Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Radovasnica timetable

friday, 30.07.2021.
04:50 05:30 (00:40)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 04:50
arr. 04:53
dep. 04:53
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 04:54
dep. 04:54
2.4 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 04:55
dep. 04:55
3.3 km
Sabac, Samousluga
arr. 04:56
dep. 04:56
3.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 04:58
dep. 04:58
5 km
Sabac, Dom
arr. 04:59
dep. 04:59
5.6 km
Sabac, Lipa
arr. 05:00
dep. 05:00
6.2 km
Sabac, Ralici
arr. 05:01
dep. 05:01
6.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 05:02
dep. 05:02
7.4 km
Sabac, Zabran
arr. 05:03
dep. 05:03
8.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 05:04
dep. 05:04
8.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 05:05
dep. 05:05
9.8 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 05:07
dep. 05:07
11.2 km
Bogosavac, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
12.5 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
15.1 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 05:15
dep. 05:15
15.5 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 05:17
dep. 05:17
16.4 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 05:18
dep. 05:18
17.3 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 05:20
dep. 05:20
18.8 km
Culjkovic, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
20.4 km
Culjkovic, Markovici
arr. 05:23
dep. 05:23
21.1 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 05:24
dep. 05:24
22.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 05:25
dep. 05:25
23.2 km
Radovasnica, Nedici
arr. 05:28
dep. 05:28
23.7 km
Radovasnica, Selo
arr. 05:30
25.1 km
10:15 10:58 (00:43)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:15
arr. 10:18
dep. 10:18
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 10:19
dep. 10:19
2.4 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 10:22
dep. 10:22
3.3 km
Sabac, Samousluga
arr. 10:23
dep. 10:23
3.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 10:25
dep. 10:25
5 km
Sabac, Dom
arr. 10:26
dep. 10:26
5.6 km
Sabac, Lipa
arr. 10:27
dep. 10:27
6.2 km
Sabac, Ralici
arr. 10:28
dep. 10:28
6.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 10:29
dep. 10:29
7.4 km
Sabac, Zabran
arr. 10:30
dep. 10:30
8.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 10:31
dep. 10:31
8.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 10:33
dep. 10:33
9.8 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 10:36
dep. 10:36
11.2 km
Bogosavac, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
12.5 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
15.1 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 10:47
dep. 10:47
15.5 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 10:49
dep. 10:49
16.4 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 10:50
dep. 10:50
17.3 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 10:52
dep. 10:52
18.8 km
Culjkovic, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
20.4 km
Culjkovic, Markovici
arr. 10:55
dep. 10:55
21.1 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 10:56
dep. 10:56
22.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 10:57
dep. 10:57
23.2 km
Radovasnica, Nedici
arr. 10:58
dep. 10:58
23.7 km
Radovasnica, Selo
arr. 10:58
25.1 km
12:00 12:50 (00:50)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:00
arr. 12:03
dep. 12:03
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:04
dep. 12:04
2.4 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 12:07
dep. 12:07
3.3 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:08
dep. 12:08
3.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Sabac, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
5.6 km
Sabac, Lipa
arr. 12:12
dep. 12:12
6.2 km
Sabac, Ralici
arr. 12:13
dep. 12:13
6.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 12:14
dep. 12:14
7.4 km
Sabac, Zabran
arr. 12:15
dep. 12:15
8.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 12:16
dep. 12:16
8.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 12:18
dep. 12:18
9.8 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 12:21
dep. 12:21
11.2 km
Bogosavac, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
12.5 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
15.1 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 12:32
dep. 12:32
15.5 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 12:34
dep. 12:34
16.4 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 12:35
dep. 12:35
17.3 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 12:38
dep. 12:38
18.8 km
Culjkovic, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
20.4 km
Culjkovic, Markovici
arr. 12:43
dep. 12:43
21.1 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 12:44
dep. 12:44
22.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 12:45
dep. 12:45
23.2 km
Radovasnica, Nedici
arr. 12:48
dep. 12:48
23.7 km
Radovasnica, Selo
arr. 12:50
25.1 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:33
dep. 15:33
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2.4 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 15:37
dep. 15:37
3.3 km
Sabac, Samousluga
arr. 15:38
dep. 15:38
3.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Sabac, Dom
arr. 15:41
dep. 15:41
5.6 km
Sabac, Lipa
arr. 15:42
dep. 15:42
6.2 km
Sabac, Ralici
arr. 15:43
dep. 15:43
6.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 15:44
dep. 15:44
7.4 km
Sabac, Zabran
arr. 15:45
dep. 15:45
8.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 15:46
dep. 15:46
8.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 15:48
dep. 15:48
9.8 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 15:51
dep. 15:51
11.2 km
Bogosavac, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
12.5 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
15.1 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 16:02
dep. 16:02
15.5 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 16:04
dep. 16:04
16.4 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 16:05
dep. 16:05
17.3 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 16:08
dep. 16:08
18.8 km
Culjkovic, Center
arr. 16:11
dep. 16:11
20.4 km
Culjkovic, Markovici
arr. 16:13
dep. 16:13
21.1 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 16:14
dep. 16:14
22.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 16:15
dep. 16:15
23.2 km
Radovasnica, Nedici
arr. 16:18
dep. 16:18
23.7 km
Radovasnica, Selo
arr. 16:20
25.1 km
17:30 18:20 (00:50)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:30
arr. 17:33
dep. 17:33
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 17:34
dep. 17:34
2.4 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 17:37
dep. 17:37
3.3 km
Sabac, Samousluga
arr. 17:38
dep. 17:38
3.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Sabac, Dom
arr. 17:41
dep. 17:41
5.6 km
Sabac, Lipa
arr. 17:42
dep. 17:42
6.2 km
Sabac, Ralici
arr. 17:43
dep. 17:43
6.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 17:44
dep. 17:44
7.4 km
Sabac, Zabran
arr. 17:45
dep. 17:45
8.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 17:46
dep. 17:46
8.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 17:48
dep. 17:48
9.8 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 17:51
dep. 17:51
11.2 km
Bogosavac, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
12.5 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
15.1 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 18:02
dep. 18:02
15.5 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 18:04
dep. 18:04
16.4 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 18:05
dep. 18:05
17.3 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 18:08
dep. 18:08
18.8 km
Culjkovic, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
20.4 km
Culjkovic, Markovici
arr. 18:13
dep. 18:13
21.1 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 18:14
dep. 18:14
22.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 18:15
dep. 18:15
23.2 km
Radovasnica, Nedici
arr. 18:18
dep. 18:18
23.7 km
Radovasnica, Selo
arr. 18:20
25.1 km
20:10 21:00 (00:50)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:10
arr. 20:13
dep. 20:13
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:14
dep. 20:14
2.4 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 20:17
dep. 20:17
3.3 km
Sabac, Samousluga
arr. 20:18
dep. 20:18
3.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 20:20
dep. 20:20
5 km
Sabac, Dom
arr. 20:21
dep. 20:21
5.6 km
Sabac, Lipa
arr. 20:22
dep. 20:22
6.2 km
Sabac, Ralici
arr. 20:23
dep. 20:23
6.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 20:24
dep. 20:24
7.4 km
Sabac, Zabran
arr. 20:25
dep. 20:25
8.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 20:26
dep. 20:26
8.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 20:28
dep. 20:28
9.8 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 20:31
dep. 20:31
11.2 km
Bogosavac, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
12.5 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
15.1 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 20:42
dep. 20:42
15.5 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 20:44
dep. 20:44
16.4 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 20:45
dep. 20:45
17.3 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 20:48
dep. 20:48
18.8 km
Culjkovic, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
20.4 km
Culjkovic, Markovici
arr. 20:53
dep. 20:53
21.1 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 20:54
dep. 20:54
22.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 20:55
dep. 20:55
23.2 km
Radovasnica, Nedici
arr. 20:58
dep. 20:58
23.7 km
Radovasnica, Selo
arr. 21:00
25.1 km
Sabac - Radovasnica timetable
Departures on: saturday, 31.07.2021.
04:50 05:30 (00:40)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 04:50
arr. 04:53
dep. 04:53
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 04:54
dep. 04:54
2.4 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 04:55
dep. 04:55
3.3 km
Sabac, Samousluga
arr. 04:56
dep. 04:56
3.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 04:58
dep. 04:58
5 km
Sabac, Dom
arr. 04:59
dep. 04:59
5.6 km
Sabac, Lipa
arr. 05:00
dep. 05:00
6.2 km
Sabac, Ralici
arr. 05:01
dep. 05:01
6.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 05:02
dep. 05:02
7.4 km
Sabac, Zabran
arr. 05:03
dep. 05:03
8.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 05:04
dep. 05:04
8.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 05:05
dep. 05:05
9.8 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 05:07
dep. 05:07
11.2 km
Bogosavac, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
12.5 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
15.1 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 05:15
dep. 05:15
15.5 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 05:17
dep. 05:17
16.4 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 05:18
dep. 05:18
17.3 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 05:20
dep. 05:20
18.8 km
Culjkovic, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
20.4 km
Culjkovic, Markovici
arr. 05:23
dep. 05:23
21.1 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 05:24
dep. 05:24
22.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 05:25
dep. 05:25
23.2 km
Radovasnica, Nedici
arr. 05:28
dep. 05:28
23.7 km
Radovasnica, Selo
arr. 05:30
25.1 km
10:15 10:58 (00:43)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:15
arr. 10:18
dep. 10:18
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 10:19
dep. 10:19
2.4 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 10:22
dep. 10:22
3.3 km
Sabac, Samousluga
arr. 10:23
dep. 10:23
3.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 10:25
dep. 10:25
5 km
Sabac, Dom
arr. 10:26
dep. 10:26
5.6 km
Sabac, Lipa
arr. 10:27
dep. 10:27
6.2 km
Sabac, Ralici
arr. 10:28
dep. 10:28
6.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 10:29
dep. 10:29
7.4 km
Sabac, Zabran
arr. 10:30
dep. 10:30
8.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 10:31
dep. 10:31
8.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 10:33
dep. 10:33
9.8 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 10:36
dep. 10:36
11.2 km
Bogosavac, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
12.5 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
15.1 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 10:47
dep. 10:47
15.5 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 10:49
dep. 10:49
16.4 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 10:50
dep. 10:50
17.3 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 10:52
dep. 10:52
18.8 km
Culjkovic, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
20.4 km
Culjkovic, Markovici
arr. 10:55
dep. 10:55
21.1 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 10:56
dep. 10:56
22.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 10:57
dep. 10:57
23.2 km
Radovasnica, Nedici
arr. 10:58
dep. 10:58
23.7 km
Radovasnica, Selo
arr. 10:58
25.1 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:33
dep. 15:33
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2.4 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 15:37
dep. 15:37
3.3 km
Sabac, Samousluga
arr. 15:38
dep. 15:38
3.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Sabac, Dom
arr. 15:41
dep. 15:41
5.6 km
Sabac, Lipa
arr. 15:42
dep. 15:42
6.2 km
Sabac, Ralici
arr. 15:43
dep. 15:43
6.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 15:44
dep. 15:44
7.4 km
Sabac, Zabran
arr. 15:45
dep. 15:45
8.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 15:46
dep. 15:46
8.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 15:48
dep. 15:48
9.8 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 15:51
dep. 15:51
11.2 km
Bogosavac, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
12.5 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
15.1 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 16:02
dep. 16:02
15.5 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 16:04
dep. 16:04
16.4 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 16:05
dep. 16:05
17.3 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 16:08
dep. 16:08
18.8 km
Culjkovic, Center
arr. 16:11
dep. 16:11
20.4 km
Culjkovic, Markovici
arr. 16:13
dep. 16:13
21.1 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 16:14
dep. 16:14
22.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 16:15
dep. 16:15
23.2 km
Radovasnica, Nedici
arr. 16:18
dep. 16:18
23.7 km
Radovasnica, Selo
arr. 16:20
25.1 km
17:30 18:20 (00:50)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:30
arr. 17:33
dep. 17:33
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 17:34
dep. 17:34
2.4 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 17:37
dep. 17:37
3.3 km
Sabac, Samousluga
arr. 17:38
dep. 17:38
3.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Sabac, Dom
arr. 17:41
dep. 17:41
5.6 km
Sabac, Lipa
arr. 17:42
dep. 17:42
6.2 km
Sabac, Ralici
arr. 17:43
dep. 17:43
6.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 17:44
dep. 17:44
7.4 km
Sabac, Zabran
arr. 17:45
dep. 17:45
8.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 17:46
dep. 17:46
8.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 17:48
dep. 17:48
9.8 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 17:51
dep. 17:51
11.2 km
Bogosavac, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
12.5 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
15.1 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 18:02
dep. 18:02
15.5 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 18:04
dep. 18:04
16.4 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 18:05
dep. 18:05
17.3 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 18:08
dep. 18:08
18.8 km
Culjkovic, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
20.4 km
Culjkovic, Markovici
arr. 18:13
dep. 18:13
21.1 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 18:14
dep. 18:14
22.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 18:15
dep. 18:15
23.2 km
Radovasnica, Nedici
arr. 18:18
dep. 18:18
23.7 km
Radovasnica, Selo
arr. 18:20
25.1 km
20:10 21:00 (00:50)
Bus stationSelo
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:10
arr. 20:13
dep. 20:13
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:14
dep. 20:14
2.4 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 20:17
dep. 20:17
3.3 km
Sabac, Samousluga
arr. 20:18
dep. 20:18
3.9 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 20:20
dep. 20:20
5 km
Sabac, Dom
arr. 20:21
dep. 20:21
5.6 km
Sabac, Lipa
arr. 20:22
dep. 20:22
6.2 km
Sabac, Ralici
arr. 20:23
dep. 20:23
6.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 20:24
dep. 20:24
7.4 km
Sabac, Zabran
arr. 20:25
dep. 20:25
8.1 km
Sabac, Zatvor
arr. 20:26
dep. 20:26
8.8 km
Bogosavac, Ulaz
arr. 20:28
dep. 20:28
9.8 km
Bogosavac, Sibincici
arr. 20:31
dep. 20:31
11.2 km
Bogosavac, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
12.5 km
Dobric kod Sapca, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
15.1 km
Dobric kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 20:42
dep. 20:42
15.5 km
Dobric kod Sapca, Crkva
arr. 20:44
dep. 20:44
16.4 km
Dobric kod Sapca, Vikend naselje
arr. 20:45
dep. 20:45
17.3 km
Culjkovic, Vujkovici
arr. 20:48
dep. 20:48
18.8 km
Culjkovic, Center
arr. 20:51
dep. 20:51
20.4 km
Culjkovic, Markovici
arr. 20:53
dep. 20:53
21.1 km
Radovasnica, Zdravkovac
arr. 20:54
dep. 20:54
22.4 km
Radovasnica, Vikend naselje
arr. 20:55
dep. 20:55
23.2 km
Radovasnica, Nedici
arr. 20:58
dep. 20:58
23.7 km
Radovasnica, Selo
arr. 21:00
25.1 km

Naselja Sabac i Radovasnica su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.