Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Sabac - Banovo Polje timetable

saturday, 04.07.2020.
11:10 12:25 (01:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:10
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
15 km
Uzvece, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
19 km
Glusci, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
23 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
28 km
Bogatic, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
34 km
Sovljak kod Bogatica, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
39 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
41 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
44 km
Banovo Polje, Center
arr. 12:25
47 km
20:05 21:20 (01:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:05
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 20:23
dep. 20:23
11 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
15 km
Uzvece, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
19 km
Glusci, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
23 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 20:49
dep. 20:49
28 km
Bogatic, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
34 km
Sovljak kod Bogatica, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
39 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
41 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
44 km
Banovo Polje, Center
arr. 21:20
47 km
Sabac - Banovo Polje timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
20:05 21:20 (01:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:05
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 20:23
dep. 20:23
11 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
15 km
Uzvece, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
19 km
Glusci, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
23 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 20:49
dep. 20:49
28 km
Bogatic, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
34 km
Sovljak kod Bogatica, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
39 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
41 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
44 km
Banovo Polje, Center
arr. 21:20
47 km
Sabac - Banovo Polje timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
06:20 07:35 (01:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 06:20
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
11 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
15 km
Uzvece, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
19 km
Glusci, Center
arr. 06:57
dep. 06:57
23 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
28 km
Bogatic, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
34 km
Sovljak kod Bogatica, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
39 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
41 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
44 km
Banovo Polje, Center
arr. 07:35
47 km
09:00 10:15 (01:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 09:00
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
11 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
15 km
Uzvece, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
19 km
Glusci, Center
arr. 09:37
dep. 09:37
23 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
28 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
34 km
Sovljak kod Bogatica, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
39 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
41 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
44 km
Banovo Polje, Center
arr. 10:15
47 km
11:10 12:25 (01:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 11:10
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
15 km
Uzvece, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
19 km
Glusci, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
23 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
28 km
Bogatic, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
34 km
Sovljak kod Bogatica, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
39 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
41 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
44 km
Banovo Polje, Center
arr. 12:25
47 km
20:05 21:20 (01:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sabac, Bus station
dep. 20:05
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 20:23
dep. 20:23
11 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
15 km
Uzvece, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
19 km
Glusci, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
23 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 20:49
dep. 20:49
28 km
Bogatic, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
34 km
Sovljak kod Bogatica, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
39 km
Glogovac kod Bogatica, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
41 km
Crna Bara kod Bogatica, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
44 km
Banovo Polje, Center
arr. 21:20
47 km

Naselja Sabac i Banovo Polje su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sabac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.