Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Samarinovac kod Negotina - Donji Milanovac timetable

tuesday, 15.10.2019.
12:45 14:25 (01:40)
Stari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samarinovac kod Negotina
dep. 12:45
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:00
dep. 13:00
6.6 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:15
dep. 13:15
17.1 km
Stubik
arr. 13:26
dep. 13:26
26.5 km
Plavna kod Negotina
arr. 13:40
dep. 13:40
35.2 km
Klokocevac, Popadija
arr. 13:46
dep. 13:46
39.1 km
Klokocevac
arr. 13:55
dep. 13:55
45.5 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 13:57
dep. 13:57
47.2 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 13:58
dep. 13:58
48.3 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 13:59
dep. 13:59
49 km
Topolnica
arr. 14:01
dep. 14:01
50.9 km
Mosna, Nova
arr. 14:07
dep. 14:07
55.1 km
Mosna, Porečki most
arr. 14:10
dep. 14:10
57.2 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 14:25
65.5 km
Samarinovac kod Negotina - Donji Milanovac timetable
Departures on: wednesday, 16.10.2019.
12:45 14:25 (01:40)
Stari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samarinovac kod Negotina
dep. 12:45
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:00
dep. 13:00
6.6 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:15
dep. 13:15
17.1 km
Stubik
arr. 13:26
dep. 13:26
26.5 km
Plavna kod Negotina
arr. 13:40
dep. 13:40
35.2 km
Klokocevac, Popadija
arr. 13:46
dep. 13:46
39.1 km
Klokocevac
arr. 13:55
dep. 13:55
45.5 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 13:57
dep. 13:57
47.2 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 13:58
dep. 13:58
48.3 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 13:59
dep. 13:59
49 km
Topolnica
arr. 14:01
dep. 14:01
50.9 km
Mosna, Nova
arr. 14:07
dep. 14:07
55.1 km
Mosna, Porečki most
arr. 14:10
dep. 14:10
57.2 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 14:25
65.5 km
Samarinovac kod Negotina - Donji Milanovac timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
12:45 14:25 (01:40)
Stari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samarinovac kod Negotina
dep. 12:45
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:00
dep. 13:00
6.6 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:15
dep. 13:15
17.1 km
Stubik
arr. 13:26
dep. 13:26
26.5 km
Plavna kod Negotina
arr. 13:40
dep. 13:40
35.2 km
Klokocevac, Popadija
arr. 13:46
dep. 13:46
39.1 km
Klokocevac
arr. 13:55
dep. 13:55
45.5 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 13:57
dep. 13:57
47.2 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 13:58
dep. 13:58
48.3 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 13:59
dep. 13:59
49 km
Topolnica
arr. 14:01
dep. 14:01
50.9 km
Mosna, Nova
arr. 14:07
dep. 14:07
55.1 km
Mosna, Porečki most
arr. 14:10
dep. 14:10
57.2 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 14:25
65.5 km
Samarinovac kod Negotina - Donji Milanovac timetable
Departures on: friday, 18.10.2019.
12:45 14:25 (01:40)
Stari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samarinovac kod Negotina
dep. 12:45
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:00
dep. 13:00
6.6 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:15
dep. 13:15
17.1 km
Stubik
arr. 13:26
dep. 13:26
26.5 km
Plavna kod Negotina
arr. 13:40
dep. 13:40
35.2 km
Klokocevac, Popadija
arr. 13:46
dep. 13:46
39.1 km
Klokocevac
arr. 13:55
dep. 13:55
45.5 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 13:57
dep. 13:57
47.2 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 13:58
dep. 13:58
48.3 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 13:59
dep. 13:59
49 km
Topolnica
arr. 14:01
dep. 14:01
50.9 km
Mosna, Nova
arr. 14:07
dep. 14:07
55.1 km
Mosna, Porečki most
arr. 14:10
dep. 14:10
57.2 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 14:25
65.5 km
Samarinovac kod Negotina - Donji Milanovac timetable
Departures on: saturday, 19.10.2019.
12:45 14:25 (01:40)
Stari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samarinovac kod Negotina
dep. 12:45
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:00
dep. 13:00
6.6 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:15
dep. 13:15
17.1 km
Stubik
arr. 13:26
dep. 13:26
26.5 km
Plavna kod Negotina
arr. 13:40
dep. 13:40
35.2 km
Klokocevac, Popadija
arr. 13:46
dep. 13:46
39.1 km
Klokocevac
arr. 13:55
dep. 13:55
45.5 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 13:57
dep. 13:57
47.2 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 13:58
dep. 13:58
48.3 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 13:59
dep. 13:59
49 km
Topolnica
arr. 14:01
dep. 14:01
50.9 km
Mosna, Nova
arr. 14:07
dep. 14:07
55.1 km
Mosna, Porečki most
arr. 14:10
dep. 14:10
57.2 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 14:25
65.5 km
Samarinovac kod Negotina - Donji Milanovac timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
12:45 14:25 (01:40)
Stari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samarinovac kod Negotina
dep. 12:45
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:00
dep. 13:00
6.6 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:15
dep. 13:15
17.1 km
Stubik
arr. 13:26
dep. 13:26
26.5 km
Plavna kod Negotina
arr. 13:40
dep. 13:40
35.2 km
Klokocevac, Popadija
arr. 13:46
dep. 13:46
39.1 km
Klokocevac
arr. 13:55
dep. 13:55
45.5 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 13:57
dep. 13:57
47.2 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 13:58
dep. 13:58
48.3 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 13:59
dep. 13:59
49 km
Topolnica
arr. 14:01
dep. 14:01
50.9 km
Mosna, Nova
arr. 14:07
dep. 14:07
55.1 km
Mosna, Porečki most
arr. 14:10
dep. 14:10
57.2 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 14:25
65.5 km
Samarinovac kod Negotina - Donji Milanovac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
12:45 14:25 (01:40)
Stari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Samarinovac kod Negotina
dep. 12:45
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 13:00
dep. 13:00
6.6 km
Jasenica kod Negotina
arr. 13:15
dep. 13:15
17.1 km
Stubik
arr. 13:26
dep. 13:26
26.5 km
Plavna kod Negotina
arr. 13:40
dep. 13:40
35.2 km
Klokocevac, Popadija
arr. 13:46
dep. 13:46
39.1 km
Klokocevac
arr. 13:55
dep. 13:55
45.5 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 13:57
dep. 13:57
47.2 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 13:58
dep. 13:58
48.3 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 13:59
dep. 13:59
49 km
Topolnica
arr. 14:01
dep. 14:01
50.9 km
Mosna, Nova
arr. 14:07
dep. 14:07
55.1 km
Mosna, Porečki most
arr. 14:10
dep. 14:10
57.2 km
Donji Milanovac, Stari
arr. 14:25
65.5 km

Naselja Samarinovac kod Negotina i Donji Milanovac su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Samarinovac kod Negotina je u 12:45 h, dok je poslednji polazak u 12:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.