Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Metlic timetable

monday, 24.02.2020.
06:15 07:01 (00:46)
Bus stationPandurovici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:15
Sabac, Bolnica
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:19
dep. 06:19
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 06:20
dep. 06:20
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 06:21
dep. 06:21
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:24
dep. 06:24
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:25
dep. 06:25
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:28
dep. 06:28
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:29
dep. 06:29
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 06:32
dep. 06:32
9.7 km
Varna, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 06:38
dep. 06:38
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Bojic, Zabran
arr. 06:43
dep. 06:43
15 km
Bojic, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
18 km
Sinosevic, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 06:57
dep. 06:57
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Metlic, Pandurovici
arr. 07:01
25 km
06:20 07:18 (00:58)
Bus stationNegovanovici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:20
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 06:21
dep. 06:21
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 06:50
dep. 06:50
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 06:55
dep. 06:55
20 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 07:01
dep. 07:01
23 km
Metlic, Tresnjak
arr. 07:06
dep. 07:06
26 km
Metlic, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
28 km
Metlic, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
30 km
Metlic, Negovanovici
arr. 07:18
32 km
07:30 08:35 (01:05)
Bus stationStrojica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:30
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 07:31
dep. 07:31
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 07:36
dep. 07:36
3.5 km
Pocerski Pricinovic
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 07:46
dep. 07:46
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 08:01
dep. 08:01
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 08:05
dep. 08:05
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 08:06
dep. 08:06
20 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 08:45
dep. 08:45
41 km
Metlic, Tresnjak
arr. 08:23
dep. 08:23
30 km
Metlic, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
28 km
Metlic, Strojica
arr. 08:35
36 km
10:20 11:06 (00:46)
Bus stationPandurovici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:20
Sabac, Bolnica
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 10:24
dep. 10:24
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 10:25
dep. 10:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 10:26
dep. 10:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 10:27
dep. 10:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 10:30
dep. 10:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 10:33
dep. 10:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 10:34
dep. 10:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 10:35
dep. 10:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 10:43
dep. 10:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 10:45
dep. 10:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 10:48
dep. 10:48
15 km
Bojic, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 11:04
dep. 11:04
24 km
Metlic, Pandurovici
arr. 11:06
25 km
10:40 11:30 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:40
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 10:41
dep. 10:41
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:42
dep. 10:42
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 10:45
dep. 10:45
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 10:46
dep. 10:46
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 10:47
dep. 10:47
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 10:51
dep. 10:51
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 10:56
dep. 10:56
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 11:00
dep. 11:00
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 11:05
dep. 11:05
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 11:11
dep. 11:11
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 11:15
dep. 11:15
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 11:16
dep. 11:16
20 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 11:22
dep. 11:22
23 km
Metlic, Tresnjak
arr. 11:27
dep. 11:27
26 km
Metlic, Center
arr. 11:30
28 km
12:10 13:08 (00:58)
Bus stationNegovanovici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:10
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:11
dep. 12:11
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:12
dep. 12:12
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:14
dep. 12:14
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 12:15
dep. 12:15
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 12:16
dep. 12:16
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 12:21
dep. 12:21
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 12:26
dep. 12:26
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 12:30
dep. 12:30
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 12:40
dep. 12:40
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 12:44
dep. 12:44
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 12:45
dep. 12:45
20 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 12:51
dep. 12:51
23 km
Metlic, Tresnjak
arr. 12:56
dep. 12:56
26 km
Metlic, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
28 km
Metlic, Skola
arr. 13:03
dep. 13:03
30 km
Metlic, Negovanovici
arr. 13:08
32 km
14:00 15:05 (01:05)
Bus stationStrojica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:00
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 14:01
dep. 14:01
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 14:06
dep. 14:06
3.5 km
Pocerski Pricinovic
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 14:11
dep. 14:11
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 14:16
dep. 14:16
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 14:25
dep. 14:25
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 14:31
dep. 14:31
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 14:35
dep. 14:35
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 14:36
dep. 14:36
20 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 15:15
dep. 15:15
41 km
Metlic, Tresnjak
arr. 14:53
dep. 14:53
30 km
Metlic, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
28 km
Metlic, Strojica
arr. 15:05
36 km
15:30 16:35 (01:05)
Bus stationStrojica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 15:31
dep. 15:31
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 15:36
dep. 15:36
3.5 km
Pocerski Pricinovic
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 15:46
dep. 15:46
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 15:55
dep. 15:55
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 16:01
dep. 16:01
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 16:05
dep. 16:05
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 16:06
dep. 16:06
20 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 16:45
dep. 16:45
41 km
Metlic, Tresnjak
arr. 16:23
dep. 16:23
30 km
Metlic, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
28 km
Metlic, Strojica
arr. 16:35
36 km
17:15 18:01 (00:46)
Bus stationPandurovici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:15
Sabac, Bolnica
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 17:19
dep. 17:19
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 17:20
dep. 17:20
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 17:21
dep. 17:21
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 17:25
dep. 17:25
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 17:28
dep. 17:28
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 17:29
dep. 17:29
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 17:32
dep. 17:32
9.7 km
Varna, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 17:37
dep. 17:37
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Bojic, Zabran
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Bojic, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
18 km
Sinosevic, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 17:57
dep. 17:57
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 17:59
dep. 17:59
24 km
Metlic, Pandurovici
arr. 18:01
25 km
18:00 18:50 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:00
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 18:01
dep. 18:01
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 18:06
dep. 18:06
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 18:11
dep. 18:11
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 18:16
dep. 18:16
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 18:20
dep. 18:20
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 18:25
dep. 18:25
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 18:31
dep. 18:31
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 18:35
dep. 18:35
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 18:36
dep. 18:36
20 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 18:42
dep. 18:42
23 km
Metlic, Tresnjak
arr. 18:47
dep. 18:47
26 km
Metlic, Center
arr. 18:50
28 km
19:10 20:00 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:10
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 19:11
dep. 19:11
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 19:12
dep. 19:12
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 19:14
dep. 19:14
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 19:15
dep. 19:15
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 19:16
dep. 19:16
3.5 km
Pocerski Pricinovic, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 19:21
dep. 19:21
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 19:26
dep. 19:26
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 19:30
dep. 19:30
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 19:35
dep. 19:35
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 19:39
dep. 19:39
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 19:41
dep. 19:41
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 19:45
dep. 19:45
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 19:46
dep. 19:46
20 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 19:52
dep. 19:52
23 km
Metlic, Tresnjak
arr. 19:57
dep. 19:57
26 km
Metlic, Center
arr. 20:00
28 km
20:20 21:21 (01:01)
Bus stationPandurovici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:20
Sabac, Bolnica
arr. 20:22
dep. 20:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 20:24
dep. 20:24
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 20:25
dep. 20:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 20:26
dep. 20:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 20:29
dep. 20:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 20:30
dep. 20:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 20:33
dep. 20:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 20:34
dep. 20:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 20:37
dep. 20:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 20:42
dep. 20:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 20:43
dep. 20:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 20:45
dep. 20:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 20:48
dep. 20:48
15 km
Bojic, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
32 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 21:14
dep. 21:14
31 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 21:13
dep. 21:13
30 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 21:11
dep. 21:11
29 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
27 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 21:17
dep. 21:17
33 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 21:19
dep. 21:19
34 km
Metlic, Pandurovici
arr. 21:21
35 km
20:30 21:35 (01:05)
Bus stationStrojica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:30
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 20:31
dep. 20:31
0.6 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 20:35
dep. 20:35
3 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 20:36
dep. 20:36
3.5 km
Pocerski Pricinovic
arr. 20:37
dep. 20:37
4 km
Gornja Vranjska, Lipak
arr. 20:41
dep. 20:41
6 km
Gornja Vranjska, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
8 km
Gornja Vranjska, Ekonomija
arr. 20:46
dep. 20:46
9 km
Gornja Vranjska, Tomina kuca
arr. 20:50
dep. 20:50
11 km
Zablace kod Sapca, Pavlovica brdo
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Zablace kod Sapca, Center
arr. 20:59
dep. 20:59
16 km
Zablace kod Sapca, Celici
arr. 21:01
dep. 21:01
17 km
Nakucani kod Sapca, Kozara
arr. 21:05
dep. 21:05
19 km
Nakucani kod Sapca, Lazin ducan
arr. 21:06
dep. 21:06
20 km
Metlic, Metlisko raskrcse - put
arr. 21:45
dep. 21:45
41 km
Metlic, Tresnjak
arr. 21:23
dep. 21:23
30 km
Metlic, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
28 km
Metlic, Strojica
arr. 21:35
36 km

Naselja Sabac i Metlic su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.