Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Krupanj timetable

tuesday, 18.02.2020.
13:10 15:10 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:10
Slepcevic, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
12 km
Duvaniste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
16 km
Petlovaca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
24 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
26 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
29 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:52
dep. 13:52
34 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
37 km
Jelav, Dom
arr. 14:07
dep. 14:07
45 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
47 km
Loznica, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
54 km
Klupci, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
57 km
Korenita, Krst
arr. 14:34
dep. 14:34
62 km
Korenita, Dom
arr. 14:41
dep. 14:41
66 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 14:47
dep. 14:47
69 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 14:52
dep. 14:52
72 km
Kostajnik, Škola
arr. 14:56
dep. 14:56
74 km
Kostajnik, Stolice - brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
76 km
Brstica
arr. 15:06
dep. 15:06
80 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:10
82 km
14:40 16:23 (01:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:40
Jevremovac, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
21 km
Tekeris, Put R - 127
arr. 15:34
dep. 15:34
32 km
Donja Badanja, Put R - 18
arr. 15:50
dep. 15:50
41 km
Zavlaka
arr. 15:55
dep. 15:55
45 km
Likodra, Zeljici
arr. 16:15
dep. 16:15
58 km
Krupanj, Bus station
arr. 16:23
64 km
15:25 17:08 (01:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:25
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Varna, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
11 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
14 km
Bojic, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
18 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
21 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:04
dep. 16:04
23 km
Rumska
arr. 16:09
dep. 16:09
26 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Tekeris
arr. 16:19
dep. 16:19
32 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 16:24
dep. 16:24
35 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 16:31
dep. 16:31
39 km
Donja Badanja, Banja
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Zavlaka
arr. 16:40
dep. 16:40
45 km
Mojkovic
arr. 16:50
dep. 16:50
51 km
Krasava
arr. 16:51
dep. 16:51
52 km
Likodra, Zarići
arr. 16:56
dep. 16:56
55 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:00
dep. 17:00
58 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:08
63 km
18:00 19:33 (01:33)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:00
Jevremovac, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
5.6 km
Varna, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
10.8 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
13.8 km
Bojic, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
17.1 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
20.5 km
Rumska
arr. 18:32
dep. 18:32
25.1 km
Rumska, Ugljara
arr. 18:36
dep. 18:36
28.1 km
Tekeris
arr. 18:43
dep. 18:43
32.5 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 18:49
dep. 18:49
36.5 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 18:53
dep. 18:53
39.7 km
Donja Badanja, Banja
arr. 18:55
dep. 18:55
41.8 km
Zavlaka
arr. 19:01
dep. 19:01
46.2 km
Mojkovic
arr. 19:03
dep. 19:03
47.4 km
Krasava
arr. 19:10
dep. 19:10
52.7 km
Krupanj, Bus station
arr. 19:33
64.5 km
18:16 19:38 (01:22)
ČavićBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Čavić
dep. 18:16
Jevremovac, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
5 km
Varna, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
10 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
13 km
Bojic, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
17 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
20 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 18:45
dep. 18:45
22 km
Rumska
arr. 18:49
dep. 18:49
25 km
Rumska, Ugljara
arr. 18:50
dep. 18:50
26 km
Tekeris
arr. 18:56
dep. 18:56
31 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 19:00
dep. 19:00
34 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 19:06
dep. 19:06
38 km
Donja Badanja, Banja
arr. 19:09
dep. 19:09
41 km
Zavlaka
arr. 19:13
dep. 19:13
44 km
Mojkovic
arr. 19:21
dep. 19:21
50 km
Krasava
arr. 19:22
dep. 19:22
51 km
Likodra, Zarići
arr. 19:26
dep. 19:26
54 km
Likodra, Zeljici
arr. 19:30
dep. 19:30
57 km
Krupanj, Bus station
arr. 19:38
63 km
22:57 00:35 (01:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 22:57
Slepcevic, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
11 km
Duvaniste, Center
arr. 23:15
dep. 23:15
16 km
Petlovaca, Center
arr. 23:23
dep. 23:23
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 23:27
dep. 23:27
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 23:31
dep. 23:31
28 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 23:39
dep. 23:39
35 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 23:43
dep. 23:43
38 km
Jelav, Dom
arr. 23:50
dep. 23:50
44 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 23:52
dep. 23:52
46 km
Loznica, Bus station
arr. 00:01
dep. 00:01
53 km
Klupci, Dom
arr. 00:05
dep. 00:05
56 km
Korenita, Krst
arr. 00:15
dep. 00:15
59 km
Korenita, Dom
arr. 00:19
dep. 00:19
65 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 00:23
dep. 00:23
68 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 00:25
dep. 00:25
71 km
Kostajnik, Škola
arr. 00:27
dep. 00:27
73 km
Kostajnik, Stolice
arr. 00:32
dep. 00:32
75 km
Brstica
arr. 00:33
dep. 00:33
79 km
Krupanj, Bus station
arr. 00:35
81 km
Sabac - Krupanj timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
13:10 15:10 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:10
Slepcevic, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
12 km
Duvaniste, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
16 km
Petlovaca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
24 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
26 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
29 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 13:52
dep. 13:52
34 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
37 km
Jelav, Dom
arr. 14:07
dep. 14:07
45 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
47 km
Loznica, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
54 km
Klupci, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
57 km
Korenita, Krst
arr. 14:34
dep. 14:34
62 km
Korenita, Dom
arr. 14:41
dep. 14:41
66 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 14:47
dep. 14:47
69 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 14:52
dep. 14:52
72 km
Kostajnik, Škola
arr. 14:56
dep. 14:56
74 km
Kostajnik, Stolice - brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
76 km
Brstica
arr. 15:06
dep. 15:06
80 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:10
82 km
14:40 16:23 (01:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:40
Jevremovac, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
21 km
Tekeris, Put R - 127
arr. 15:34
dep. 15:34
32 km
Donja Badanja, Put R - 18
arr. 15:50
dep. 15:50
41 km
Zavlaka
arr. 15:55
dep. 15:55
45 km
Likodra, Zeljici
arr. 16:15
dep. 16:15
58 km
Krupanj, Bus station
arr. 16:23
64 km
15:25 17:08 (01:43)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:25
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
6 km
Varna, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
11 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
14 km
Bojic, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
18 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
21 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:04
dep. 16:04
23 km
Rumska
arr. 16:09
dep. 16:09
26 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:16
dep. 16:16
30 km
Tekeris
arr. 16:19
dep. 16:19
32 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 16:24
dep. 16:24
35 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 16:31
dep. 16:31
39 km
Donja Badanja, Banja
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Zavlaka
arr. 16:40
dep. 16:40
45 km
Mojkovic
arr. 16:50
dep. 16:50
51 km
Krasava
arr. 16:51
dep. 16:51
52 km
Likodra, Zarići
arr. 16:56
dep. 16:56
55 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:00
dep. 17:00
58 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:08
63 km
18:00 19:33 (01:33)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:00
Jevremovac, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
5.6 km
Varna, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
10.8 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
13.8 km
Bojic, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
17.1 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
20.5 km
Rumska
arr. 18:32
dep. 18:32
25.1 km
Rumska, Ugljara
arr. 18:36
dep. 18:36
28.1 km
Tekeris
arr. 18:43
dep. 18:43
32.5 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 18:49
dep. 18:49
36.5 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 18:53
dep. 18:53
39.7 km
Donja Badanja, Banja
arr. 18:55
dep. 18:55
41.8 km
Zavlaka
arr. 19:01
dep. 19:01
46.2 km
Mojkovic
arr. 19:03
dep. 19:03
47.4 km
Krasava
arr. 19:10
dep. 19:10
52.7 km
Krupanj, Bus station
arr. 19:33
64.5 km
18:16 19:38 (01:22)
ČavićBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Čavić
dep. 18:16
Jevremovac, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
5 km
Varna, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
10 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
13 km
Bojic, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
17 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 18:42
dep. 18:42
20 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 18:45
dep. 18:45
22 km
Rumska
arr. 18:49
dep. 18:49
25 km
Rumska, Ugljara
arr. 18:50
dep. 18:50
26 km
Tekeris
arr. 18:56
dep. 18:56
31 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 19:00
dep. 19:00
34 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 19:06
dep. 19:06
38 km
Donja Badanja, Banja
arr. 19:09
dep. 19:09
41 km
Zavlaka
arr. 19:13
dep. 19:13
44 km
Mojkovic
arr. 19:21
dep. 19:21
50 km
Krasava
arr. 19:22
dep. 19:22
51 km
Likodra, Zarići
arr. 19:26
dep. 19:26
54 km
Likodra, Zeljici
arr. 19:30
dep. 19:30
57 km
Krupanj, Bus station
arr. 19:38
63 km
22:57 00:35 (01:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 22:57
Slepcevic, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
11 km
Duvaniste, Center
arr. 23:15
dep. 23:15
16 km
Petlovaca, Center
arr. 23:23
dep. 23:23
22 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 23:27
dep. 23:27
25 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 23:31
dep. 23:31
28 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 23:39
dep. 23:39
35 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 23:43
dep. 23:43
38 km
Jelav, Dom
arr. 23:50
dep. 23:50
44 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 23:52
dep. 23:52
46 km
Loznica, Bus station
arr. 00:01
dep. 00:01
53 km
Klupci, Dom
arr. 00:05
dep. 00:05
56 km
Korenita, Krst
arr. 00:15
dep. 00:15
59 km
Korenita, Dom
arr. 00:19
dep. 00:19
65 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 00:23
dep. 00:23
68 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 00:25
dep. 00:25
71 km
Kostajnik, Škola
arr. 00:27
dep. 00:27
73 km
Kostajnik, Stolice
arr. 00:32
dep. 00:32
75 km
Brstica
arr. 00:33
dep. 00:33
79 km
Krupanj, Bus station
arr. 00:35
81 km

Naselja Sabac i Krupanj su međusobno udaljena ~70 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 22min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 13:10 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.