Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Savci - Novi Pazar timetable

monday, 17.05.2021.
07:05 07:40 (00:35)
PazaristeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savci, Pazariste
dep. 07:05
Savci, II - automehicar
arr. 07:08
dep. 07:08
0.6 km
Savci, II - cesma
arr. 07:10
dep. 07:10
1.3 km
Savci, Jerika - saz
arr. 07:12
dep. 07:12
1.9 km
Ivanca, Dojevice
arr. 07:14
dep. 07:14
2.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 07:17
dep. 07:17
3.6 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 07:19
dep. 07:19
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 07:21
dep. 07:21
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 07:22
dep. 07:22
4.8 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 07:24
dep. 07:24
5.3 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 07:26
dep. 07:26
5.7 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 07:27
dep. 07:27
6 km
Novi Pazar, Bacevci
arr. 07:29
dep. 07:29
6.3 km
Novi Pazar, Pojila
arr. 07:30
dep. 07:30
6.7 km
Novi Pazar, Parice most
arr. 07:32
dep. 07:32
7 km
Novi Pazar, Vrbak
arr. 07:33
dep. 07:33
8 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 07:40
8.8 km
11:05 11:40 (00:35)
PazaristeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savci, Pazariste
dep. 11:05
Savci, II - automehicar
arr. 11:08
dep. 11:08
0.6 km
Savci, II - cesma
arr. 11:10
dep. 11:10
1.3 km
Savci, Jerika - saz
arr. 11:12
dep. 11:12
1.9 km
Ivanca, Dojevice
arr. 11:14
dep. 11:14
2.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 11:17
dep. 11:17
3.6 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 11:19
dep. 11:19
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 11:21
dep. 11:21
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 11:22
dep. 11:22
4.8 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 11:24
dep. 11:24
5.3 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 11:26
dep. 11:26
5.7 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 11:27
dep. 11:27
6 km
Novi Pazar, Bacevci
arr. 11:29
dep. 11:29
6.3 km
Novi Pazar, Pojila
arr. 11:30
dep. 11:30
6.7 km
Novi Pazar, Parice most
arr. 11:32
dep. 11:32
7 km
Novi Pazar, Vrbak
arr. 11:33
dep. 11:33
8 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 11:37
dep. 11:37
8.5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 11:40
8.8 km
14:35 15:10 (00:35)
PazaristeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savci, Pazariste
dep. 14:35
Savci, II - automehicar
arr. 14:38
dep. 14:38
0.6 km
Savci, II - cesma
arr. 14:40
dep. 14:40
1.3 km
Savci, Jerika - saz
arr. 14:42
dep. 14:42
1.9 km
Ivanca, Dojevice
arr. 14:44
dep. 14:44
2.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 14:47
dep. 14:47
3.6 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 14:49
dep. 14:49
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 14:51
dep. 14:51
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 14:52
dep. 14:52
4.8 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 14:54
dep. 14:54
5.3 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 14:56
dep. 14:56
5.7 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Novi Pazar, Bacevci
arr. 14:59
dep. 14:59
6.3 km
Novi Pazar, Pojila
arr. 15:00
dep. 15:00
6.7 km
Novi Pazar, Parice most
arr. 15:02
dep. 15:02
7 km
Novi Pazar, Vrbak
arr. 15:03
dep. 15:03
8 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 15:07
dep. 15:07
8.5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 15:10
8.8 km
16:35 17:10 (00:35)
PazaristeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savci, Pazariste
dep. 16:35
Savci, II - automehicar
arr. 16:38
dep. 16:38
0.6 km
Savci, II - cesma
arr. 16:40
dep. 16:40
1.3 km
Savci, Jerika - saz
arr. 16:42
dep. 16:42
1.9 km
Ivanca, Dojevice
arr. 16:44
dep. 16:44
2.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 16:47
dep. 16:47
3.6 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 16:49
dep. 16:49
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 16:51
dep. 16:51
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 16:52
dep. 16:52
4.8 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 16:54
dep. 16:54
5.3 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 16:56
dep. 16:56
5.7 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 16:57
dep. 16:57
6 km
Novi Pazar, Bacevci
arr. 16:59
dep. 16:59
6.3 km
Novi Pazar, Pojila
arr. 17:00
dep. 17:00
6.7 km
Novi Pazar, Parice most
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Novi Pazar, Vrbak
arr. 17:03
dep. 17:03
8 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 17:07
dep. 17:07
8.5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:10
8.8 km
20:35 21:10 (00:35)
PazaristeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savci, Pazariste
dep. 20:35
Savci, II - automehicar
arr. 20:38
dep. 20:38
0.6 km
Savci, II - cesma
arr. 20:40
dep. 20:40
1.3 km
Savci, Jerika - saz
arr. 20:42
dep. 20:42
1.9 km
Ivanca, Dojevice
arr. 20:44
dep. 20:44
2.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 20:47
dep. 20:47
3.6 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 20:49
dep. 20:49
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 20:51
dep. 20:51
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 20:52
dep. 20:52
4.8 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 20:54
dep. 20:54
5.3 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 20:56
dep. 20:56
5.7 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 20:57
dep. 20:57
6 km
Novi Pazar, Bacevci
arr. 20:59
dep. 20:59
6.3 km
Novi Pazar, Pojila
arr. 21:00
dep. 21:00
6.7 km
Novi Pazar, Parice most
arr. 21:02
dep. 21:02
7 km
Novi Pazar, Vrbak
arr. 21:03
dep. 21:03
8 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 21:07
dep. 21:07
8.5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 21:10
8.8 km
Savci - Novi Pazar timetable
Departures on: tuesday, 18.05.2021.
07:05 07:40 (00:35)
PazaristeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savci, Pazariste
dep. 07:05
Savci, II - automehicar
arr. 07:08
dep. 07:08
0.6 km
Savci, II - cesma
arr. 07:10
dep. 07:10
1.3 km
Savci, Jerika - saz
arr. 07:12
dep. 07:12
1.9 km
Ivanca, Dojevice
arr. 07:14
dep. 07:14
2.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 07:17
dep. 07:17
3.6 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 07:19
dep. 07:19
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 07:21
dep. 07:21
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 07:22
dep. 07:22
4.8 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 07:24
dep. 07:24
5.3 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 07:26
dep. 07:26
5.7 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 07:27
dep. 07:27
6 km
Novi Pazar, Bacevci
arr. 07:29
dep. 07:29
6.3 km
Novi Pazar, Pojila
arr. 07:30
dep. 07:30
6.7 km
Novi Pazar, Parice most
arr. 07:32
dep. 07:32
7 km
Novi Pazar, Vrbak
arr. 07:33
dep. 07:33
8 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 07:37
dep. 07:37
8.5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 07:40
8.8 km
11:05 11:40 (00:35)
PazaristeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savci, Pazariste
dep. 11:05
Savci, II - automehicar
arr. 11:08
dep. 11:08
0.6 km
Savci, II - cesma
arr. 11:10
dep. 11:10
1.3 km
Savci, Jerika - saz
arr. 11:12
dep. 11:12
1.9 km
Ivanca, Dojevice
arr. 11:14
dep. 11:14
2.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 11:17
dep. 11:17
3.6 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 11:19
dep. 11:19
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 11:21
dep. 11:21
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 11:22
dep. 11:22
4.8 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 11:24
dep. 11:24
5.3 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 11:26
dep. 11:26
5.7 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 11:27
dep. 11:27
6 km
Novi Pazar, Bacevci
arr. 11:29
dep. 11:29
6.3 km
Novi Pazar, Pojila
arr. 11:30
dep. 11:30
6.7 km
Novi Pazar, Parice most
arr. 11:32
dep. 11:32
7 km
Novi Pazar, Vrbak
arr. 11:33
dep. 11:33
8 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 11:37
dep. 11:37
8.5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 11:40
8.8 km
14:35 15:10 (00:35)
PazaristeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savci, Pazariste
dep. 14:35
Savci, II - automehicar
arr. 14:38
dep. 14:38
0.6 km
Savci, II - cesma
arr. 14:40
dep. 14:40
1.3 km
Savci, Jerika - saz
arr. 14:42
dep. 14:42
1.9 km
Ivanca, Dojevice
arr. 14:44
dep. 14:44
2.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 14:47
dep. 14:47
3.6 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 14:49
dep. 14:49
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 14:51
dep. 14:51
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 14:52
dep. 14:52
4.8 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 14:54
dep. 14:54
5.3 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 14:56
dep. 14:56
5.7 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 14:57
dep. 14:57
6 km
Novi Pazar, Bacevci
arr. 14:59
dep. 14:59
6.3 km
Novi Pazar, Pojila
arr. 15:00
dep. 15:00
6.7 km
Novi Pazar, Parice most
arr. 15:02
dep. 15:02
7 km
Novi Pazar, Vrbak
arr. 15:03
dep. 15:03
8 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 15:07
dep. 15:07
8.5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 15:10
8.8 km
16:35 17:10 (00:35)
PazaristeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savci, Pazariste
dep. 16:35
Savci, II - automehicar
arr. 16:38
dep. 16:38
0.6 km
Savci, II - cesma
arr. 16:40
dep. 16:40
1.3 km
Savci, Jerika - saz
arr. 16:42
dep. 16:42
1.9 km
Ivanca, Dojevice
arr. 16:44
dep. 16:44
2.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 16:47
dep. 16:47
3.6 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 16:49
dep. 16:49
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 16:51
dep. 16:51
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 16:52
dep. 16:52
4.8 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 16:54
dep. 16:54
5.3 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 16:56
dep. 16:56
5.7 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 16:57
dep. 16:57
6 km
Novi Pazar, Bacevci
arr. 16:59
dep. 16:59
6.3 km
Novi Pazar, Pojila
arr. 17:00
dep. 17:00
6.7 km
Novi Pazar, Parice most
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Novi Pazar, Vrbak
arr. 17:03
dep. 17:03
8 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 17:07
dep. 17:07
8.5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:10
8.8 km
20:35 21:10 (00:35)
PazaristeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Savci, Pazariste
dep. 20:35
Savci, II - automehicar
arr. 20:38
dep. 20:38
0.6 km
Savci, II - cesma
arr. 20:40
dep. 20:40
1.3 km
Savci, Jerika - saz
arr. 20:42
dep. 20:42
1.9 km
Ivanca, Dojevice
arr. 20:44
dep. 20:44
2.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 20:47
dep. 20:47
3.6 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 20:49
dep. 20:49
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 20:51
dep. 20:51
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 20:52
dep. 20:52
4.8 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 20:54
dep. 20:54
5.3 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 20:56
dep. 20:56
5.7 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 20:57
dep. 20:57
6 km
Novi Pazar, Bacevci
arr. 20:59
dep. 20:59
6.3 km
Novi Pazar, Pojila
arr. 21:00
dep. 21:00
6.7 km
Novi Pazar, Parice most
arr. 21:02
dep. 21:02
7 km
Novi Pazar, Vrbak
arr. 21:03
dep. 21:03
8 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 21:07
dep. 21:07
8.5 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 21:10
8.8 km

Naselja Savci i Novi Pazar su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Savci je u 07:05 h, dok je poslednji polazak u 20:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.