Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sabac - Bela Reka timetable

thursday, 20.02.2020.
06:30 07:15 (00:45)
Bus stationLoncara
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:32
dep. 06:32
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:35
dep. 06:35
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:37
dep. 06:37
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:42
dep. 06:42
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:43
dep. 06:43
8.9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 06:45
dep. 06:45
10.4 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 06:48
dep. 06:48
12.6 km
Slepcevic, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
14.2 km
arr. 06:54
dep. 06:54
16.6 km
arr. 06:55
dep. 06:55
17.4 km
Duvaniste, Center
arr. 06:57
dep. 06:57
18.4 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 06:58
dep. 06:58
19.5 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 07:01
dep. 07:01
21.1 km
Lipolist, Cupici
arr. 07:02
dep. 07:02
21.9 km
Lipolist, Vujanici
arr. 07:03
dep. 07:03
22.6 km
Lipolist, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
23.8 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 07:06
dep. 07:06
24.9 km
Lipolist, Budijara
arr. 07:07
dep. 07:07
25.5 km
Lipolist, Groblje
arr. 07:08
dep. 07:08
26.3 km
Bela Reka, Ilici
arr. 07:11
dep. 07:11
28.6 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 07:12
dep. 07:12
29.1 km
Bela Reka, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
31 km
Bela Reka, Loncara
arr. 07:15
32 km
08:00 08:45 (00:45)
Bus stationLoncara
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:02
dep. 08:02
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:04
dep. 08:04
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 08:05
dep. 08:05
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 08:07
dep. 08:07
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 08:08
dep. 08:08
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 08:12
dep. 08:12
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 08:13
dep. 08:13
8.9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 08:15
dep. 08:15
10.4 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 08:18
dep. 08:18
12.6 km
Slepcevic, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
14.2 km
arr. 08:24
dep. 08:24
16.6 km
arr. 08:25
dep. 08:25
17.4 km
Duvaniste, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
18.4 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 08:28
dep. 08:28
19.5 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 08:31
dep. 08:31
21.1 km
Lipolist, Cupici
arr. 08:32
dep. 08:32
21.9 km
Lipolist, Vujanici
arr. 08:33
dep. 08:33
22.6 km
Lipolist, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
23.8 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 08:36
dep. 08:36
24.9 km
Lipolist, Budijara
arr. 08:37
dep. 08:37
25.5 km
Lipolist, Groblje
arr. 08:38
dep. 08:38
26.3 km
Bela Reka, Ilici
arr. 08:41
dep. 08:41
28.6 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
29.1 km
Bela Reka, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
31 km
Bela Reka, Loncara
arr. 08:45
32 km
09:45 10:30 (00:45)
Bus stationLoncara
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:45
arr. 09:47
dep. 09:47
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 09:49
dep. 09:49
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 09:50
dep. 09:50
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 09:52
dep. 09:52
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 09:53
dep. 09:53
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 09:55
dep. 09:55
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 09:57
dep. 09:57
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 09:58
dep. 09:58
8.9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 10:00
dep. 10:00
10.4 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 10:03
dep. 10:03
12.6 km
Slepcevic, Center
arr. 10:06
dep. 10:06
14.2 km
arr. 10:09
dep. 10:09
16.6 km
arr. 10:10
dep. 10:10
17.4 km
Duvaniste, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
18.4 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 10:13
dep. 10:13
19.5 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 10:16
dep. 10:16
21.1 km
Lipolist, Cupici
arr. 10:17
dep. 10:17
21.9 km
Lipolist, Vujanici
arr. 10:18
dep. 10:18
22.6 km
Lipolist, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
23.8 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 10:21
dep. 10:21
24.9 km
Lipolist, Budijara
arr. 10:22
dep. 10:22
25.5 km
Lipolist, Groblje
arr. 10:23
dep. 10:23
26.3 km
Bela Reka, Ilici
arr. 10:26
dep. 10:26
28.6 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 10:27
dep. 10:27
29.1 km
Bela Reka, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
31 km
Bela Reka, Loncara
arr. 10:30
32 km
11:20 12:05 (00:45)
Bus stationLoncara
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:20
arr. 11:22
dep. 11:22
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:24
dep. 11:24
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:25
dep. 11:25
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:27
dep. 11:27
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:28
dep. 11:28
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:30
dep. 11:30
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:32
dep. 11:32
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 11:33
dep. 11:33
8.9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 11:35
dep. 11:35
10.4 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 11:38
dep. 11:38
12.6 km
Slepcevic, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
14.2 km
arr. 11:44
dep. 11:44
16.6 km
arr. 11:45
dep. 11:45
17.4 km
Duvaniste, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
18.4 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 11:48
dep. 11:48
19.5 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 11:51
dep. 11:51
21.1 km
Lipolist, Cupici
arr. 11:52
dep. 11:52
21.9 km
Lipolist, Vujanici
arr. 11:53
dep. 11:53
22.6 km
Lipolist, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
23.8 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 11:56
dep. 11:56
24.9 km
Lipolist, Budijara
arr. 11:57
dep. 11:57
25.5 km
Lipolist, Groblje
arr. 11:58
dep. 11:58
26.3 km
Bela Reka, Ilici
arr. 12:01
dep. 12:01
28.6 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 12:02
dep. 12:02
29.1 km
Bela Reka, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
31 km
Bela Reka, Loncara
arr. 12:05
32 km
12:50 13:35 (00:45)
Bus stationLoncara
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 12:50
arr. 12:52
dep. 12:52
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:55
dep. 12:55
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:57
dep. 12:57
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:58
dep. 12:58
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:02
dep. 13:02
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:03
dep. 13:03
8.9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 13:05
dep. 13:05
10.4 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 13:08
dep. 13:08
12.6 km
Slepcevic, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
14.2 km
arr. 13:14
dep. 13:14
16.6 km
arr. 13:15
dep. 13:15
17.4 km
Duvaniste, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
18.4 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 13:18
dep. 13:18
19.5 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 13:21
dep. 13:21
21.1 km
Lipolist, Cupici
arr. 13:22
dep. 13:22
21.9 km
Lipolist, Vujanici
arr. 13:23
dep. 13:23
22.6 km
Lipolist, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
23.8 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 13:26
dep. 13:26
24.9 km
Lipolist, Budijara
arr. 13:27
dep. 13:27
25.5 km
Lipolist, Groblje
arr. 13:28
dep. 13:28
26.3 km
Bela Reka, Ilici
arr. 13:31
dep. 13:31
28.6 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
29.1 km
Bela Reka, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
31 km
Bela Reka, Loncara
arr. 13:35
32 km
13:40 14:25 (00:45)
Bus stationLoncara
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 13:40
arr. 13:42
dep. 13:42
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 13:45
dep. 13:45
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:47
dep. 13:47
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:48
dep. 13:48
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:50
dep. 13:50
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:52
dep. 13:52
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:53
dep. 13:53
8.9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 13:55
dep. 13:55
10.4 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 13:58
dep. 13:58
12.6 km
Slepcevic, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
14.2 km
arr. 14:04
dep. 14:04
16.6 km
arr. 14:05
dep. 14:05
17.4 km
Duvaniste, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
18.4 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 14:08
dep. 14:08
19.5 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 14:11
dep. 14:11
21.1 km
Lipolist, Cupici
arr. 14:12
dep. 14:12
21.9 km
Lipolist, Vujanici
arr. 14:13
dep. 14:13
22.6 km
Lipolist, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
23.8 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 14:16
dep. 14:16
24.9 km
Lipolist, Budijara
arr. 14:17
dep. 14:17
25.5 km
Lipolist, Groblje
arr. 14:18
dep. 14:18
26.3 km
Bela Reka, Ilici
arr. 14:21
dep. 14:21
28.6 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
29.1 km
Bela Reka, Center
arr. 14:23
dep. 14:23
31 km
Bela Reka, Loncara
arr. 14:25
32 km
15:30 16:15 (00:45)
Bus stationLoncara
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:32
dep. 15:32
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 15:34
dep. 15:34
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 15:35
dep. 15:35
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 15:37
dep. 15:37
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 15:38
dep. 15:38
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 15:42
dep. 15:42
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 15:43
dep. 15:43
8.9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 15:45
dep. 15:45
10.4 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 15:48
dep. 15:48
12.6 km
Slepcevic, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
14.2 km
arr. 15:54
dep. 15:54
16.6 km
arr. 15:55
dep. 15:55
17.4 km
Duvaniste, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
18.4 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 15:58
dep. 15:58
19.5 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 16:01
dep. 16:01
21.1 km
Lipolist, Cupici
arr. 16:02
dep. 16:02
21.9 km
Lipolist, Vujanici
arr. 16:03
dep. 16:03
22.6 km
Lipolist, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
23.8 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 16:06
dep. 16:06
24.9 km
Lipolist, Budijara
arr. 16:07
dep. 16:07
25.5 km
Lipolist, Groblje
arr. 16:08
dep. 16:08
26.3 km
Bela Reka, Ilici
arr. 16:11
dep. 16:11
28.6 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 16:12
dep. 16:12
29.1 km
Bela Reka, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
31 km
Bela Reka, Loncara
arr. 16:15
32 km
18:35 19:20 (00:45)
Bus stationLoncara
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 18:35
arr. 18:37
dep. 18:37
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:39
dep. 18:39
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:40
dep. 18:40
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:42
dep. 18:42
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:43
dep. 18:43
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:45
dep. 18:45
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:47
dep. 18:47
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 18:48
dep. 18:48
8.9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 18:50
dep. 18:50
10.4 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 18:53
dep. 18:53
12.6 km
Slepcevic, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
14.2 km
arr. 18:59
dep. 18:59
16.6 km
arr. 19:00
dep. 19:00
17.4 km
Duvaniste, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
18.4 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 19:03
dep. 19:03
19.5 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 19:06
dep. 19:06
21.1 km
Lipolist, Cupici
arr. 19:07
dep. 19:07
21.9 km
Lipolist, Vujanici
arr. 19:08
dep. 19:08
22.6 km
Lipolist, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
23.8 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 19:11
dep. 19:11
24.9 km
Lipolist, Budijara
arr. 19:12
dep. 19:12
25.5 km
Lipolist, Groblje
arr. 19:13
dep. 19:13
26.3 km
Bela Reka, Ilici
arr. 19:16
dep. 19:16
28.6 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 19:17
dep. 19:17
29.1 km
Bela Reka, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
31 km
Bela Reka, Loncara
arr. 19:20
32 km
20:10 20:55 (00:45)
Bus stationLoncara
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:10
arr. 20:12
dep. 20:12
1.6 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 20:14
dep. 20:14
3 km
Sabac, Kamicak
arr. 20:15
dep. 20:15
3.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 20:17
dep. 20:17
4.6 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 20:18
dep. 20:18
5.5 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 20:20
dep. 20:20
7 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 20:22
dep. 20:22
8.2 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 20:23
dep. 20:23
8.9 km
Stitar, Mitrovici
arr. 20:25
dep. 20:25
10.4 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 20:28
dep. 20:28
12.6 km
Slepcevic, Center
arr. 20:31
dep. 20:31
14.2 km
arr. 20:34
dep. 20:34
16.6 km
arr. 20:35
dep. 20:35
17.4 km
Duvaniste, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
18.4 km
Duvaniste, Lipoliski put
arr. 20:38
dep. 20:38
19.5 km
Duvaniste, Stovariste
arr. 20:41
dep. 20:41
21.1 km
Lipolist, Cupici
arr. 20:42
dep. 20:42
21.9 km
Lipolist, Vujanici
arr. 20:43
dep. 20:43
22.6 km
Lipolist, Center
arr. 20:44
dep. 20:44
23.8 km
Lipolist, Krivi bagrem
arr. 20:46
dep. 20:46
24.9 km
Lipolist, Budijara
arr. 20:47
dep. 20:47
25.5 km
Lipolist, Groblje
arr. 20:48
dep. 20:48
26.3 km
Bela Reka, Ilici
arr. 20:51
dep. 20:51
28.6 km
Bela Reka, Ulaz
arr. 20:52
dep. 20:52
29.1 km
Bela Reka, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
31 km
Bela Reka, Loncara
arr. 20:55
32 km

Naselja Sabac i Bela Reka su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.