Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Rusce kod Vranja - Radovnica timetable

tuesday, 22.10.2019.
04:45 05:55 (01:10)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusce kod Vranja
dep. 04:45
Novo Selo near Trgoviste
arr. 04:52
dep. 04:52
5 km
Saprance
arr. 04:56
dep. 04:56
8 km
Sajince
arr. 05:00
dep. 05:00
12 km
Donja Trnica
arr. 05:10
dep. 05:10
15 km
Trgoviste, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:20
19 km
Zladovce
arr. 05:30
dep. 05:30
23 km
Donji Stajevac
arr. 05:40
dep. 05:40
28 km
Gornji Stajevac
arr. 05:45
dep. 05:45
32 km
Radovnica
arr. 05:55
36 km
06:55 08:05 (01:10)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusce kod Vranja
dep. 06:55
Novo Selo near Trgoviste
arr. 07:02
dep. 07:02
5 km
Saprance
arr. 07:06
dep. 07:06
8 km
Sajince
arr. 07:10
dep. 07:10
12 km
Donja Trnica
arr. 07:20
dep. 07:20
15 km
Trgoviste, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
19 km
Zladovce
arr. 07:40
dep. 07:40
23 km
Donji Stajevac
arr. 07:50
dep. 07:50
28 km
Gornji Stajevac
arr. 07:55
dep. 07:55
32 km
Radovnica
arr. 08:05
36 km
10:00 11:10 (01:10)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusce kod Vranja
dep. 10:00
Novo Selo near Trgoviste
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Saprance
arr. 10:11
dep. 10:11
8 km
Sajince
arr. 10:15
dep. 10:15
12 km
Donja Trnica
arr. 10:25
dep. 10:25
15 km
Trgoviste, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
19 km
Zladovce
arr. 10:45
dep. 10:45
23 km
Donji Stajevac
arr. 10:55
dep. 10:55
28 km
Gornji Stajevac
arr. 11:00
dep. 11:00
32 km
Radovnica
arr. 11:10
36 km
12:35 13:45 (01:10)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusce kod Vranja
dep. 12:35
Novo Selo near Trgoviste
arr. 12:42
dep. 12:42
5 km
Saprance
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Sajince
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Donja Trnica
arr. 13:00
dep. 13:00
15 km
Trgoviste, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
19 km
Zladovce
arr. 13:20
dep. 13:20
23 km
Donji Stajevac
arr. 13:30
dep. 13:30
28 km
Gornji Stajevac
arr. 13:35
dep. 13:35
32 km
Radovnica
arr. 13:45
36 km
15:35 16:45 (01:10)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusce kod Vranja
dep. 15:35
Novo Selo near Trgoviste
arr. 15:42
dep. 15:42
5 km
Saprance
arr. 15:46
dep. 15:46
8 km
Sajince
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Donja Trnica
arr. 16:00
dep. 16:00
15 km
Trgoviste, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
19 km
Zladovce
arr. 16:20
dep. 16:20
23 km
Donji Stajevac
arr. 16:30
dep. 16:30
28 km
Gornji Stajevac
arr. 16:35
dep. 16:35
32 km
Radovnica
arr. 16:45
36 km
18:15 19:25 (01:10)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusce kod Vranja
dep. 18:15
Novo Selo near Trgoviste
arr. 18:22
dep. 18:22
5 km
Saprance
arr. 18:26
dep. 18:26
8 km
Sajince
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Donja Trnica
arr. 18:40
dep. 18:40
15 km
Trgoviste, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
19 km
Zladovce
arr. 19:00
dep. 19:00
23 km
Donji Stajevac
arr. 19:10
dep. 19:10
28 km
Gornji Stajevac
arr. 19:15
dep. 19:15
32 km
Radovnica
arr. 19:25
36 km
21:00 22:10 (01:10)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusce kod Vranja
dep. 21:00
Novo Selo near Trgoviste
arr. 21:07
dep. 21:07
5 km
Saprance
arr. 21:11
dep. 21:11
8 km
Sajince
arr. 21:15
dep. 21:15
12 km
Donja Trnica
arr. 21:25
dep. 21:25
15 km
Trgoviste, Bus station
arr. 21:35
dep. 21:35
19 km
Zladovce
arr. 21:45
dep. 21:45
23 km
Donji Stajevac
arr. 21:55
dep. 21:55
28 km
Gornji Stajevac
arr. 22:00
dep. 22:00
32 km
Radovnica
arr. 22:10
36 km
23:05 00:15 (01:10)
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Rusce kod Vranja
dep. 23:05
Novo Selo near Trgoviste
arr. 23:12
dep. 23:12
5 km
Saprance
arr. 23:16
dep. 23:16
8 km
Sajince
arr. 23:20
dep. 23:20
12 km
Donja Trnica
arr. 23:30
dep. 23:30
15 km
Trgoviste, Bus station
arr. 23:40
dep. 23:40
19 km
Zladovce
arr. 23:50
dep. 23:50
23 km
Donji Stajevac
arr. 00:00
dep. 00:00
28 km
Gornji Stajevac
arr. 00:05
dep. 00:05
32 km
Radovnica
arr. 00:15
36 km

Naselja Rusce kod Vranja i Radovnica su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Rusce kod Vranja je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 23:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.