Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Sabac - Mali Zvornik timetable

monday, 13.07.2020.
04:50 06:34 (01:44)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Railway station
dep. 04:50
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:00
3 km
Stitar, Railway station
arr. 05:04
dep. 05:05
7 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 05:11
dep. 05:12
15 km
Petlovaca, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
24 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
26 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 05:29
dep. 05:30
32 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 05:35
dep. 05:36
35 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:40
38 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 05:44
dep. 05:45
43 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
50 km
Loznica, Railway station
arr. 05:58
dep. 06:00
56 km
Loznica, Fabrika
arr. 06:03
dep. 06:04
58 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:08
62 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 06:13
dep. 06:14
69 km
Brasina, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:19
72 km
Donja Borina, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:23
75 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:29
78 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 06:34
82 km
08:40 10:40 (02:00)
Bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:40
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Slepcevic, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
11 km
Duvaniste, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
16 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
36 km
Jelav, Dom
arr. 09:31
dep. 09:31
42 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
49 km
Loznica, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 09:55
dep. 09:55
60 km
Brasina, Dom - centar
arr. 10:25
dep. 10:25
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
72 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 10:32
dep. 10:32
75 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 10:40
80 km
09:55 11:20 (01:25)
Bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:55
Slepcevic, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
14 km
Petlovaca, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
36 km
Jelav, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
42 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
45 km
Loznica, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:55
dep. 10:55
60 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 11:03
dep. 11:03
67 km
Brasina, Dom - centar
arr. 11:05
dep. 11:05
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
72 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 11:14
dep. 11:14
75 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 11:20
80 km
12:45 14:52 (02:07)
Bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:45
Slepcevic, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
11 km
Duvaniste, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
16 km
Petlovaca, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
28 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:20
dep. 13:20
33 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
36 km
Jelav, Dom
arr. 13:30
dep. 13:30
42 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
49 km
Loznica, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:02
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 14:18
dep. 14:18
61 km
Gornja Koviljaca, Kozluk navoz
arr. 14:21
dep. 14:21
63 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 14:25
dep. 14:25
66 km
Brasina, Dom - centar
arr. 14:31
dep. 14:31
70 km
Donja Borina, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
71.5 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 14:40
dep. 14:40
75.5 km
Mali Zvornik, Novi most - Karakaj most
arr. 14:44
dep. 14:44
77 km
Mali Zvornik, Stari most
arr. 14:50
dep. 14:50
80 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 14:52
81 km
13:55 15:20 (01:25)
Bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:55
Slepcevic, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
14 km
Petlovaca, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
36 km
Jelav, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
42 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
45 km
Loznica, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 14:55
dep. 14:55
60 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 15:03
dep. 15:03
67 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:05
dep. 15:05
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
72 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:14
dep. 15:14
75 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:20
80 km
14:25 16:50 (02:25)
Bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:25
Slepcevic, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
14.1 km
Duvaniste, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
18.4 km
Petlovaca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
25.2 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
28.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
31.4 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:08
dep. 15:08
36.4 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
39.6 km
Jelav, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
44.8 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
49.6 km
Loznica, Bus station
arr. 15:31
dep. 16:00
56.3 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:14
dep. 16:14
62.5 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:35
dep. 16:35
71.3 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
73.6 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 16:42
dep. 16:42
76.9 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 16:50
83 km
15:20 16:53 (01:33)
Bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:20
Slepcevic, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Petlovaca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
43 km
Loznica, Bus station
arr. 16:13
dep. 16:13
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:20
dep. 16:30
60 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
72 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 16:53
80 km
16:30 18:14 (01:44)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Railway station
dep. 16:30
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
3 km
Stitar, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
7 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 16:51
dep. 16:52
15 km
Petlovaca, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
24 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
26 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 17:09
dep. 17:10
32 km
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 17:15
dep. 17:16
35 km
Lesnica kod Loznice, Railway station
arr. 17:19
dep. 17:20
38 km
Straza kod Loznice, Jadarska Straza
arr. 17:24
dep. 17:25
43 km
Lipnicki Sor, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
50 km
Loznica, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:40
56 km
Loznica, Fabrika
arr. 17:43
dep. 17:44
58 km
Banja Koviljaca, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
62 km
Gornja Koviljaca, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
69 km
Brasina, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
72 km
Donja Borina, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
75 km
Radalj kod Malog Zvornika, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
78 km
Mali Zvornik, Railway station
arr. 18:14
82 km
16:40 18:20 (01:40)
Bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:40
Slepcevic, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Duvaniste, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
36 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Loznica, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
60 km
Brasina, Dom - centar
arr. 18:05
dep. 18:05
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
72 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 18:15
dep. 18:15
75 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 18:20
80 km
17:40 19:15 (01:35)
Bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:40
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
11 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
23 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
28 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:17
dep. 18:17
33 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
36 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
43 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
46 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
60 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
67 km
Brasina, Dom - centar
arr. 19:00
dep. 19:00
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
72 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 19:08
dep. 19:08
75 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 19:15
80 km
17:55 19:20 (01:25)
Bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:55
Slepcevic, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
14 km
Petlovaca, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
36 km
Jelav, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
42 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:39
dep. 18:39
45 km
Loznica, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:55
dep. 18:55
60 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 19:03
dep. 19:03
67 km
Brasina, Dom - centar
arr. 19:05
dep. 19:05
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
72 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 19:14
dep. 19:14
75 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 19:20
80 km
19:20 21:16 (01:56)
Bus stationBus station (Hotel)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:20
Slepcevic, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
11 km
Duvaniste, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
15 km
Petlovaca, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:51
dep. 19:51
28 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 19:56
dep. 19:56
33 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
36 km
Jelav, Dom
arr. 20:07
dep. 20:07
42 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
46 km
Loznica, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:30
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 20:40
dep. 20:40
59.2 km
Brasina, Dom - centar
arr. 21:01
dep. 21:01
68 km
Donja Borina, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
70.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 21:08
dep. 21:08
73.6 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 21:16
79.7 km

Naselja Sabac i Mali Zvornik su međusobno udaljena ~81 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 02h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.