10:32
dep. 10:32
12 km
Azanja, Stublina
arr. 10:34
dep. 10:34
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 10:38
dep. 10:38
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 10:41
dep. 10:41
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 10:43
dep. 10:43
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 10:45
20 km
11:46 12:50 (01:04)
Brđanski Put
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the shift of school working day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Brđanski Put
dep. 11:46
Selevac, Vučići
arr. 11:48
dep. 11:48
1 km
Selevac, Manguli
arr. 11:50
dep. 11:50
1.8 km
Selevac
arr. 12:15
dep. 12:15
15.4 km
Selevac, Tosici
arr. 12:13
dep. 12:13
13 km
Bacinac, Suva bara
arr. 12:11
dep. 12:11
12 km
Bacinac, Tocak
arr. 12:09
dep. 12:09
10.7 km
Bacinac, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
10.3 km
Bacinac
arr. 12:04
dep. 12:04
9.1 km
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 12:17
dep. 12:17
16.4 km
Selevac, Šupa
arr. 12:19
dep. 12:19
16.9 km
Selevac, Grbići
arr. 12:21
dep. 12:21
17.6 km
Azanja, Ulići
arr. 12:25
dep. 12:25
21.1 km
Azanja, Iskra
arr. 12:27
dep. 12:27
22 km
Azanja
arr. 12:30
dep. 12:30
23.2 km
Azanja, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
24.1 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 12:35
dep. 12:35
25.6 km
Azanja, Stublina
arr. 12:37
dep. 12:37
26.9 km
Glibovac, Dvojka
arr. 12:40
dep. 12:40
28.5 km
Glibovac
arr. 12:44
dep. 12:44
30.1 km
Glibovac, Cekići
arr. 12:46
dep. 12:46
31.6 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 12:47
dep. 12:47
32 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 12:48
dep. 12:48
32.6 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:50
33.6 km
11:52 12:30 (00:38)
Tosici
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the shift of school working day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Tosici
dep. 11:52
Selevac
arr. 11:55
dep. 11:55
1.4 km
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 11:57
dep. 11:57
2.4 km
Selevac, Šupa
arr. 11:59
dep. 11:59
2.9 km
Selevac, Romi
arr. 12:01
dep. 12:01
3.6 km
Azanja, Ulići
arr. 12:05
dep. 12:05
7 km
Azanja, Iskra
arr. 12:07
dep. 12:07
8 km
Azanja
arr. 12:10
dep. 12:10
9.2 km
Azanja, Romi
arr. 12:13
dep. 12:13
10.1 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 12:15
dep. 12:15
11.6 km
Azanja, Stublina
arr. 12:17
dep. 12:17
12.9 km
Glibovac, Dvojka
arr. 12:20
dep. 12:20
14.5 km
Glibovac
arr. 12:24
dep. 12:24
16.1 km
Glibovac, Cekići
arr. 12:26
dep. 12:26
17.6 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 12:27
dep. 12:27
18.3 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 12:28
dep. 12:28
18.6 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:30
19.6 km
12:38 13:15 (00:37)
Lazići Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazići Kuća
dep. 12:38
Selevac
arr. 12:41
dep. 12:41
2 km
Selevac, Šupa
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Selevac, Ulići
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Azanja
arr. 12:57
dep. 12:57
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 13:02
dep. 13:02
12 km
Azanja, Stublina
arr. 13:04
dep. 13:04
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 13:08
dep. 13:08
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 13:11
dep. 13:11
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 13:13
dep. 13:13
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 13:15
20 km
13:26 14:30 (01:04)
Brđanski Put
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Brđanski Put
dep. 13:26
Selevac, Vučići
arr. 13:28
dep. 13:28
1 km
Selevac, Manguli
arr. 13:30
dep. 13:30
1.8 km
Selevac
arr. 13:55
dep. 13:55
15.4 km
Selevac, Tosici
arr. 13:53
dep. 13:53
13 km
Bacinac, Suva bara
arr. 13:51
dep. 13:51
12 km
Bacinac, Tocak
arr. 13:49
dep. 13:49
10.7 km
Bacinac, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
10.3 km
Bacinac
arr. 13:44
dep. 13:44
9.1 km
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 13:57
dep. 13:57
16.4 km
Selevac, Šupa
arr. 13:59
dep. 13:59
16.9 km
Selevac, Grbići
arr. 14:01
dep. 14:01
17.6 km
Azanja, Ulići
arr. 14:05
dep. 14:05
21.1 km
Azanja, Iskra
arr. 14:07
dep. 14:07
22 km
Azanja
arr. 14:10
dep. 14:10
23.2 km
Azanja, Intersection
arr. 14:13
dep. 14:13
24.1 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 14:15
dep. 14:15
25.6 km
Azanja, Stublina
arr. 14:17
dep. 14:17
26.9 km
Glibovac, Dvojka
arr. 14:20
dep. 14:20
28.5 km
Glibovac
arr. 14:24
dep. 14:24
30.1 km
Glibovac, Cekići
arr. 14:26
dep. 14:26
31.6 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 14:27
dep. 14:27
32 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 14:28
dep. 14:28
32.6 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:30
33.6 km
13:48 14:10 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Selevac
dep. 13:48
Azanja
arr. 13:58
dep. 13:58
8 km
Azanja, Stublina
arr. 14:02
dep. 14:02
11 km
Glibovac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
15.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:10
18 km
14:38 15:15 (00:37)
Lazići Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazići Kuća
dep. 14:38
Selevac
arr. 14:41
dep. 14:41
2 km
Selevac, Šupa
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Selevac, Ulići
arr. 14:51
dep. 14:51
8 km
Azanja
arr. 14:57
dep. 14:57
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 15:02
dep. 15:02
12 km
Azanja, Stublina
arr. 15:04
dep. 15:04
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 15:08
dep. 15:08
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 15:11
dep. 15:11
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 15:13
dep. 15:13
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 15:15
20 km
14:50 15:25 (00:35)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Selevac
dep. 14:50
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Selevac, Šupa
arr. 14:53
dep. 14:53
1.5 km
Selevac, Grbići
arr. 14:55
dep. 14:55
2.2 km
Azanja, Ulići
arr. 15:00
dep. 15:00
5.6 km
Azanja, Iskra
arr. 15:02
dep. 15:02
6.6 km
Azanja
arr. 15:05
dep. 15:05
7.8 km
Azanja, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
8.7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 15:10
dep. 15:10
10.2 km
Azanja, Stublina
arr. 15:12
dep. 15:12
11.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 15:15
dep. 15:15
13.1 km
Glibovac
arr. 15:19
dep. 15:19
14.7 km
Glibovac, Cekići
arr. 15:21
dep. 15:21
16.2 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 15:22
dep. 15:22
16.9 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 15:23
dep. 15:23
17.2 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 15:25
18.2 km
16:27 17:05 (00:38)
Tosici
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Tosici
dep. 16:27
Selevac
arr. 16:30
dep. 16:30
1.4 km
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 16:32
dep. 16:32
2.4 km
Selevac, Šupa
arr. 16:34
dep. 16:34
2.9 km
Selevac, Romi
arr. 16:36
dep. 16:36
3.6 km
Azanja, Ulići
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Azanja, Iskra
arr. 16:42
dep. 16:42
8 km
Azanja
arr. 16:45
dep. 16:45
9.2 km
Azanja, Romi
arr. 16:48
dep. 16:48
10.1 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 16:50
dep. 16:50
11.6 km
Azanja, Stublina
arr. 16:52
dep. 16:52
12.9 km
Glibovac, Dvojka
arr. 16:55
dep. 16:55
14.5 km
Glibovac
arr. 16:59
dep. 16:59
16.1 km
Glibovac, Cekići
arr. 17:01
dep. 17:01
17.6 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 17:02
dep. 17:02
18.3 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 17:03
dep. 17:03
18.6 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 17:05
19.6 km
17:18 17:40 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Selevac
dep. 17:18
Azanja
arr. 17:28
dep. 17:28
8 km
Azanja, Stublina
arr. 17:32
dep. 17:32
11 km
Glibovac, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
15.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 17:40
18 km
17:20 17:55 (00:35)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the shift of school working day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac
dep. 17:20
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 17:22
dep. 17:22
1 km
Selevac, Šupa
arr. 17:23
dep. 17:23
1.5 km
Selevac, Grbići
arr. 17:25
dep. 17:25
2.2 km
Azanja, Ulići
arr. 17:30
dep. 17:30
5.6 km
Azanja, Iskra
arr. 17:32
dep. 17:32
6.6 km
Azanja
arr. 17:35
dep. 17:35
7.8 km
Azanja, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
8.7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 17:40
dep. 17:40
10.2 km
Azanja, Stublina
arr. 17:42
dep. 17:42
11.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 17:45
dep. 17:45
13.1 km
Glibovac
arr. 17:49
dep. 17:49
14.7 km
Glibovac, Cekići
arr. 17:51
dep. 17:51
16.2 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 17:52
dep. 17:52
16.9 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 17:53
dep. 17:53
17.2 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 17:55
18.2 km
17:38 18:15 (00:37)
Lazići Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazići Kuća
dep. 17:38
Selevac
arr. 17:41
dep. 17:41
2 km
Selevac, Šupa
arr. 17:44
dep. 17:44
3 km
Selevac, Ulići
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Azanja
arr. 17:57
dep. 17:57
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 18:02
dep. 18:02
12 km
Azanja, Stublina
arr. 18:04
dep. 18:04
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 18:08
dep. 18:08
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 18:11
dep. 18:11
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 18:13
dep. 18:13
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:15
20 km
17:41 18:45 (01:04)
Brđanski Put
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the shift of school working day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Brđanski Put
dep. 17:41
Selevac, Vučići
arr. 17:43
dep. 17:43
1 km
Selevac, Manguli
arr. 17:45
dep. 17:45
1.8 km
Selevac
arr. 18:10
dep. 18:10
15.4 km
Selevac, Tosici
arr. 18:08
dep. 18:08
13 km
Bacinac, Suva bara
arr. 18:06
dep. 18:06
12 km
Bacinac, Tocak
arr. 18:04
dep. 18:04
10.7 km
Bacinac, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
10.3 km
Bacinac
arr. 17:59
dep. 17:59
9.1 km
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 18:12
dep. 18:12
16.4 km
Selevac, Šupa
arr. 18:14
dep. 18:14
16.9 km
Selevac, Grbići
arr. 18:16
dep. 18:16
17.6 km
Azanja, Ulići
arr. 18:20
dep. 18:20
21.1 km
Azanja, Iskra
arr. 18:22
dep. 18:22
22 km
Azanja
arr. 18:25
dep. 18:25
23.2 km
Azanja, Intersection
arr. 18:28
dep. 18:28
24.1 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 18:30
dep. 18:30
25.6 km
Azanja, Stublina
arr. 18:32
dep. 18:32
26.9 km
Glibovac, Dvojka
arr. 18:35
dep. 18:35
28.5 km
Glibovac
arr. 18:39
dep. 18:39
30.1 km
Glibovac, Cekići
arr. 18:41
dep. 18:41
31.6 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 18:42
dep. 18:42
32 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 18:43
dep. 18:43
32.6 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:45
33.6 km
19:17 19:55 (00:38)
Tosici
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Tosici
dep. 19:17
Selevac
arr. 19:20
dep. 19:20
1.4 km
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 19:22
dep. 19:22
2.4 km
Selevac, Šupa
arr. 19:24
dep. 19:24
2.9 km
Selevac, Romi
arr. 19:26
dep. 19:26
3.6 km
Azanja, Ulići
arr. 19:30
dep. 19:30
7 km
Azanja, Iskra
arr. 19:32
dep. 19:32
8 km
Azanja
arr. 19:35
dep. 19:35
9.2 km
Azanja, Romi
arr. 19:38
dep. 19:38
10.1 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 19:40
dep. 19:40
11.6 km
Azanja, Stublina
arr. 19:42
dep. 19:42
12.9 km
Glibovac, Dvojka
arr. 19:45
dep. 19:45
14.5 km
Glibovac
arr. 19:49
dep. 19:49
16.1 km
Glibovac, Cekići
arr. 19:51
dep. 19:51
17.6 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 19:52
dep. 19:52
18.3 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 19:53
dep. 19:53
18.6 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:55
19.6 km
19:18 19:40 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac
dep. 19:18
Azanja
arr. 19:28
dep. 19:28
8 km
Azanja, Stublina
arr. 19:32
dep. 19:32
11 km
Glibovac, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
15.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:40
18 km
19:53 20:30 (00:37)
Lazići Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazići Kuća
dep. 19:53
Selevac
arr. 19:56
dep. 19:56
2 km
Selevac, Šupa
arr. 19:59
dep. 19:59
3 km
Selevac, Ulići
arr. 20:06
dep. 20:06
8 km
Azanja
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 20:17
dep. 20:17
12 km
Azanja, Stublina
arr. 20:19
dep. 20:19
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 20:23
dep. 20:23
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 20:26
dep. 20:26
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 20:28
dep. 20:28
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 20:30
20 km

Naselja Selevac i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Selevac je u 05:52 h, dok je poslednji polazak u 19:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.