Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sabac - Majur kod Sapca timetable

tuesday, 19.02.2019.
04:00 04:09 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Railway station
dep. 04:00
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:09
3 km
05:20 05:31 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 05:20
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:31
6 km
06:15 06:27 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:15
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:18
dep. 06:18
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:19
dep. 06:19
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 06:22
dep. 06:22
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 06:25
dep. 06:25
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 06:26
dep. 06:26
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 06:27
6.8 km
06:16 06:44 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 06:16
Sabac, Zorka 3
arr. 06:17
dep. 06:17
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:20
dep. 06:20
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:22
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 06:25
dep. 06:25
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:28
dep. 06:28
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:29
dep. 06:29
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:32
dep. 06:32
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:39
dep. 06:39
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:41
dep. 06:41
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:44
10.6 km
06:30 06:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:30
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:40
6 km
06:30 06:43 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:30
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:32
dep. 06:32
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:35
dep. 06:35
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:37
dep. 06:37
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:42
dep. 06:42
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:43
8.9 km
06:45 06:59 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:45
Sabac, Medicinska skola
arr. 06:47
dep. 06:47
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:52
dep. 06:52
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:53
dep. 06:53
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:55
dep. 06:55
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:56
dep. 06:56
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:59
9 km
07:06 07:34 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 07:06
Sabac, Zorka 3
arr. 07:07
dep. 07:07
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:10
dep. 07:10
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:14
dep. 07:14
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 07:15
dep. 07:15
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:19
dep. 07:19
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:22
dep. 07:22
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:29
dep. 07:29
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:31
dep. 07:31
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 07:34
10.6 km
07:15 07:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:15
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:28
6.6 km
07:15 07:29 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:15
Sabac, Medicinska skola
arr. 07:17
dep. 07:17
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:19
dep. 07:19
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:20
dep. 07:20
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:22
dep. 07:22
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:23
dep. 07:23
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:26
dep. 07:26
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 07:29
9 km
07:30 07:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:30
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:37
6 km
07:45 07:57 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:45
Sabac, Medicinska skola
arr. 07:48
dep. 07:48
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:49
dep. 07:49
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:51
dep. 07:51
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 07:52
dep. 07:52
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 07:55
dep. 07:55
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 07:56
dep. 07:56
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 07:57
6.8 km
08:00 08:12 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:00
Sabac, Medicinska skola
arr. 08:03
dep. 08:03
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 08:04
dep. 08:04
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:06
dep. 08:06
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 08:07
dep. 08:07
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 08:10
dep. 08:10
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 08:11
dep. 08:11
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 08:12
6.8 km
08:00 08:13 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:00
Sabac, Medicinska skola
arr. 08:02
dep. 08:02
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:04
dep. 08:04
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 08:05
dep. 08:05
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 08:07
dep. 08:07
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 08:08
dep. 08:08
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 08:12
dep. 08:12
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 08:13
8.9 km
08:21 08:49 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 08:21
Sabac, Zorka 3
arr. 08:22
dep. 08:22
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:25
dep. 08:25
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 08:27
dep. 08:27
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:29
dep. 08:29
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 08:30
dep. 08:30
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:33
dep. 08:33
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 08:34
dep. 08:34
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 08:37
dep. 08:37
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 08:39
dep. 08:39
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 08:44
dep. 08:44
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 08:46
dep. 08:46
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 08:49
10.6 km
08:40 08:45 (00:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:40
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
6 km
09:00 09:14 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:00
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:02
dep. 09:02
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:04
dep. 09:04
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:05
dep. 09:05
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:07
dep. 09:07
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:08
dep. 09:08
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:11
dep. 09:11
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 09:14
9 km
09:10 09:20 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:10
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:20
6 km
09:20 09:33 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:20
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:33
6.6 km
09:20 09:34 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:20
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:22
dep. 09:22
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:24
dep. 09:24
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:25
dep. 09:25
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:27
dep. 09:27
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:28
dep. 09:28
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:31
dep. 09:31
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 09:34
9 km
09:41 10:09 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 09:41
Sabac, Zorka 3
arr. 09:42
dep. 09:42
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 09:45
dep. 09:45
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 09:47
dep. 09:47
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:49
dep. 09:49
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 09:50
dep. 09:50
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:53
dep. 09:53
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:54
dep. 09:54
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:57
dep. 09:57
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:59
dep. 09:59
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 10:04
dep. 10:04
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 10:06
dep. 10:06
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 10:09
10.6 km
09:45 09:58 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:45
Sabac, Medicinska skola
arr. 09:47
dep. 09:47
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:49
dep. 09:49
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:50
dep. 09:50
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:52
dep. 09:52
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:53
dep. 09:53
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:55
dep. 09:55
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:57
dep. 09:57
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 09:58
8.9 km
09:50 10:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:50
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:00
6 km
10:05 10:10 (00:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:05
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:10
7 km
10:10 10:23 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:10
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:23
6.6 km
10:10 10:24 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:10
Sabac, Medicinska skola
arr. 10:12
dep. 10:12
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 10:15
dep. 10:15
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 10:17
dep. 10:17
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 10:18
dep. 10:18
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 10:21
dep. 10:21
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 10:24
9 km
10:25 10:37 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:25
Sabac, Medicinska skola
arr. 10:28
dep. 10:28
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 10:29
dep. 10:29
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 10:31
dep. 10:31
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 10:32
dep. 10:32
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 10:35
dep. 10:35
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 10:36
dep. 10:36
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 10:37
6.8 km
10:41 11:09 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 10:41
Sabac, Zorka 3
arr. 10:42
dep. 10:42
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 10:45
dep. 10:45
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 10:47
dep. 10:47
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 10:49
dep. 10:49
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 10:50
dep. 10:50
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 10:53
dep. 10:53
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 10:54
dep. 10:54
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 10:57
dep. 10:57
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 10:59
dep. 10:59
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:04
dep. 11:04
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:06
dep. 11:06
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 11:09
10.6 km
11:00 11:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:00
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:10
6 km
11:20 11:33 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:20
Sabac, Medicinska skola
arr. 11:22
dep. 11:22
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:24
dep. 11:24
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:25
dep. 11:25
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:27
dep. 11:27
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:28
dep. 11:28
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:30
dep. 11:30
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:32
dep. 11:32
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 11:33
8.9 km
11:40 11:50 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:40
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:50
6 km
11:45 11:58 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:45
Sabac, Medicinska skola
arr. 11:47
dep. 11:47
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:52
dep. 11:52
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:53
dep. 11:53
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:57
dep. 11:57
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 11:58
9 km
11:50 12:02 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:50
Sabac, Medicinska skola
arr. 11:53
dep. 11:53
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 11:54
dep. 11:54
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:56
dep. 11:56
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 11:57
dep. 11:57
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 12:00
dep. 12:00
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 12:01
dep. 12:01
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 12:02
6.8 km
12:10 12:20 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:10
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:20
6 km
12:11 12:39 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 12:11
Sabac, Zorka 3
arr. 12:12
dep. 12:12
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:15
dep. 12:15
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:17
dep. 12:17
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:19
dep. 12:19
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 12:20
dep. 12:20
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:23
dep. 12:23
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:24
dep. 12:24
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:27
dep. 12:27
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:29
dep. 12:29
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 12:34
dep. 12:34
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 12:36
dep. 12:36
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 12:39
10.6 km
12:20 12:34 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:20
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:22
dep. 12:22
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:24
dep. 12:24
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:25
dep. 12:25
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:27
dep. 12:27
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:28
dep. 12:28
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 12:31
dep. 12:31
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 12:34
9 km
12:40 12:52 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:40
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:43
dep. 12:43
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:44
dep. 12:44
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:46
dep. 12:46
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 12:47
dep. 12:47
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 12:50
dep. 12:50
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 12:51
dep. 12:51
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 12:52
6.8 km
12:46 13:14 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 12:46
Sabac, Zorka 3
arr. 12:47
dep. 12:47
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:50
dep. 12:50
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:52
dep. 12:52
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:54
dep. 12:54
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 12:55
dep. 12:55
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:59
dep. 12:59
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:02
dep. 13:02
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:04
dep. 13:04
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:09
dep. 13:09
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:11
dep. 13:11
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:14
10.6 km
12:50 13:03 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:50
Sabac, Medicinska skola
arr. 12:52
dep. 12:52
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:55
dep. 12:55
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:57
dep. 12:57
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:58
dep. 12:58
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:02
dep. 13:02
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:03
8.9 km
13:00 13:11 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:00
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:11
6 km
13:35 13:40 (00:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:35
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:40
7 km
13:35 13:48 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:35
Sabac, Medicinska skola
arr. 13:37
dep. 13:37
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 13:40
dep. 13:40
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:42
dep. 13:42
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:43
dep. 13:43
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:45
dep. 13:45
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:47
dep. 13:47
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:48
9 km
13:40 13:50 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:40
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:50
6 km
13:40 13:53 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:40
Sabac, Medicinska skola
arr. 13:42
dep. 13:42
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 13:45
dep. 13:45
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:47
dep. 13:47
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:48
dep. 13:48
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:50
dep. 13:50
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:52
dep. 13:52
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:53
8.9 km
13:45 13:57 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:45
Sabac, Medicinska skola
arr. 13:48
dep. 13:48
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:49
dep. 13:49
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 13:52
dep. 13:52
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 13:55
dep. 13:55
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 13:56
dep. 13:56
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 13:57
6.8 km
14:00 14:14 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:00
Sabac, Medicinska skola
arr. 14:02
dep. 14:02
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:05
dep. 14:05
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:07
dep. 14:07
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 14:08
dep. 14:08
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 14:11
dep. 14:11
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 14:14
9 km
14:16 14:44 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 14:16
Sabac, Zorka 3
arr. 14:17
dep. 14:17
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 14:20
dep. 14:20
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 14:22
dep. 14:22
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 14:24
dep. 14:24
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 14:25
dep. 14:25
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:28
dep. 14:28
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:29
dep. 14:29
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:32
dep. 14:32
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 14:34
dep. 14:34
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 14:39
dep. 14:39
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 14:41
dep. 14:41
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 14:44
10.6 km
15:05 15:17 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:05
Sabac, Medicinska skola
arr. 15:08
dep. 15:08
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:09
dep. 15:09
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:11
dep. 15:11
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 15:15
dep. 15:15
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 15:16
dep. 15:16
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 15:17
6.8 km
15:10 15:24 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:10
Sabac, Medicinska skola
arr. 15:12
dep. 15:12
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:14
dep. 15:14
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:15
dep. 15:15
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:18
dep. 15:18
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:20
dep. 15:20
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:21
dep. 15:21
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:24
9 km
15:15 15:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:15
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:25
6 km
15:16 15:44 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 15:16
Sabac, Zorka 3
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:20
dep. 15:20
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 15:22
dep. 15:22
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:24
dep. 15:24
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 15:25
dep. 15:25
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:28
dep. 15:28
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:29
dep. 15:29
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:32
dep. 15:32
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:39
dep. 15:39
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:41
dep. 15:41
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:44
10.6 km
15:30 15:42 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Sabac, Medicinska skola
arr. 15:33
dep. 15:33
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:36
dep. 15:36
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 15:40
dep. 15:40
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 15:41
dep. 15:41
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 15:42
6.8 km
15:30 15:43 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Sabac, Medicinska skola
arr. 15:32
dep. 15:32
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:34
dep. 15:34
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:35
dep. 15:35
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:37
dep. 15:37
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:38
dep. 15:38
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:42
dep. 15:42
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:43
8.9 km
15:40 15:53 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:40
Sabac, Medicinska skola
arr. 15:42
dep. 15:42
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:44
dep. 15:44
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:45
dep. 15:45
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:47
dep. 15:47
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:48
dep. 15:48
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:50
dep. 15:50
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:53
9 km
16:08 16:17 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Railway station
dep. 16:08
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:17
3 km
16:16 16:44 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 16:16
Sabac, Zorka 3
arr. 16:17
dep. 16:17
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 16:20
dep. 16:20
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:24
dep. 16:24
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 16:25
dep. 16:25
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:28
dep. 16:28
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 16:29
dep. 16:29
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 16:32
dep. 16:32
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 16:39
dep. 16:39
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 16:41
dep. 16:41
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 16:44
10.6 km
16:40 16:52 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:40
Sabac, Medicinska skola
arr. 16:43
dep. 16:43
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:44
dep. 16:44
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:46
dep. 16:46
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 16:47
dep. 16:47
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 16:50
dep. 16:50
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 16:51
dep. 16:51
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 16:52
6.8 km
16:55 17:09 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:55
Sabac, Medicinska skola
arr. 16:57
dep. 16:57
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:59
dep. 16:59
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 17:00
dep. 17:00
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 17:02
dep. 17:02
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 17:03
dep. 17:03
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 17:05
dep. 17:05
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 17:06
dep. 17:06
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 17:09
9 km
17:21 17:49 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 17:21
Sabac, Zorka 3
arr. 17:22
dep. 17:22
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 17:25
dep. 17:25
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 17:27
dep. 17:27
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 17:29
dep. 17:29
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 17:30
dep. 17:30
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 17:33
dep. 17:33
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 17:34
dep. 17:34
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 17:37
dep. 17:37
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 17:39
dep. 17:39
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 17:44
dep. 17:44
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 17:46
dep. 17:46
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 17:49
10.6 km
17:55 18:05 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:55
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:05
6 km
18:15 18:27 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:15
Sabac, Medicinska skola
arr. 18:18
dep. 18:18
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 18:19
dep. 18:19
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:21
dep. 18:21
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 18:22
dep. 18:22
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 18:25
dep. 18:25
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 18:26
dep. 18:26
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 18:27
6.8 km
18:25 18:39 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:25
Sabac, Medicinska skola
arr. 18:27
dep. 18:27
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:29
dep. 18:29
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:30
dep. 18:30
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:32
dep. 18:32
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:33
dep. 18:33
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:35
dep. 18:35
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:36
dep. 18:36
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 18:39
9 km
18:35 18:48 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:35
Sabac, Medicinska skola
arr. 18:37
dep. 18:37
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:39
dep. 18:39
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:40
dep. 18:40
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:42
dep. 18:42
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:43
dep. 18:43
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:45
dep. 18:45
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:47
dep. 18:47
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 18:48
8.9 km
18:45 18:55 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:45
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:55
6 km
18:45 18:59 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:45
Sabac, Medicinska skola
arr. 18:47
dep. 18:47
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:49
dep. 18:49
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:50
dep. 18:50
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:52
dep. 18:52
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:53
dep. 18:53
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:55
dep. 18:55
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:56
dep. 18:56
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 18:59
9 km
19:01 19:29 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 19:01
Sabac, Zorka 3
arr. 19:02
dep. 19:02
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 19:05
dep. 19:05
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 19:07
dep. 19:07
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:09
dep. 19:09
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 19:10
dep. 19:10
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:13
dep. 19:13
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 19:14
dep. 19:14
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 19:17
dep. 19:17
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 19:19
dep. 19:19
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 19:24
dep. 19:24
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 19:26
dep. 19:26
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 19:29
10.6 km
19:10 19:22 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:10
Sabac, Medicinska skola
arr. 19:13
dep. 19:13
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:14
dep. 19:14
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:16
dep. 19:16
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 19:20
dep. 19:20
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 19:21
dep. 19:21
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 19:22
6.8 km
19:15 19:29 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:15
Sabac, Medicinska skola
arr. 19:17
dep. 19:17
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:19
dep. 19:19
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 19:20
dep. 19:20
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 19:22
dep. 19:22
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 19:23
dep. 19:23
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 19:26
dep. 19:26
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 19:29
9 km
20:00 20:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:00
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:10
6 km
20:05 20:17 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:05
Sabac, Medicinska skola
arr. 20:08
dep. 20:08
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:09
dep. 20:09
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:11
dep. 20:11
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 20:12
dep. 20:12
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 20:15
dep. 20:15
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 20:16
dep. 20:16
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 20:17
6.8 km
20:10 20:23 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:10
Sabac, Medicinska skola
arr. 20:12
dep. 20:12
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:14
dep. 20:14
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:15
dep. 20:15
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:17
dep. 20:17
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 20:18
dep. 20:18
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 20:20
dep. 20:20
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 20:22
dep. 20:22
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 20:23
8.9 km
20:15 20:28 (00:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:15
Sabac, Medicinska skola
arr. 20:17
dep. 20:17
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:20
dep. 20:20
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 20:23
dep. 20:23
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 20:27
dep. 20:27
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 20:28
9 km
20:21 20:49 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 20:21
Sabac, Zorka 3
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 20:25
dep. 20:25
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:27
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:29
dep. 20:29
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 20:30
dep. 20:30
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:33
dep. 20:33
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:34
dep. 20:34
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:37
dep. 20:37
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 20:39
dep. 20:39
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 20:44
dep. 20:44
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 20:46
dep. 20:46
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 20:49
10.6 km
21:16 21:44 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 21:16
Sabac, Zorka 3
arr. 21:17
dep. 21:17
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 21:20
dep. 21:20
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 21:24
dep. 21:24
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 21:25
dep. 21:25
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 21:28
dep. 21:28
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 21:29
dep. 21:29
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 21:32
dep. 21:32
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 21:34
dep. 21:34
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 21:39
dep. 21:39
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 21:41
dep. 21:41
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 21:44
10.6 km
22:16 22:44 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 22:16
Sabac, Zorka 3
arr. 22:17
dep. 22:17
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 22:20
dep. 22:20
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 22:22
dep. 22:22
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 22:24
dep. 22:24
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 22:25
dep. 22:25
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 22:28
dep. 22:28
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 22:29
dep. 22:29
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 22:32
dep. 22:32
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 22:34
dep. 22:34
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 22:36
dep. 22:36
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 22:39
dep. 22:39
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 22:41
dep. 22:41
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 22:44
10.6 km
23:16 23:44 (00:28)
Beli limovi
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 23:16
Sabac, Zorka 3
arr. 23:17
dep. 23:17
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 23:20
dep. 23:20
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 23:22
dep. 23:22
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 23:24
dep. 23:24
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 23:25
dep. 23:25
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 23:28
dep. 23:28
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 23:29
dep. 23:29
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 23:32
dep. 23:32
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 23:34
dep. 23:34
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 23:36
dep. 23:36
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 23:39
dep. 23:39
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 23:41
dep. 23:41
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 23:44
10.6 km

Naselja Sabac i Majur kod Sapca su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 23:16 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.