Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sabac - Novi Sad timetable

monday, 19.11.2018.
05:00 06:29 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 05:00
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 05:19
dep. 05:19
18.4 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 05:23
dep. 05:23
-56.5 km
arr. 06:29
70 km
06:10 07:44 (01:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:10
Platicevo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
11.8 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 06:30
dep. 06:30
18.3 km
Irig, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:05
45.9 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 07:07
dep. 07:07
47 km
Irig, Hopovo
arr. 07:10
dep. 07:10
49.3 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 07:37
dep. 07:37
67.1 km
arr. 07:44
70 km
06:15 07:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:15
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 07:35
dep. 07:35
70 km
arr. 07:45
77 km
07:20 08:45 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:20
Ruma, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
36 km
arr. 08:45
77 km
08:30 10:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:30
Klenak, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
9 km
Platicevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
13 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 08:52
dep. 08:52
20 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 08:55
dep. 08:55
27 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 09:03
dep. 09:03
31 km
Ruma, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
36 km
Ruma, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
36 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 09:45
dep. 09:45
63 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
67 km
arr. 09:55
dep. 09:55
76 km
arr. 10:00
77 km
09:25 10:59 (01:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:25
Platicevo, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
11.8 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 09:45
dep. 09:45
18.3 km
Irig, Bus station
arr. 10:17
dep. 10:20
45.9 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:22
dep. 10:22
47 km
Irig, Hopovo
arr. 10:25
dep. 10:25
49.3 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 10:52
dep. 10:52
67.1 km
arr. 10:59
70 km
09:30 11:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:30
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 10:50
dep. 10:50
70 km
arr. 11:00
77 km
09:45 11:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:45
Platicevo, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
13 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 10:12
dep. 10:12
20 km
Jarak, 5
arr. 10:18
dep. 10:18
24 km
Ruma, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
36 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 10:34
dep. 10:34
38 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:42
dep. 10:42
50 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:15
dep. 11:15
63 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
67 km
arr. 11:30
77 km
11:30 13:03 (01:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:30
Platicevo, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
11.8 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 11:50
dep. 11:50
18.3 km
Ruma, Katolicka crkva
arr. 12:12
dep. 12:12
35.8 km
Irig, Bus station
arr. 12:23
dep. 12:23
46.7 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 12:25
dep. 12:25
47.8 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 12:55
dep. 12:55
67.9 km
arr. 13:03
70.8 km
12:35 14:00 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:35
Klenak, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Platicevo, Center
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 12:59
dep. 12:59
20 km
Jarak, 4
arr. 13:04
dep. 13:04
24 km
arr. 14:00
76 km
13:10 14:44 (01:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:10
Platicevo, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
11.8 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 13:30
dep. 13:30
18.3 km
Irig, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:05
45.9 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 14:07
dep. 14:07
47 km
Irig, Hopovo
arr. 14:10
dep. 14:10
49.3 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
0 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 14:37
dep. 14:37
67.1 km
arr. 14:44
70 km
13:15 14:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:15
Platicevo, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
13 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 13:34
dep. 13:34
20 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 13:39
dep. 13:39
24 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 14:35
dep. 14:35
70 km
arr. 14:45
77 km
14:10 15:39 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:10
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 14:29
dep. 14:29
18.4 km
Jarak, 5
arr. 14:33
dep. 14:33
22.3 km
Irig, Bus station
arr. 15:01
dep. 15:01
46 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:03
dep. 15:03
47.1 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 15:32
dep. 15:32
67.1 km
arr. 15:39
70 km
14:50 16:20 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:50
Irig, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:45
46 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:47
dep. 15:47
47 km
arr. 16:15
dep. 16:15
-56.5 km
arr. 16:20
72 km
14:55 16:24 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:55
Platicevo, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
11.8 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 15:15
dep. 15:15
18.3 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 15:19
dep. 15:19
22.1 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 15:23
dep. 15:23
26.4 km
Ruma, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:32
30.7 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
58.6 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 16:17
dep. 16:17
62.7 km
arr. 16:24
65.6 km
15:10 16:44 (01:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:10
Platicevo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
11.8 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 15:30
dep. 15:30
18.3 km
Irig, Bus station
arr. 16:02
dep. 16:05
45.9 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 16:07
dep. 16:07
47 km
Irig, Hopovo
arr. 16:10
dep. 16:10
49.3 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 16:37
dep. 16:37
67.1 km
arr. 16:44
70 km
16:30 18:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:30
Platicevo, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
13 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 16:52
dep. 16:52
20 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 16:57
dep. 16:57
24 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 17:55
dep. 17:55
70 km
arr. 18:05
77 km
17:30 19:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:30
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
9 km
Platicevo, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
13 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 18:00
dep. 18:00
-172.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
29 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
36 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
50 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
-172.7 km
arr. 19:00
77 km
18:15 19:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:15
Ruma, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
35 km
arr. 19:45
75 km
18:15 19:50 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:15
Klenak, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
9 km
Platicevo, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
13 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 18:42
dep. 18:42
20 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 18:45
dep. 18:45
24 km
Ruma, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
36 km
Ruma, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
38 km
arr. 19:40
dep. 19:40
70 km
arr. 19:50
77 km
19:05 20:39 (01:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:05
Platicevo, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
11.8 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 19:25
dep. 19:25
18.3 km
Irig, Bus station
arr. 19:57
dep. 20:00
45.9 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 20:02
dep. 20:02
47 km
Irig, Hopovo
arr. 20:05
dep. 20:05
49.3 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 20:32
dep. 20:32
67.1 km
arr. 20:39
70 km
20:10 21:44 (01:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:10
Ruma, Bus station
arr. 20:48
dep. 20:48
36 km
Irig, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
50 km
arr. 21:44
77 km
20:55 22:40 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:55
Nikinci, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
16.8 km
Budanovci, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
23.7 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 22:30
dep. 22:30
73 km
arr. 22:40
75.9 km

Naselja Sabac i Novi Sad su međusobno udaljena ~74 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.