Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Korman kod Sapca timetable

tuesday, 26.10.2021.
04:55 05:23 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 04:55
Sabac, Zorka 1
arr. 04:57
dep. 04:57
0.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:00
dep. 05:00
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:01
dep. 05:01
2.1 km
arr. 05:02
dep. 05:02
2.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:03
dep. 05:03
3.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 05:05
dep. 05:05
3.7 km
arr. 05:06
dep. 05:06
4.2 km
Misar, Polje
arr. 05:08
dep. 05:08
5 km
Misar, Dom
arr. 05:15
dep. 05:15
6.1 km
Korman kod Sapca
arr. 05:23
10.1 km
05:40 06:08 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 05:40
Sabac, Zorka 1
arr. 05:42
dep. 05:42
0.8 km
Sabac, Zorka 3
arr. 05:45
dep. 05:45
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 05:46
dep. 05:46
2.1 km
arr. 05:47
dep. 05:47
2.5 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 05:48
dep. 05:48
3.1 km
Misar, Sapcanka
arr. 05:50
dep. 05:50
3.7 km
arr. 05:51
dep. 05:51
4.2 km
Misar, Polje
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Misar, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
6.1 km
Korman kod Sapca
arr. 06:08
10.1 km
06:15 07:07 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:15
Sabac, Zorka 1
arr. 06:16
dep. 06:16
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 06:18
dep. 06:18
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 06:19
dep. 06:19
1.9 km
arr. 06:20
dep. 06:20
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 06:21
dep. 06:21
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 06:22
dep. 06:22
3.4 km
arr. 06:24
dep. 06:24
4.4 km
Misar, Polje
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 06:36
dep. 06:36
10.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
11.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
12.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 06:44
dep. 06:44
14.3 km
Miokus
arr. 06:46
dep. 06:46
15.7 km
Predvorica, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
18.8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 06:57
dep. 06:57
20.6 km
arr. 06:59
dep. 06:59
21.9 km
Orid, Skola
arr. 07:01
dep. 07:01
22.8 km
Misar, Orasacki put
arr. 07:03
dep. 07:03
24 km
Korman kod Sapca
arr. 07:07
25.9 km
09:30 10:22 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:30
Sabac, Zorka 1
arr. 09:31
dep. 09:31
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 09:33
dep. 09:33
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 09:34
dep. 09:34
1.9 km
arr. 09:35
dep. 09:35
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:36
dep. 09:36
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 09:37
dep. 09:37
3.4 km
arr. 09:39
dep. 09:39
4.4 km
Misar, Polje
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 09:46
dep. 09:46
8 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 09:51
dep. 09:51
10.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
11.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 09:54
dep. 09:54
12.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 09:59
dep. 09:59
14.3 km
Miokus
arr. 10:01
dep. 10:01
15.7 km
Predvorica, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
18.8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 10:12
dep. 10:12
20.6 km
arr. 10:14
dep. 10:14
21.9 km
Misar, Orasacki put
arr. 10:18
dep. 10:18
24 km
Korman kod Sapca
arr. 10:22
25.9 km
10:20 11:12 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:20
Sabac, Zorka 1
arr. 10:21
dep. 10:21
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 10:23
dep. 10:23
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 10:24
dep. 10:24
1.9 km
arr. 10:25
dep. 10:25
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 10:26
dep. 10:26
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 10:27
dep. 10:27
3.4 km
arr. 10:29
dep. 10:29
4.4 km
Misar, Polje
arr. 10:30
dep. 10:30
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 10:36
dep. 10:36
8 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 10:41
dep. 10:41
10.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 10:43
dep. 10:43
11.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 10:44
dep. 10:44
12.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 10:49
dep. 10:49
14.3 km
Miokus
arr. 10:51
dep. 10:51
15.7 km
Predvorica, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
18.8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 11:02
dep. 11:02
20.6 km
arr. 11:04
dep. 11:04
21.9 km
Orid, Skola
arr. 11:06
dep. 11:06
22.8 km
Misar, Orasacki put
arr. 11:08
dep. 11:08
24 km
Korman kod Sapca
arr. 11:12
25.9 km
12:15 13:07 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:15
Sabac, Zorka 1
arr. 12:16
dep. 12:16
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 12:18
dep. 12:18
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 12:19
dep. 12:19
1.9 km
arr. 12:20
dep. 12:20
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 12:21
dep. 12:21
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 12:22
dep. 12:22
3.4 km
arr. 12:24
dep. 12:24
4.4 km
Misar, Polje
arr. 12:25
dep. 12:25
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 12:31
dep. 12:31
8 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 12:36
dep. 12:36
10.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
11.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 12:39
dep. 12:39
12.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 12:44
dep. 12:44
14.3 km
Miokus
arr. 12:46
dep. 12:46
15.7 km
Predvorica, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
18.8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 12:57
dep. 12:57
20.6 km
arr. 12:59
dep. 12:59
21.9 km
Misar, Orasacki put
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Korman kod Sapca
arr. 13:07
25.9 km
14:15 15:07 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:15
Sabac, Zorka 1
arr. 14:16
dep. 14:16
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 14:18
dep. 14:18
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 14:19
dep. 14:19
1.9 km
arr. 14:20
dep. 14:20
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 14:21
dep. 14:21
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 14:22
dep. 14:22
3.4 km
arr. 14:24
dep. 14:24
4.4 km
Misar, Polje
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 14:36
dep. 14:36
10.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
11.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 14:39
dep. 14:39
12.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 14:44
dep. 14:44
14.3 km
Miokus
arr. 14:46
dep. 14:46
15.7 km
Predvorica, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
18.8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 14:57
dep. 14:57
20.6 km
arr. 14:59
dep. 14:59
21.9 km
Misar, Orasacki put
arr. 15:03
dep. 15:03
24 km
Korman kod Sapca
arr. 15:07
25.9 km
15:15 16:07 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:15
Sabac, Zorka 1
arr. 15:16
dep. 15:16
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 15:18
dep. 15:18
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 15:19
dep. 15:19
1.9 km
arr. 15:20
dep. 15:20
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:21
dep. 15:21
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 15:22
dep. 15:22
3.4 km
arr. 15:24
dep. 15:24
4.4 km
Misar, Polje
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 15:36
dep. 15:36
10.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 15:38
dep. 15:38
11.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
12.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 15:44
dep. 15:44
14.3 km
Miokus
arr. 15:46
dep. 15:46
15.7 km
Predvorica, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
18.8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 15:57
dep. 15:57
20.6 km
arr. 15:59
dep. 15:59
21.9 km
Misar, Orasacki put
arr. 16:03
dep. 16:03
24 km
Korman kod Sapca
arr. 16:07
25.9 km
17:00 17:52 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:00
Sabac, Zorka 1
arr. 17:01
dep. 17:01
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 17:03
dep. 17:03
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 17:04
dep. 17:04
1.9 km
arr. 17:05
dep. 17:05
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 17:06
dep. 17:06
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 17:07
dep. 17:07
3.4 km
arr. 17:09
dep. 17:09
4.4 km
Misar, Polje
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 17:16
dep. 17:16
8 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 17:21
dep. 17:21
10.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
11.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 17:24
dep. 17:24
12.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 17:29
dep. 17:29
14.3 km
Miokus
arr. 17:31
dep. 17:31
15.7 km
Predvorica, Center
arr. 17:38
dep. 17:38
18.8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 17:42
dep. 17:42
20.6 km
arr. 17:44
dep. 17:44
21.9 km
Misar, Orasacki put
arr. 17:48
dep. 17:48
24 km
Korman kod Sapca
arr. 17:52
25.9 km
20:05 20:57 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:05
Sabac, Zorka 1
arr. 20:06
dep. 20:06
0.4 km
Sabac, Zorka 3
arr. 20:08
dep. 20:08
1.6 km
Sabac, Beli limovi
arr. 20:09
dep. 20:09
1.9 km
arr. 20:10
dep. 20:10
2.6 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 20:11
dep. 20:11
3.2 km
Misar, Sapcanka
arr. 20:12
dep. 20:12
3.4 km
arr. 20:14
dep. 20:14
4.4 km
Misar, Polje
arr. 20:15
dep. 20:15
5 km
Orasac kod Sapca
arr. 20:21
dep. 20:21
8 km
Mrdenovac, Okretnica
arr. 20:26
dep. 20:26
10.7 km
Mrdenovac, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
11.7 km
Mrdenovac, Ulaz
arr. 20:29
dep. 20:29
12.2 km
Mrdenovac, Budzaci
arr. 20:34
dep. 20:34
14.3 km
Miokus
arr. 20:36
dep. 20:36
15.7 km
Predvorica, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
18.8 km
Predvorica, Benzinska pumpa
arr. 20:47
dep. 20:47
20.6 km
arr. 20:49
dep. 20:49
21.9 km
Misar, Orasacki put
arr. 20:53
dep. 20:53
24 km
Korman kod Sapca
arr. 20:57
25.9 km

Naselja Sabac i Korman kod Sapca su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.