Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Saraorci - Velika Plana timetable

monday, 17.02.2020.
05:30 06:14 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 05:30
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:35
dep. 05:35
3.5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:37
dep. 05:37
4.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:40
dep. 05:40
6.1 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 05:45
dep. 05:45
8.1 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:47
dep. 05:47
8.6 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
10.6 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
11.6 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 06:02
dep. 06:02
19.3 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 05:59
dep. 05:59
17.4 km
Krnjevo, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
16.5 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:04
dep. 06:04
20.9 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:07
dep. 06:07
23.4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
23.9 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:12
dep. 06:12
27.4 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:14
28.8 km
05:35 06:16 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 05:35
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:47
dep. 05:47
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
9 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 05:52
dep. 05:52
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:54
dep. 05:54
11 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
14 km
Krnjevo
arr. 06:01
dep. 06:01
15 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:03
dep. 06:03
16 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:07
dep. 06:07
19 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:14
dep. 06:14
24 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:16
25 km
05:53 06:40 (00:47)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 05:53
Saraorci, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:02
dep. 06:02
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 06:18
dep. 06:18
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:20
dep. 06:20
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:27
dep. 06:27
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
21 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:37
dep. 06:37
25 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:40
26 km
07:33 08:20 (00:47)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 07:33
Saraorci, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:50
dep. 07:50
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
14 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 07:58
dep. 07:58
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:00
dep. 08:00
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:07
dep. 08:07
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
21 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:17
dep. 08:17
25 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:20
26 km
08:12 09:00 (00:48)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 08:12
Saraorci, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:18
dep. 08:18
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:19
dep. 08:19
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 08:21
dep. 08:21
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:23
dep. 08:23
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:26
dep. 08:26
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
12 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 08:32
dep. 08:32
13.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 08:35
dep. 08:35
14 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
15 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Krnjevo, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
18 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:45
dep. 08:45
19 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:48
dep. 08:48
22 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
23 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:55
dep. 08:55
27 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:00
28 km
09:23 10:10 (00:47)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 09:23
Saraorci, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 09:27
dep. 09:27
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 09:30
dep. 09:30
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 09:32
dep. 09:32
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:40
dep. 09:40
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 09:42
dep. 09:42
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:44
dep. 09:44
14 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 09:48
dep. 09:48
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 09:50
dep. 09:50
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:57
dep. 09:57
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
21 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:07
dep. 10:07
25 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:10
26 km
10:23 10:45 (00:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Railway station
dep. 10:23
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:25
dep. 10:26
1 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:30
dep. 10:31
5 km
arr. 10:34
dep. 10:35
9 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
13 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:45
22 km
10:57 11:37 (00:40)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 10:57
Saraorci, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:01
dep. 11:01
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:04
dep. 11:04
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:06
dep. 11:06
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:09
dep. 11:09
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
14 km
Krnjevo, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:23
dep. 11:23
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:28
dep. 11:28
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
21 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
26 km
11:38 12:25 (00:47)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 11:38
Saraorci, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:42
dep. 11:42
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:47
dep. 11:47
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:55
dep. 11:55
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 11:57
dep. 11:57
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
14 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 12:03
dep. 12:03
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 12:05
dep. 12:05
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 12:12
dep. 12:12
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
21 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 12:22
dep. 12:22
25 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:25
26 km
12:26 13:15 (00:49)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 12:26
Saraorci, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:34
dep. 12:34
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:36
dep. 12:36
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:37
dep. 12:37
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:40
dep. 12:40
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 12:42
dep. 12:42
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
12 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:47
dep. 12:47
13.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
15 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
16 km
Krnjevo, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:01
dep. 13:01
19 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:04
dep. 13:04
22 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
23 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:10
dep. 13:10
27 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:15
28 km
13:23 14:10 (00:47)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 13:23
Saraorci, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:27
dep. 13:27
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:30
dep. 13:30
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:40
dep. 13:40
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
14 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 13:48
dep. 13:48
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:50
dep. 13:50
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
21 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:07
dep. 14:07
25 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:10
26 km
14:10 15:00 (00:50)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 14:10
Saraorci, Center
arr. 14:13
dep. 14:13
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:15
dep. 14:15
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:16
dep. 14:16
6 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 14:17
dep. 14:17
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
12 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:26
dep. 14:26
13.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:34
dep. 14:34
16 km
Krnjevo, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
18 km
Krnjevo, Drenje
arr. 14:40
dep. 14:40
19 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
22 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:50
dep. 14:50
27 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
28 km
14:57 15:37 (00:40)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 14:57
Saraorci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:01
dep. 15:01
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:04
dep. 15:04
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:06
dep. 15:06
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:09
dep. 15:09
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
14 km
Krnjevo, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:23
dep. 15:23
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:28
dep. 15:28
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
21 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:37
26 km
15:23 16:10 (00:47)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 15:23
Saraorci, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:27
dep. 15:27
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:32
dep. 15:32
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
14 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 15:48
dep. 15:48
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:50
dep. 15:50
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:07
dep. 16:07
25 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:10
26 km
16:13 17:00 (00:47)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 16:13
Saraorci, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:17
dep. 16:17
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:20
dep. 16:20
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:22
dep. 16:22
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:30
dep. 16:30
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 16:32
dep. 16:32
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:34
dep. 16:34
14 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 16:38
dep. 16:38
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:40
dep. 16:40
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:47
dep. 16:47
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
21 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:57
dep. 16:57
25 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:00
26 km
16:47 17:27 (00:40)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 16:47
Saraorci, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:51
dep. 16:51
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:54
dep. 16:54
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:56
dep. 16:56
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:59
dep. 16:59
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:05
dep. 17:05
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:09
dep. 17:09
14 km
Krnjevo, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 17:14
dep. 17:14
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
21 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:27
26 km
18:12 18:53 (00:41)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 18:12
Saraorci, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:16
dep. 18:16
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:19
dep. 18:19
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:21
dep. 18:21
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:24
dep. 18:24
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
14 km
Krnjevo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:39
dep. 18:39
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:43
dep. 18:43
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
21 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:53
26 km
18:23 19:10 (00:47)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 18:23
Saraorci, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:27
dep. 18:27
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 18:30
dep. 18:30
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:32
dep. 18:32
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:40
dep. 18:40
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 18:42
dep. 18:42
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
14 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 18:48
dep. 18:48
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:50
dep. 18:50
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:57
dep. 18:57
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
21 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 19:07
dep. 19:07
25 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:10
26 km
20:11 20:53 (00:42)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 20:11
Saraorci, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:16
dep. 20:16
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:19
dep. 20:19
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:21
dep. 20:21
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 20:24
dep. 20:24
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:30
dep. 20:30
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
14 km
Krnjevo, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:39
dep. 20:39
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:43
dep. 20:43
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
21 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:53
26 km
21:27 22:07 (00:40)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 21:27
Saraorci, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:31
dep. 21:31
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 21:34
dep. 21:34
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:36
dep. 21:36
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 21:39
dep. 21:39
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:45
dep. 21:45
12 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 21:47
dep. 21:47
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 21:49
dep. 21:49
14 km
Krnjevo, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 21:54
dep. 21:54
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:58
dep. 21:58
20 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
21 km
Velika Plana, Bus station
arr. 22:07
26 km
23:30 00:17 (00:47)
CiglanaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Ciglana
dep. 23:30
Saraorci
arr. 23:32
dep. 23:32
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 23:34
dep. 23:34
3 km
Lozovik kod Velike Plane, Center
arr. 23:37
dep. 23:37
5 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 23:39
dep. 23:39
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 23:43
dep. 23:43
10 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 23:47
dep. 23:47
12 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 23:49
dep. 23:49
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 23:51
dep. 23:51
14 km
Krnjevo, 1
arr. 23:55
dep. 23:55
16 km
Krnjevo, Drenje
arr. 23:57
dep. 23:57
17 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 00:04
dep. 00:04
20 km
Veliko Orasje
arr. 00:06
dep. 00:06
21 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 00:14
dep. 00:14
25 km
Velika Plana, Bus station
arr. 00:17
26 km

Naselja Saraorci i Velika Plana su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Saraorci je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.