Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Majur kod Sapca timetable

saturday, 31.07.2021.
04:40 04:49 (00:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Railway station
dep. 04:40
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 04:49
3 km
05:20 05:31 (00:11)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 05:20
Majur kod Sapca, Center
arr. 05:31
6 km
06:16 06:44 (00:28)
Beli limoviSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 06:16
Sabac, Zorka 3
arr. 06:17
dep. 06:17
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:20
dep. 06:20
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:22
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:24
dep. 06:24
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 06:25
dep. 06:25
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:28
dep. 06:28
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:29
dep. 06:29
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:32
dep. 06:32
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:39
dep. 06:39
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:41
dep. 06:41
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:44
10.6 km
06:45 06:58 (00:13)
Bus stationSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:45
arr. 06:47
dep. 06:47
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:52
dep. 06:52
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:53
dep. 06:53
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:55
dep. 06:55
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:57
dep. 06:57
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:58
9 km
07:06 07:34 (00:28)
Beli limoviSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 07:06
Sabac, Zorka 3
arr. 07:07
dep. 07:07
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 07:10
dep. 07:10
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:14
dep. 07:14
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 07:15
dep. 07:15
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:18
dep. 07:18
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:19
dep. 07:19
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:22
dep. 07:22
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:29
dep. 07:29
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:31
dep. 07:31
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 07:34
10.6 km
07:15 07:29 (00:14)
Bus stationSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:15
arr. 07:17
dep. 07:17
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:19
dep. 07:19
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:20
dep. 07:20
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:22
dep. 07:22
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:23
dep. 07:23
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:26
dep. 07:26
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 07:29
9 km
07:45 07:57 (00:12)
Bus stationPoljice
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:45
arr. 07:48
dep. 07:48
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:49
dep. 07:49
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:51
dep. 07:51
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 07:52
dep. 07:52
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 07:55
dep. 07:55
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 07:56
dep. 07:56
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 07:57
6.8 km
07:50 08:03 (00:13)
Bus stationSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 07:50
arr. 07:52
dep. 07:52
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:54
dep. 07:54
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:55
dep. 07:55
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:57
dep. 07:57
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:58
dep. 07:58
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 08:02
dep. 08:02
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 08:03
8.9 km
08:21 08:49 (00:28)
Beli limoviSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 08:21
Sabac, Zorka 3
arr. 08:22
dep. 08:22
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 08:25
dep. 08:25
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 08:27
dep. 08:27
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:29
dep. 08:29
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 08:30
dep. 08:30
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:33
dep. 08:33
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 08:34
dep. 08:34
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 08:37
dep. 08:37
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 08:39
dep. 08:39
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 08:44
dep. 08:44
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 08:46
dep. 08:46
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 08:49
10.6 km
08:40 08:45 (00:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:40
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
6 km
09:10 09:20 (00:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:10
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:20
6 km
09:41 10:09 (00:28)
Beli limoviSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 09:41
Sabac, Zorka 3
arr. 09:42
dep. 09:42
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 09:45
dep. 09:45
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 09:47
dep. 09:47
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:49
dep. 09:49
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 09:50
dep. 09:50
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:53
dep. 09:53
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:54
dep. 09:54
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:57
dep. 09:57
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:59
dep. 09:59
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 10:04
dep. 10:04
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 10:06
dep. 10:06
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 10:09
10.6 km
09:50 10:00 (00:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:50
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:00
6 km
10:10 10:24 (00:14)
Bus stationSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:10
arr. 10:12
dep. 10:12
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 10:14
dep. 10:14
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 10:15
dep. 10:15
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 10:17
dep. 10:17
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 10:18
dep. 10:18
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 10:21
dep. 10:21
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 10:24
9 km
10:25 10:37 (00:12)
Bus stationPoljice
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:25
arr. 10:28
dep. 10:28
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 10:29
dep. 10:29
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 10:31
dep. 10:31
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 10:32
dep. 10:32
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 10:35
dep. 10:35
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 10:36
dep. 10:36
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 10:37
6.8 km
11:45 11:58 (00:13)
Bus stationSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:47
dep. 11:47
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:52
dep. 11:52
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:53
dep. 11:53
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:57
dep. 11:57
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 11:58
9 km
12:46 13:14 (00:28)
Beli limoviSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 12:46
Sabac, Zorka 3
arr. 12:47
dep. 12:47
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 12:50
dep. 12:50
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:52
dep. 12:52
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:54
dep. 12:54
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 12:55
dep. 12:55
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:59
dep. 12:59
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:02
dep. 13:02
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:04
dep. 13:04
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:09
dep. 13:09
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:11
dep. 13:11
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:14
10.6 km
12:50 13:03 (00:13)
Bus stationSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:50
arr. 12:52
dep. 12:52
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:55
dep. 12:55
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:57
dep. 12:57
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:58
dep. 12:58
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:02
dep. 13:02
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:03
8.9 km
14:00 14:14 (00:14)
Bus stationSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:02
dep. 14:02
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 14:05
dep. 14:05
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 14:07
dep. 14:07
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 14:08
dep. 14:08
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 14:11
dep. 14:11
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 14:14
9 km
15:05 15:17 (00:12)
Bus stationPoljice
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:05
arr. 15:08
dep. 15:08
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:09
dep. 15:09
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:11
dep. 15:11
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 15:15
dep. 15:15
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 15:16
dep. 15:16
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 15:17
6.8 km
15:15 15:25 (00:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:15
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:25
6 km
15:16 15:44 (00:28)
Beli limoviSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 15:16
Sabac, Zorka 3
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:20
dep. 15:20
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 15:22
dep. 15:22
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:24
dep. 15:24
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 15:25
dep. 15:25
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:28
dep. 15:28
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:29
dep. 15:29
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:32
dep. 15:32
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:39
dep. 15:39
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:41
dep. 15:41
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:44
10.6 km
15:30 15:43 (00:13)
Bus stationSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:32
dep. 15:32
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:34
dep. 15:34
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:35
dep. 15:35
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:37
dep. 15:37
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:38
dep. 15:38
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:42
dep. 15:42
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:43
8.9 km
15:40 15:53 (00:13)
Bus stationSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:40
arr. 15:42
dep. 15:42
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:44
dep. 15:44
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:45
dep. 15:45
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:47
dep. 15:47
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:48
dep. 15:48
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:50
dep. 15:50
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:53
9 km
16:30 16:39 (00:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.08.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Railway station
dep. 16:30
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 16:39
3 km
17:20 17:32 (00:12)
Bus stationPoljice
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:20
arr. 17:23
dep. 17:23
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 17:24
dep. 17:24
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 17:26
dep. 17:26
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 17:27
dep. 17:27
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 17:30
dep. 17:30
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 17:31
dep. 17:31
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 17:32
6.8 km
19:15 19:29 (00:14)
Bus stationSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:15
arr. 19:17
dep. 19:17
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:19
dep. 19:19
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 19:20
dep. 19:20
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 19:22
dep. 19:22
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 19:23
dep. 19:23
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 19:26
dep. 19:26
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 19:29
9 km
20:00 20:10 (00:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:00
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:10
6 km
20:05 20:17 (00:12)
Bus stationPoljice
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:05
arr. 20:08
dep. 20:08
1.7 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:09
dep. 20:09
2.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:11
dep. 20:11
3.2 km
Sabac, Pijaca
arr. 20:12
dep. 20:12
3.8 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 20:15
dep. 20:15
5.2 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 20:16
dep. 20:16
6.1 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 20:17
6.8 km
20:10 20:23 (00:13)
Bus stationSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:10
arr. 20:12
dep. 20:12
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:14
dep. 20:14
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:15
dep. 20:15
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:17
dep. 20:17
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 20:18
dep. 20:18
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 20:20
dep. 20:20
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 20:22
dep. 20:22
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 20:23
8.9 km
20:15 20:28 (00:13)
Bus stationSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
1.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:19
dep. 20:19
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:20
dep. 20:20
3.5 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 20:23
dep. 20:23
5.4 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 20:27
dep. 20:27
8.1 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 20:28
9 km
20:26 20:54 (00:28)
Beli limoviSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 20:26
Sabac, Zorka 3
arr. 20:27
dep. 20:27
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 20:30
dep. 20:30
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:32
dep. 20:32
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:34
dep. 20:34
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 20:35
dep. 20:35
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:38
dep. 20:38
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:39
dep. 20:39
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:42
dep. 20:42
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 20:44
dep. 20:44
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 20:49
dep. 20:49
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 20:51
dep. 20:51
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 20:54
10.6 km
23:16 23:44 (00:28)
Beli limoviSokina kafana
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 23:16
Sabac, Zorka 3
arr. 23:17
dep. 23:17
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 23:20
dep. 23:20
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 23:22
dep. 23:22
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 23:24
dep. 23:24
2.9 km
Sabac, Sindikat
arr. 23:25
dep. 23:25
3.4 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 23:28
dep. 23:28
4.6 km
Sabac, Kamicak
arr. 23:29
dep. 23:29
5.1 km
Sabac, 7. juli
arr. 23:32
dep. 23:32
6.1 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 23:34
dep. 23:34
7 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 23:36
dep. 23:36
7.6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 23:39
dep. 23:39
8.6 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 23:41
dep. 23:41
9.7 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 23:44
10.6 km

Naselja Sabac i Majur kod Sapca su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 23:16 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.