Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Savinac (Sarani) - Gornji Milanovac timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:50 07:10 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savinac (Sarani)
dep. 06:50
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:55
dep. 06:55
4.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:56
dep. 06:56
5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:58
dep. 06:58
6 km
Klaticevo
arr. 06:59
dep. 06:59
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 07:02
dep. 07:02
8 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 07:03
dep. 07:03
9 km
Brusnica, Bazen
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 07:06
dep. 07:06
12 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
13 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:10
14 km
08:35 09:05 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savinac (Sarani)
dep. 08:35
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 08:44
dep. 08:44
4.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 08:46
dep. 08:46
5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 08:48
dep. 08:48
6 km
Klaticevo
arr. 08:49
dep. 08:49
6.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 08:50
dep. 08:50
7 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 08:52
dep. 08:52
8 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 08:54
dep. 08:54
9 km
Brusnica, Bazen
arr. 08:56
dep. 08:56
9.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 08:57
dep. 08:57
10 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 08:59
dep. 08:59
12 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
13 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:05
14 km
09:20 09:40 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savinac (Sarani)
dep. 09:20
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
3 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 09:25
dep. 09:25
4.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 09:26
dep. 09:26
5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 09:28
dep. 09:28
6 km
Klaticevo
arr. 09:29
dep. 09:29
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:32
dep. 09:32
8 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 09:33
dep. 09:33
9 km
Brusnica, Bazen
arr. 09:34
dep. 09:34
10 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 09:35
dep. 09:35
11 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 09:36
dep. 09:36
12 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 09:37
dep. 09:37
13 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:40
14 km
12:05 12:25 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savinac (Sarani)
dep. 12:05
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
3 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 12:10
dep. 12:10
4.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 12:11
dep. 12:11
5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 12:13
dep. 12:13
6 km
Klaticevo
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:17
dep. 12:17
8 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:19
dep. 12:19
10 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:25
14 km
13:25 13:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savinac (Sarani)
dep. 13:25
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:34
dep. 13:34
4.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:36
dep. 13:36
5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Klaticevo
arr. 13:39
dep. 13:39
6.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 13:42
dep. 13:42
8 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Brusnica, Bazen
arr. 13:46
dep. 13:46
9.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 13:49
dep. 13:49
12 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:55
14 km
15:35 15:55 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savinac (Sarani)
dep. 15:35
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
3 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:40
dep. 15:40
4.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:43
dep. 15:43
6 km
Klaticevo
arr. 15:44
dep. 15:44
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:48
dep. 15:48
9 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:51
dep. 15:51
12 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:52
dep. 15:52
13 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:55
14 km
15:45 16:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savinac (Sarani)
dep. 15:45
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:54
dep. 15:54
4.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:58
dep. 15:58
6 km
Klaticevo
arr. 15:59
dep. 15:59
6.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Brusnica, Bazen
arr. 16:06
dep. 16:06
9.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 16:07
dep. 16:07
10 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 16:09
dep. 16:09
12 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 16:11
dep. 16:11
13 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
14 km
17:05 17:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savinac (Sarani)
dep. 17:05
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 17:14
dep. 17:14
4.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 17:16
dep. 17:16
5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 17:18
dep. 17:18
6 km
Klaticevo
arr. 17:19
dep. 17:19
6.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 17:22
dep. 17:22
8 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 17:24
dep. 17:24
9 km
Brusnica, Bazen
arr. 17:26
dep. 17:26
9.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 17:27
dep. 17:27
10 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 17:29
dep. 17:29
12 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 17:31
dep. 17:31
13 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
14 km
19:50 20:10 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savinac (Sarani)
dep. 19:50
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 19:55
dep. 19:55
4.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 19:56
dep. 19:56
5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 19:58
dep. 19:58
6 km
Klaticevo
arr. 19:59
dep. 19:59
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 20:00
dep. 20:00
7 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 20:02
dep. 20:02
8 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 20:03
dep. 20:03
9 km
Brusnica, Bazen
arr. 20:04
dep. 20:04
10 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 20:05
dep. 20:05
11 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 20:06
dep. 20:06
12 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 20:07
dep. 20:07
13 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:10
14 km
21:20 21:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savinac (Sarani)
dep. 21:20
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 21:29
dep. 21:29
4.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 21:31
dep. 21:31
5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 21:33
dep. 21:33
6 km
Klaticevo
arr. 21:34
dep. 21:34
6.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 21:35
dep. 21:35
7 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 21:37
dep. 21:37
8 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 21:39
dep. 21:39
9 km
Brusnica, Bazen
arr. 21:41
dep. 21:41
9.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 21:42
dep. 21:42
10 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 21:44
dep. 21:44
12 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 21:46
dep. 21:46
13 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:50
14 km

Naselja Savinac (Sarani) i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Savinac (Sarani) je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.