Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Jevremovac timetable

monday, 17.02.2020.
05:30 05:41 (00:11)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 05:30
Sabac, Bolnica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 05:33
dep. 05:33
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 05:34
dep. 05:34
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 05:35
dep. 05:35
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 05:39
dep. 05:39
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 05:40
dep. 05:40
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 05:41
6 km
06:30 06:47 (00:17)
Bus stationKekici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:30
Sabac, Bolnica
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:34
dep. 06:34
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 06:35
dep. 06:35
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 06:36
dep. 06:36
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:38
dep. 06:38
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:40
dep. 06:40
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:41
dep. 06:41
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:44
dep. 06:44
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:46
dep. 06:46
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:47
8 km
06:35 06:47 (00:12)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:35
Sabac, Bolnica
arr. 06:36
dep. 06:36
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:37
dep. 06:37
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 06:38
dep. 06:38
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 06:39
dep. 06:39
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:41
dep. 06:41
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:42
dep. 06:42
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:44
dep. 06:44
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:45
dep. 06:45
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:46
dep. 06:46
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 06:47
9.7 km
06:56 07:20 (00:24)
Beli limoviBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 06:56
Sabac, Zorka 3
arr. 06:57
dep. 06:57
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 06:59
dep. 06:59
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:01
dep. 07:01
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:03
dep. 07:03
2.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 07:05
dep. 07:05
3.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Sabac, Čavić
arr. 07:08
dep. 07:08
4.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 07:10
dep. 07:10
5.6 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 07:12
dep. 07:12
6.3 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 07:14
dep. 07:14
6.9 km
Jevremovac, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
7.7 km
Jevremovac, Lipa
arr. 07:18
dep. 07:18
8.4 km
Jevremovac, Bunar
arr. 07:20
9.3 km
08:45 09:02 (00:17)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:45
Sabac, Bolnica
arr. 08:47
dep. 08:47
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 08:49
dep. 08:49
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 08:50
dep. 08:50
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 08:51
dep. 08:51
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:52
dep. 08:52
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:54
dep. 08:54
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:55
dep. 08:55
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 08:58
dep. 08:58
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 08:59
dep. 08:59
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 09:00
dep. 09:00
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 09:02
9.7 km
08:58 09:20 (00:22)
VocarBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Vocar
dep. 08:58
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 08:59
dep. 08:59
1.1 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 09:00
dep. 09:00
1.5 km
arr. 09:02
dep. 09:02
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 09:03
dep. 09:03
2.6 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 09:05
dep. 09:05
3.5 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 09:06
dep. 09:06
3.6 km
Sabac, Čavić
arr. 09:08
dep. 09:08
4.4 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 09:10
dep. 09:10
5.3 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 09:12
dep. 09:12
6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 09:14
dep. 09:14
6.6 km
Jevremovac, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
7.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 09:18
dep. 09:18
18.1 km
Jevremovac, Bunar
arr. 09:20
19 km
09:58 10:20 (00:22)
VocarBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Vocar
dep. 09:58
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 09:59
dep. 09:59
1.1 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 10:00
dep. 10:00
1.5 km
arr. 10:02
dep. 10:02
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 10:03
dep. 10:03
2.6 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 10:05
dep. 10:05
3.5 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 10:06
dep. 10:06
3.6 km
Sabac, Čavić
arr. 10:08
dep. 10:08
4.4 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 10:10
dep. 10:10
5.3 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 10:14
dep. 10:14
6.6 km
Jevremovac, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
7.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 10:18
dep. 10:18
18.1 km
Jevremovac, Bunar
arr. 10:20
19 km
10:50 11:07 (00:17)
Bus stationKekici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:50
Sabac, Bolnica
arr. 10:52
dep. 10:52
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 10:54
dep. 10:54
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 10:55
dep. 10:55
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 10:56
dep. 10:56
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 10:58
dep. 10:58
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 11:00
dep. 11:00
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 11:01
dep. 11:01
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 11:04
dep. 11:04
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 11:06
dep. 11:06
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 11:07
8 km
10:58 11:20 (00:22)
VocarBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Vocar
dep. 10:58
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 10:59
dep. 10:59
1.1 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 11:00
dep. 11:00
1.5 km
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 11:03
dep. 11:03
2.6 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 11:06
dep. 11:06
3.6 km
Sabac, Čavić
arr. 11:08
dep. 11:08
4.4 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 11:10
dep. 11:10
5.3 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 11:14
dep. 11:14
6.6 km
Jevremovac, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
7.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 11:18
dep. 11:18
18.1 km
Jevremovac, Bunar
arr. 11:20
19 km
11:30 11:41 (00:11)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:30
Sabac, Bolnica
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 11:33
dep. 11:33
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 11:34
dep. 11:34
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 11:35
dep. 11:35
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 11:38
dep. 11:38
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 11:39
dep. 11:39
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 11:40
dep. 11:40
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 11:41
6 km
12:40 13:00 (00:20)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:40
Sabac, Bolnica
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 12:43
dep. 12:43
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 12:44
dep. 12:44
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 12:45
dep. 12:45
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:47
dep. 12:47
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:48
dep. 12:48
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:49
dep. 12:49
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:51
dep. 12:51
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 12:52
dep. 12:52
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 12:54
dep. 12:54
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 13:00
9.7 km
12:58 13:20 (00:22)
VocarBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Vocar
dep. 12:58
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 12:59
dep. 12:59
1.1 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 13:00
dep. 13:00
1.5 km
arr. 13:02
dep. 13:02
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 13:03
dep. 13:03
2.6 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 13:05
dep. 13:05
3.5 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 13:06
dep. 13:06
3.6 km
Sabac, Čavić
arr. 13:08
dep. 13:08
4.4 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 13:10
dep. 13:10
5.3 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 13:14
dep. 13:14
6.6 km
Jevremovac, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
7.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 13:18
dep. 13:18
18.1 km
Jevremovac, Bunar
arr. 13:20
19 km
14:40 14:50 (00:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 14:40
Jevremovac, Center
arr. 14:50
8 km
15:11 15:35 (00:24)
Beli limoviBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Beli limovi
dep. 15:11
Sabac, Zorka 3
arr. 15:12
dep. 15:12
0.5 km
Sabac, Zorka 1
arr. 15:14
dep. 15:14
1.3 km
Sabac, Bus station
arr. 15:16
dep. 15:16
2.1 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:18
dep. 15:18
2.9 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:20
dep. 15:20
3.6 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Sabac, Čavić
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:25
dep. 15:25
5.6 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:27
dep. 15:27
6.3 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:29
dep. 15:29
6.9 km
Jevremovac, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
7.7 km
Jevremovac, Lipa
arr. 15:33
dep. 15:33
8.4 km
Jevremovac, Bunar
arr. 15:35
9.3 km
15:20 15:35 (00:15)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:20
Sabac, Bolnica
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:23
dep. 15:23
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 15:24
dep. 15:24
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:26
dep. 15:26
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:27
dep. 15:27
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:28
dep. 15:28
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 15:30
dep. 15:30
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 15:31
dep. 15:31
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 15:35
9.7 km
15:25 15:35 (00:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:25
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
6 km
15:30 15:47 (00:17)
Bus stationKekici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Sabac, Bolnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:35
dep. 15:35
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 15:36
dep. 15:36
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:40
dep. 15:40
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:41
dep. 15:41
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 15:44
dep. 15:44
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 15:46
dep. 15:46
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 15:47
8 km
15:30 15:47 (00:17)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Sabac, Bolnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:35
dep. 15:35
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 15:36
dep. 15:36
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:39
dep. 15:39
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:40
dep. 15:40
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 15:43
dep. 15:43
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 15:44
dep. 15:44
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 15:47
9.7 km
17:15 17:32 (00:17)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:15
Sabac, Bolnica
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 17:19
dep. 17:19
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 17:20
dep. 17:20
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 17:21
dep. 17:21
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 17:25
dep. 17:25
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 17:28
dep. 17:28
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 17:29
dep. 17:29
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 17:32
9.7 km
17:58 18:20 (00:22)
VocarBunar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Vocar
dep. 17:58
Sabac, OS "Janko Veselinovic"
arr. 17:59
dep. 17:59
1.1 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 18:00
dep. 18:00
1.5 km
arr. 18:02
dep. 18:02
2 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 18:03
dep. 18:03
2.6 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 18:05
dep. 18:05
3.5 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 18:06
dep. 18:06
3.6 km
Sabac, Čavić
arr. 18:08
dep. 18:08
4.4 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 18:10
dep. 18:10
5.3 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 18:12
dep. 18:12
6 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 18:14
dep. 18:14
6.6 km
Jevremovac, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
7.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 18:18
dep. 18:18
18.1 km
Jevremovac, Bunar
arr. 18:20
19 km
18:00 18:11 (00:11)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:00
Jevremovac, Center
arr. 18:11
5.6 km
18:16 18:23 (00:07)
ČavićCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Čavić
dep. 18:16
Jevremovac, Center
arr. 18:23
5 km
19:30 19:41 (00:11)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:30
Sabac, Bolnica
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 19:33
dep. 19:33
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 19:34
dep. 19:34
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 19:35
dep. 19:35
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 19:38
dep. 19:38
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 19:39
dep. 19:39
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 19:40
dep. 19:40
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 19:41
6 km
19:40 19:57 (00:17)
Bus stationKekici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 19:40
Sabac, Bolnica
arr. 19:42
dep. 19:42
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 19:44
dep. 19:44
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 19:45
dep. 19:45
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 19:46
dep. 19:46
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 19:48
dep. 19:48
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 19:50
dep. 19:50
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 19:51
dep. 19:51
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 19:54
dep. 19:54
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 19:56
dep. 19:56
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 19:57
8 km
20:20 20:37 (00:17)
Bus stationCrkva
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:20
Sabac, Bolnica
arr. 20:22
dep. 20:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 20:24
dep. 20:24
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 20:25
dep. 20:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 20:26
dep. 20:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 20:29
dep. 20:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 20:30
dep. 20:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 20:33
dep. 20:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 20:34
dep. 20:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 20:37
9.7 km

Naselja Sabac i Jevremovac su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.