Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Orasac kod Sapca timetable

monday, 18.10.2021.
04:55 05:59 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 04:55
Sabac, Zorka 1
arr. 04:57
dep. 04:57
0.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:00
dep. 05:00
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:01
dep. 05:01
2.1 km
arr. 05:02
dep. 05:02
2.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:03
dep. 05:03
3.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 05:05
dep. 05:05
3.7 km
arr. 05:06
dep. 05:06
4.2 km
Misar, Polje
arr. 05:08
dep. 05:08
5 km
Misar, Dom
arr. 05:15
dep. 05:15
6.1 km
Korman kod Sapca
arr. 05:23
dep. 05:23
10.1 km
Misar, Orasacki put
arr. 05:27
dep. 05:27
12 km
arr. 05:31
dep. 05:31
14.1 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 05:33
dep. 05:33
15.4 km
Predvorica, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
17.2 km
Miokus
arr. 05:44
dep. 05:44
20.3 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 05:46
dep. 05:46
21.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
23.8 km
Mrdenovac, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
24.3 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 05:54
dep. 05:54
25.3 km
Orasac kod Sapca
arr. 05:59
28 km
05:28 05:55 (00:27)
7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, 7. juli
dep. 05:28
Sabac, Kamicak
arr. 05:31
dep. 05:31
1 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Sabac, Sindikat
arr. 05:35
dep. 05:35
2.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 05:36
dep. 05:36
3.2 km
Sabac, Bus station
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 05:40
dep. 05:40
4.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:43
dep. 05:43
5.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:44
dep. 05:44
6.1 km
arr. 05:45
dep. 05:45
6.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:46
dep. 05:46
7.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 05:48
dep. 05:48
7.7 km
arr. 05:49
dep. 05:49
8.2 km
Misar, Polje
arr. 05:51
dep. 05:51
9 km
Orasac kod Sapca
arr. 05:55
12 km
05:40 06:44 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 05:40
Sabac, Zorka 1
arr. 05:42
dep. 05:42
0.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:45
dep. 05:45
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:46
dep. 05:46
2.1 km
arr. 05:47
dep. 05:47
2.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:48
dep. 05:48
3.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 05:50
dep. 05:50
3.7 km
arr. 05:51
dep. 05:51
4.2 km
Misar, Polje
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Misar, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
6.1 km
Korman kod Sapca
arr. 06:08
dep. 06:08
10.1 km
Misar, Orasacki put
arr. 06:12
dep. 06:12
12 km
arr. 06:16
dep. 06:16
14.1 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 06:18
dep. 06:18
15.4 km
Predvorica, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
17.2 km
Miokus
arr. 06:29
dep. 06:29
20.3 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 06:31
dep. 06:31
21.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 06:36
dep. 06:36
23.8 km
Mrdenovac, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
24.3 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 06:39
dep. 06:39
25.3 km
Orasac kod Sapca
arr. 06:44
28 km
06:15 06:31 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:15
Sabac, Zorka 1
arr. 06:16
dep. 06:16
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:18
dep. 06:18
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:19
dep. 06:19
1.9 km
arr. 06:20
dep. 06:20
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:21
dep. 06:21
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:22
dep. 06:22
3.4 km
arr. 06:24
dep. 06:24
4.4 km
Misar, Polje
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 06:31
8 km
06:23 06:50 (00:27)
7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, 7. juli
dep. 06:23
Sabac, Kamicak
arr. 06:26
dep. 06:26
1 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:27
dep. 06:27
1.5 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Sabac, Sindikat
arr. 06:30
dep. 06:30
2.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:31
dep. 06:31
3.2 km
Sabac, Bus station
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:35
dep. 06:35
4.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:38
dep. 06:38
5.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:39
dep. 06:39
6.1 km
arr. 06:40
dep. 06:40
6.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:41
dep. 06:41
7.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:43
dep. 06:43
7.7 km
arr. 06:44
dep. 06:44
8.2 km
Misar, Polje
arr. 06:46
dep. 06:46
9 km
Orasac kod Sapca
arr. 06:50
12 km
07:13 07:40 (00:27)
7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, 7. juli
dep. 07:13
Sabac, Kamicak
arr. 07:16
dep. 07:16
1 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
1.5 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Sabac, Sindikat
arr. 07:20
dep. 07:20
2.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:21
dep. 07:21
3.2 km
Sabac, Bus station
arr. 07:23
dep. 07:23
4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:25
dep. 07:25
4.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 07:28
dep. 07:28
5.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 07:29
dep. 07:29
6.1 km
arr. 07:30
dep. 07:30
6.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 07:31
dep. 07:31
7.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 07:33
dep. 07:33
7.7 km
arr. 07:34
dep. 07:34
8.2 km
Misar, Polje
arr. 07:36
dep. 07:36
9 km
Orasac kod Sapca
arr. 07:40
12 km
09:30 09:46 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:30
Sabac, Zorka 1
arr. 09:31
dep. 09:31
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 09:33
dep. 09:33
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 09:34
dep. 09:34
1.9 km
arr. 09:35
dep. 09:35
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:36
dep. 09:36
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 09:37
dep. 09:37
3.4 km
arr. 09:39
dep. 09:39
4.4 km
Misar, Polje
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 09:46
8 km
09:53 10:22 (00:29)
7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, 7. juli
dep. 09:53
Sabac, Kamicak
arr. 09:56
dep. 09:56
1 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:57
dep. 09:57
1.5 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 09:58
dep. 09:58
2 km
Sabac, Sindikat
arr. 10:00
dep. 10:00
2.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 10:01
dep. 10:01
3.2 km
Sabac, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 10:05
dep. 10:05
4.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 10:08
dep. 10:08
5.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 10:09
dep. 10:09
6.1 km
arr. 10:10
dep. 10:10
6.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 10:11
dep. 10:11
7.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 10:13
dep. 10:13
7.7 km
arr. 10:14
dep. 10:14
8.2 km
Misar, Polje
arr. 10:16
dep. 10:16
9 km
Orasac kod Sapca
arr. 10:22
12 km
10:20 10:36 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:20
Sabac, Zorka 1
arr. 10:21
dep. 10:21
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 10:23
dep. 10:23
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 10:24
dep. 10:24
1.9 km
arr. 10:25
dep. 10:25
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 10:26
dep. 10:26
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 10:27
dep. 10:27
3.4 km
arr. 10:29
dep. 10:29
4.4 km
Misar, Polje
arr. 10:30
dep. 10:30
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 10:36
8 km
11:58 12:25 (00:27)
7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, 7. juli
dep. 11:58
Sabac, Kamicak
arr. 12:01
dep. 12:01
1 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Sabac, Sindikat
arr. 12:05
dep. 12:05
2.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:06
dep. 12:06
3.2 km
Sabac, Bus station
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:10
dep. 12:10
4.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:13
dep. 12:13
5.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:14
dep. 12:14
6.1 km
arr. 12:15
dep. 12:15
6.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:16
dep. 12:16
7.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 12:18
dep. 12:18
7.7 km
arr. 12:19
dep. 12:19
8.2 km
Misar, Polje
arr. 12:21
dep. 12:21
9 km
Orasac kod Sapca
arr. 12:25
12 km
12:15 12:31 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:15
Sabac, Zorka 1
arr. 12:16
dep. 12:16
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:18
dep. 12:18
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:19
dep. 12:19
1.9 km
arr. 12:20
dep. 12:20
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:21
dep. 12:21
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 12:22
dep. 12:22
3.4 km
arr. 12:24
dep. 12:24
4.4 km
Misar, Polje
arr. 12:25
dep. 12:25
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 12:31
8 km
13:18 13:45 (00:27)
7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, 7. juli
dep. 13:18
Sabac, Kamicak
arr. 13:21
dep. 13:21
1 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:22
dep. 13:22
1.5 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 13:23
dep. 13:23
2 km
Sabac, Sindikat
arr. 13:25
dep. 13:25
2.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:26
dep. 13:26
3.2 km
Sabac, Bus station
arr. 13:28
dep. 13:28
4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 13:30
dep. 13:30
4.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 13:33
dep. 13:33
5.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 13:34
dep. 13:34
6.1 km
arr. 13:35
dep. 13:35
6.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 13:36
dep. 13:36
7.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 13:38
dep. 13:38
7.7 km
arr. 13:39
dep. 13:39
8.2 km
Misar, Polje
arr. 13:41
dep. 13:41
9 km
Orasac kod Sapca
arr. 13:45
12 km
14:15 14:31 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:15
Sabac, Zorka 1
arr. 14:16
dep. 14:16
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:18
dep. 14:18
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:19
dep. 14:19
1.9 km
arr. 14:20
dep. 14:20
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:21
dep. 14:21
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:22
dep. 14:22
3.4 km
arr. 14:24
dep. 14:24
4.4 km
Misar, Polje
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 14:31
8 km
15:15 15:31 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:15
Sabac, Zorka 1
arr. 15:16
dep. 15:16
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:18
dep. 15:18
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:19
dep. 15:19
1.9 km
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:21
dep. 15:21
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:22
dep. 15:22
3.4 km
arr. 15:24
dep. 15:24
4.4 km
Misar, Polje
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 15:31
8 km
15:28 15:55 (00:27)
7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, 7. juli
dep. 15:28
Sabac, Kamicak
arr. 15:31
dep. 15:31
1 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Sabac, Sindikat
arr. 15:35
dep. 15:35
2.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:36
dep. 15:36
3.2 km
Sabac, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:40
dep. 15:40
4.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:43
dep. 15:43
5.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:44
dep. 15:44
6.1 km
arr. 15:45
dep. 15:45
6.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:46
dep. 15:46
7.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:48
dep. 15:48
7.7 km
arr. 15:49
dep. 15:49
8.2 km
Misar, Polje
arr. 15:51
dep. 15:51
9 km
Orasac kod Sapca
arr. 15:55
12 km
17:00 17:16 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:00
Sabac, Zorka 1
arr. 17:01
dep. 17:01
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 17:03
dep. 17:03
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 17:04
dep. 17:04
1.9 km
arr. 17:05
dep. 17:05
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 17:06
dep. 17:06
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 17:07
dep. 17:07
3.4 km
arr. 17:09
dep. 17:09
4.4 km
Misar, Polje
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 17:16
8 km
18:13 18:41 (00:28)
7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, 7. juli
dep. 18:13
Sabac, Kamicak
arr. 18:16
dep. 18:16
1 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:17
dep. 18:17
1.5 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 18:18
dep. 18:18
2 km
Sabac, Sindikat
arr. 18:20
dep. 18:20
2.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 18:21
dep. 18:21
3.2 km
Sabac, Bus station
arr. 18:23
dep. 18:23
4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 18:25
dep. 18:25
4.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 18:28
dep. 18:28
5.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 18:29
dep. 18:29
6.1 km
arr. 18:30
dep. 18:30
6.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:31
dep. 18:31
7.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 18:33
dep. 18:33
7.7 km
arr. 18:34
dep. 18:34
8.2 km
Misar, Polje
arr. 18:36
dep. 18:36
9 km
Orasac kod Sapca
arr. 18:41
12 km
19:28 19:55 (00:27)
7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, 7. juli
dep. 19:28
Sabac, Kamicak
arr. 19:31
dep. 19:31
1 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:32
dep. 19:32
1.5 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
Sabac, Sindikat
arr. 19:35
dep. 19:35
2.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:36
dep. 19:36
3.2 km
Sabac, Bus station
arr. 19:38
dep. 19:38
4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 19:40
dep. 19:40
4.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 19:43
dep. 19:43
5.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 19:44
dep. 19:44
6.1 km
arr. 19:45
dep. 19:45
6.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:46
dep. 19:46
7.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 19:48
dep. 19:48
7.7 km
arr. 19:49
dep. 19:49
8.2 km
Misar, Polje
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Orasac kod Sapca
arr. 19:55
12 km
20:05 20:21 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:05
Sabac, Zorka 1
arr. 20:06
dep. 20:06
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 20:08
dep. 20:08
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 20:09
dep. 20:09
1.9 km
arr. 20:10
dep. 20:10
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 20:11
dep. 20:11
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 20:12
dep. 20:12
3.4 km
arr. 20:14
dep. 20:14
4.4 km
Misar, Polje
arr. 20:15
dep. 20:15
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 20:21
8 km
20:28 20:55 (00:27)
7. juli
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, 7. juli
dep. 20:28
Sabac, Kamicak
arr. 20:31
dep. 20:31
1 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:32
dep. 20:32
1.5 km
Sabac, OS Vuk Karadzic
arr. 20:33
dep. 20:33
2 km
Sabac, Sindikat
arr. 20:35
dep. 20:35
2.7 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:36
dep. 20:36
3.2 km
Sabac, Bus station
arr. 20:38
dep. 20:38
4 km
Sabac, Zorka 1
arr. 20:40
dep. 20:40
4.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 20:43
dep. 20:43
5.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 20:44
dep. 20:44
6.1 km
arr. 20:45
dep. 20:45
6.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 20:46
dep. 20:46
7.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 20:48
dep. 20:48
7.7 km
arr. 20:49
dep. 20:49
8.2 km
Misar, Polje
arr. 20:51
dep. 20:51
9 km
Orasac kod Sapca
arr. 20:55
12 km

Naselja Sabac i Orasac kod Sapca su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.