Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Selanac - Ljubovija timetable

wednesday, 23.10.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Selanac - Ljubovija timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
07:05 07:50 (00:45)
GarazaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selanac, Garaza
dep. 07:05
Selanac, Crkva
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Uzovnica, Rasce
arr. 07:14
dep. 07:14
5 km
Uzovnica, Podvodnica
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Uzovnica, Jama
arr. 07:21
dep. 07:21
8.5 km
Uzovnica, V. majdan
arr. 07:23
dep. 07:23
9 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 07:26
dep. 07:26
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 07:28
dep. 07:28
12 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 07:30
dep. 07:30
13 km
Uzovnica
arr. 07:32
dep. 07:32
14 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Lonjin, Usce
arr. 07:38
dep. 07:38
17 km
Lonjin
arr. 07:41
dep. 07:41
19 km
Lonjin, Krs
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:45
dep. 07:45
21 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 07:47
dep. 07:47
22 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:50
24 km
13:40 14:25 (00:45)
GarazaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selanac, Garaza
dep. 13:40
Selanac, Crkva
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Uzovnica, Rasce
arr. 13:49
dep. 13:49
5 km
Uzovnica, Podvodnica
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Uzovnica, Jama
arr. 13:56
dep. 13:56
8.5 km
Uzovnica, V. majdan
arr. 13:58
dep. 13:58
9 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 14:01
dep. 14:01
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 14:03
dep. 14:03
12 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 14:05
dep. 14:05
13 km
Uzovnica
arr. 14:07
dep. 14:07
14 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 14:09
dep. 14:09
15 km
Lonjin, Usce
arr. 14:13
dep. 14:13
17 km
Lonjin
arr. 14:16
dep. 14:16
19 km
Lonjin, Krs
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Ljubovija, Bus station
arr. 14:25
24 km
Selanac - Ljubovija timetable
Departures on: friday, 01.11.2019.
07:05 07:50 (00:45)
GarazaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selanac, Garaza
dep. 07:05
Selanac, Crkva
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Uzovnica, Rasce
arr. 07:14
dep. 07:14
5 km
Uzovnica, Podvodnica
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Uzovnica, Jama
arr. 07:21
dep. 07:21
8.5 km
Uzovnica, V. majdan
arr. 07:23
dep. 07:23
9 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 07:26
dep. 07:26
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 07:28
dep. 07:28
12 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 07:30
dep. 07:30
13 km
Uzovnica
arr. 07:32
dep. 07:32
14 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 07:34
dep. 07:34
15 km
Lonjin, Usce
arr. 07:38
dep. 07:38
17 km
Lonjin
arr. 07:41
dep. 07:41
19 km
Lonjin, Krs
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:45
dep. 07:45
21 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 07:47
dep. 07:47
22 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:50
24 km
13:40 14:25 (00:45)
GarazaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Selanac, Garaza
dep. 13:40
Selanac, Crkva
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Uzovnica, Rasce
arr. 13:49
dep. 13:49
5 km
Uzovnica, Podvodnica
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Uzovnica, Jama
arr. 13:56
dep. 13:56
8.5 km
Uzovnica, V. majdan
arr. 13:58
dep. 13:58
9 km
Uzovnica, Krup. most
arr. 14:01
dep. 14:01
11 km
Uzovnica, Cur. potok
arr. 14:03
dep. 14:03
12 km
Uzovnica, Jakovljevići
arr. 14:05
dep. 14:05
13 km
Uzovnica
arr. 14:07
dep. 14:07
14 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 14:09
dep. 14:09
15 km
Lonjin, Usce
arr. 14:13
dep. 14:13
17 km
Lonjin
arr. 14:16
dep. 14:16
19 km
Lonjin, Krs
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Ljubovija, Bus station
arr. 14:25
24 km

Naselja Selanac i Ljubovija su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Selanac je u 07:05 h, dok je poslednji polazak u 13:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.