Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ruma - Valjevo timetable

thursday, 20.02.2020.
08:20 10:15 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 08:20
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
35 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
70 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
105 km
10:00 12:00 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 10:00
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
73 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
107 km
14:45 16:55 (02:10)
Centar ka NSBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Centar ka NS
dep. 14:45
Ruma, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
0 km
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 15:00
dep. 15:00
8 km
arr. 15:08
dep. 15:08
16 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:15
dep. 15:15
23 km
Klenak, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
27 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
36 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
41 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
47 km
Ridjake
arr. 15:52
dep. 15:52
52 km
Vladimirci, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
58 km
Draginje
arr. 16:06
dep. 16:06
66 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
76 km
Brankovina
arr. 16:40
dep. 16:40
96 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
107 km
15:26 18:10 (02:44)
Katolicka crkvaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:26
Ruma, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
2 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
14 km
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
38 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
43 km
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
46 km
arr. 16:24
dep. 16:24
50 km
Trbusac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
53 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
57 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:32
dep. 16:32
58 km
Debrc, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
64 km
Mesarci, II
arr. 16:42
dep. 16:42
69 km
Suvo Selo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
72 km
Vukona
arr. 16:52
dep. 16:52
74 km
Kozuar
arr. 16:55
dep. 16:55
76 km
Donji Banjani
arr. 17:00
dep. 17:00
80 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:07
dep. 17:07
85 km
Takovo kod Uba
arr. 17:14
dep. 17:14
88 km
arr. 17:30
dep. 17:30
92 km
Murgas, Magacin
arr. 17:36
dep. 17:36
97 km
Bajevac, Skola
arr. 17:39
dep. 17:39
99 km
Stepanje
arr. 17:43
dep. 17:43
103 km
arr. 17:46
dep. 17:46
105 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
109 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
113 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:02
dep. 18:02
119 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
125 km
16:30 18:40 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 16:30
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
36 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
107 km
18:44 20:57 (02:13)
Katolicka crkvaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:44
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
36.8 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
40 km
Cerovac kod Sapca, Z
arr. 19:42
dep. 19:42
45.9 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
47.2 km
Ridjake
arr. 19:47
dep. 19:47
49.8 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
52.5 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
56 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 19:56
dep. 19:56
59 km
Draginje
arr. 20:00
dep. 20:00
63.2 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
65.2 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
66 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
68.9 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
71.7 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
73.1 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
76.9 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
81.7 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
86.4 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
87.5 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 20:35
dep. 20:35
89.4 km
Brankovina
arr. 20:38
dep. 20:38
92.6 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
94.1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
95.7 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
97.3 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
101.7 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
104.4 km
Ruma - Valjevo timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
08:20 10:15 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 08:20
Sabac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
35 km
Koceljeva, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
70 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:15
105 km
10:00 12:00 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 10:00
Sabac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
36 km
Koceljeva, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
73 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:00
107 km
14:45 16:55 (02:10)
Centar ka NSBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Centar ka NS
dep. 14:45
Ruma, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
0 km
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 15:00
dep. 15:00
8 km
arr. 15:08
dep. 15:08
16 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:15
dep. 15:15
23 km
Klenak, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
27 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
36 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:37
dep. 15:37
41 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
47 km
Ridjake
arr. 15:52
dep. 15:52
52 km
Vladimirci, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
58 km
Draginje
arr. 16:06
dep. 16:06
66 km
Koceljeva, Bus station
arr. 16:17
dep. 16:17
76 km
Brankovina
arr. 16:40
dep. 16:40
96 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
107 km
15:26 18:10 (02:44)
Katolicka crkvaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:26
Ruma, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
2 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
14 km
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
38 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 16:18
dep. 16:18
43 km
Misar, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
46 km
arr. 16:24
dep. 16:24
50 km
Trbusac, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
53 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 16:31
dep. 16:31
57 km
Skupljen, Baraka
arr. 16:32
dep. 16:32
58 km
Debrc, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
64 km
Mesarci, II
arr. 16:42
dep. 16:42
69 km
Suvo Selo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
72 km
Vukona
arr. 16:52
dep. 16:52
74 km
Kozuar
arr. 16:55
dep. 16:55
76 km
Donji Banjani
arr. 17:00
dep. 17:00
80 km
Vrelo kod Uba
arr. 17:07
dep. 17:07
85 km
Takovo kod Uba
arr. 17:14
dep. 17:14
88 km
arr. 17:30
dep. 17:30
92 km
Murgas, Magacin
arr. 17:36
dep. 17:36
97 km
Bajevac, Skola
arr. 17:39
dep. 17:39
99 km
Stepanje
arr. 17:43
dep. 17:43
103 km
arr. 17:46
dep. 17:46
105 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 17:51
dep. 17:51
109 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
113 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:02
dep. 18:02
119 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
125 km
16:30 18:40 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ruma, Bus station
dep. 16:30
Sabac, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
36 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:40
107 km
18:44 20:57 (02:13)
Katolicka crkvaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:44
Sabac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
36.8 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 19:35
dep. 19:35
40 km
Cerovac kod Sapca, Z
arr. 19:42
dep. 19:42
45.9 km
Cerovac kod Sapca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
47.2 km
Ridjake
arr. 19:47
dep. 19:47
49.8 km
Lojanice
arr. 19:50
dep. 19:50
52.5 km
Matijevac
arr. 19:53
dep. 19:53
56 km
Draginje, Rašića kuća
arr. 19:56
dep. 19:56
59 km
Draginje
arr. 20:00
dep. 20:00
63.2 km
Mali Bosnjak, Vila Leska
arr. 20:03
dep. 20:03
65.2 km
Mali Bosnjak, Ciriklina kafana
arr. 20:04
dep. 20:04
66 km
Mali Bosnjak
arr. 20:07
dep. 20:07
68.9 km
Koceljeva, Ilin krst
arr. 20:10
dep. 20:10
71.7 km
Koceljeva, Bus station
arr. 20:14
dep. 20:14
73.1 km
Druzetic kod Koceljeve, Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
76.9 km
Gola Glava
arr. 20:28
dep. 20:28
81.7 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 20:32
dep. 20:32
86.4 km
Slatina kod Uba, Kovacevica kuce
arr. 20:33
dep. 20:33
87.5 km
Brankovina, Brankovacki Vis
arr. 20:35
dep. 20:35
89.4 km
Brankovina
arr. 20:38
dep. 20:38
92.6 km
Kozlicic
arr. 20:40
dep. 20:40
94.1 km
Jazovik, Tesica majdan
arr. 20:42
dep. 20:42
95.7 km
Gornja Grabovica
arr. 20:44
dep. 20:44
97.3 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 20:50
dep. 20:50
101.7 km
Valjevo, Bus station
arr. 20:57
104.4 km

Naselja Ruma i Valjevo su međusobno udaljena ~110 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ruma je u 08:20 h, dok je poslednji polazak u 18:44 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.