Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Bukor timetable

tuesday, 18.02.2020.
06:15 07:20 (01:05)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:15
Sabac, Bolnica
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:19
dep. 06:19
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 06:20
dep. 06:20
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 06:21
dep. 06:21
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:24
dep. 06:24
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:25
dep. 06:25
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:28
dep. 06:28
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:29
dep. 06:29
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 06:32
dep. 06:32
9.7 km
Varna, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 06:38
dep. 06:38
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Bojic, Zabran
arr. 06:43
dep. 06:43
15 km
Bojic, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
18 km
Sinosevic, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 06:57
dep. 06:57
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Metlic, Pandurovici
arr. 07:01
dep. 07:01
25 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 07:04
dep. 07:04
27 km
Krivaja kod Sapca
arr. 07:07
dep. 07:07
28 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
30 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 07:12
dep. 07:12
32 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 07:14
dep. 07:14
34 km
Bukor, Bugarcici
arr. 07:15
dep. 07:15
35 km
Bukor, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
37 km
Bukor, Dolina
arr. 07:19
dep. 07:19
38 km
Bukor, Groblje
arr. 07:20
39 km
10:20 11:30 (01:10)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:20
Sabac, Bolnica
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 10:24
dep. 10:24
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 10:25
dep. 10:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 10:26
dep. 10:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 10:27
dep. 10:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 10:30
dep. 10:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 10:33
dep. 10:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 10:34
dep. 10:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 10:35
dep. 10:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 10:43
dep. 10:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 10:45
dep. 10:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 10:48
dep. 10:48
15 km
Bojic, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 11:04
dep. 11:04
24 km
Metlic, Pandurovici
arr. 11:06
dep. 11:06
25 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 11:09
dep. 11:09
27 km
Krivaja kod Sapca
arr. 11:12
dep. 11:12
28 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
30 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 11:18
dep. 11:18
32 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 11:21
dep. 11:21
34 km
Bukor, Bugarcici
arr. 11:24
dep. 11:24
35 km
Bukor, Skola
arr. 11:27
dep. 11:27
37 km
Bukor, Dolina
arr. 11:29
dep. 11:29
38 km
Bukor, Groblje
arr. 11:30
39 km
12:20 13:55 (01:35)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:20
Sabac, Bolnica
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 12:24
dep. 12:24
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 12:25
dep. 12:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 12:26
dep. 12:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:27
dep. 12:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:29
dep. 12:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:30
dep. 12:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:33
dep. 12:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 12:34
dep. 12:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 12:37
dep. 12:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 12:48
dep. 12:48
15 km
Bojic, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
32 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 13:14
dep. 13:14
31 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 13:13
dep. 13:13
30 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 13:11
dep. 13:11
29 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
27 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 13:17
dep. 13:17
33 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 13:19
dep. 13:19
34 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
35 km
Rumska, Skakala
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Rumska, Ugljara
arr. 13:26
dep. 13:26
38 km
Rumska, Gornja
arr. 13:30
dep. 13:30
40 km
Rumska, Derici
arr. 13:31
dep. 13:31
41 km
Rumska, Donja
arr. 13:33
dep. 13:33
42 km
Rumska, Skola
arr. 13:35
dep. 13:35
43 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 13:37
dep. 13:37
44 km
Krivaja kod Sapca
arr. 13:38
dep. 13:38
45 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
47 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 13:43
dep. 13:43
49 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 13:46
dep. 13:46
51 km
Bukor, Bugarcici
arr. 13:48
dep. 13:48
52 km
Bukor, Skola
arr. 13:51
dep. 13:51
54 km
Bukor, Dolina
arr. 13:53
dep. 13:53
55 km
Bukor, Groblje
arr. 13:55
56 km
15:30 16:50 (01:20)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Sabac, Bolnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:35
dep. 15:35
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 15:36
dep. 15:36
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:39
dep. 15:39
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:40
dep. 15:40
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 15:43
dep. 15:43
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 15:44
dep. 15:44
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 15:47
dep. 15:47
9.7 km
Varna, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 15:52
dep. 15:52
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 15:53
dep. 15:53
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 15:55
dep. 15:55
14 km
Bojic, Zabran
arr. 15:58
dep. 15:58
15 km
Bojic, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
18 km
Sinosevic, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 16:12
dep. 16:12
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:14
dep. 16:14
24 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 16:17
dep. 16:17
26 km
Rumska, Skakala
arr. 16:19
dep. 16:19
27 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:21
dep. 16:21
28 km
Rumska, Gornja
arr. 16:25
dep. 16:25
30 km
Rumska, Derici
arr. 16:26
dep. 16:26
31 km
Rumska, Donja
arr. 16:28
dep. 16:28
32 km
Rumska, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
33 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 16:32
dep. 16:32
34 km
Krivaja kod Sapca
arr. 16:33
dep. 16:33
35 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
37 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 16:38
dep. 16:38
39 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 16:41
dep. 16:41
41 km
Bukor, Bugarcici
arr. 16:43
dep. 16:43
42 km
Bukor, Skola
arr. 16:46
dep. 16:46
44 km
Bukor, Dolina
arr. 16:48
dep. 16:48
45 km
Bukor, Groblje
arr. 16:50
46 km
17:15 18:25 (01:10)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:15
Sabac, Bolnica
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 17:19
dep. 17:19
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 17:20
dep. 17:20
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 17:21
dep. 17:21
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 17:25
dep. 17:25
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 17:28
dep. 17:28
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 17:29
dep. 17:29
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 17:32
dep. 17:32
9.7 km
Varna, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 17:37
dep. 17:37
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Bojic, Zabran
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Bojic, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
18 km
Sinosevic, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 17:57
dep. 17:57
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 17:59
dep. 17:59
24 km
Metlic, Pandurovici
arr. 18:01
dep. 18:01
25 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 18:04
dep. 18:04
27 km
Krivaja kod Sapca
arr. 18:07
dep. 18:07
28 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
30 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 18:13
dep. 18:13
32 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 18:16
dep. 18:16
34 km
Bukor, Bugarcici
arr. 18:19
dep. 18:19
35 km
Bukor, Skola
arr. 18:22
dep. 18:22
37 km
Bukor, Dolina
arr. 18:24
dep. 18:24
38 km
Bukor, Groblje
arr. 18:25
39 km
20:20 21:45 (01:25)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:20
Sabac, Bolnica
arr. 20:22
dep. 20:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 20:24
dep. 20:24
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 20:25
dep. 20:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 20:26
dep. 20:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 20:29
dep. 20:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 20:30
dep. 20:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 20:33
dep. 20:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 20:34
dep. 20:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 20:37
dep. 20:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 20:42
dep. 20:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 20:43
dep. 20:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 20:45
dep. 20:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 20:48
dep. 20:48
15 km
Bojic, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
32 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 21:14
dep. 21:14
31 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 21:13
dep. 21:13
30 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 21:11
dep. 21:11
29 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
27 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 21:17
dep. 21:17
33 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 21:19
dep. 21:19
34 km
Metlic, Pandurovici
arr. 21:21
dep. 21:21
35 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 21:24
dep. 21:24
37 km
Krivaja kod Sapca
arr. 21:27
dep. 21:27
38 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
40 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 21:33
dep. 21:33
41 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 21:36
dep. 21:36
43 km
Bukor, Bugarcici
arr. 21:39
dep. 21:39
45 km
Bukor, Skola
arr. 21:42
dep. 21:42
47 km
Bukor, Dolina
arr. 21:44
dep. 21:44
48 km
Bukor, Groblje
arr. 21:45
49 km
Sabac - Bukor timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:15 07:20 (01:05)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:15
Sabac, Bolnica
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 06:19
dep. 06:19
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 06:20
dep. 06:20
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 06:21
dep. 06:21
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:22
dep. 06:22
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:24
dep. 06:24
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:25
dep. 06:25
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:28
dep. 06:28
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:29
dep. 06:29
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 06:32
dep. 06:32
9.7 km
Varna, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 06:38
dep. 06:38
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Bojic, Zabran
arr. 06:43
dep. 06:43
15 km
Bojic, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
18 km
Sinosevic, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 06:57
dep. 06:57
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Metlic, Pandurovici
arr. 07:01
dep. 07:01
25 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 07:04
dep. 07:04
27 km
Krivaja kod Sapca
arr. 07:07
dep. 07:07
28 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
30 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 07:12
dep. 07:12
32 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 07:14
dep. 07:14
34 km
Bukor, Bugarcici
arr. 07:15
dep. 07:15
35 km
Bukor, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
37 km
Bukor, Dolina
arr. 07:19
dep. 07:19
38 km
Bukor, Groblje
arr. 07:20
39 km
10:20 11:30 (01:10)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 10:20
Sabac, Bolnica
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 10:24
dep. 10:24
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 10:25
dep. 10:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 10:26
dep. 10:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 10:27
dep. 10:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 10:30
dep. 10:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 10:31
dep. 10:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 10:33
dep. 10:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 10:34
dep. 10:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 10:35
dep. 10:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 10:43
dep. 10:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 10:45
dep. 10:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 10:48
dep. 10:48
15 km
Bojic, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 11:04
dep. 11:04
24 km
Metlic, Pandurovici
arr. 11:06
dep. 11:06
25 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 11:09
dep. 11:09
27 km
Krivaja kod Sapca
arr. 11:12
dep. 11:12
28 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
30 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 11:18
dep. 11:18
32 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 11:21
dep. 11:21
34 km
Bukor, Bugarcici
arr. 11:24
dep. 11:24
35 km
Bukor, Skola
arr. 11:27
dep. 11:27
37 km
Bukor, Dolina
arr. 11:29
dep. 11:29
38 km
Bukor, Groblje
arr. 11:30
39 km
12:20 13:55 (01:35)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:20
Sabac, Bolnica
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 12:24
dep. 12:24
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 12:25
dep. 12:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 12:26
dep. 12:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:27
dep. 12:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:29
dep. 12:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:30
dep. 12:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:33
dep. 12:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 12:34
dep. 12:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 12:37
dep. 12:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 12:48
dep. 12:48
15 km
Bojic, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
32 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 13:14
dep. 13:14
31 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 13:13
dep. 13:13
30 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 13:11
dep. 13:11
29 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
27 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 13:17
dep. 13:17
33 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 13:19
dep. 13:19
34 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
35 km
Rumska, Skakala
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Rumska, Ugljara
arr. 13:26
dep. 13:26
38 km
Rumska, Gornja
arr. 13:30
dep. 13:30
40 km
Rumska, Derici
arr. 13:31
dep. 13:31
41 km
Rumska, Donja
arr. 13:33
dep. 13:33
42 km
Rumska, Skola
arr. 13:35
dep. 13:35
43 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 13:37
dep. 13:37
44 km
Krivaja kod Sapca
arr. 13:38
dep. 13:38
45 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
47 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 13:43
dep. 13:43
49 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 13:46
dep. 13:46
51 km
Bukor, Bugarcici
arr. 13:48
dep. 13:48
52 km
Bukor, Skola
arr. 13:51
dep. 13:51
54 km
Bukor, Dolina
arr. 13:53
dep. 13:53
55 km
Bukor, Groblje
arr. 13:55
56 km
15:30 16:50 (01:20)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
Sabac, Bolnica
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 15:35
dep. 15:35
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 15:36
dep. 15:36
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 15:39
dep. 15:39
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 15:40
dep. 15:40
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 15:43
dep. 15:43
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 15:44
dep. 15:44
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 15:45
dep. 15:45
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 15:47
dep. 15:47
9.7 km
Varna, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 15:52
dep. 15:52
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 15:53
dep. 15:53
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 15:55
dep. 15:55
14 km
Bojic, Zabran
arr. 15:58
dep. 15:58
15 km
Bojic, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
18 km
Sinosevic, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 16:12
dep. 16:12
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:14
dep. 16:14
24 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 16:17
dep. 16:17
26 km
Rumska, Skakala
arr. 16:19
dep. 16:19
27 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:21
dep. 16:21
28 km
Rumska, Gornja
arr. 16:25
dep. 16:25
30 km
Rumska, Derici
arr. 16:26
dep. 16:26
31 km
Rumska, Donja
arr. 16:28
dep. 16:28
32 km
Rumska, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
33 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 16:32
dep. 16:32
34 km
Krivaja kod Sapca
arr. 16:33
dep. 16:33
35 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
37 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 16:38
dep. 16:38
39 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 16:41
dep. 16:41
41 km
Bukor, Bugarcici
arr. 16:43
dep. 16:43
42 km
Bukor, Skola
arr. 16:46
dep. 16:46
44 km
Bukor, Dolina
arr. 16:48
dep. 16:48
45 km
Bukor, Groblje
arr. 16:50
46 km
17:15 18:25 (01:10)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 17:15
Sabac, Bolnica
arr. 17:17
dep. 17:17
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 17:19
dep. 17:19
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 17:20
dep. 17:20
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 17:21
dep. 17:21
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 17:22
dep. 17:22
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 17:25
dep. 17:25
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 17:28
dep. 17:28
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 17:29
dep. 17:29
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 17:32
dep. 17:32
9.7 km
Varna, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 17:37
dep. 17:37
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Bojic, Zabran
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Bojic, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
18 km
Sinosevic, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 17:57
dep. 17:57
23 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 17:59
dep. 17:59
24 km
Metlic, Pandurovici
arr. 18:01
dep. 18:01
25 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 18:04
dep. 18:04
27 km
Krivaja kod Sapca
arr. 18:07
dep. 18:07
28 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
30 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 18:13
dep. 18:13
32 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 18:16
dep. 18:16
34 km
Bukor, Bugarcici
arr. 18:19
dep. 18:19
35 km
Bukor, Skola
arr. 18:22
dep. 18:22
37 km
Bukor, Dolina
arr. 18:24
dep. 18:24
38 km
Bukor, Groblje
arr. 18:25
39 km
20:20 21:45 (01:25)
Bus stationGroblje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:20
Sabac, Bolnica
arr. 20:22
dep. 20:22
1 km
Sabac, Dekor - parkic
arr. 20:24
dep. 20:24
1.7 km
Sabac, OS "Laza Lazarevic"
arr. 20:25
dep. 20:25
2.1 km
Sabac, Čavić
arr. 20:26
dep. 20:26
2.8 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 20:29
dep. 20:29
4.7 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 20:30
dep. 20:30
5.3 km
Jevremovac, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Jevremovac, Lipa
arr. 20:33
dep. 20:33
6.7 km
Jevremovac, Bunar
arr. 20:34
dep. 20:34
7.6 km
Jevremovac, Kekici
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Jevremovac, Crkva
arr. 20:37
dep. 20:37
9.7 km
Varna, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Varna, Moskovljevici
arr. 20:42
dep. 20:42
12 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 20:43
dep. 20:43
13 km
Slatina kod Sapca
arr. 20:45
dep. 20:45
14 km
Bojic, Zabran
arr. 20:48
dep. 20:48
15 km
Bojic, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
18 km
Sinosevic, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
21 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
32 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 21:14
dep. 21:14
31 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 21:13
dep. 21:13
30 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 21:11
dep. 21:11
29 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
27 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 21:17
dep. 21:17
33 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 21:19
dep. 21:19
34 km
Metlic, Pandurovici
arr. 21:21
dep. 21:21
35 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 21:24
dep. 21:24
37 km
Krivaja kod Sapca
arr. 21:27
dep. 21:27
38 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 21:30
dep. 21:30
40 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 21:33
dep. 21:33
41 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 21:36
dep. 21:36
43 km
Bukor, Bugarcici
arr. 21:39
dep. 21:39
45 km
Bukor, Skola
arr. 21:42
dep. 21:42
47 km
Bukor, Dolina
arr. 21:44
dep. 21:44
48 km
Bukor, Groblje
arr. 21:45
49 km

Naselja Sabac i Bukor su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.