Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Selevac - Smederevska Palanka timetable

sunday, 24.02.2019.
06:05 06:40 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Selevac
dep. 06:05
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 06:07
dep. 06:07
1 km
Selevac, Šupa
arr. 06:08
dep. 06:08
1.5 km
Selevac, Grbići
arr. 06:10
dep. 06:10
2.2 km
Azanja, Ulići
arr. 06:15
dep. 06:15
5.6 km
Azanja, Iskra
arr. 06:17
dep. 06:17
6.6 km
Azanja
arr. 06:20
dep. 06:20
7.8 km
Azanja, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
8.7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 06:25
dep. 06:25
10.2 km
Azanja, Stublina
arr. 06:27
dep. 06:27
11.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 06:30
dep. 06:30
13.1 km
Glibovac
arr. 06:34
dep. 06:34
14.7 km
Glibovac, Cekići
arr. 06:36
dep. 06:36
16.2 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 06:37
dep. 06:37
16.9 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 06:38
dep. 06:38
17.2 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:40
18.2 km
07:22 08:00 (00:38)
Tosici
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Tosici
dep. 07:22
Selevac
arr. 07:25
dep. 07:25
1.4 km
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 07:27
dep. 07:27
2.4 km
Selevac, Šupa
arr. 07:29
dep. 07:29
2.9 km
Selevac, Romi
arr. 07:31
dep. 07:31
3.6 km
Azanja, Ulići
arr. 07:35
dep. 07:35
7 km
Azanja, Iskra
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Azanja
arr. 07:40
dep. 07:40
9.2 km
Azanja, Romi
arr. 07:43
dep. 07:43
10.1 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 07:45
dep. 07:45
11.6 km
Azanja, Stublina
arr. 07:47
dep. 07:47
12.9 km
Glibovac, Dvojka
arr. 07:50
dep. 07:50
14.5 km
Glibovac
arr. 07:54
dep. 07:54
16.1 km
Glibovac, Cekići
arr. 07:56
dep. 07:56
17.6 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 07:57
dep. 07:57
18.3 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 07:58
dep. 07:58
18.6 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 08:00
19.6 km
08:23 09:00 (00:37)
Lazići Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazići Kuća
dep. 08:23
Selevac
arr. 08:26
dep. 08:26
2 km
Selevac, Šupa
arr. 08:29
dep. 08:29
3 km
Selevac, Ulići
arr. 08:36
dep. 08:36
8 km
Azanja
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 08:47
dep. 08:47
12 km
Azanja, Stublina
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 08:53
dep. 08:53
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 08:56
dep. 08:56
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 08:58
dep. 08:58
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:00
20 km
10:08 10:45 (00:37)
Lazići Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazići Kuća
dep. 10:08
Selevac
arr. 10:11
dep. 10:11
2 km
Selevac, Šupa
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Selevac, Ulići
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Azanja
arr. 10:27
dep. 10:27
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 10:32
dep. 10:32
12 km
Azanja, Stublina
arr. 10:34
dep. 10:34
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 10:38
dep. 10:38
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 10:41
dep. 10:41
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 10:43
dep. 10:43
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 10:45
20 km
11:52 12:30 (00:38)
Tosici
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the shift of school working day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Tosici
dep. 11:52
Selevac
arr. 11:55
dep. 11:55
1.4 km
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 11:57
dep. 11:57
2.4 km
Selevac, Šupa
arr. 11:59
dep. 11:59
2.9 km
Selevac, Romi
arr. 12:01
dep. 12:01
3.6 km
Azanja, Ulići
arr. 12:05
dep. 12:05
7 km
Azanja, Iskra
arr. 12:07
dep. 12:07
8 km
Azanja
arr. 12:10
dep. 12:10
9.2 km
Azanja, Romi
arr. 12:13
dep. 12:13
10.1 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 12:15
dep. 12:15
11.6 km
Azanja, Stublina
arr. 12:17
dep. 12:17
12.9 km
Glibovac, Dvojka
arr. 12:20
dep. 12:20
14.5 km
Glibovac
arr. 12:24
dep. 12:24
16.1 km
Glibovac, Cekići
arr. 12:26
dep. 12:26
17.6 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 12:27
dep. 12:27
18.3 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 12:28
dep. 12:28
18.6 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:30
19.6 km
12:38 13:15 (00:37)
Lazići Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazići Kuća
dep. 12:38
Selevac
arr. 12:41
dep. 12:41
2 km
Selevac, Šupa
arr. 12:44
dep. 12:44
3 km
Selevac, Ulići
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Azanja
arr. 12:57
dep. 12:57
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 13:02
dep. 13:02
12 km
Azanja, Stublina
arr. 13:04
dep. 13:04
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 13:08
dep. 13:08
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 13:11
dep. 13:11
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 13:13
dep. 13:13
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 13:15
20 km
17:20 17:55 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the shift of school working day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac
dep. 17:20
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 17:22
dep. 17:22
1 km
Selevac, Šupa
arr. 17:23
dep. 17:23
1.5 km
Selevac, Grbići
arr. 17:25
dep. 17:25
2.2 km
Azanja, Ulići
arr. 17:30
dep. 17:30
5.6 km
Azanja, Iskra
arr. 17:32
dep. 17:32
6.6 km
Azanja
arr. 17:35
dep. 17:35
7.8 km
Azanja, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
8.7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 17:40
dep. 17:40
10.2 km
Azanja, Stublina
arr. 17:42
dep. 17:42
11.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 17:45
dep. 17:45
13.1 km
Glibovac
arr. 17:49
dep. 17:49
14.7 km
Glibovac, Cekići
arr. 17:51
dep. 17:51
16.2 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 17:52
dep. 17:52
16.9 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 17:53
dep. 17:53
17.2 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 17:55
18.2 km
17:38 18:15 (00:37)
Lazići Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazići Kuća
dep. 17:38
Selevac
arr. 17:41
dep. 17:41
2 km
Selevac, Šupa
arr. 17:44
dep. 17:44
3 km
Selevac, Ulići
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Azanja
arr. 17:57
dep. 17:57
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 18:02
dep. 18:02
12 km
Azanja, Stublina
arr. 18:04
dep. 18:04
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 18:08
dep. 18:08
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 18:11
dep. 18:11
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 18:13
dep. 18:13
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:15
20 km
19:17 19:55 (00:38)
Tosici
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Tosici
dep. 19:17
Selevac
arr. 19:20
dep. 19:20
1.4 km
Selevac, Bozina prodavnica
arr. 19:22
dep. 19:22
2.4 km
Selevac, Šupa
arr. 19:24
dep. 19:24
2.9 km
Selevac, Romi
arr. 19:26
dep. 19:26
3.6 km
Azanja, Ulići
arr. 19:30
dep. 19:30
7 km
Azanja, Iskra
arr. 19:32
dep. 19:32
8 km
Azanja
arr. 19:35
dep. 19:35
9.2 km
Azanja, Romi
arr. 19:38
dep. 19:38
10.1 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 19:40
dep. 19:40
11.6 km
Azanja, Stublina
arr. 19:42
dep. 19:42
12.9 km
Glibovac, Dvojka
arr. 19:45
dep. 19:45
14.5 km
Glibovac
arr. 19:49
dep. 19:49
16.1 km
Glibovac, Cekići
arr. 19:51
dep. 19:51
17.6 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 19:52
dep. 19:52
18.3 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 19:53
dep. 19:53
18.6 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:55
19.6 km
19:18 19:40 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac
dep. 19:18
Azanja
arr. 19:28
dep. 19:28
8 km
Azanja, Stublina
arr. 19:32
dep. 19:32
11 km
Glibovac, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
15.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:40
18 km
19:53 20:30 (00:37)
Lazići Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Selevac, Lazići Kuća
dep. 19:53
Selevac
arr. 19:56
dep. 19:56
2 km
Selevac, Šupa
arr. 19:59
dep. 19:59
3 km
Selevac, Ulići
arr. 20:06
dep. 20:06
8 km
Azanja
arr. 20:12
dep. 20:12
10 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 20:17
dep. 20:17
12 km
Azanja, Stublina
arr. 20:19
dep. 20:19
13 km
Glibovac, Dvojka
arr. 20:23
dep. 20:23
16 km
Glibovac, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
17.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 20:26
dep. 20:26
18 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 20:28
dep. 20:28
19 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 20:30
20 km

Naselja Selevac i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Selevac je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 19:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.