Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Ljubovija timetable

thursday, 20.02.2020.
08:40 11:55 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:40
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Slepcevic, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
11 km
Duvaniste, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
16 km
Petlovaca, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
36 km
Jelav, Dom
arr. 09:31
dep. 09:31
42 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
49 km
Loznica, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 09:55
dep. 09:55
60 km
Brasina, Dom - centar
arr. 10:25
dep. 10:25
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
72 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 10:32
dep. 10:32
75 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 10:40
dep. 10:40
80 km
Budisic, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
89 km
Amajic, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
92 km
Culine, Center
arr. 11:08
dep. 11:08
95 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
103 km
Crnca, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
107 km
Uzovnica
arr. 11:40
dep. 11:40
113 km
Lonjin, Usce
arr. 11:45
dep. 11:45
116 km
Lonjin
arr. 11:48
dep. 11:48
118 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:55
123 km
09:55 12:20 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:55
Slepcevic, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
14 km
Petlovaca, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
36 km
Jelav, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
42 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
45 km
Loznica, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:55
dep. 10:55
60 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 11:03
dep. 11:03
67 km
Brasina, Dom - centar
arr. 11:05
dep. 11:05
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
72 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 11:14
dep. 11:14
75 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 11:20
dep. 11:20
80 km
Amajic, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
92 km
Culine, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
95 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
103 km
Crnca, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
107 km
Uzovnica
arr. 12:05
dep. 12:05
113 km
Lonjin, Usce
arr. 12:10
dep. 12:10
116 km
Ljubovija, Bus station
arr. 12:20
123 km
11:05 13:45 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:05
Slepcevic, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
11 km
Petlovaca, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
43 km
Loznica, Bus station
arr. 11:58
dep. 11:58
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 12:05
dep. 12:15
60 km
Brasina, Dom - centar
arr. 12:30
dep. 12:30
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
72 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 12:40
dep. 12:40
80 km
Budisic, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
92 km
Culine, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
95 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
103 km
Crnca
arr. 13:25
dep. 13:25
107 km
Uzovnica
arr. 13:35
dep. 13:35
117 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 13:40
dep. 13:40
119 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
123 km
13:55 16:20 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:55
Slepcevic, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
14 km
Petlovaca, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
36 km
Jelav, Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
42 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
45 km
Loznica, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 14:55
dep. 14:55
60 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 15:03
dep. 15:03
67 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:05
dep. 15:05
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
72 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:14
dep. 15:14
75 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:20
dep. 15:20
80 km
Amajic, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
92 km
Culine, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
103 km
Crnca, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
107 km
Uzovnica
arr. 16:05
dep. 16:05
113 km
Lonjin, Usce
arr. 16:10
dep. 16:10
116 km
Ljubovija, Bus station
arr. 16:20
123 km
15:20 17:55 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:20
Slepcevic, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Petlovaca, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
43 km
Loznica, Bus station
arr. 16:13
dep. 16:13
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:20
dep. 16:30
60 km
Brasina, Dom - centar
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
72 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 16:53
dep. 16:53
80 km
Budisic, 2
arr. 17:00
dep. 17:00
92 km
Culine, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
95 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
103 km
Crnca
arr. 17:40
dep. 17:40
107 km
Uzovnica
arr. 17:45
dep. 17:45
117 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 17:50
dep. 17:50
119 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:55
123 km
16:40 19:10 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 16:40
Slepcevic, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Duvaniste, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
16 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
36 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Loznica, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
60 km
Brasina, Dom - centar
arr. 18:05
dep. 18:05
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
72 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 18:15
dep. 18:15
75 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 18:20
dep. 18:20
80 km
Amajic, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
93 km
Culine, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
98 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
103 km
Crnca
arr. 18:55
dep. 18:55
108 km
Uzovnica
arr. 19:00
dep. 19:00
113 km
Lonjin
arr. 19:05
dep. 19:05
118 km
Ljubovija, Bus station
arr. 19:10
123 km
17:40 20:15 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:40
Slepcevic, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
11 km
Duvaniste, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
15 km
Petlovaca, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
23 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
28 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 18:17
dep. 18:17
33 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
36 km
Jelav, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
43 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
46 km
Loznica, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
60 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
67 km
Brasina, Dom - centar
arr. 19:00
dep. 19:00
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
72 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 19:08
dep. 19:08
75 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 19:15
dep. 19:15
80 km
Amajic, Center
arr. 19:32
dep. 19:32
92 km
Culine, Center
arr. 19:36
dep. 19:36
95 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
103 km
Crnca, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
107 km
Uzovnica
arr. 20:01
dep. 20:01
113 km
Lonjin, Usce
arr. 20:05
dep. 20:05
116 km
Ljubovija, Bus station
arr. 20:15
123 km
17:55 20:20 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:55
Slepcevic, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Duvaniste, Center
arr. 18:07
dep. 18:07
14 km
Petlovaca, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
22 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
28 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
36 km
Jelav, Dom
arr. 18:36
dep. 18:36
42 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 18:39
dep. 18:39
45 km
Loznica, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
53 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 18:55
dep. 18:55
60 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 19:03
dep. 19:03
67 km
Brasina, Dom - centar
arr. 19:05
dep. 19:05
69 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
72 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 19:14
dep. 19:14
75 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 19:20
dep. 19:20
80 km
Amajic, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
92 km
Culine, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
95 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
103 km
Crnca, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
107 km
Uzovnica
arr. 20:05
dep. 20:05
113 km
Lonjin, Usce
arr. 20:10
dep. 20:10
116 km
Ljubovija, Bus station
arr. 20:20
123 km

Naselja Sabac i Ljubovija su međusobno udaljena ~123 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 08:40 h, dok je poslednji polazak u 17:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.