Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Pocerski Pricinovic timetable

monday, 24.02.2020.
06:20 06:27 (00:07)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:20
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 06:21
dep. 06:21
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 06:27
4 km
07:00 07:19 (00:19)
MetaloplastikaKraj Nikole Tesle
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Metaloplastika
dep. 07:00
Sabac, Čavić
arr. 07:02
dep. 07:02
0.9 km
Sabac, Stadion
arr. 07:04
dep. 07:04
1.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 07:07
dep. 07:07
2.7 km
arr. 07:08
dep. 07:08
3.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 07:10
dep. 07:10
3.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 07:11
dep. 07:11
4.2 km
Sabac, Komrad
arr. 07:12
dep. 07:12
4.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 07:14
dep. 07:14
5.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 07:16
dep. 07:16
6.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 07:18
dep. 07:18
6.9 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 07:19
7.9 km
07:30 07:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:30
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 07:31
dep. 07:31
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 07:36
dep. 07:36
3.5 km
Pocerski Pricinovic
arr. 07:37
4 km
07:33 08:08 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Zatvor
dep. 07:33
Sabac, Zabran
arr. 07:34
dep. 07:34
0.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 07:36
dep. 07:36
1.2 km
Sabac, Ralici
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Sabac, Lipa
arr. 07:39
dep. 07:39
2.4 km
Sabac, Dom
arr. 07:41
dep. 07:41
3.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:43
dep. 07:43
3.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:46
dep. 07:46
5 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:47
dep. 07:47
5.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:49
dep. 07:49
6.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:50
dep. 07:50
6.9 km
arr. 07:52
dep. 07:52
7.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 07:55
dep. 07:55
8.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:57
dep. 07:57
9.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:58
dep. 07:58
9.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 07:59
dep. 07:59
10.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 08:01
dep. 08:01
10.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 08:02
dep. 08:02
11.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 08:03
dep. 08:03
11.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 08:05
dep. 08:05
12.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 08:08
13.3 km
08:30 08:50 (00:20)
MetaloplastikaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Metaloplastika
dep. 08:30
Sabac, Čavić
arr. 08:32
dep. 08:32
0.9 km
Sabac, Stadion
arr. 08:34
dep. 08:34
1.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 08:37
dep. 08:37
2.7 km
arr. 08:38
dep. 08:38
3.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 08:40
dep. 08:40
3.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 08:41
dep. 08:41
4.2 km
Sabac, Komrad
arr. 08:42
dep. 08:42
4.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 08:44
dep. 08:44
5.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 08:45
dep. 08:45
5.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 08:46
dep. 08:46
6.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 08:48
dep. 08:48
6.9 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 08:49
dep. 08:49
7.9 km
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
arr. 08:50
8.4 km
09:30 09:50 (00:20)
MetaloplastikaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Metaloplastika
dep. 09:30
Sabac, Čavić
arr. 09:32
dep. 09:32
0.9 km
Sabac, Stadion
arr. 09:34
dep. 09:34
1.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 09:35
dep. 09:35
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 09:37
dep. 09:37
2.7 km
arr. 09:38
dep. 09:38
3.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 09:40
dep. 09:40
3.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 09:41
dep. 09:41
4.2 km
Sabac, Komrad
arr. 09:42
dep. 09:42
4.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 09:44
dep. 09:44
5.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 09:45
dep. 09:45
5.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 09:46
dep. 09:46
6.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 09:48
dep. 09:48
6.9 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 09:49
dep. 09:49
7.9 km
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
arr. 09:50
8.4 km
09:33 10:08 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Zatvor
dep. 09:33
Sabac, Zabran
arr. 09:34
dep. 09:34
0.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 09:36
dep. 09:36
1.2 km
Sabac, Ralici
arr. 09:38
dep. 09:38
2 km
Sabac, Lipa
arr. 09:39
dep. 09:39
2.4 km
Sabac, Dom
arr. 09:41
dep. 09:41
3.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 09:43
dep. 09:43
3.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 09:46
dep. 09:46
5 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 09:47
dep. 09:47
5.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 09:49
dep. 09:49
6.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 09:50
dep. 09:50
6.9 km
arr. 09:52
dep. 09:52
7.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 09:55
dep. 09:55
8.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:57
dep. 09:57
9.3 km
Sabac, Bus station
arr. 09:58
dep. 09:58
9.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 09:59
dep. 09:59
10.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:01
dep. 10:01
10.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:02
dep. 10:02
11.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 10:03
dep. 10:03
11.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 10:05
dep. 10:05
12.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 10:08
13.3 km
10:30 10:50 (00:20)
MetaloplastikaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Metaloplastika
dep. 10:30
Sabac, Čavić
arr. 10:32
dep. 10:32
0.9 km
Sabac, Stadion
arr. 10:34
dep. 10:34
1.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
2.7 km
arr. 10:38
dep. 10:38
3.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 10:40
dep. 10:40
3.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 10:41
dep. 10:41
4.2 km
Sabac, Komrad
arr. 10:42
dep. 10:42
4.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 10:44
dep. 10:44
5.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:45
dep. 10:45
5.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:46
dep. 10:46
6.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 10:48
dep. 10:48
6.9 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 10:49
dep. 10:49
7.9 km
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
arr. 10:50
8.4 km
10:40 10:47 (00:07)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:40
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 10:41
dep. 10:41
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:42
dep. 10:42
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 10:45
dep. 10:45
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 10:46
dep. 10:46
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 10:47
4 km
11:30 11:48 (00:18)
MetaloplastikaLetnjikovac skola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Metaloplastika
dep. 11:30
Sabac, Čavić
arr. 11:32
dep. 11:32
0.9 km
Sabac, Stadion
arr. 11:34
dep. 11:34
1.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 11:35
dep. 11:35
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 11:37
dep. 11:37
2.7 km
arr. 11:38
dep. 11:38
3.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 11:40
dep. 11:40
3.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 11:41
dep. 11:41
4.2 km
Sabac, Komrad
arr. 11:42
dep. 11:42
4.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 11:44
dep. 11:44
5.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 11:45
dep. 11:45
5.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 11:46
dep. 11:46
6.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 11:48
6.9 km
11:53 12:28 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Zatvor
dep. 11:53
Sabac, Zabran
arr. 11:54
dep. 11:54
0.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 11:56
dep. 11:56
1.2 km
Sabac, Ralici
arr. 11:58
dep. 11:58
2 km
Sabac, Lipa
arr. 11:59
dep. 11:59
2.4 km
Sabac, Dom
arr. 12:01
dep. 12:01
3.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 12:03
dep. 12:03
3.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:06
dep. 12:06
5 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:07
dep. 12:07
5.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 12:09
dep. 12:09
6.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:10
dep. 12:10
6.9 km
arr. 12:12
dep. 12:12
7.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:15
dep. 12:15
8.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:17
dep. 12:17
9.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:18
dep. 12:18
9.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:19
dep. 12:19
10.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:21
dep. 12:21
10.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:22
dep. 12:22
11.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 12:23
dep. 12:23
11.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 12:25
dep. 12:25
12.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 12:28
13.3 km
12:10 12:17 (00:07)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:10
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:11
dep. 12:11
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:12
dep. 12:12
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:14
dep. 12:14
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 12:16
dep. 12:16
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 12:17
4 km
12:30 12:50 (00:20)
MetaloplastikaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Metaloplastika
dep. 12:30
Sabac, Čavić
arr. 12:32
dep. 12:32
0.9 km
Sabac, Stadion
arr. 12:34
dep. 12:34
1.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:37
dep. 12:37
2.7 km
arr. 12:38
dep. 12:38
3.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 12:40
dep. 12:40
3.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 12:41
dep. 12:41
4.2 km
Sabac, Komrad
arr. 12:42
dep. 12:42
4.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:44
dep. 12:44
5.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:45
dep. 12:45
5.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:46
dep. 12:46
6.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 12:48
dep. 12:48
6.9 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 12:49
dep. 12:49
7.9 km
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
arr. 12:50
8.4 km
12:33 13:08 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Zatvor
dep. 12:33
Sabac, Zabran
arr. 12:34
dep. 12:34
0.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 12:36
dep. 12:36
1.2 km
Sabac, Ralici
arr. 12:38
dep. 12:38
2 km
Sabac, Lipa
arr. 12:39
dep. 12:39
2.4 km
Sabac, Dom
arr. 12:41
dep. 12:41
3.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 12:43
dep. 12:43
3.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:47
dep. 12:47
5.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 12:49
dep. 12:49
6.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:50
dep. 12:50
6.9 km
arr. 12:52
dep. 12:52
7.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:55
dep. 12:55
8.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:57
dep. 12:57
9.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:58
dep. 12:58
9.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:59
dep. 12:59
10.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 13:01
dep. 13:01
10.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 13:02
dep. 13:02
11.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 13:03
dep. 13:03
11.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 13:05
dep. 13:05
12.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 13:08
13.3 km
13:00 13:18 (00:18)
MetaloplastikaLetnjikovac skola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Metaloplastika
dep. 13:00
Sabac, Čavić
arr. 13:02
dep. 13:02
0.9 km
Sabac, Stadion
arr. 13:04
dep. 13:04
1.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 13:07
dep. 13:07
2.7 km
arr. 13:08
dep. 13:08
3.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 13:10
dep. 13:10
3.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 13:11
dep. 13:11
4.2 km
Sabac, Komrad
arr. 13:12
dep. 13:12
4.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 13:14
dep. 13:14
5.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 13:15
dep. 13:15
5.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 13:16
dep. 13:16
6.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 13:18
6.9 km
13:28 14:03 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Zatvor
dep. 13:28
Sabac, Zabran
arr. 13:29
dep. 13:29
0.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 13:31
dep. 13:31
1.2 km
Sabac, Ralici
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
Sabac, Lipa
arr. 13:34
dep. 13:34
2.4 km
Sabac, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
3.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 13:38
dep. 13:38
3.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 13:42
dep. 13:42
5.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 13:44
dep. 13:44
6.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:45
dep. 13:45
6.9 km
arr. 13:47
dep. 13:47
7.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 13:50
dep. 13:50
8.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:52
dep. 13:52
9.3 km
Sabac, Bus station
arr. 13:53
dep. 13:53
9.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 13:54
dep. 13:54
10.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 13:56
dep. 13:56
10.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 13:57
dep. 13:57
11.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 13:58
dep. 13:58
11.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 14:00
dep. 14:00
12.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 14:03
13.3 km
14:00 14:07 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:00
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 14:01
dep. 14:01
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 14:06
dep. 14:06
3.5 km
Pocerski Pricinovic
arr. 14:07
4 km
14:22 14:36 (00:14)
Zavod za trziste radaKraj Nikole Tesle
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Zavod za trziste rada
dep. 14:22
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 14:24
dep. 14:24
0.7 km
arr. 14:25
dep. 14:25
1.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 14:27
dep. 14:27
1.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 14:28
dep. 14:28
2.2 km
Sabac, Komrad
arr. 14:29
dep. 14:29
2.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 14:31
dep. 14:31
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 14:32
dep. 14:32
3.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 14:33
dep. 14:33
4.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 14:35
dep. 14:35
4.9 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 14:36
5.9 km
15:05 15:24 (00:19)
MetaloplastikaKraj Nikole Tesle
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Metaloplastika
dep. 15:05
Sabac, Čavić
arr. 15:07
dep. 15:07
0.9 km
Sabac, Stadion
arr. 15:09
dep. 15:09
1.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 15:12
dep. 15:12
2.7 km
arr. 15:13
dep. 15:13
3.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 15:15
dep. 15:15
3.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 15:16
dep. 15:16
4.2 km
Sabac, Komrad
arr. 15:17
dep. 15:17
4.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 15:19
dep. 15:19
5.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 15:20
dep. 15:20
5.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 15:21
dep. 15:21
6.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 15:23
dep. 15:23
6.9 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 15:24
7.9 km
15:23 15:58 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Zatvor
dep. 15:23
Sabac, Zabran
arr. 15:24
dep. 15:24
0.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 15:26
dep. 15:26
1.2 km
Sabac, Ralici
arr. 15:28
dep. 15:28
2 km
Sabac, Lipa
arr. 15:29
dep. 15:29
2.4 km
Sabac, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
3.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 15:33
dep. 15:33
3.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 15:36
dep. 15:36
5 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 15:37
dep. 15:37
5.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 15:39
dep. 15:39
6.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:40
dep. 15:40
6.9 km
arr. 15:42
dep. 15:42
7.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 15:45
dep. 15:45
8.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:47
dep. 15:47
9.3 km
Sabac, Bus station
arr. 15:48
dep. 15:48
9.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 15:49
dep. 15:49
10.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 15:51
dep. 15:51
10.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 15:52
dep. 15:52
11.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 15:53
dep. 15:53
11.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 15:55
dep. 15:55
12.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 15:58
13.3 km
15:30 15:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 15:31
dep. 15:31
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 15:36
dep. 15:36
3.5 km
Pocerski Pricinovic
arr. 15:37
4 km
16:03 16:38 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Zatvor
dep. 16:03
Sabac, Zabran
arr. 16:04
dep. 16:04
0.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 16:06
dep. 16:06
1.2 km
Sabac, Ralici
arr. 16:08
dep. 16:08
2 km
Sabac, Lipa
arr. 16:09
dep. 16:09
2.4 km
Sabac, Dom
arr. 16:11
dep. 16:11
3.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 16:13
dep. 16:13
3.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 16:16
dep. 16:16
5 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 16:17
dep. 16:17
5.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 16:19
dep. 16:19
6.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:20
dep. 16:20
6.9 km
arr. 16:22
dep. 16:22
7.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 16:25
dep. 16:25
8.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:27
dep. 16:27
9.3 km
Sabac, Bus station
arr. 16:28
dep. 16:28
9.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 16:29
dep. 16:29
10.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 16:31
dep. 16:31
10.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 16:32
dep. 16:32
11.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 16:33
dep. 16:33
11.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 16:35
dep. 16:35
12.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 16:38
13.3 km
17:00 17:20 (00:20)
MetaloplastikaNovo groblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Metaloplastika
dep. 17:00
Sabac, Čavić
arr. 17:02
dep. 17:02
0.9 km
Sabac, Stadion
arr. 17:04
dep. 17:04
1.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 17:07
dep. 17:07
2.7 km
arr. 17:08
dep. 17:08
3.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 17:10
dep. 17:10
3.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 17:11
dep. 17:11
4.2 km
Sabac, Komrad
arr. 17:12
dep. 17:12
4.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 17:14
dep. 17:14
5.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 17:15
dep. 17:15
5.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 17:16
dep. 17:16
6.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 17:18
dep. 17:18
6.9 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 17:19
dep. 17:19
7.9 km
Pocerski Pricinovic, Novo groblje
arr. 17:20
8.4 km
18:00 18:07 (00:07)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:00
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 18:01
dep. 18:01
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 18:06
dep. 18:06
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 18:07
4 km
18:30 18:48 (00:18)
MetaloplastikaLetnjikovac skola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Metaloplastika
dep. 18:30
Sabac, Čavić
arr. 18:32
dep. 18:32
0.9 km
Sabac, Stadion
arr. 18:34
dep. 18:34
1.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 18:35
dep. 18:35
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 18:37
dep. 18:37
2.7 km
arr. 18:38
dep. 18:38
3.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 18:40
dep. 18:40
3.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 18:41
dep. 18:41
4.2 km
Sabac, Komrad
arr. 18:42
dep. 18:42
4.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 18:44
dep. 18:44
5.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 18:45
dep. 18:45
5.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 18:46
dep. 18:46
6.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 18:48
6.9 km
18:48 19:23 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Zatvor
dep. 18:48
Sabac, Zabran
arr. 18:49
dep. 18:49
0.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 18:51
dep. 18:51
1.2 km
Sabac, Ralici
arr. 18:53
dep. 18:53
2 km
Sabac, Lipa
arr. 18:54
dep. 18:54
2.4 km
Sabac, Dom
arr. 18:56
dep. 18:56
3.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 18:58
dep. 18:58
3.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 19:01
dep. 19:01
5 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 19:02
dep. 19:02
5.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 19:04
dep. 19:04
6.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:05
dep. 19:05
6.9 km
arr. 19:07
dep. 19:07
7.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 19:10
dep. 19:10
8.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:12
dep. 19:12
9.3 km
Sabac, Bus station
arr. 19:13
dep. 19:13
9.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 19:14
dep. 19:14
10.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 19:16
dep. 19:16
10.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 19:17
dep. 19:17
11.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 19:18
dep. 19:18
11.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 19:20
dep. 19:20
12.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 19:23
13.3 km
19:10 19:17 (00:07)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:10
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 19:11
dep. 19:11
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 19:12
dep. 19:12
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 19:14
dep. 19:14
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 19:15
dep. 19:15
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 19:16
dep. 19:16
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 19:17
4 km
19:30 19:48 (00:18)
MetaloplastikaLetnjikovac skola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Metaloplastika
dep. 19:30
Sabac, Čavić
arr. 19:32
dep. 19:32
0.9 km
Sabac, Stadion
arr. 19:34
dep. 19:34
1.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 19:35
dep. 19:35
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 19:37
dep. 19:37
2.7 km
arr. 19:38
dep. 19:38
3.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 19:40
dep. 19:40
3.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 19:41
dep. 19:41
4.2 km
Sabac, Komrad
arr. 19:42
dep. 19:42
4.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 19:44
dep. 19:44
5.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 19:45
dep. 19:45
5.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 19:46
dep. 19:46
6.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 19:48
6.9 km
20:03 20:38 (00:35)
Zatvor
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Zatvor
dep. 20:03
Sabac, Zabran
arr. 20:04
dep. 20:04
0.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 20:06
dep. 20:06
1.2 km
Sabac, Ralici
arr. 20:08
dep. 20:08
2 km
Sabac, Lipa
arr. 20:09
dep. 20:09
2.4 km
Sabac, Dom
arr. 20:11
dep. 20:11
3.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 20:13
dep. 20:13
3.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 20:16
dep. 20:16
5 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 20:17
dep. 20:17
5.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 20:19
dep. 20:19
6.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:20
dep. 20:20
6.9 km
arr. 20:22
dep. 20:22
7.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 20:25
dep. 20:25
8.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:27
dep. 20:27
9.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:28
dep. 20:28
9.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 20:29
dep. 20:29
10.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 20:31
dep. 20:31
10.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 20:32
dep. 20:32
11.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 20:33
dep. 20:33
11.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 20:35
dep. 20:35
12.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 20:38
13.3 km
20:30 20:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:30
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 20:31
dep. 20:31
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 20:35
dep. 20:35
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 20:36
dep. 20:36
3.5 km
Pocerski Pricinovic
arr. 20:37
4 km
20:30 20:49 (00:19)
MetaloplastikaKraj Nikole Tesle
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Metaloplastika
dep. 20:30
Sabac, Čavić
arr. 20:32
dep. 20:32
0.9 km
Sabac, Stadion
arr. 20:34
dep. 20:34
1.6 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 20:35
dep. 20:35
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 20:37
dep. 20:37
2.7 km
arr. 20:38
dep. 20:38
3.3 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 20:40
dep. 20:40
3.8 km
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 20:41
dep. 20:41
4.2 km
Sabac, Komrad
arr. 20:42
dep. 20:42
4.8 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 20:44
dep. 20:44
5.5 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 20:45
dep. 20:45
5.9 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 20:46
dep. 20:46
6.3 km
Pocerski Pricinovic, Letnjikovac skola
arr. 20:48
dep. 20:48
6.9 km
Pocerski Pricinovic, Kraj Nikole Tesle
arr. 20:49
7.9 km

Naselja Sabac i Pocerski Pricinovic su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.