Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Saraorci - Smederevo timetable

thursday, 20.02.2020.
04:09 05:10 (01:01)
CenterJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 04:09
Saraorci, Ciglana
arr. 04:11
dep. 04:11
1 km
Lugavcina, 2
arr. 04:16
dep. 04:16
4 km
Lugavcina
arr. 04:18
dep. 04:18
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 04:21
dep. 04:21
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
9 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 04:27
dep. 04:27
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 04:30
dep. 04:30
13 km
Mala Krsna
arr. 04:32
dep. 04:32
14 km
Vranovo
arr. 04:35
dep. 04:35
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
21 km
Radinac, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
22 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 04:52
dep. 04:52
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
26 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
27 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
29 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
dep. 05:06
32 km
Smederevo, Jugovo
arr. 05:10
34 km
04:44 05:43 (00:59)
CenterStara Zelezara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 04:44
Saraorci, Ciglana
arr. 04:46
dep. 04:46
1 km
Lugavcina, 2
arr. 04:49
dep. 04:49
4 km
Lugavcina
arr. 04:51
dep. 04:51
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 04:53
dep. 04:53
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 04:58
dep. 04:58
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
13 km
Mala Krsna
arr. 05:07
dep. 05:07
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:09
dep. 05:09
15 km
Vranovo
arr. 05:11
dep. 05:11
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:17
dep. 05:17
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:18
dep. 05:18
21 km
Radinac, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:25
dep. 05:25
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:27
dep. 05:27
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:29
dep. 05:29
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:31
dep. 05:31
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:33
dep. 05:33
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:35
dep. 05:35
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:37
dep. 05:37
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
29 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 05:43
31 km
05:00 05:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 05:00
Saraorci, Ciglana
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Lugavcina
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:14
dep. 05:14
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
10 km
Mala Krsna
arr. 05:27
dep. 05:27
14 km
Vranovo
arr. 05:30
dep. 05:30
18 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:35
dep. 05:35
23 km
Radinac, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
25 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:42
dep. 05:42
26 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:44
dep. 05:44
27 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:46
dep. 05:46
29 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:48
dep. 05:48
30 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:50
dep. 05:50
33 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:52
dep. 05:52
34 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:53
dep. 05:53
38 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:55
39 km
05:02 05:50 (00:48)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 05:02
Saraorci, Ciglana
arr. 05:06
dep. 05:06
3 km
Lugavcina, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Lugavcina
arr. 05:12
dep. 05:12
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:14
dep. 05:14
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
11 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
12 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
13 km
Mala Krsna
arr. 05:25
dep. 05:25
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:27
dep. 05:27
15 km
Vranovo
arr. 05:28
dep. 05:28
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
17 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:36
dep. 05:36
20 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:37
dep. 05:37
21 km
Radinac, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:40
dep. 05:40
23 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:41
dep. 05:41
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:43
dep. 05:43
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:45
dep. 05:45
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:46
dep. 05:46
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:47
dep. 05:47
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:48
dep. 05:48
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:50
29 km
05:40 06:30 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 05:40
Saraorci, Ciglana
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Lugavcina, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
4 km
Lugavcina
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
13 km
Mala Krsna
arr. 06:02
dep. 06:02
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Vranovo
arr. 06:06
dep. 06:06
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:13
dep. 06:13
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:14
dep. 06:14
21 km
Radinac, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:17
dep. 06:17
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:19
dep. 06:19
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:27
dep. 06:27
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
29 km
05:44 06:38 (00:54)
CenterJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 05:44
Saraorci, Ciglana
arr. 05:45
dep. 05:45
1 km
Lugavcina, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
4 km
Lugavcina
arr. 05:51
dep. 05:51
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
9 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
13 km
Mala Krsna
arr. 06:05
dep. 06:05
14 km
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
21 km
Radinac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
22 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:22
dep. 06:22
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
26 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
27 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
29 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
32 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:38
34 km
05:55 06:50 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 05:55
Saraorci, Ciglana
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Lugavcina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
4 km
Lugavcina
arr. 06:02
dep. 06:02
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:04
dep. 06:04
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:09
dep. 06:09
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Mala Krsna
arr. 06:18
dep. 06:18
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Vranovo
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:28
dep. 06:28
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:29
dep. 06:29
21 km
Radinac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:36
dep. 06:36
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:38
dep. 06:38
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:40
dep. 06:40
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:42
dep. 06:42
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:44
dep. 06:44
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:46
dep. 06:46
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
29 km
06:06 06:58 (00:52)
CenterJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 06:06
Saraorci, Ciglana
arr. 06:07
dep. 06:07
1 km
Lugavcina, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Lugavcina
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:16
dep. 06:16
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
13 km
Mala Krsna
arr. 06:27
dep. 06:27
14 km
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
21 km
Radinac, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
22 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:44
dep. 06:44
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
26 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
27 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
29 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
32 km
Smederevo, Jugovo
arr. 06:58
34 km
06:21 07:15 (00:54)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 06:21
Saraorci, Ciglana
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Lugavcina, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
4 km
Lugavcina
arr. 06:31
dep. 06:31
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
11 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Mala Krsna
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:49
dep. 06:49
15 km
Vranovo
arr. 06:50
dep. 06:50
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
17 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:56
dep. 06:56
20 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:58
dep. 06:58
21 km
Radinac, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:02
dep. 07:02
23 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:03
dep. 07:03
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:05
dep. 07:05
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:07
dep. 07:07
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:09
dep. 07:09
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:11
dep. 07:11
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:13
dep. 07:13
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:15
29 km
06:40 07:30 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 06:40
Saraorci, Ciglana
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Lugavcina, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
4 km
Lugavcina
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:51
dep. 06:51
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:56
dep. 06:56
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Mala Krsna
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:04
dep. 07:04
15 km
Vranovo
arr. 07:06
dep. 07:06
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:13
dep. 07:13
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:14
dep. 07:14
21 km
Radinac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:17
dep. 07:17
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:19
dep. 07:19
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:22
dep. 07:22
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:24
dep. 07:24
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:27
dep. 07:27
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:30
29 km
07:09 07:59 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 07:09
Saraorci, Ciglana
arr. 07:12
dep. 07:12
3 km
Lugavcina, 2
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Lugavcina
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:20
dep. 07:20
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
11 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
12 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
13 km
Mala Krsna
arr. 07:31
dep. 07:31
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:33
dep. 07:33
15 km
Vranovo
arr. 07:35
dep. 07:35
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
17 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:42
dep. 07:42
20 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:43
dep. 07:43
21 km
Radinac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:46
dep. 07:46
23 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:48
dep. 07:48
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:51
dep. 07:51
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:53
dep. 07:53
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:55
dep. 07:55
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:56
dep. 07:56
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:57
dep. 07:57
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:59
29 km
07:25 08:15 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 07:25
Saraorci, Ciglana
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Lugavcina, 2
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Lugavcina
arr. 07:33
dep. 07:33
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
13 km
Mala Krsna
arr. 07:47
dep. 07:47
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:49
dep. 07:49
15 km
Vranovo
arr. 07:51
dep. 07:51
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:58
dep. 07:58
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:59
dep. 07:59
21 km
Radinac, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:02
dep. 08:02
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:04
dep. 08:04
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:07
dep. 08:07
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:09
dep. 08:09
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:11
dep. 08:11
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:12
dep. 08:12
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:13
dep. 08:13
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
29 km
08:02 08:50 (00:48)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 08:02
Saraorci, Ciglana
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Lugavcina, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
4 km
Lugavcina
arr. 08:12
dep. 08:12
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:14
dep. 08:14
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
12 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
13 km
Mala Krsna
arr. 08:25
dep. 08:25
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 08:27
dep. 08:27
15 km
Vranovo
arr. 08:28
dep. 08:28
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
17 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 08:36
dep. 08:36
20 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 08:37
dep. 08:37
21 km
Radinac, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:40
dep. 08:40
23 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:41
dep. 08:41
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:43
dep. 08:43
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:45
dep. 08:45
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:46
dep. 08:46
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:47
dep. 08:47
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:48
dep. 08:48
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:50
29 km
09:02 09:50 (00:48)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 09:02
Saraorci, Ciglana
arr. 09:06
dep. 09:06
3 km
Lugavcina, 2
arr. 09:10
dep. 09:10
4 km
Lugavcina
arr. 09:12
dep. 09:12
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:14
dep. 09:14
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
12 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:23
dep. 09:23
13 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:27
dep. 09:27
15 km
Vranovo
arr. 09:28
dep. 09:28
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
17 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:36
dep. 09:36
20 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:37
dep. 09:37
21 km
Radinac, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:40
dep. 09:40
23 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:41
dep. 09:41
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:43
dep. 09:43
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:45
dep. 09:45
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:46
dep. 09:46
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:47
dep. 09:47
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:48
dep. 09:48
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:50
29 km
09:25 10:15 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 09:25
Saraorci, Ciglana
arr. 09:27
dep. 09:27
1 km
Lugavcina, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
4 km
Lugavcina
arr. 09:33
dep. 09:33
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:41
dep. 09:41
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
13 km
Mala Krsna
arr. 09:47
dep. 09:47
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:49
dep. 09:49
15 km
Vranovo
arr. 09:51
dep. 09:51
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:55
dep. 09:55
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:58
dep. 09:58
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:59
dep. 09:59
21 km
Radinac, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:02
dep. 10:02
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:04
dep. 10:04
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:07
dep. 10:07
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:09
dep. 10:09
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:11
dep. 10:11
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:12
dep. 10:12
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:13
dep. 10:13
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
29 km
10:00 10:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 10:00
Saraorci, Ciglana
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Lugavcina, 2
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Lugavcina
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:09
dep. 10:09
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:14
dep. 10:14
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
13 km
Mala Krsna
arr. 10:23
dep. 10:23
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:25
dep. 10:25
15 km
Vranovo
arr. 10:27
dep. 10:27
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:33
dep. 10:33
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:34
dep. 10:34
21 km
Radinac, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:41
dep. 10:41
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:43
dep. 10:43
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:45
dep. 10:45
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:47
dep. 10:47
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:49
dep. 10:49
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:51
dep. 10:51
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:53
dep. 10:53
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:55
29 km
10:12 11:10 (00:58)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 10:12
Saraorci, Ciglana
arr. 10:18
dep. 10:18
3 km
Lugavcina, 2
arr. 10:20
dep. 10:20
4 km
Lugavcina
arr. 10:22
dep. 10:22
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:26
dep. 10:26
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:34
dep. 10:34
11 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
12 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:38
dep. 10:38
13 km
Mala Krsna
arr. 10:40
dep. 10:40
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:42
dep. 10:42
15 km
Vranovo
arr. 10:45
dep. 10:45
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
17 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:53
dep. 10:53
20 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:54
dep. 10:54
21 km
Radinac, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:58
dep. 10:58
23 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:59
dep. 10:59
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:02
dep. 11:02
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:04
dep. 11:04
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:06
dep. 11:06
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:07
dep. 11:07
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:08
dep. 11:08
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:10
29 km
10:42 11:30 (00:48)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 10:42
Saraorci, Ciglana
arr. 10:46
dep. 10:46
3 km
Lugavcina, 2
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Lugavcina
arr. 10:52
dep. 10:52
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:54
dep. 10:54
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
12 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
13 km
Mala Krsna
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:07
dep. 11:07
15 km
Vranovo
arr. 11:08
dep. 11:08
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
17 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 11:16
dep. 11:16
20 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 11:17
dep. 11:17
21 km
Radinac, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 11:20
dep. 11:20
23 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 11:21
dep. 11:21
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:23
dep. 11:23
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:25
dep. 11:25
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:26
dep. 11:26
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:27
dep. 11:27
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:28
dep. 11:28
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:30
29 km
11:59 12:55 (00:56)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 11:59
Saraorci, Ciglana
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Lugavcina, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Lugavcina
arr. 12:09
dep. 12:09
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:12
dep. 12:12
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
11 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Mala Krsna
arr. 12:25
dep. 12:25
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:27
dep. 12:27
15 km
Vranovo
arr. 12:29
dep. 12:29
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
17 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:33
dep. 12:33
20 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:34
dep. 12:34
21 km
Radinac, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 12:38
dep. 12:38
23 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:39
dep. 12:39
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:42
dep. 12:42
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:45
dep. 12:45
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:48
dep. 12:48
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:50
dep. 12:50
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:52
dep. 12:52
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:55
29 km
12:09 13:10 (01:01)
CenterJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 12:09
Saraorci, Ciglana
arr. 12:11
dep. 12:11
1 km
Lugavcina, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
4 km
Lugavcina
arr. 12:18
dep. 12:18
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
9 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Mala Krsna
arr. 12:32
dep. 12:32
14 km
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
21 km
Radinac, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
22 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:52
dep. 12:52
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
26 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
27 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
29 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
32 km
Smederevo, Jugovo
arr. 13:10
34 km
12:25 13:15 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 12:25
Saraorci, Ciglana
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Lugavcina, 2
arr. 12:31
dep. 12:31
4 km
Lugavcina
arr. 12:33
dep. 12:33
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:36
dep. 12:36
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
13 km
Mala Krsna
arr. 12:47
dep. 12:47
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Vranovo
arr. 12:51
dep. 12:51
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:58
dep. 12:58
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:59
dep. 12:59
21 km
Radinac, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:02
dep. 13:02
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:04
dep. 13:04
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:07
dep. 13:07
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:09
dep. 13:09
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:11
dep. 13:11
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:12
dep. 13:12
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:13
dep. 13:13
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
29 km
12:28 13:15 (00:47)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Railway station
dep. 12:28
Lugavcina, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:33
2 km
Osipaonica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
7 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 12:38
dep. 12:39
9 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:43
11 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
15 km
Vranovo, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:55
19 km
Radinac, Railway station
arr. 13:02
dep. 13:03
21 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 13:08
dep. 13:09
25 km
Smederevo, Railway station
arr. 13:15
29 km
13:15 14:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 13:15
Saraorci, Ciglana
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Lugavcina, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Lugavcina
arr. 13:22
dep. 13:22
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:24
dep. 13:24
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:29
dep. 13:29
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
13 km
Mala Krsna
arr. 13:38
dep. 13:38
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:40
dep. 13:40
15 km
Vranovo
arr. 13:42
dep. 13:42
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 13:48
dep. 13:48
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 13:49
dep. 13:49
21 km
Radinac, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
22 km
Landol, Landolski put 2
arr. 13:56
dep. 13:56
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:58
dep. 13:58
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:02
dep. 14:02
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:04
dep. 14:04
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:06
dep. 14:06
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:08
dep. 14:08
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:10
29 km
13:30 14:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 13:30
Saraorci, Ciglana
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Lugavcina, 2
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Lugavcina
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:39
dep. 13:39
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
13 km
Mala Krsna
arr. 13:53
dep. 13:53
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:55
dep. 13:55
15 km
Vranovo
arr. 13:57
dep. 13:57
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:03
dep. 14:03
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:04
dep. 14:04
21 km
Radinac, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:11
dep. 14:11
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:13
dep. 14:13
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:15
dep. 14:15
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:17
dep. 14:17
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:19
dep. 14:19
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:21
dep. 14:21
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:23
dep. 14:23
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:25
29 km
13:38 14:30 (00:52)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 13:38
Saraorci, Ciglana
arr. 13:41
dep. 13:41
3 km
Lugavcina, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
4 km
Lugavcina
arr. 13:43
dep. 13:43
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:45
dep. 13:45
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
11 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
12 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Mala Krsna
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:00
dep. 14:00
15 km
Vranovo
arr. 14:02
dep. 14:02
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
17 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:07
dep. 14:07
20 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:08
dep. 14:08
21 km
Radinac, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:16
dep. 14:16
23 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:22
dep. 14:22
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:24
dep. 14:24
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:26
dep. 14:26
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
29 km
13:40 14:30 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 13:40
Saraorci, Ciglana
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Lugavcina, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
4 km
Lugavcina
arr. 13:48
dep. 13:48
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:51
dep. 13:51
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
13 km
Mala Krsna
arr. 14:02
dep. 14:02
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:04
dep. 14:04
15 km
Vranovo
arr. 14:06
dep. 14:06
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:13
dep. 14:13
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Radinac, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:17
dep. 14:17
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:19
dep. 14:19
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:22
dep. 14:22
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:24
dep. 14:24
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:26
dep. 14:26
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:27
dep. 14:27
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
29 km
14:10 15:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 14:10
Saraorci, Ciglana
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Lugavcina, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Lugavcina
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:19
dep. 14:19
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Mala Krsna
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Vranovo
arr. 14:37
dep. 14:37
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:43
dep. 14:43
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:44
dep. 14:44
21 km
Radinac, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:51
dep. 14:51
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:53
dep. 14:53
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:55
dep. 14:55
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:57
dep. 14:57
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:59
dep. 14:59
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:01
dep. 15:01
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:03
dep. 15:03
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:05
29 km
14:35 15:30 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 14:35
Saraorci, Ciglana
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Lugavcina
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:49
dep. 14:49
5 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
7 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
10 km
Mala Krsna
arr. 15:02
dep. 15:02
14 km
Vranovo
arr. 15:05
dep. 15:05
18 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:10
dep. 15:10
23 km
Radinac, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:17
dep. 15:17
26 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:19
dep. 15:19
27 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:21
dep. 15:21
29 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:23
dep. 15:23
30 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:25
dep. 15:25
33 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:27
dep. 15:27
34 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:28
dep. 15:28
38 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:30
39 km
15:04 16:00 (00:56)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 15:04
Saraorci, Ciglana
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Lugavcina, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
4 km
Lugavcina
arr. 15:15
dep. 15:15
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:24
dep. 15:24
11 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
12 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
13 km
Mala Krsna
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:32
dep. 15:32
15 km
Vranovo
arr. 15:34
dep. 15:34
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
17 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 15:39
dep. 15:39
21 km
Radinac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:43
dep. 15:43
23 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:46
dep. 15:46
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:48
dep. 15:48
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:50
dep. 15:50
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:52
dep. 15:52
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:54
dep. 15:54
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:57
dep. 15:57
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:00
29 km
15:40 16:30 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 15:40
Saraorci, Ciglana
arr. 15:42
dep. 15:42
1 km
Lugavcina, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
4 km
Lugavcina
arr. 15:48
dep. 15:48
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:51
dep. 15:51
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
13 km
Mala Krsna
arr. 16:02
dep. 16:02
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 16:04
dep. 16:04
15 km
Vranovo
arr. 16:06
dep. 16:06
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:13
dep. 16:13
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 16:14
dep. 16:14
21 km
Radinac, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 16:17
dep. 16:17
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:19
dep. 16:19
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:22
dep. 16:22
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:24
dep. 16:24
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 16:26
dep. 16:26
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:27
dep. 16:27
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:28
dep. 16:28
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:30
29 km
16:05 16:58 (00:53)
CenterJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 16:05
Saraorci, Ciglana
arr. 16:06
dep. 16:06
1 km
Lugavcina, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Lugavcina
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:14
dep. 16:14
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
9 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
13 km
Mala Krsna
arr. 16:24
dep. 16:24
14 km
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
21 km
Radinac, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
22 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:42
dep. 16:42
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
26 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
27 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
29 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
32 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:58
34 km
16:40 17:30 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 16:40
Saraorci, Ciglana
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Lugavcina, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
4 km
Lugavcina
arr. 16:48
dep. 16:48
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:51
dep. 16:51
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 16:56
dep. 16:56
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:01
dep. 17:01
13 km
Mala Krsna
arr. 17:02
dep. 17:02
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:04
dep. 17:04
15 km
Vranovo
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:13
dep. 17:13
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:14
dep. 17:14
21 km
Radinac, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 17:17
dep. 17:17
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:19
dep. 17:19
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:22
dep. 17:22
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:24
dep. 17:24
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:27
dep. 17:27
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:28
dep. 17:28
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
29 km
17:09 18:07 (00:58)
CenterJugovo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 17:09
Saraorci, Ciglana
arr. 17:11
dep. 17:11
1 km
Lugavcina, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
4 km
Lugavcina
arr. 17:18
dep. 17:18
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:21
dep. 17:21
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
9 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
13 km
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
14 km
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
21 km
Radinac, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
22 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:52
dep. 17:52
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
26 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
27 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
29 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
32 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:07
34 km
17:25 18:15 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 17:25
Saraorci, Ciglana
arr. 17:27
dep. 17:27
1 km
Lugavcina, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
4 km
Lugavcina
arr. 17:33
dep. 17:33
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:36
dep. 17:36
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:41
dep. 17:41
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
13 km
Mala Krsna
arr. 17:47
dep. 17:47
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:49
dep. 17:49
15 km
Vranovo
arr. 17:51
dep. 17:51
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:58
dep. 17:58
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:59
dep. 17:59
21 km
Radinac, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
22 km
Landol, Landolski put 2
arr. 18:02
dep. 18:02
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:04
dep. 18:04
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:07
dep. 18:07
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:09
dep. 18:09
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:11
dep. 18:11
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:12
dep. 18:12
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:13
dep. 18:13
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:15
29 km
17:40 18:30 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 17:40
Saraorci, Ciglana
arr. 17:42
dep. 17:42
1 km
Lugavcina, 2
arr. 17:46
dep. 17:46
4 km
Lugavcina
arr. 17:48
dep. 17:48
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:56
dep. 17:56
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
13 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:04
dep. 18:04
15 km
Vranovo
arr. 18:06
dep. 18:06
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:13
dep. 18:13
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:14
dep. 18:14
21 km
Radinac, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:17
dep. 18:17
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:19
dep. 18:19
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:22
dep. 18:22
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:24
dep. 18:24
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:26
dep. 18:26
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:27
dep. 18:27
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:28
dep. 18:28
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:30
29 km
17:45 18:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 17:45
Saraorci, Ciglana
arr. 17:47
dep. 17:47
1 km
Lugavcina, 2
arr. 17:50
dep. 17:50
4 km
Lugavcina
arr. 17:52
dep. 17:52
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:54
dep. 17:54
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:59
dep. 17:59
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
13 km
Mala Krsna
arr. 18:08
dep. 18:08
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:10
dep. 18:10
15 km
Vranovo
arr. 18:12
dep. 18:12
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:18
dep. 18:18
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:19
dep. 18:19
21 km
Radinac, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:26
dep. 18:26
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:28
dep. 18:28
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:30
dep. 18:30
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:32
dep. 18:32
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:34
dep. 18:34
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:36
dep. 18:36
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:38
dep. 18:38
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:40
29 km
18:12 19:00 (00:48)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 18:12
Saraorci, Ciglana
arr. 18:16
dep. 18:16
3 km
Lugavcina, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
4 km
Lugavcina
arr. 18:22
dep. 18:22
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:25
dep. 18:25
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
11 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
12 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
13 km
Mala Krsna
arr. 18:35
dep. 18:35
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:37
dep. 18:37
15 km
Vranovo
arr. 18:38
dep. 18:38
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
17 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 18:45
dep. 18:45
20 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 18:47
dep. 18:47
21 km
Radinac, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:50
dep. 18:50
23 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:51
dep. 18:51
24 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:53
dep. 18:53
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:55
dep. 18:55
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:56
dep. 18:56
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:57
dep. 18:57
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:58
dep. 18:58
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:00
29 km
20:21 21:16 (00:55)
Stara Zelezara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci
dep. 20:21
Saraorci, Ciglana
arr. 20:23
dep. 20:23
1 km
Lugavcina, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
4 km
Lugavcina
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:30
dep. 20:30
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 20:35
dep. 20:35
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 20:41
dep. 20:41
13 km
Mala Krsna
arr. 20:44
dep. 20:44
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 20:46
dep. 20:46
15 km
Vranovo
arr. 20:48
dep. 20:48
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:54
dep. 20:54
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 20:55
dep. 20:55
21 km
Radinac, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:02
dep. 21:02
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:04
dep. 21:04
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:06
dep. 21:06
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:08
dep. 21:08
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:10
dep. 21:10
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:12
dep. 21:12
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
28 km
Smederevo, Stara Zelezara
arr. 21:16
29 km
21:10 22:00 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Saraorci, Center
dep. 21:10
Saraorci, Ciglana
arr. 21:12
dep. 21:12
1 km
Lugavcina, 2
arr. 21:16
dep. 21:16
4 km
Lugavcina
arr. 21:18
dep. 21:18
5 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:21
dep. 21:21
7 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:24
dep. 21:24
9 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 21:26
dep. 21:26
10 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
11 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:31
dep. 21:31
13 km
Mala Krsna
arr. 21:32
dep. 21:32
14 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 21:34
dep. 21:34
15 km
Vranovo
arr. 21:36
dep. 21:36
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
19 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 21:43
dep. 21:43
20.5 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 21:44
dep. 21:44
21 km
Radinac, Center
arr. 21:46
dep. 21:46
22 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:47
dep. 21:47
22.5 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:49
dep. 21:49
23.5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:52
dep. 21:52
25 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:54
dep. 21:54
26 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:56
dep. 21:56
27 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:57
dep. 21:57
27.5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:58
dep. 21:58
28 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:00
29 km

Naselja Saraorci i Smederevo su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Saraorci je u 04:09 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.