Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rutosi - Nova Varos timetable

sunday, 02.10.2022.
07:00 07:45 (00:45)
Međa glavaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rutosi, Međa glava
dep. 07:00
Rutosi
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Rutosi, Kruška
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
4.5 km
Rutosi, Jasenje
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Radoinja, Bunar
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Radoinja, Mramor
arr. 07:17
dep. 07:17
7.5 km
Radoinja
arr. 07:18
dep. 07:18
8 km
Radoinja, Lekovici
arr. 07:19
dep. 07:19
9 km
Radoinja, Međa
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 07:24
dep. 07:24
12 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 07:27
dep. 07:27
14 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 07:35
dep. 07:35
20 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 07:40
dep. 07:40
21 km
Nova Varos, Stadion
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Nova Varos, Bus station
arr. 07:45
25 km
12:00 12:45 (00:45)
Međa glavaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rutosi, Međa glava
dep. 12:00
Rutosi
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Rutosi, Kruška
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 12:10
dep. 12:10
4.5 km
Rutosi, Jasenje
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Radoinja, Bunar
arr. 12:16
dep. 12:16
7 km
Radoinja, Mramor
arr. 12:17
dep. 12:17
7.5 km
Radoinja
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Radoinja, Lekovici
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Radoinja, Međa
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
14 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 12:30
dep. 12:30
16 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 12:35
dep. 12:35
20 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 12:40
dep. 12:40
21 km
Nova Varos, Stadion
arr. 12:43
dep. 12:43
24 km
Nova Varos, Bus station
arr. 12:45
25 km
17:40 18:20 (00:40)
Međa glavaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rutosi, Međa glava
dep. 17:40
Rutosi
arr. 17:42
dep. 17:42
2 km
Rutosi, Kruška
arr. 17:44
dep. 17:44
4 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
4.5 km
Rutosi, Jasenje
arr. 17:48
dep. 17:48
5 km
Radoinja, Bunar
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Radoinja, Mramor
arr. 17:53
dep. 17:53
7.5 km
Radoinja
arr. 17:54
dep. 17:54
8 km
Radoinja, Lekovici
arr. 17:56
dep. 17:56
9 km
Radoinja, Međa
arr. 17:58
dep. 17:58
10 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 18:00
dep. 18:00
12 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
14 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 18:10
dep. 18:10
16 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 18:12
dep. 18:12
20 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 18:14
dep. 18:14
21 km
Nova Varos, Stadion
arr. 18:16
dep. 18:16
24 km
Nova Varos, Bus station
arr. 18:20
25 km
Rutosi - Nova Varos timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
07:00 07:45 (00:45)
Međa glavaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rutosi, Međa glava
dep. 07:00
Rutosi
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Rutosi, Kruška
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
4.5 km
Rutosi, Jasenje
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Radoinja, Bunar
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Radoinja, Mramor
arr. 07:17
dep. 07:17
7.5 km
Radoinja
arr. 07:18
dep. 07:18
8 km
Radoinja, Lekovici
arr. 07:19
dep. 07:19
9 km
Radoinja, Međa
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 07:24
dep. 07:24
12 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 07:27
dep. 07:27
14 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 07:35
dep. 07:35
20 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 07:40
dep. 07:40
21 km
Nova Varos, Stadion
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Nova Varos, Bus station
arr. 07:45
25 km
07:00 07:45 (00:45)
Međa glavaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rutosi, Međa glava
dep. 07:00
Rutosi
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Rutosi, Kruška
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
4.5 km
Rutosi, Jasenje
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Radoinja, Bunar
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Radoinja, Mramor
arr. 07:17
dep. 07:17
7.5 km
Radoinja
arr. 07:18
dep. 07:18
8 km
Radoinja, Lekovici
arr. 07:19
dep. 07:19
9 km
Radoinja, Međa
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 07:24
dep. 07:24
12 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 07:27
dep. 07:27
14 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 07:35
dep. 07:35
20 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 07:40
dep. 07:40
21 km
Nova Varos, Stadion
arr. 07:43
dep. 07:43
24 km
Nova Varos, Bus station
arr. 07:45
25 km
12:00 12:45 (00:45)
Međa glavaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rutosi, Međa glava
dep. 12:00
Rutosi
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Rutosi, Kruška
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 12:10
dep. 12:10
4.5 km
Rutosi, Jasenje
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Radoinja, Bunar
arr. 12:16
dep. 12:16
7 km
Radoinja, Mramor
arr. 12:17
dep. 12:17
7.5 km
Radoinja
arr. 12:18
dep. 12:18
8 km
Radoinja, Lekovici
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Radoinja, Međa
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
14 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 12:30
dep. 12:30
16 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 12:35
dep. 12:35
20 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 12:40
dep. 12:40
21 km
Nova Varos, Stadion
arr. 12:43
dep. 12:43
24 km
Nova Varos, Bus station
arr. 12:45
25 km
13:30 14:10 (00:40)
Međa glavaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rutosi, Međa glava
dep. 13:30
Rutosi
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
Rutosi, Kruška
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 13:36
dep. 13:36
4.5 km
Rutosi, Jasenje
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Radoinja, Bunar
arr. 13:41
dep. 13:41
7 km
Radoinja, Mramor
arr. 13:42
dep. 13:42
7.5 km
Radoinja
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Radoinja, Lekovici
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Radoinja, Međa
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 13:49
dep. 13:49
12 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 14:00
dep. 14:00
20 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Nova Varos, Stadion
arr. 14:08
dep. 14:08
24 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:10
25 km
13:45 14:30 (00:45)
Međa glavaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rutosi, Međa glava
dep. 13:45
Rutosi
arr. 13:47
dep. 13:47
2 km
Rutosi, Kruška
arr. 13:49
dep. 13:49
4 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 13:52
dep. 13:52
4.5 km
Rutosi, Jasenje
arr. 13:54
dep. 13:54
5 km
Radoinja, Bunar
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Radoinja, Mramor
arr. 13:59
dep. 13:59
7.5 km
Radoinja
arr. 14:01
dep. 14:01
8 km
Radoinja, Lekovici
arr. 14:03
dep. 14:03
9 km
Radoinja, Međa
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 14:08
dep. 14:08
12 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
14 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 14:20
dep. 14:20
16 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 14:22
dep. 14:22
20 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 14:24
dep. 14:24
21 km
Nova Varos, Stadion
arr. 14:26
dep. 14:26
24 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:30
25 km
17:40 18:20 (00:40)
Međa glavaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rutosi, Međa glava
dep. 17:40
Rutosi
arr. 17:42
dep. 17:42
2 km
Rutosi, Kruška
arr. 17:44
dep. 17:44
4 km
Rutosi, Racova stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
4.5 km
Rutosi, Jasenje
arr. 17:48
dep. 17:48
5 km
Radoinja, Bunar
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Radoinja, Mramor
arr. 17:53
dep. 17:53
7.5 km
Radoinja
arr. 17:54
dep. 17:54
8 km
Radoinja, Lekovici
arr. 17:56
dep. 17:56
9 km
Radoinja, Međa
arr. 17:58
dep. 17:58
10 km
Radoinja, Pjanski krs
arr. 18:00
dep. 18:00
12 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
14 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 18:10
dep. 18:10
16 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 18:12
dep. 18:12
20 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 18:14
dep. 18:14
21 km
Nova Varos, Stadion
arr. 18:16
dep. 18:16
24 km
Nova Varos, Bus station
arr. 18:20
25 km

Naselja Rutosi i Nova Varos su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rutosi je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 17:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.